Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-04-20, 22:45   #2761
susabee
Wtajemniczenie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
I jak ?
Skoro tak działa to powinnam zakupić....

Jestem pod wrażeniem działania Nawilżająco-tonizującej mgiełki do twarzy z różą i aloesem JMO, tak pięknie koi, nawilża moją wysuszoną leczeniem dermatologicznym skórę Nie spodziewałam się tak mocnego działania po mgiełce.
Całkiem ok - powiedziałabym, że daje taką fajną jasność umysłu, jak po mocnej kawie i dodaje pozytywnego napędu bez skutków ubocznych w postaci oklapu po pewnym czasie, co ma miejsce często w przypadku kofeiny Testy jeszcze będą trwały, bo kupiłam też świeży owoc dla jednoczesnego porównania oraz zamówiłam koncentrat i dwa różne soki z ekologicznych upraw, ponieważ bardzo mi ten smak- nie za słodki, z nutką goryczy- odpowiada

Dziewczyny, zrobiłam paschę dokładnie wg przepisu, w którym nie było jednak żelatyny, a kremówkę dodaje się bez ubijania i mi się rozjechała po wyjęciu z formyA Wy jak robicie??

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-04-20 o 22:50
susabee jest offline  
Stary 2014-04-21, 00:43   #2762
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Ja w tym roku pojechałam z paschą
Normalnie ubijam żółtka z cukrem, gotuję je w 30% śmietanie, mieszam z masłem, twarogiem i bakaliami i odciskam. W tym roku zapomniałam dodać masła... Ale jakoś się trzyma...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mhm0808 jest offline  
Stary 2014-04-21, 10:19   #2763
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Normalnie ubijam żółtka z cukrem, gotuję je w 30% śmietanie, mieszam z masłem, twarogiem i bakaliami i odciskam. W tym roku zapomniałam dodać masła... Ale jakoś się trzyma...

Ja robiłam dopiero pierwszy raz, ale jak kiedyś ją jadłam, to nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że zawierała żelatynę, dlatego w pierwszej chwili pomyślałam, że to właśnie jej brak jest tego przyczyną- a teraz, jak przeglądam przepisy, to w żadnym jej nie ma , natomiast dużo jest o zagęszczaniu przez gotowanie, a w "moim" trzeba było tylko wlać gorące masło i wymieszać
Jeśli macie jakieś pewne, sprawdzone przepisy, to wrzućcie, proszę na plotkowy

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-04-21 o 10:27
susabee jest offline  
Stary 2014-04-21, 11:37   #2764
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ładne zakupy! Niedługo do Ciebie napiszę o iherba

Dostałam tą książkę pod choinkę i... nie spodobała mi się specjalnie Nic ciekawego w niej nie ma. Praktycznie cała wiedza już znana, nawet z internetu. Troszkę nie podobał mi się ton w jakim autorka opowiada. Brak badań, że to odżywianie zmieniło stan zdrowia jej dzieci, a to dla mnie ważne - jakieś poparcie. Nie wiem, jakoś nie przypadła mi do gustu, czasem tak mam. Raz przeczytałam i do niej nie wrócę. A szkoda, bo myślałam, że naprawdę fajna polska pozycja o zdrowym odżywianiu wyjdzie. Bardziej spodobała mi się z takich tematów książka z Ikei o naturalnym jedzeniu (poza tym jest śliczna), książka "Rewolucja zielonych koktajli" i książka o kokosie dr. Fife (mój hit).

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Nasienie mnie rozwaliło
o gustach sie nie dyskutuje wiec kazdy ma prawo miec swoje zdanie
ja nie znalazlam zadnej publikacji na tematy wplywu zdrowego jedzenia na stan zdrowia, ktore bylyby poparte badaniami. Jesli znasz takie publikacji to podeslij chetnie sie z nimi zapoznam

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
To ten- ma konsystencję bitej śmietany i bajeczny zapach

A gdzie można kupić tą maskę z białą glinką i ryżem?
ja kupilam maske na lawendowej szafie akurat maja promocje na kod - 20% fajny ten nowy szampon dobrze oczyszcza i wygladza wlosy,jesli masz ochote przetestowac te 2 rzeczy to moge podelsac Ci probki

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Beeets, Effa, gratuluje zakupów
dzieki Twoj "zajaczek" wymiankowy tez niczego sobie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wpadłam się przywitać , pochwalić co nowego nabyłam i życzyć wszystkim spokojnego świętowania
za zakupy. Promolciu zadowolona jestes z mia? Ja testuje i jakos szalu nie ma chyba oczekiwalam zbyt wiele tyle sie naczytalam na blogach ochow i achow i jak to baba musialam zanabyc

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Cytat:
Ja robiłam dopiero pierwszy raz, ale jak kiedyś ją jadłam, to nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że zawierała żelatynę, dlatego w pierwszej chwili pomyślałam, że to właśnie jej brak jest tego przyczyną- a teraz, jak przeglądam przepisy, to w żadnym jej nie ma , natomiast dużo jest o zagęszczaniu przez gotowanie, a w "moim" trzeba było tylko wlać gorące masło i wymieszać
Jeśli macie jakieś pewne, sprawdzone przepisy, to wrzućcie, proszę na plotkowy
musze wam sie przyznac, ze nigdy nie jadlam paschy jak to smakuje? podobne do sernika?
Spoznione zyczenia swiateczne dziewczeta
ja dzis na dobitke serwuje beze pavlovej z bita smietana i granatem jak ktos ma ochote to zapraszam

a teraz ogloszenie parafialne jakis czas temu pisalam do iherba z prosba o sprowadzenie 2 produktow jako, ze spray z andalu sprawdza sie u mnie bardzo dobrze, a firma w ofercie ma jeszcze 2 produkty ktore maja podobne dzialanie to chcialam je przetestowac iherb spelnil moja prosbe i oto sa :
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...4&sr=null&ic=3
z sola morska i cysteina jak wiadomo oba skladniki fajnie dzialaja na wlosy delikatnie je uszcztywniajac i nadajac obejetosc
oraz drugi spray http://www.iherb.com/Andalou-Natural...4&sr=null&ic=4.
Oba kusza niesamowicie, ale jesli chodzi o prodkuty do wlosow to mam ich tyle, ze przez najblizsze 2 lata nie powinnam nic kupowac
Jesli ktos bylby chetny na polowe ktoregokolwiek z prodkutow to ja chetnie zorganizuje zamowienie mam jeszcze kilka innych prodkutow na objetosc, ktore z checia bym wziela na pol

iherb poszalal nie chcialam byc zachlanna bo zalezalo mi na spray'ach do wlosow ale chcialam tez prosic o odzywki a tu niespodzianka odzywki tez sa
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-172-ml/56232

http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-200-ml/56737

http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-172-ml/56738

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2014-04-21 o 11:50 Powód: dopisek
effa_j jest offline  
Stary 2014-04-21, 12:10   #2765
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Effcia ja ten z solą mogę wziąć z Toba na pół
A ja jeszcze bym chciała z andalou balsam do ciała ten
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-236-ml/39630
myślisz, ze upchałabyś?
Stary 2014-04-21, 12:21   #2766
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja kupilam maske na lawendowej szafie akurat maja promocje na kod - 20% fajny ten nowy szampon dobrze oczyszcza i wygladza wlosy,jesli masz ochote przetestowac te 2 rzeczy to moge podelsac Ci probki

musze wam sie przyznac, ze nigdy nie jadlam paschy jak to smakuje? podobne do sernika?
Spoznione zyczenia swiateczne dziewczeta
ja dzis na dobitke serwuje beze pavlovej z bita smietana i granatem jak ktos ma ochote to zapraszam

a teraz ogloszenie parafialne jakis czas temu pisalam do iherba z prosba o sprowadzenie 2 produktow jako, ze spray z andalu sprawdza sie u mnie bardzo dobrze, a firma w ofercie ma jeszcze 2 produkty ktore maja podobne dzialanie to chcialam je przetestowac iherb spelnil moja prosbe i oto sa :
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...4&sr=null&ic=3
z sola morska i cysteina jak wiadomo oba skladniki fajnie dzialaja na wlosy delikatnie je uszcztywniajac i nadajac obejetosc
oraz drugi spray http://www.iherb.com/Andalou-Natural...4&sr=null&ic=4.
Oba kusza niesamowicie, ale jesli chodzi o prodkuty do wlosow to mam ich tyle, ze przez najblizsze 2 lata nie powinnam nic kupowac
Jesli ktos bylby chetny na polowe ktoregokolwiek z prodkutow to ja chetnie zorganizuje zamowienie mam jeszcze kilka innych prodkutow na objetosc, ktore z checia bym wziela na pol

iherb poszalal nie chcialam byc zachlanna bo zalezalo mi na spray'ach do wlosow ale chcialam tez prosic o odzywki a tu niespodzianka odzywki tez sa
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-172-ml/56232

http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-200-ml/56737

http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-172-ml/56738
Pascha smakuje podobnie do sernika, ale raczej na zimno, z dużą ilością bakalii
Beza z granatem - wrzuć proszę przepis
Ja chętnie przetestuję wszystko na objętość i wezmę na pół z Tobą te produkty
Gdyby można było dorzucić jeszcze miniaturki Devita, którymi tak wszyscy się zachwycają, to będę przeszczęśliwa... http://www.iherb.com/Devita-Try-Me-K...iece-Kit/23026

Ups...spóźniłam się
Anula, a 1/3 Cię urządza

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-04-21 o 12:29
susabee jest offline  
Stary 2014-04-21, 12:31   #2767
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia ja ten z solą mogę wziąć z Toba na pół
A ja jeszcze bym chciała z andalou balsam do ciała ten
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-236-ml/39630
myślisz, ze upchałabyś?
Cytat:
Pascha smakuje podobnie do sernika, ale raczej na zimno, z dużą ilością bakalii
Beza z granatem - wrzuć proszę przepis
Ja chętnie przetestuję wszystko na objętość i wezmę na pół z Tobą te produkty
Gdyby można było dorzucić jeszcze miniaturki Devita, którymi tak wszyscy się zachwycają, to będę przeszczęśliwa...
wiedzialam, ze na was zawsze mozna liczyc
nie macie nic przeciwko jak podzielimy spray na 3 osoby?
Anula mam nadzieje, ze uda sie upchac Twoj balsam
sprobuje ogarnac zamowienie susabee wyslij mi na priv co bys chciala moze masz jakies wlosowe chciejstwa przepis na beze postaram Ci sie wyslac wieczorem na maila teraz ide ogarnac siebie i ogrodek na przyjscie gosci nie wiem jak u was ale u mnie piekna pogoda 20 stopni

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2014-04-21 o 12:33
effa_j jest offline  
Stary 2014-04-21, 12:38   #2768
anula_ga
Zakorzenienie

1/3 może być jak najbardziej

a gdyby któraś chciała żel albo lakier do włosow andalou to dajcie znać

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-04-21 o 12:39
anula_ga jest offline  
Stary 2014-04-21, 19:37   #2769
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
o
za zakupy. Promolciu zadowolona jestes z mia? Ja testuje i jakos szalu nie ma chyba oczekiwalam zbyt wiele tyle sie naczytalam na blogach ochow i achow i jak to baba musialam zanabyc
wiesz co...teraz to już z przyzwyczajenia używam, bo lubię gładkość jaką pozostawia ta maszynka, ale żeby to wpłynęło na wielkość lub zawartość moich porów to nie mogę potwierdzić ... chociaż używanie
mia zbiegło się w czasie z rozpoczęciem używaniem kremów...kto wie co bym miała na twarzy gdyby nie mia... nawet trójglicerydów przestałam się bać

testowałam ostatnio krem do twarzy aox P&R i bardzo mi się podoba...

jak jesteście już w temacie odżywek do włosów to ja wielbię tą http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-118-ml/9575
mam już drugie opakowanie i nie przestaje się zachwycać... jak wiecie moje włosy są problematyczne i mało co im pasuje, często jest tak, że szampon plus odżywką zostawiają je po wyschnięciu w stanie "miotła, na której każdy włos wykręca się w inną stronę" czytaj np. szampon sylveco, użycie tej odżywki b/s zmienia wszystko - nie dodaje ona objętości, ale zmiękcza włosy i sprawia, że stanową jedną, zwartą, lejącą całość + daje piękny połysk = uwielbiam !
promolcia jest offline  
Stary 2014-04-21, 20:37   #2770
susabee
Wtajemniczenie

Promolcia, a który sok z granatu miałam od Ciebie?

Czy to nie o tej właśnie odżywce pisała Korah, że jest niesamowita

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-04-21 o 20:51
susabee jest offline  
Stary 2014-04-21, 20:56   #2771
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:

Ja chwalę GPB, ona jest d/s , a ta promolciowa jest b/s. Promolciu, a ty miałaś GPB?
Korah jest offline  
Stary 2014-04-21, 22:19   #2772
susabee
Wtajemniczenie

Mam teraz na twarzy ten krem https://www.clochee.com/produkt-7-2-...drniajacy.html i powiem szczerze, że fajnie się wchłonął i nawilżył, także pod oczami i nawet nie podrażnił (ale to jeszcze zobaczymy, czy nie migruje z czasem), ale jak spojrzałam na skład, to okazało się, że coś mało tych wyciągów roślinnych za taką cenę- i choć dla alergików to może być zaletą, to np. te kremy http://ecosme.pl/nawilzanie/48-krem-do-twarzy-elicrisia-purity-emulsione-50ml.html są znacznie tańsze, a robione we Włoszech i mają dużo fajnych składników, nie podrażniają, nawet pod oczami, a kocanka na drugim miejscu w składzie ładnie koi naczynka (i wcale nie capi) i mimo, że ten akurat jest do cery tłustej i mieszanej, to i na wrażliwej sprawdza się znakomicie, bo mam już drugie opakowanie

Edit.
A jednak podrażnia mnie pod oczami- musiałam go zmyć; szkoda, bo lubię takie bezproblemowe kremy, które nałożone przypadkowo trochę za blisko oczu nie powodują łzawienia ani uczucia piasku przez cały dzień

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2014-04-21 o 22:40 Powód: dopisek
susabee jest offline  
Stary 2014-04-22, 09:18   #2773
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
o gustach sie nie dyskutuje wiec kazdy ma prawo miec swoje zdanie
ja nie znalazlam zadnej publikacji na tematy wplywu zdrowego jedzenia na stan zdrowia, ktore bylyby poparte badaniami. Jesli znasz takie publikacji to podeslij chetnie sie z nimi zapoznam
Przecież nie napisałam, że nie ma prawa Ci się podobać Chyba, że ja tutaj nie mogę mieć swojego zdania, które jest negatywne, bo...?
Ona tylko intuicyjnie eliminowała produkty z diety. Nadmiar chemii = choroby. Więc jak się je naturalnie, to się zdrowieje. Każdy może o tym książkę napisać Tym bardziej, że autorka wspominała na początku, że korzystała z internetu, itd. jako źródeł, że nie jest dietetykiem / chemikiem z wykształcenia, że wiedza jest potoczna. Nie mówię, że książka jest totalnie bez sensu (dla kogoś w ogóle obcego z tematem zdrowego jedzenia, żywiącego się chipsami, colą i McDonaldem będzie olśnieniem ), ale mogła się bardziej postarać. Dr. Fife potrafił wykazać badaniami. Victoria Boutenko też, w mniejszym stopniu, ale się starała.
Stary 2014-04-22, 10:21   #2774
anula_ga
Zakorzenienie

widziałyscie pomadke z peelingiem sylveco?
ja pierwsze widzę, ale zacofana jestem ostatnio
http://iwos.pl/twarz-szyja/707-sylve...eelingiem.html
Stary 2014-04-22, 10:32   #2775
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Ale dziwadło
Stary 2014-04-22, 18:00   #2776
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Cytat:
Ale dziwadło
Pat&Rub ma peeling do ust w słoiczkach (trzy rodzaje), ale właśnie doczytałam, że jest on w formie sypkiej
Stary 2014-04-22, 18:09   #2777
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Pat&Rub ma peeling do ust w słoiczkach (trzy rodzaje), ale właśnie doczytałam, że jest on w formie sypkiej
Tak, a ten z Sylveco to balsam z peelingiem - smarujesz i peelingujesz
Stary 2014-04-22, 18:12   #2778
anula_ga
Zakorzenienie

Miałam już nic nie kupować, ale skarbiec natury mnie rozbroił
Oni są naprawdę niesamowici - pomijam już powalająco korzystną ofertę ale ich podejście do klienta i dbałość o szczegóły to naprawdę mistrzostwo świata.
Stary 2014-04-22, 21:37   #2779
promolcia
Zadomowienie

Cytat:

http://www.przystanekzdrowia.com.pl/...ml-detail.html

Cytat:
Ja chwalę GPB, ona jest d/s , a ta promolciowa jest b/s. Promolciu, a ty miałaś GPB?
miałam kiedyś próbkę gbp i zrobiła mi miotłe na głowie, ale mam gdzieś w zapasie jeszcze jedną próbkę i dam jej szansę za jakiś czas...
promolcia jest offline  
Stary 2014-04-22, 21:58   #2780
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Cytat:
miałam kiedyś próbkę gbp i zrobiła mi miotłe na głowie, ale mam gdzieś w zapasie jeszcze jedną próbkę i dam jej szansę za jakiś czas...
Ja, jak ją za długo potrzymałam, to mi robiła straszne siano, teraz trzymam 2 minuty, nawet niecałe (tak jest w instrukcji)
Korah jest offline  
Stary 2014-04-22, 22:28   #2781
susabee
Wtajemniczenie

A ja mam dzisiaj to na głowie i w związku z tym faktem chyba- artystyczny nieład ; całkiem fajnie to wygląda- kiedyś, jak zrobiłam sobie lekką trwałą, to miałam takie w końcowej fazie, jak już niewiele z niej zostało na włosach, a teraz, kiedy mam krótkie i proste, to ciężko jest uzyskać taki efekt wyłącznie środkami do stylizacji, a tu proszę-voila...
Stary 2014-04-23, 10:19   #2782
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
wiesz co...teraz to już z przyzwyczajenia używam, bo lubię gładkość jaką pozostawia ta maszynka, ale żeby to wpłynęło na wielkość lub zawartość moich porów to nie mogę potwierdzić ... chociaż używanie
mia zbiegło się w czasie z rozpoczęciem używaniem kremów...kto wie co bym miała na twarzy gdyby nie mia... nawet trójglicerydów przestałam się bać
testowałam ostatnio krem do twarzy aox P&R i bardzo mi się podoba...
to fakt, mia przyjemnie wygladza buzie i tak ladnie ja napina. Ja musialabym isc najpierw na oczyszczanie twarzy, zeby ocenic jej dzialanie jesli chodzi o zaskornikizobaczymy z czasem, mysle ze obiektywnie bedzie mozna cos o niej napisac po min 3 mcach regularnego stosowania. Na dzis dzien jedyne co mnie wkurza to dlugie ladowanie 24 min dzialania a 18 h ladowania to jakas porazka

Cytat:
Przecież nie napisałam, że nie ma prawa Ci się podobać Chyba, że ja tutaj nie mogę mieć swojego zdania, które jest negatywne, bo...?
Ona tylko intuicyjnie eliminowała produkty z diety. Nadmiar chemii = choroby. Więc jak się je naturalnie, to się zdrowieje. Każdy może o tym książkę napisać Tym bardziej, że autorka wspominała na początku, że korzystała z internetu, itd. jako źródeł, że nie jest dietetykiem / chemikiem z wykształcenia, że wiedza jest potoczna. Nie mówię, że książka jest totalnie bez sensu (dla kogoś w ogóle obcego z tematem zdrowego jedzenia, żywiącego się chipsami, colą i McDonaldem będzie olśnieniem ), ale mogła się bardziej postarać. Dr. Fife potrafił wykazać badaniami. Victoria Boutenko też, w mniejszym stopniu, ale się starała.
alez ja w zaden sposob nie podwazam Twojej opinii. Zyjemy w wolnym kraju w ktorym panuje wolnosc slowa takze kazdy ma prawo do wlasnego zdania to tak jak z kosmetykami jednym cos pasuje drugim nie
Z tego co sie orientuje Dr Fife wychwala pod niebiosa olej palmowy, ktory jak wiadomo jest dosc kontrowersyjny ale nie o tym chcialam Publikacji Victorii Boutenko nie znam, ale przy najblizszej okazji chetnie sie zapoznam

Cytat:
1/3 może być jak najbardziej

a gdyby któraś chciała żel albo lakier do włosow andalou to dajcie znać
iherb zamowiony i juz w drodze teraz najgorsze przed nami oczekiwanie na paczke

Cytat:
Miałam już nic nie kupować, ale skarbiec natury mnie rozbroił
Oni są naprawdę niesamowici - pomijam już powalająco korzystną ofertę ale ich podejście do klienta i dbałość o szczegóły to naprawdę mistrzostwo świata.
pochwal sie tu szybciutko co zamowilas
Anula uzywalas juz oleju musztardowego?

Cytat:
A ja mam dzisiaj to na głowie i w związku z tym faktem chyba- artystyczny nieład ; całkiem fajnie to wygląda- kiedyś, jak zrobiłam sobie lekką trwałą, to miałam takie w końcowej fazie, jak już niewiele z niej zostało na włosach, a teraz, kiedy mam krótkie i proste, to ciężko jest uzyskać taki efekt wyłącznie środkami do stylizacji, a tu proszę-voila...
to masz fryz ala surfer girl mnie sie marza takie lekko ptargane fale
info dla milosniczek zelu makowego z alterry, nie trzeba bylo dlugo czekac ostatnie 2 butelki zelu kupilam w cnd
effa_j jest offline  
Stary 2014-04-23, 10:39   #2783
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
czuje się skuszona

Widziałyście, że poznikały pozytywne recenzje Clochee? I w temacie - dostałam już próbki, przetestowałam wstępnie serum i jak dla mnie to ono powinno mieć nazwę napinające, a nie nawilżające, no ale zobaczymy dalej, próbek trochę dostałam I idzie do mnie serum Phenome

Soso jest offline  
Stary 2014-04-23, 10:46   #2784
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
alez ja w zaden sposob nie podwazam Twojej opinii. Zyjemy w wolnym kraju w ktorym panuje wolnosc slowa takze kazdy ma prawo do wlasnego zdania to tak jak z kosmetykami jednym cos pasuje drugim nie
Z tego co sie orientuje Dr Fife wychwala pod niebiosa olej palmowy, ktory jak wiadomo jest dosc kontrowersyjny ale nie o tym chcialam Publikacji Victorii Boutenko nie znam, ale przy najblizszej okazji chetnie sie zapoznam

Dokładnie Wiesz co, wydaje mi się, że mamom książka by się chyba spodobała. Jakoś ten styl pisania pani Bator do mnie nie przemawia
Olej kokosowy O palmowym wspomina w kontekście kokosa, bo ma podobny skład i podobne działanie. Wydał książkę "Cud oleju kokosowego" w 1999 roku, może wtedy palmowy nie był tak kontrowersyjny? Szczerze mówiąc nie wiem. Ale wiem, że Fife kocha się w kokosie.
Jak lubisz koktajle i zieleninę to z Boutenko się polubisz

Mogę się do Ciebie uśmiechnąć niedługo o iherba?

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-04-23 o 10:47
Kretka666 jest offline  
Stary 2014-04-23, 10:58   #2785
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Dokładnie Wiesz co, wydaje mi się, że mamom książka by się chyba spodobała. Jakoś ten styl pisania pani Bator do mnie nie przemawia
Olej kokosowy O palmowym wspomina w kontekście kokosa, bo ma podobny skład i podobne działanie. Wydał książkę "Cud oleju kokosowego" w 1999 roku, może wtedy palmowy nie był tak kontrowersyjny? Szczerze mówiąc nie wiem. Ale wiem, że Fife kocha się w kokosie.
Jak lubisz koktajle i zieleninę to z Boutenko się polubisz

Mogę się do Ciebie uśmiechnąć niedługo o iherba?
wydal ksiazki cud maki kokoswej, cud oleju kokosowego oraz cud oleju palmowego https://www.google.pl/search?q=dr+fi...w=1280&bih=885
sumiechac sie zawsze mozna
effa_j jest offline  
Stary 2014-04-23, 11:07   #2786
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
to masz fryz ala surfer girl mnie sie marza takie lekko ptargane fale
Ale jakie ekscytujące to czekanie
Mnie też się takie marzą ; któraś pisała, że ma takie właśnie po tym Kinky-Curly, tylko nie zapamiętałam- po serum, czy po żelu, ale trzeba mieć podatne na skręt włosy lub kręcone w przeszłości (no i trochę dłuższe od moich )
Stary 2014-04-23, 11:10   #2787
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Kosmetyki mineralne wprowadza nowości Everyday minerals, ponoć mnóstwo, od poniedziałku mają być, niestety ze względu na politykę marki szykują się podwyżki cen. Takie otrzymałam info w każdym razie.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Widziałyście, że poznikały pozytywne recenzje Clochee? I w temacie - dostałam już próbki, przetestowałam wstępnie serum i jak dla mnie to ono powinno mieć nazwę napinające, a nie nawilżające, no ale zobaczymy dalej, próbek trochę dostałam I idzie do mnie serum Phenome
Teraz zwróciłam uwagę, dzięki za cynk, od razu lepiej mi się zrobiło, bo już myślałam, że jednak wizaż przyzwala na takie ściemnianie. Szacun dla nich. Serum Phenome to bajka przy Clo clo jest wysuszające, z każdym użyciem coraz bardziej, przynajmniej w moim przypadku, ale może w końcu trafi na swoją potworę

Zrobiłam sobie wczoraj lekkie kuku kwasem migdałowym. Będę się łuszczyć płatami. Gęba czerwona, bolało, ale wysmarowałam się balsamem sweet P&R dla dzieci i muszę przyznać, że dał radę To było tylko 15%
Korah jest offline  
Stary 2014-04-23, 11:19   #2788
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale jakie ekscytujące to czekanie
Mnie też się takie marzą ; któraś pisała, że ma takie właśnie po tym Kinky-Curly, tylko nie zapamiętałam- po serum, czy po żelu, ale trzeba mieć podatne na skręt włosy lub kręcone w przeszłości (no i trochę dłuższe od moich )
ja dziekuje za takie ekscytujace doznania wole tu i teraz na juz
jak mialam dluzsze wlosy to roznymi srodkami udawalo mi sie stworzyc takie potargane fale ale cos mnie pokusilo i dosc mocno obcielam wlosy mam teraz prawie rowne do ramion i bardziej mi sie kreca niz faluja
effa_j jest offline  
Stary 2014-04-23, 11:21   #2789
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
wydal ksiazki cud maki kokoswej, cud oleju kokosowego oraz cud oleju palmowego https://www.google.pl/search?q=dr+fi...w=1280&bih=885
sumiechac sie zawsze mozna
O palmowym cudzie nie słyszałam. Ale wiesz, cudem może być - on opisuje jego chemiczne działanie, itd., nie to jaki ma wpływ na środowisko i zwierzęta. Palmowy jest bardzo podobny do kokosowego. No i nie wiadomo czy już wtedy było tak jak teraz z tymi masowo wypalanymi lasami. W sumie to nie wiem kiedy zaczęło się o tym głośno mówić.
Ja mam tylko o oleju kokosowym i ją polecam Jest i o wewnętrznym stosowaniu, i zewnętrznym. Czytałam już kilka razy i chyba znów sobie przeczytam jak skończę "Zjadanie zwierząt"

Uśmiecham się, o -
Stary 2014-04-23, 11:23   #2790
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
Kosmetyki mineralne wprowadza nowości Everyday minerals, ponoć mnóstwo, od poniedziałku mają być, niestety ze względu na politykę marki szykują się podwyżki cen. Takie otrzymałam info w każdym razie.

Teraz zwróciłam uwagę, dzięki za cynk, od razu lepiej mi się zrobiło, bo już myślałam, że jednak wizaż przyzwala na takie ściemnianie. Szacun dla nich. Serum Phenome to bajka przy Clo clo jest wysuszające, z każdym użyciem coraz bardziej, przynajmniej w moim przypadku, ale może w końcu trafi na swoją potworę

Zrobiłam sobie wczoraj lekkie kuku kwasem migdałowym. Będę się łuszczyć płatami. Gęba czerwona, bolało, ale wysmarowałam się balsamem sweet P&R dla dzieci i muszę przyznać, że dał radę To było tylko 15%
Rzeczywiście dobrze się stało, bo wyglądało to mocno podejrzanie

Musisz wobec tego zacząć się jednak filtrować na wszelki wypadek, albo w ogóle unikać słońca, co teraz może być trudne

Tagi
kosmetyki, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, kosmetyki organiczne, pielęgnacja naturalna, zbiory kosmetyczne, zdrowe

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości