kolor lakieru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-26, 21:51   #1
ribermona
Raczkowanie

kolor lakieru

Hej dziewczyny Chciałabym się Was zapytać o jedną rzecz. Jaki kolor lakieru do paznokci najlepiej wybrać do krótkich i krzywych palcy? Więm, że to może wydawać się idiotycznie ale gdy ostatnio pomalowałam sobie paznokcie na ciemny, granatowy kolor to zdawało mi się, że jeszcze bardziej skróciłam sobie te moje nieszczęsne palce. Mam wrażenie, że wszystkie lakiery do paznokci stworzone są dla dziewczyn które mają piękne, długie, chudziutkie paluszki na których wszystko wygląda dobrze. Ja jednak nie jestem szczęściarą w tej kwestii, pomijając, że znośnie paznokcie mam od kilku miesięcy dopiero (tak to się zawsze z nimi chowałam). Teraz mam powiedzmy kształt taki jaki chce, zapuściłam je więc teraz chciałabym je jakoś podkreślić.
Więc jak, znacie jakieś triki jak optycznie wydłużyć paluszki, jaki kolor dobrać? Z góry zaznaczam, że wolę subtelne i delikatne kolory, jakieś wściekłe czy ciemne raczej nie mają szans, no chyba, że któraś z Was tak mi poradzi..
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
ribermona jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
paznokcie

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości