Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-04-16, 14:13   #3391
NomadSoul
Rozeznanie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Raczej zapcha, jak większość
A nie zastanawiałaś się żeby zrobić jakieś maseczki domowej roboty??? Wtedy wiesz dokładnie co tam wkładasz. Zerknij TU i ogólnie poszperaj w necie.
Stary 2014-04-16, 15:11   #3392
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Dziewczęta kochane maska dobrze nawilzajaca do cery mieszanej z bardzo duzymi sklonnosciami do zapychania.. potrzebuję!
Po tym clarisonicu mam przesusz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rexaline
Clarinsa kiedyś miałam dosyć dobrą,ale dawno to było i nie pamiętam(białe opakowanie z napisem masque )

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
dziewczyny czy uczestniczyla ktoras moze w otwarciu nowego sklepu douglasa? mozna liczyc na jakies opusty,rabaty czy cus? bo niedlugo otwieraja w moim miescie drugiego ( ach czemu nie sephorę??? ) i zastanawiam sie czy warto wbijac sie na otwarcie?
U mnie otwierali i była doopa,tylko jakiś poczęstunek i -10% nie kupiłam nic,a jeszcze w tym czasie D.online szalał i zrobiłam zakupy,dostając gratisów kilka

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-04-16, 15:46   #3393
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Buttona mam i jest piękny, a nad Tart Deco myślałam juz wczoraj i pewno w końcu kupie. Jeszcze łązi za mną Play Date
Teraz musze polookac na perłowe jedna, jakaś fuksja najelpiej
Tez zrobiłam liste
Owszem, równiez zauwazyłam ze konsystencja niektórych jest inna. Zastanawiam sie czy to kwestia skłądników, czy tego jak fatalnie trzymaja te lakiery w sp czy hebe(szafa z lampami, nagrzewa lakiery i rozwarstwiaja sie).

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

A i ktoś mi powie czy majsc top coat No Chips Ahead warto kupic tez ten drugi Good To Go?Jest róznica w połysku na lakierze miedzy tymi Coatami?
Play Date będzie Ci fajnie do Up The Amp pasował

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2014-04-16 o 15:51
MissScareAll jest teraz online  
Stary 2014-04-16, 15:54   #3394
dor6
Wtajemniczenie

W Tagomago -50% na kosmetyki Clinique do 1 maja lub wyczerpania zapasów, kod:84216759770.

"Aby skorzystać z rabatu skopiuj powyższy kod i wklej do swojego koszyka podczas zakupów.

Rabat nie dotyczy wszystkich produktów marki Clinique. W wyprzedaży dostępne są wybrane produkty znajdujące się na poniższej liście.

Uwaga - przedstawione produkty pochodzą z oferty wyprzedaży! W niektórych przypadkach termin ważności może być krótszy, niż 6 miesięcy do momentu otwarcia produktu ( po otwarciu produkt ważny jest przez okres czasu podany przez producenta).
Wszystkie produkty są pełnowartościowe, nieuszkodzone, w 100% nadają się do normalnego użytku.

Wyprzedaż trwa do 01.05.2014 lub do wyczerpania produktów."

Edytowane przez dor6
Czas edycji: 2014-04-16 o 16:38
dor6 jest offline  
Stary 2014-04-16, 15:56   #3395
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Rexaline
Clarinsa kiedyś miałam dosyć dobrą,ale dawno to było i nie pamiętam(białe opakowanie z napisem masque )

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

U mnie otwierali i była doopa,tylko jakiś poczęstunek i -10% nie kupiłam nic,a jeszcze w tym czasie D.online szalał i zrobiłam zakupy,dostając gratisów kilka
Clarins potrafi przypchać

Ja sobie zamówiłam Aubrey Organics, Calming Skin Therapy, Hydrating Mask. Jak już dotrze i przetestuje to dam znać.
Stary 2014-04-16, 15:58   #3396
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
A nie zastanawiałaś się żeby zrobić jakieś maseczki domowej roboty??? Wtedy wiesz dokładnie co tam wkładasz. Zerknij TU i ogólnie poszperaj w necie.

Moja skora jest na tyle wybredna ze domowych robót tez nie lubi, juz kiedys probowalam
Muszę poszperac w tych maskach aptecznych i cos fajnego kupić

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Rexaline

Dziekuje, musze jej sie przyjrzeć

Stary 2014-04-16, 16:07   #3397
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Buttona mam i jest piękny, a nad Tart Deco myślałam juz wczoraj i pewno w końcu kupie. Jeszcze łązi za mną Play Date
Teraz musze polookac na perłowe jedna, jakaś fuksja najelpiej
Tez zrobiłam liste
Owszem, równiez zauwazyłam ze konsystencja niektórych jest inna. Zastanawiam sie czy to kwestia skłądników, czy tego jak fatalnie trzymaja te lakiery w sp czy hebe(szafa z lampami, nagrzewa lakiery i rozwarstwiaja sie).

oba są piękne właśnie oba mam z Douglasa i tart deco przyjechało do mnie lekko rozwarstwione i właśnie b.gęste nie jestem specjalnie zachwycona bo lakiery u mnie stoja dość długo a jak on już jest z deczka starawy to co będzie później w ogóle przejrzałam Essie w Hebe i porażka, większość ma starsznie wytrącone pigmenty i na pewno nic tam nie kupie a play date też bardzo mi się podoba, więc kwestia czasu i nabędę

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-04-16, 16:32   #3398
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Zadurzyłam sie w perłowych essiakach A tak ich się bałam, bo mam momentami nierówną płytkę i Ingloty perłowe paskudnie to podkreślay, a Essiaki wcale nie! Aruba Blue wygląda obłednie. Coś mi sie wydaje, ze na jednym perłowym sie nie skończy Matów troszkę już mam, wiec teraz czas na perłowe Poelcacie jakies szczególnie ze stałej ?
A w ogóle Essie to dla mnei lakiery numero uno - 6 dni mi się trzymaja, no cud miód i orzeszki
a zarzekała się jak żaba błota że lakiery nie dla niej
Corii a tą Arubę masz czy tylko oglądałaś? Bo wiesz, mam do oddania....
Good to go mam, te Chipsy chyba też ale nie ruszałam go jeszcze. Wydaje mi się że GtG bardziej błyszczy jednak
Stary 2014-04-16, 17:15   #3399
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a zarzekała się jak żaba błota że lakiery nie dla niej
Corii a tą Arubę masz czy tylko oglądałaś? Bo wiesz, mam do oddania....
Good to go mam, te Chipsy chyba też ale nie ruszałam go jeszcze. Wydaje mi się że GtG bardziej błyszczy jednak
Nie rozumiem cIę Moniku, skad taaaaki atak na moi :P Pisałam przeciez, ze nie malowałam bo paznokci nie miałam co tegoż temat lakierów dla mnie nie istniał, ale odkad cwicze pazury nagle sa ok, no to zaczełam nieco szalec- pierwszy raz w zyciu chyba na taka lakierowa skale
Arubę mam na pazurach własnie :P
No to może tak, jak skończe Chips, to kupię good, bo bez sensu 2 top coaty chyba miec

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
oba są piękne właśnie oba mam z Douglasa i tart deco przyjechało do mnie lekko rozwarstwione i właśnie b.gęste nie jestem specjalnie zachwycona bo lakiery u mnie stoja dość długo a jak on już jest z deczka starawy to co będzie później w ogóle przejrzałam Essie w Hebe i porażka, większość ma starsznie wytrącone pigmenty i na pewno nic tam nie kupie a play date też bardzo mi się podoba, więc kwestia czasu i nabędę
Ale ja własnie mam z hebe i sp Essiaki i wszystko z nimi mimo to w porządku, bo sie trzymaja te 5-6 dni spokojnie. Nie mam gdzie indziej mozliwosci ich kupic. W dougu stacjonarnym jakieś ochłapy w ilosci kolorów sztuk ok 10 i to same mało ciekawe. Online zas nie lubie kupowac, musze najpierw łapce pomacac. Ale zachcialo mi sie limitek i chyba będe zmuszona na all albo na jakis perfumeryjnych stronach netowych polookac

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 569 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-04-16, 17:35   #3400
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Clarins potrafi przypchać

Ja sobie zamówiłam Aubrey Organics, Calming Skin Therapy, Hydrating Mask. Jak już dotrze i przetestuje to dam znać.
mnie nie zapychał

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-04-16, 17:38   #3401
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Ale ja własnie mam z hebe i sp Essiaki i wszystko z nimi mimo to w porządku, bo sie trzymaja te 5-6 dni spokojnie. Nie mam gdzie indziej mozliwosci ich kupic. W dougu stacjonarnym jakieś ochłapy w ilosci kolorów sztuk ok 10 i to same mało ciekawe. Online zas nie lubie kupowac, musze najpierw łapce pomacac. Ale zachcialo mi sie limitek i chyba będe zmuszona na all albo na jakis perfumeryjnych stronach netowych polookac
a jak zadowolona jesteś to spoko w moim hebe 80% lakierów które mi się podobały są porozwartwiane i bardzo wyblakłe brzydko wyglądające więc gdyby nie fakt że lakiery są extra to patrząc na tą gablotę nigdy bym pewnie nic nie kupiła na All pewnie też coś kupię chociaż to poniekąd też taki kot w worku

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-04-16, 18:55   #3402
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a jak zadowolona jesteś to spoko w moim hebe 80% lakierów które mi się podobały są porozwartwiane i bardzo wyblakłe brzydko wyglądające więc gdyby nie fakt że lakiery są extra to patrząc na tą gablotę nigdy bym pewnie nic nie kupiła na All pewnie też coś kupię chociaż to poniekąd też taki kot w worku
Ja te rozwarstwione wstrzasam, w wiekszosci dochodza szybko do siebie. No, ale trzymane w domu i długo nieuzywane tez sie rozwarstwia w sumie.
Jeden mnie tylko wkurza - Fling - najgorzej sie nim maluje, takie smugi małe robi, no generalnie albo mam pedzleke gorszy, albo lakier

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 569 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-04-16, 19:13   #3403
cosmetix
Makeup challenge winner

Kupuję lakiery, które mają płaską zakrętkę i obracam co jakiś czas. Oczywiście trzymam w lodówce. Czasem korzystam z rozcieńczalnika Delia. Natomiast nigdy nie kupuję rozwarstwionych lakierów ani nagrzanych przez lampki z szaf.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-04-16 o 19:14
cosmetix jest offline  
Stary 2014-04-16, 19:43   #3404
gosica
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ten z PB nie wejdzie z innymi.
Spróbuj jeszcze te:
- XV58DL ( - 10 % )
- GIFT82
dzięki, spróbuję
gosica jest offline  
Stary 2014-04-16, 20:25   #3405
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
mnie nie zapychał
Szczesciara.

Ktos pytal o fukcje z perla? To moja ulubiona: super bossa nova
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (98,3 KB, 35 załadowań)
Stary 2014-04-16, 20:27   #3406
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Raczej zapcha, jak większość
szkoda

Cytat:

NATURA: Od 28 kwietnia do 5 maja -40 na kolorówkę
ROSSMANN: od 22 do 27 kwietnia -49% (e-kupon) na pudry, podkłady, róże i korektory
HEBE: Na otwarcie drogerii w Słupsku 12 kwietnia i Bielsko Białej 9 kwietnia -20% na całą kolorówkę

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-04-16, 21:52   #3407
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Szczesciara.

ja W stałej jest? Jak tak, to nabędę

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-04-16, 21:52   #3408
cosmetix
Makeup challenge winner

Ważna jest kolejnośc:
Naładować koszyk.
VAMP
GIFT82
ORANGE (zrabatuje -15% 2 kolorowe)
TANIOCO150 (zrabatuje dodatkowo -25 zł wszystko oprócz tych kolorowych)

Nie wchodzi mi natomiast RGIFT2 (próbka lolitki)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Szkoda, że w Rossie na pomadki i tusze nie bo u mnie w Naturze to jakieś ochłapy są
Na pomadki i tusze w R. pewnie wejdzie promocja w maju, poza tym dołączy Hebe i SP.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-04-16 o 22:58
cosmetix jest offline  
Stary 2014-04-16, 22:01   #3409
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Nie wiem, czy któraś z Was będzie jeszcze zainteresowana, ale rozświetlacz jakiś czas temu zachwalany w tym wątku jest na Truskawie za 147 zł (minus 10 proc. bo trwa promocja): http://pl.strawberrynet.com/makeup/k...165536/#DETAIL

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-04-16, 22:02   #3410
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Na pomadki i tusze w R. pewnie wejdzie promocja w maju, poza tym dołączy Hebe i SP.
O to fajnie! lubię te Rossmannowe akcje

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-04-16, 22:06   #3411
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
W Tagomago -50% na kosmetyki Clinique do 1 maja lub wyczerpania zapasów, kod:84216759770.

"Aby skorzystać z rabatu skopiuj powyższy kod i wklej do swojego koszyka podczas zakupów.

Rabat nie dotyczy wszystkich produktów marki Clinique. W wyprzedaży dostępne są wybrane produkty znajdujące się na poniższej liście.

Uwaga - przedstawione produkty pochodzą z oferty wyprzedaży! W niektórych przypadkach termin ważności może być krótszy, niż 6 miesięcy do momentu otwarcia produktu ( po otwarciu produkt ważny jest przez okres czasu podany przez producenta).
Wszystkie produkty są pełnowartościowe, nieuszkodzone, w 100% nadają się do normalnego użytku.

Wyprzedaż trwa do 01.05.2014 lub do wyczerpania produktów."
A masz może tą listę produktów? Na stronie mają fatalny system sortowania i nawet nie wiem, które kosmetyki Clinique są na wyprzedaży, trzeba by mnóstwo czasu zmarnować na szukanie tego. Kod rabatowy wszedł mi do koszyka, ale żadna kwota nie jest odjęta.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A właściwie z Clinique to już nic na wyprzedaży nie widzę...
Stary 2014-04-16, 22:07   #3412
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy któraś z Was będzie jeszcze zainteresowana, ale rozświetlacz jakiś czas temu zachwalany w tym wątku jest na Truskawie za 147 zł (minus 10 proc. bo trwa promocja): http://pl.strawberrynet.com/makeup/k...165536/#DETAIL
Fajna cena
Bierzesz?
OlaM jest offline  
Stary 2014-04-16, 22:21   #3413
dor6
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A masz może tą listę produktów? Na stronie mają fatalny system sortowania i nawet nie wiem, które kosmetyki Clinique są na wyprzedaży, trzeba by mnóstwo czasu zmarnować na szukanie tego. Kod rabatowy wszedł mi do koszyka, ale żadna kwota nie jest odjęta.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

A właściwie z Clinique to już nic na wyprzedaży nie widzę...
Kliknij na kod w tym poście i "przesniesie" cię do strony z produktami objętymi promocją.
Stary 2014-04-16, 22:28   #3414
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajna cena
Bierzesz?
Uwielbiam to nasze wspieranie sie w oszczedzaniu .
Stary 2014-04-16, 22:44   #3415
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:
Kupuję lakiery, które mają płaską zakrętkę i obracam co jakiś czas. Oczywiście trzymam w lodówce. Czasem korzystam z rozcieńczalnika Delia. Natomiast nigdy nie kupuję rozwarstwionych lakierów ani nagrzanych przez lampki z szaf.
Ja musiałabym mieć chyba odrębną lodówkę na moją kolekcję lakierów trzymam w szufladach w łazience, niektóre mam już dwa lata + ale nic się z nimi nie dzieje, prawie wszystkie to China Glaze i
Opi.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Kliknij na kod w tym poście i "przesniesie" cię do strony z produktami objętymi promocją.
Ja się zastanawiam nad podkładem even better w kolorze Linen, na niewielu swatchach czy opisach jakie znalazłam doczytałam że to jasny żółtek. W sumie formuła podkładu mi odpowiada miałam już go kiedyś ale tego koloru nie widziałam na żywo nigdy. Ktoś go oglądał?

oleandra123 jest offline  
Stary 2014-04-16, 22:52   #3416
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Uwielbiam to nasze wspieranie sie w oszczedzaniu .
Kto tu wchodzi, o oszczędzaniu powinien zapomnieć
OlaM jest offline  
Stary 2014-04-16, 23:11   #3417
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kto tu wchodzi, o oszczędzaniu powinien zapomnieć
Ja gdy patrzę na moje zasoby to wydaje mi się, że mam wszystkiego za dużo, a gdy wchodzę na ten wątek to zawsze się okazuje, że czegoś potrzebuję

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-04-16, 23:22   #3418
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję, nie wpadłam na to

Właśnie zapełniłam koszyk w Douglasie i zastanawiam się, czy klikać Powinnam mieć blokadę na ten wątek.
Stary 2014-04-16, 23:25   #3419
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:
Nie rozumiem cIę Moniku, skad taaaaki atak na moi :P Pisałam przeciez, ze nie malowałam bo paznokci nie miałam co tegoż temat lakierów dla mnie nie istniał, ale odkad cwicze pazury nagle sa ok, no to zaczełam nieco szalec- pierwszy raz w zyciu chyba na taka lakierowa skale
Arubę mam na pazurach własnie :P
No to może tak, jak skończe Chips, to kupię good, bo bez sensu 2 top coaty chyba miec
Oj tam od razu atak. Po prostu lubię mieć znowu racje z Twoich brwi po tuningu jestem mega dumna a czym sie tak podreperowalas paznokciowo? Bo mi sie moje znowu sypia

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Szczesciara.

Super kolor, zupełnie jak mój ostatni ulubieniec chanelowy- Tentation
Stary 2014-04-16, 23:46   #3420
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Oj tam od razu atak. Po prostu lubię mieć znowu racje z Twoich brwi po tuningu jestem mega dumna a czym sie tak podreperowalas paznokciowo? Bo mi sie moje znowu sypia
Ruszeniem dupy - i to dosłownie Po prostu jak zaczełam co dzien ćwiczyć fitness poprawił mi sie sam - stan pazokci, a kiedyś probowałam wszystkeigo, pierydliona odzywek, suplementów diety i d*** No i jak tu nie wierzyć, ze sport to zdrowie?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, promocja, rabat, sephora, wyprzedaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości