Włosy po rozjaśnianiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-28, 19:11   #1
karolinka86
Zakorzenienie

Włosy po rozjaśnianiu

Kiedyś miałam w miarę kręcone włosy.Ale że znudził mi się ich kolor(brąz),to postanowiłam je rozjaśnic.Kupiłam farbę do pasemek i kolezanka rozjaśniła mi pojedyncze pasma.Niestety zaraz po zdjeciu rozjasniacza i umyciu głowy wlosy stały się bardzo szorstkie,sztywne jak u lalki a do tego nie chciały się już kręcić ani czesać...Niemam pojęcia dlaczego tak się stało,bo robiłyśmy wszystko wg.instrukcji.Inni używali tej samej farby i było OK.Może domyślacie się gdzie tkwi błąd w moim przypadku??Teraz włosy mi urosły,znów chciałabym je rozjaśnić ale obawiam sie takiego efektu jak wtedy.Co radzicie??Z góry dziękuję
karolinka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 19:22   #2
malaika7
Rozeznanie

Dot.: Włosy po rozjaśnianiu

Rozjaśnianie w domu "sklepowymi" środkami po prostu zwykle bardzo niszczy i wysusza włosy. A "inni" może mieli je zdrowsze i silniejsze przed rozjaśnianiem?
malaika7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 22:33   #3
ona19
Przyczajenie

Rozjasnianie nawet u profesjonalnego fryzjera moze sie skonczyc dla kreconych wlosow nie najlepiej...Moga sie nawet calkiem rozprostowac albo nie miec tego skretu, siano czy cos takiego.Ja mam bardzo pokrecone,nie wiedzialam czym to moze dla mnie grozic i poszlam zrobic balejaz rozjasniany na cale wloski.Udlao sie i sa takie jak byly, ale nawet mozesz poczytac na wizazu ze sporo posiadaczek kreconych wlosow bardzo zaluje rozjasniania. Ja bylam wczoraj rozjasnic odrosty i juz ze strachu nawet ciagle powtarzalam zeby reszty nie ruszala mi fryzjerka Wyszlo bardzo oki a wloski rownie fajne jak byly.Nawet kobietka co kolo mnie siedziala jak czekalam na fryzjera spytala czy to trwala czy naturalneJAk powiedzialam ze natura ze to ja zamurowalo Wiec wiem ze nie bede juz ryzykowac chyba nigdy na calosc wlosow robic rozjasnianie zeby moze cos im nie zaszkodzilo.Jak juz to tylko konieczne odrosty buziaki
ona19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 10:33   #4
davi
BAN stały

GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Arrow Dot.: Włosy po rozjaśnianiu

Jeśli użyłaś rozjaśniacza Joanny To tak czy siak zniszczenie wlosów i tak Cie nie ominie
davi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 10:47   #5
karolinka86
Zakorzenienie

Davi masz rację używałam rozjaśniacza Joanny!!!I to ze 2razy bo jak pojawiły się odrosty to znowu robiłam te pasemka!W efekcie włosy były potem okropne Teraz mam znowu ochote porobic pasemka żeby troszkę ożywić swój wygląd ale nie wiem czy sie zdecydować...A może profesjonalnie zrobione pasemka nie zniszczą mi tak włosów?co Wy na to?
karolinka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 12:56   #6
Gwiazdeluszek
Przyczajenie

GG do Gwiazdeluszek Wyślij wiadomość przez MSN do Gwiazdeluszek

Dziewczyny,włos kręcony nieważne czy falowany czy mocno skręcony jest z natury zawsze bardziej suchy niż prosty.To jest uzależnione od jego płaskiego przekroju.dlatego z rozjaśnianiem ich trzeba bardzo uważać,jeśli się je przesuszy..tak prostują się.wracają do skrętu dopiero gdy odrosną zdrowe juz gdy się je jakos podratuje....niepolecam wam rozjaśniania włosów kręconych zwykłym rozjasniaczem, a tym bardziej już w domu.po pierwsze trzeba zamknąc łuski bo włosy po rozjasnianiu są tępe i postrzępione poprzez pootwierane łuski.Można to zrobić naprzykład przepłukując je wodą z odrobiną soku z cytryny.oczywiście najpierw odzywka i to ciężka do włosów suchych.
pozdrawiam eksperymentatorki
Gwiazdeluszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 12:58   #7
davi
BAN stały

GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Question Dot.: Włosy po rozjaśnianiu

Ja i tak uwazam Ze Joanna jest najlepsza przynajmniej dla moich wlosów i zawsze ryzykuje zniszczeniem ich robiac odrosty.
davi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 19:36   #8
andzia:)
Raczkowanie

oj,oj Joanna - nie polecam
andzia:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 12:11   #9
Glenia
Przyczajenie

GG do Glenia

ja też kiedyś zrobiłam sobie pasemka Joanna i był to najwiekszy błąd w miom życiu. miałam straszne kłopoty z włosami stały sie jak guma. nie mogłam ich czescać. dopiero fryzjer mnie jakos z tej depresji wybawil. nie plecam Joanny.
Stary 2006-01-12, 21:12   #10
amerie17
Zadomowienie

POMOŻCIE! mój naturalny kolor to średni brąz ale niedawno miałam rozjaśnione całe włosy właśnie joanną, teraz mam już odrosty ale chciałabym wrócić do mojego naturalnego koloru , w jaki sposób można to zrobić i ile mniej więcej to kosztuje??
amerie17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:03   #11
amerie17
Zadomowienie

niech mi ktoś napisze jakie jest najlepsze wyjście (byłabym bardzo wdzięczna) czy mam np. kupić farbę w kolorze zbliżonym do mojego naturalnego? czy może jest jeszcze jakiś inny sposób??
Stary 2006-01-13, 19:49   #12
ma-li-na
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez amerie17
niech mi ktoś napisze jakie jest najlepsze wyjście (byłabym bardzo wdzięczna) czy mam np. kupić farbę w kolorze zbliżonym do mojego naturalnego? czy może jest jeszcze jakiś inny sposób??
po rozjasnieniu innego wyjscia juz nie ma jak tylko zafarbowac włosy w zblizonym kolorze <najlepiej u fryzjera>

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:03   #13
amerie17
Zadomowienie

dzięki za porade
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości