Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-04-15, 07:34   #3301
Rotkohl
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Tyle się mówi o minerałach że są naturalne, że nie szkodzą, a wręcz leczą , ale to mimo wszystko są podkłady, więc niektórym cerom mogą nie służyć. Niektórych podrażnia np. mika która bardzo często (o ile nie zawsze) jest w składzie. Z tym podkreślaniem skórek to akurat różnie bywa, bo są formuły ktore są pod tym względem fatalne i uwidaczniają też najdrobniejsze zmarszczki o których nawet nie wiedziałyśmy, że je mamy Ale generalnie peeling i nawilżanie przy mineralach to wg. mnie absolutny mus. Lubię też połączenie: filtr + minerały.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktora drogerię internetową polecacie do zakupu kosmetyków? Któraś wypada taniej niż Sephora czy Dougi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
na perfumeryjnym masz wątek o wiarygodnych perfumeriach i tam zazwyczaj oprócz perfum są i kosmetyki, wypadają napewno taniej niż S. i D. osobiście nigdy nie zamawiałam, wiec nie mogę ręczyć nogami i rękami, ale dziewczyny je zachwalają. Jest tam też lista nie zaufanych perfumerii.
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-04-15, 08:05   #3302
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
na perfumeryjnym masz wątek o wiarygodnych perfumeriach i tam zazwyczaj oprócz perfum są i kosmetyki, wypadają napewno taniej niż S. i D. osobiście nigdy nie zamawiałam, wiec nie mogę ręczyć nogami i rękami, ale dziewczyny je zachwalają. Jest tam też lista nie zaufanych perfumerii.

Dzięki

Stary 2014-04-15, 08:17   #3303
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny a ktora drogerię internetową polecacie do zakupu kosmetyków? Któraś wypada taniej niż Sephora czy Dougi?
Perfumeria Małolepsza nie dosyć,że bardzo fajne ceny mają to jeszcze jest sprawdzona przez kilka znajomych osób.
Stary 2014-04-15, 08:17   #3304
OlaM
Moderator

Cytat:
Ja mogę polecić e-glamour, dolce.pl i perfumeria.pl. Zamawiałam też parę razy z malolepsza.pl (bardzo miła obsługa) i perfumeriaMM (chyba z Krakowa, jeśli dobrze pamiętam).
Ceny trzeba sprawdzać, bo jedne rzeczy są tańsze drugie droższe, ale jeśli chodzi o perfumy, to generalnie i tak taniej wychodzi, niż w S. czy D.
OlaM jest offline  
Stary 2014-04-15, 08:21   #3305
kasia68
Zadomowienie

W Douglas online -15% przy zakupie dwóch kosmetyków do makijażu, kod: ORANGE ważny do 21.04.2014 r.

Edytowane przez kasia68
Czas edycji: 2014-04-16 o 09:45
kasia68 jest offline  
Stary 2014-04-15, 09:01   #3306
Joskelyn
Zadomowienie

Kończy mi się powoli Gimme Brow z Benefitu, z którego jestem bardzo zadowolona - miałam go od końca grudnia - czyli trzy i pół msca - w sumioe kilka razy w tygodniu maluje sie dwa razy dziennie (biore prysznic w srodku dnia), wiec wydajnosc nie jest taka kiepska, jak myslalam, że bedzie. Zastanawiam sie, czy kupic go ponownie czy zdecydowac sie na żel z Bobbi Brown (bo więcej i taniej )... Czy te z BB też mają w sobie takie włókna jak ten z Benefitu czy to po prostu zwykle żele? No i ciekawe, czy kolor dobiore, bo ten benefitowy wydaje sie idealny... Jutro albo w czwartek chyba sie rusze do galerii.

Dziewczyny, wklejam Wam swatche Aqua Jelly Holika Holika (w środku), o które ktoś prosił - odcień jaśniejszy 21 cz też 1 (różne są oznaczenia). Niestety mało podkładowa ze mnie dziewczyna, więc dla porównania mam tylko Diorskin Nude 010 Ivory i (z lewej) i Guerlain Parure de Lumiere 02 Beige Claire (po prawej). Lepszej jakości nie umiem wykrzesać z mojego aparatu :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1910.jpg (83,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1911.jpg (85,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1912.jpg (57,3 KB, 23 załadowań)

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline  
Stary 2014-04-15, 09:05   #3307
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Perfumeria Małolepsza nie dosyć,że bardzo fajne ceny mają to jeszcze jest sprawdzona przez kilka znajomych osób.

Dziękuję

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić e-glamour, dolce.pl i perfumeria.pl. Zamawiałam też parę razy z malolepsza.pl (bardzo miła obsługa) i perfumeriaMM (chyba z Krakowa, jeśli dobrze pamiętam).
Ceny trzeba sprawdzać, bo jedne rzeczy są tańsze drugie droższe, ale jeśli chodzi o perfumy, to generalnie i tak taniej wychodzi, niż w S. czy D.

Dziękuję

Stary 2014-04-15, 09:23   #3308
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie oszukujmy się pieniadze z budżetu państwa w małym stopniu idą faktycznie na państwo, w większości idą na wydatki służbowe typu paliwo do samolotu Tuska.
Żenada

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Kończy mi się powoli Gimme Brow z Benefitu, z którego jestem bardzo zadowolona - miałam go od końca grudnia - czyli trzy i pół msca - w sumioe kilka razy w tygodniu maluje sie dwa razy dziennie (biore prysznic w srodku dnia), wiec wydajnosc nie jest taka kiepska, jak myslalam, że bedzie. Zastanawiam sie, czy kupic go ponownie czy zdecydowac sie na żel z Bobbi Brown (bo więcej i taniej )... Czy te z BB też mają w sobie takie włókna jak ten z Benefitu czy to po prostu zwykle żele? No i ciekawe, czy kolor dobiore, bo ten benefitowy wydaje sie idealny... Jutro albo w czwartek chyba sie rusze do galerii.

Dziewczyny, wklejam Wam swatche Aqua Jelly Holika Holika (w środku), o które ktoś prosił - odcień jaśniejszy 21 cz też 1 (różne są oznaczenia). Niestety mało podkładowa ze mnie dziewczyna, więc dla porównania mam tylko Diorskin Nude 010 Ivory i (z lewej) i Guerlain Parure de Lumiere 02 Beige Claire (po prawej). Lepszej jakości nie umiem wykrzesać z mojego aparatu :P
Dziękuję,ja prosiłam.Ten 21/01 zdecydowanie za jasny dla mnie.

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:02   #3309
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
To jest moje rozczarowanie roku-że minerały też mogą zapychać. A już widziałam siebie z idealnie dobranym kolorem i cerą piękniejącą z dnia na dzień...
Mnie właśnie najczęściej minerały zapychały:/

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:

Ja mogę polecić Dolce.pl nieraz zdarzyło mi się tam kupić perfumy dużo taniej i wszystko było w porządku.
Filozofka888 jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:35   #3310
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Ja wiem chodziło mi tylko o schemat, że próbki powinny być dla każdego klienta, bo w końcu nie są to produkty za małe pieniądze, poza tym często mogą uczulać itd. więc powinno się wypróbować zanim się kupi, a tu wielkie trudności z ich zdobyciem, klient proszący o nie czuje się, jak jakiś żebrak, że wręcz ma fanaberie prosząc o cokolwiek, bo powinien brać garściami i nie patrzeć czy pasuje a potem na allegro setki bezpłatnych mini produktów za kasę
zgadzam się z Tobą w 100%

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja juz nie kupuje bez probek, no chyba, ze w super cenie i wiem, ze psezedam bez straty. Moja skora sie ekspresowo zapycha. Po jednym uzyciu juz wiem czy bedzie ok czy mnie wysypie. Wczoraj testowalysmy z mama mineraly z Annabells i niestety i ja i mnie przypchalo Obudzilam sie rano z kilkoma nieprzyjacielami

ja to sobie absolutnie nie wyobrażam bo mam b.wrażliwą skórę, często uczulają mnie kremy, podkłady, już za dużo kasy wtopiłam w takie buble, a poza tym co to za mazianie się w perfumerii, co ja mam stwierdzić w tak krótkim czasie czy mi to pasuje czy nie yyy nieee, zawsze proszę o próbki i mam to gdzieś co kto sobie pomyśli

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:51   #3311
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Dziewczyny,jakieś przecieki kiedy w S.będzie 3 w cenie 2?potrzebuję mojego ulubionego micela,skończy mi się lada dzień.

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-04-15, 10:56   #3312
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Żenada
Zgadzam sie. Widac braki w elementarnej wiedzy na temat budzetu panstwa. Moze wszyscy przestanmy placic podatki: nie bedzie wojska, strazy pozarnej, policji, wiezniowie beda biegac luzem, drog, poczty, kolei i sluzby zdrowia. Hakuna Matata .

btw: wszystkiego najlepszego z okazji Tax Day . Dzis wlasnie wypada ten amerykanski dzien.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja to sobie absolutnie nie wyobrażam bo mam b.wrażliwą skórę, często uczulają mnie kremy, podkłady, już za dużo kasy wtopiłam w takie buble, a poza tym co to za mazianie się w perfumerii, co ja mam stwierdzić w tak krótkim czasie czy mi to pasuje czy nie yyy nieee, zawsze proszę o próbki i mam to gdzieś co kto sobie pomyśli
Ja tak samo. Na targach urodowych w zeszly weekend zapytalam na stanowisku Kryolan o biala baze do rozjasniania podkladu. Pani przyniosla baze i chciala mi wylac ja znienacka na reke. Odsunelam sie szybko i mowie, ze chcialabym probke, bo nie wiem czy moje podklady i moja skora sie z ta baza polubia. Obsluga byla w ciezkim szoku. W koncu pani pokonala swoj szok i powiedziala, ze oni probek nie robia. No i sobie poszlam.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2014-04-15 o 10:57
jamestown jest offline  
Stary 2014-04-15, 11:00   #3313
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Widac braki w elementarnej wiedzy na temat budzetu panstwa. Moze wszyscy przestanmy placic podatki: nie bedzie wojska, strazy pozarnej, policji, wiezniowie beda biegac luzem, drog, poczty, kolei i sluzby zdrowia. Hakuna Matata .

btw: wszystkiego najlepszego z okazji Tax Day . Dzis wlasnie wypada ten amerykanski dzien.

Ja tak samo. Na targach urodowych w zeszly weekend zapytalam na stanowisku Kryolan o biala baze do rozjasniania podkladu. Pani przyniosla baze i chciala mi wylac ja znienacka na reke. Odsunelam sie szybko i mowie, ze chcialabym probke, bo nie wiem czy moje podklady i moja skora sie z ta baza polubia. Obsluga byla w ciezkim szoku. W koncu pani pokonala swoj szok i powiedziala, ze oni probek nie robia. No i sobie poszlam.
klask i:
Ze zniecierpliwieniem czekałam na Twój komentarz,masz taką kwiecistą mowę,że wiedzialam,iż na Ciebie i Twoją ripostę do tego wyżej mogę liczyć

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-04-15, 11:04   #3314
kasia68
Zadomowienie

W D. online 25 zł. rabatu na cały asortyment przy zakupach za min. 180 zł., kod: TANIOCO150 ważny do 27.04.2014 r.

Stary 2014-04-15, 11:13   #3315
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Tez czekalam co Jamsik odpowie

Beata. jest offline  
Stary 2014-04-15, 11:17   #3316
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

sprzedałam Clarisonica żegnaj niewypale

pytałam ostatnio o szczoteczkę zwykłą Shiseido,ma któraś z Was?
Stary 2014-04-15, 11:18   #3317
Contax
Zakorzenienie

Dziewczyny są jeszcze w Sephorze / Douglasie kompakty Shiseido Sun Protection ? Sprawdzałam w internetowych i nie ma
Contax jest offline  
Stary 2014-04-15, 11:30   #3318
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
klask i:
Ze zniecierpliwieniem czekałam na Twój komentarz,masz taką kwiecistą mowę,że wiedzialam,iż na Ciebie i Twoją ripostę do tego wyżej mogę liczyć

Moze sie zaraz dowiemy jak sila umyslu gasic pozary. Nie wiem jak Ty, ale ja jestem ciekawa.
No i przy okazji dowiedzielismy sie, ze Tusk wydaje wiecej na paliwo niz wynosi PKB Belgii . Wiesz, ze lubie poglebiac swoja wiedze, wiec czekam na wiecej .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Tez czekalam co Jamsik odpowie
Ej, a czemu tak?

btw: jak tam krem z retinolem?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Pozale sie przy okazji, ze chcialam kupic matowa kredke do ust Revlon (moja milosc do matow trwa). Okazalo sie, ze wszystkie kolory dostepne w Polsce do cieplaki. Fee.
Stary 2014-04-15, 11:32   #3319
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny są jeszcze w Sephorze / Douglasie kompakty Shiseido Sun Protection ? Sprawdzałam w internetowych i nie ma
Ostatnio wszędzie je widziałam na przecenach I zastanawiałam się czy będzie jakaś nowa wersja?

Mama mówiła, że coś będzie w Sephorze, -40% Jakiś plakat wisial w nasze Plazie. Chyba, że to z tej poprzedniej akcji i mama niedowidziała
Stary 2014-04-15, 11:40   #3320
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Odkryłam fajny zmywak do ryjka - To macowy Cleanse Off/Oil w zielonej butelce - skutecznie usuwa makijaz z twarzy. A nie chciałam wierzyć, jak mi macówki mówily

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 64 051 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-04-15, 11:49   #3321
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
sprzedałam Clarisonica żegnaj niewypale

pytałam ostatnio o szczoteczkę zwykłą Shiseido,ma któraś z Was?
Super
Jednak moja opinia o szczoteczce nadal bardzo pozytywna

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:

Moze sie zaraz dowiemy jak sila umyslu gasic pozary. Nie wiem jak Ty, ale ja jestem ciekawa.
No i przy okazji dowiedzielismy sie, ze Tusk wydaje wiecej na paliwo niz wynosi PKB Belgii . Wiesz, ze lubie poglebiac swoja wiedze, wiec czekam na wiecej .

Ej, a czemu tak?

btw: jak tam krem z retinolem?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Pozale sie przy okazji, ze chcialam kupic matowa kredke do ust Revlon (moja milosc do matow trwa). Okazalo sie, ze wszystkie kolory dostepne w Polsce do cieplaki. Fee.

Wiem,wiem jak lubisz i chylę czoła

Stosuję tylko na noc i to co 3dobę wg.wskazań i jest ok(czy to nie do mnie było z tym kremem?)

Nie łam się,zaraz wydasz kasę na coś innego

moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-04-15 o 11:50
ddiana jest offline  
Stary 2014-04-15, 11:52   #3322
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ostatnio wszędzie je widziałam na przecenach I zastanawiałam się czy będzie jakaś nowa wersja?

Mama mówiła, że coś będzie w Sephorze, -40% Jakiś plakat wisial w nasze Plazie. Chyba, że to z tej poprzedniej akcji i mama niedowidziała

No ja też jakiś czas temu widziałam je na przecenach, ale tylko ciemne odcienie Na firmowej stronie nadal jest

Ciekawa ta promocja
Contax jest offline  
Stary 2014-04-15, 11:53   #3323
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

Stosuję tylko na noc i to co 3dobę wg.wskazań i jest ok(czy to nie do mnie było z tym kremem?)

Pytanie o krem to do Beaty bylo, bo bralysmy na spolke. Nie wiedzialam, ze tez Iherbowy krem bralas .
Stary 2014-04-15, 11:58   #3324
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Pytanie o krem to do Beaty bylo, bo bralysmy na spolke. Nie wiedzialam, ze tez Iherbowy krem bralas .

Nie,ja pisałam wcześniej,że uczuliło mnie serum dr.Brandta z retinolem

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-04-15, 11:59   #3325
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Super
Jednak moja opinia o szczoteczce nadal bardzo pozytywna

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

no widzisz niestety na każdego działa inaczej,dobrze,że sprzedałam i jestem stratna jakieś 80 zł bo kupiłam za 511 a sprzedałam za 439 zł - z darmową wysyłką
Stary 2014-04-15, 12:02   #3326
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Odkryłam fajny zmywak do ryjka - To macowy Cleanse Off/Oil w zielonej butelce - skutecznie usuwa makijaz z twarzy. A nie chciałam wierzyć, jak mi macówki mówily
Może i fajny,ale dlaczego taki drogi
Mój się kończy,a uzywam tego nowego z pompką Sephorowego,za 55zł i też mi drogo

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
no widzisz niestety na każdego działa inaczej,dobrze,że sprzedałam i jestem stratna jakieś 80 zł bo kupiłam za 511 a sprzedałam za 439 zł - z darmową wysyłką
To powiem,że miałaś szczęście,za taką cenę sprzedać.Tym bardziej,że kupująca(cy) musi dokupić nakładkę.gratuluję

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-04-15, 12:02   #3327
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Na targach urodowych w zeszly weekend zapytalam na stanowisku Kryolan o biala baze do rozjasniania podkladu. Pani przyniosla baze i chciala mi wylac ja znienacka na reke. Odsunelam sie szybko i mowie, ze chcialabym probke, bo nie wiem czy moje podklady i moja skora sie z ta baza polubia. Obsluga byla w ciezkim szoku. W koncu pani pokonala swoj szok i powiedziala, ze oni probek nie robia. No i sobie poszlam.
To mnie zawsze zastanawia, dlaczego na rękę mogą wylewać produkt z testera, a już do pojemniczka nie mogą Tak jakby to była jakaś różnica, czy klient przetestuje na miejscu czy w domu. Chyba, że to taki trick, aby nie dać nikomu zbyt wiele czasu do namysłu i aby dokonał zakupu pod wpływem chwili i pod presją czasu.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-04-15, 12:03   #3328
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:

To całkiem nieźle

Na Feel są promocje na kosmetyki ekologoczne. Dzis jest na Antipodes -20%.
Klepnęłam krem na noc z avocado.
Stary 2014-04-15, 12:06   #3329
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Może i fajny,ale dlaczego taki drogi
Mój się kończy,a uzywam tego nowego z pompką Sephorowego,za 55zł i też mi drogo

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

To powiem,że miałaś szczęście,za taką cenę sprzedać.Tym bardziej,że kupująca(cy) musi dokupić nakładkę.gratuluję
Ja wyślę z końcówką - bo tak napisałam w aukcji a czy ktoś będzie używał czy wyrzuci to mi już obojętne ważne, że się szybko i dobrze sprzedał.
Stary 2014-04-15, 12:12   #3330
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Dziewczyny dostałam info,że od dziś do 19ego włącznie będzie oferta 2 za 3 marki Sephora
Jadę po micele

moje flaszki
ddiana jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, promocja, rabat, sephora, wyprzedaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości