Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-04-29, 22:13   #4201
Eggnogg
Zakorzenienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Feelunique: przy zakupach za kwote powyzej 25 GBP - 10 funtow znizki Kod WAHANDA10

Nie wiem do kiedy i czy na wszystko dziala Natknelam sie na znizke przypadkiem Przepraszam, nie mam czasu nadrabiac watku. Sorki, jezeli info juz bylo

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline  
Stary 2014-04-29, 22:24   #4202
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

james! dzięki! już mi się dobrze dzień "zaczął";D
Czemu sie ze mnie smiejesz?

Powiedz, ze nie seksi .

Cytat:
gdzieś coś fajnego widziałam (sama marzę o takiej) więc może uda mi się odszukać strony na których oglądałam takie parki
To czekam .
Stary 2014-04-29, 22:40   #4203
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Działa już chciałam klikać to nowe cudo z Diora, ale koloru nie ma, który chcę:/

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Czemu sie ze mnie smiejesz?

Powiedz, ze nie seksi .

To czekam .
w tym wydaniu bardzo!! brałby go!

a na answear patrzyłaś? bo ja ostatnio tam ciągle kupuję i tam było dużo ładnych
dimiti jest offline  
Stary 2014-04-29, 22:46   #4204
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Feelunique: przy zakupach za kwote powyzej 25 GBP - 10 funtow znizki Kod WAHANDA10

Nie wiem do kiedy i czy na wszystko dziala Natknelam sie na znizke przypadkiem Przepraszam, nie mam czasu nadrabiac watku. Sorki, jezeli info juz bylo
Wszyscy mnie atakują: Rossmann, Douglas, Sephora i masa innych...cały dzień skutecznie opieram się pokusom i gdy juz prawie prawie mi się udło, Ty wyskakujesz z takim kodem?!
Sprawdziłam - działa, symulacja zamówienia zrobiona:love :
Chcę wziąć lancome teint idole 24 (testowalam kiedys i byl ok) albo teint miracle (w ciemno), ktos cos?
I limitka Diora też kusi... i pędzel guerlainowy ( a w zasadzie 2 kuszą)

Edytowane przez ajsikorska
Czas edycji: 2014-04-29 o 23:03
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-04-29, 22:55   #4205
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

a na answear patrzyłaś? bo ja ostatnio tam ciągle kupuję i tam było dużo ładnych
Patrzylam. Nic nie ma.
Stary 2014-04-29, 23:16   #4206
Eggnogg
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Wszyscy mnie atakują: Rossmann, Douglas, Sephora i masa innych...cały dzień skutecznie opieram się pokusom i gdy juz prawie prawie mi się udło, Ty wyskakujesz z takim kodem?!
Chcę wziąć lancome teint idole 24 (testowalam kiedys i byl ok) albo teint miracle (w ciemno), ktos cos?
Sama przypadkiem wpadlam na znizkowa bombe Uleglam Teint Miracle to moj ulubieniec, natomiast Teint Idole to byla porazka

by Roy

- - -

Eggnogg jest offline  
Stary 2014-04-29, 23:31   #4207
Pakipsi
Wtajemniczenie

Cytat:
ja skusiłam się na cienie i pomadkę Elizabeth Arden, wyszło 138 zł
Pakipsi jest offline  
Stary 2014-04-29, 23:55   #4208
ladybird1122
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość

Nigdy w życiu nie dostałam NIC w Superpharmie. Żadnej próbki, ever.
Ja też nigdy nic nie dostałam, a zdarzało sie wydawać więcej potwierdza się reguła, że mniejsze, mniej oblegane drogerie są hojniejsze dla klientów
ladybird1122 jest offline  
Stary 2014-04-30, 01:38   #4209
m_anita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Ja też nigdy nic nie dostałam, a zdarzało sie wydawać więcej potwierdza się reguła, że mniejsze, mniej oblegane drogerie są hojniejsze dla klientów
Bo w SP trzeba się o próbki upominać. Nie ma chyba szans żeby dali coś przy kasie. Ja się pytam przy szufladach na aptece i tam czasem dostaję, bo czasem też słyszę, że nie ma a szuflady wypełnione często po brzegi.
m_anita jest offline  
Stary 2014-04-30, 01:39   #4210
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Z zasady nie wstawiam tu zdjec czesci twarzy. Dla Ciebie jednak uchyle te zelazna regule . Foty wrzuce jednak prawdopodobnie jutro rano. Gdybym zapomniala to przypomnij .
Dziękuję Jamesik! kochana jesteś!
Niech Twa dobroć zostanie wynagrodzona w kosmetykach idealnych oraz masie superowych próbasów

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no i sama sobie odpowiedziałaś w tej chwili - producentom nie zależy na oszczędności klientów, wprost przeciwnie
No wiem Ale skoro oni nie dbają o mnie to ja muszę dbać o siebie ostatnio nic nie kupuję bez próbeczki nie opracowałam tylko jeszcze patentu na pomadki, błyszczyki i tusze

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To ja wrzucam fotę Bourjois Rouge Velvet w kolorze Ole Flamingo (05).
Olu dziękuję!
pięknie wyglądają Twoje usta w takiej pomadce, bo i piękne są

Cytat:
Iwonko, wstawiam swoje usta. Sredni ze mnie fotograf, co juz tu wszyscy wiedza . Miszcz Painta ze mnie za to pierwsza klasa .

Jedno zdjecie z matem, drugie z blyszczydlem. Mam male usta, ale maty u siebie lubie. Nic nie nakladalam pod szminke ani na szminke. Niedawno wstalam i jeszcze w pizamce jestem .
Dziękuję!

Usta masz przepiękne zmysłowe, kształtne, duże, pełne, pięknie wykrojone nie dziwota, że w każdej opcji naustnej Ci dobrze
I już wiem czemu ja nie lubię na moich ustach matowych pomadek zagadaka rozwiązana!
I nie grymasić mi tu i nie utyskiwać na nie, bo będzie! Usta przepiękne

A ja ostatnio pokochałam pomadki Misslyn i błyszczyki Znacie? Chyba, że kupujecie tylko te droższe? Bo ja z mazideł do ust to kupuję chyba w każdej cenie, bo dużo tego zjadam

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-04-30, 07:34   #4211
teorema
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Tia.. nie chciało się im nawet zerknąć na numerek, od razu pac, otwierały cały produkt....
Wariatki
Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
A no to możliwe, zawsze do tej pory zakupy w SP robiłam w Arkadii lub w Galerii M. Teraz obczaję tę pod domem i zobaczę
Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Bo w SP trzeba się o próbki upominać. Nie ma chyba szans żeby dali coś przy kasie. Ja się pytam przy szufladach na aptece i tam czasem dostaję, bo czasem też słyszę, że nie ma a szuflady wypełnione często po brzegi.
To fakt, w aptece trzeba pytać.
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A ja ostatnio pokochałam pomadki Misslyn i błyszczyki Znacie? Chyba, że kupujecie tylko te droższe? Bo ja z mazideł do ust to kupuję chyba w każdej cenie, bo dużo tego zjadam
Nie znam tej firmy, gdzie mają kosmetyki?

Ja kupuję w sumie wszystko ze średniej i wyższej półki, co mi podpadnie kolorystycznie/konsystencjowo itd. Omijam tylko Rimmel szerokim łukiem, bo wielokrotnie mnie ta marka rozczarowała i nie ma żadnego produktu, który byłby w miarę jakościowo dla mnie dobry.

A teraz i tak sie przerzucam na produkty o przedłużonej trwałości: mam dość osypujących się tuszy za kilkadziesiąt zł, rozmazujących kredek itp.

teorema jest offline  
Stary 2014-04-30, 11:58   #4212
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Nie znam tej firmy, gdzie mają kosmetyki?

Ja kupuję w sumie wszystko ze średniej i wyższej półki, co mi podpadnie kolorystycznie/konsystencjowo itd. Omijam tylko Rimmel szerokim łukiem, bo wielokrotnie mnie ta marka rozczarowała i nie ma żadnego produktu, który byłby w miarę jakościowo dla mnie dobry.

A teraz i tak sie przerzucam na produkty o przedłużonej trwałości: mam dość osypujących się tuszy za kilkadziesiąt zł, rozmazujących kredek itp.
Ja też nie znałam, ale zostałam zachęcona przez przyjaciółkę i wypróbowałam sobie od niej i przepadłam błyszczyki, pomadki, które ja mam bardzo nawilżają usta i nie są na pewno matowe, ale zostają, jak na tak nawilżające pomadki, długo na ustach. Próbuję porównać i chyba do pomadek Loreala i troszkę (?) EL mogłabym, a błyszczyki w stronę (to moje osobiste zdanie Shiseido tylko cięższe, ale nie klejące jak Lancome w tubce
Mam ten błyszczyk:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...yk-do-ust.html
pomadkę mam taka cieniutką, nie ma jej w KWC.
Są w Hebe.

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-04-30, 12:06   #4213
OlaM
Moderator

Cytat:
Olu dziękuję!
pięknie wyglądają Twoje usta w takiej pomadce, bo i piękne są
Dziękuję .
A maty, jesli zdecydowałabyś się na jakiś jaśniejszy odcień, raczej nie powinny jakoś mocno pomniejszyć optycznie ust.

Cytat:
Jak gdzieś zlokalizuję tę markę (musze poszukać, bo nie mam nigdzie w pobliżu Hebe), to się przyjrzę doustnym mazidłom. Ja lubię droższe marki (przyznaję się do snobizmu w lżejszym wydaniu ), ale nie mam nic przeciwko średniej czy niższej półce, jesli tylko produkt jest dobry/odpowiada mi.
OlaM jest offline  
Stary 2014-04-30, 12:39   #4214
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Sama przypadkiem wpadlam na znizkowa bombe Uleglam Teint Miracle to moj ulubieniec, natomiast Teint Idole to byla porazka

Co kupiłaś?

A jaką masz cerę? Jakie podkłady lubisz, a jakich nie? Pytam, bo intensywnie myślę, który wziąć.
Zastanawiam się nad kolorem. Testowałam 010 teint idole, ale na feel jest niedostępny. Jest za to 010 z teint miracle i zastanawiam się czy to odpowiednik. 01 jest chyba ciemniejszy niż 010, prawda?
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-04-30, 12:46   #4215
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Co kupiłaś?

A jaką masz cerę? Jakie podkłady lubisz, a jakich nie? Pytam, bo intensywnie myślę, który wziąć.
Zastanawiam się nad kolorem. Testowałam 010 teint idole, ale na feel jest niedostępny. Jest za to 010 z teint miracle i zastanawiam się czy to odpowiednik. 01 jest chyba ciemniejszy niż 010, prawda?
01 i 010 Miracle Air są w zupełnie innej tonacji i jest między nimi duży przeskok wg mnie o jakieś 2 tony 01 jest ciepła beżowo - pomarańczowa, a 010 zima szaro - beżowa i jaśniejsza, i może nadawać zieministy odcień skórze.

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-04-30 o 12:48
Contax jest offline  
Stary 2014-04-30, 13:48   #4216
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
01 i 010 Miracle Air są w zupełnie innej tonacji i jest między nimi duży przeskok wg mnie o jakieś 2 tony 01 jest ciepła beżowo - pomarańczowa, a 010 zima szaro - beżowa i jaśniejsza, i może nadawać zieministy odcień skórze.
To chyba musze ruszyć d... do D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-04-30, 14:27   #4217
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
To chyba musze ruszyć d... do D

Jak masz możliwość to koniecznie bo Lancome ma dziwaczną kolorystykę
Contax jest offline  
Stary 2014-04-30, 16:13   #4218
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Dziękuję .
A maty, jesli zdecydowałabyś się na jakiś jaśniejszy odcień, raczej nie powinny jakoś mocno pomniejszyć optycznie ust.

Jak gdzieś zlokalizuję tę markę (musze poszukać, bo nie mam nigdzie w pobliżu Hebe), to się przyjrzę doustnym mazidłom. Ja lubię droższe marki (przyznaję się do snobizmu w lżejszym wydaniu ), ale nie mam nic przeciwko średniej czy niższej półce, jesli tylko produkt jest dobry/odpowiada mi.
Ola wypróbuję, jak gdzieś znajdę jakiś miły mym ustom mat

Polecam, serio!
Tu są błyszczyki i ja mam taki:
http://www.misslyn.de/en/lips/lip-gl...g-lip-booster/ mam odcień 43
http://wizaz.pl/Makijaz/Nowosci-kosm...zczyki-Misslyn
właśnie się nim pomalowałam i jest dosyć lepki ale mocno nawilża i wygładza i nie robi takich hmm "skórek" z błyszczyku na ustach, bardzo mi ten efekt pasuje i dlatego polecam!

I mam tę pomadkę:
http://www.misslyn.de/en/lips/lipsti...y-lip-color/#0
delikatna, nawilżająca, super! mam odcień 38 i nie ma perłowych drobinek, bo część je ma, a część nie.

A moja przyjaciółka ma taką:
http://www.misslyn.de/en/lips/lipstick/lipstick/#0

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-04-30, 20:31   #4219
OlaM
Moderator

Chciałam pochwalić, a także polecić , pędzelek Laury Mercier do załamania powieki, ten.
Miękki, mimo niezbyt smukłego kształtu - precyzyjny, po prostu świetny. Jak już pisałam to taki miks Smashboxowego nr 15 i limitowanego MACowego 226.
OlaM jest offline  
Stary 2014-04-30, 20:43   #4220
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Dziękuję Jamesik! kochana jesteś!
Niech Twa dobroć zostanie wynagrodzona w kosmetykach idealnych oraz masie superowych próbasów

Cytat:

Dziękuję!

Usta masz przepiękne zmysłowe, kształtne, duże, pełne, pięknie wykrojone nie dziwota, że w każdej opcji naustnej Ci dobrze
I już wiem czemu ja nie lubię na moich ustach matowych pomadek zagadaka rozwiązana!
I nie grymasić mi tu i nie utyskiwać na nie, bo będzie! Usta przepiękne
Dziekowac

Cytat:
Polecam, serio!
Tu są błyszczyki i ja mam taki:
http://www.misslyn.de/en/lips/lip-gl...g-lip-booster/ mam odcień 43
http://wizaz.pl/Makijaz/Nowosci-kosm...zczyki-Misslyn
właśnie się nim pomalowałam i jest dosyć lepki ale mocno nawilża i wygładza i nie robi takich hmm "skórek" z błyszczyku na ustach, bardzo mi ten efekt pasuje i dlatego polecam!

I mam tę pomadkę:
http://www.misslyn.de/en/lips/lipsti...y-lip-color/#0
delikatna, nawilżająca, super! mam odcień 38 i nie ma perłowych drobinek, bo część je ma, a część nie.

A moja przyjaciółka ma taką:
http://www.misslyn.de/en/lips/lipstick/lipstick/#0
U mnie w miescie w koncu pojawilo sie w jednym z Hebe Misslyn, ale nic dla siebie nie znalazlam. Nie bylo kolorowych linerow, zeli do brwi, jasnych podkladow ani matowych szminek. Nie bylo co brac .
Stary 2014-04-30, 22:46   #4221
jamestown
Avada kedavra.

Dziewczeta, ja jeszcze jedna zagwozdke niekosmetyczna mam i mam nadzieje, ze pomozecie (btw: parki-podfruwajki szukam dalej) .
Otoz potrzebne mi sa koniecznie baleriny czarne, zamszowe. Dokladnie wygladajace jak te. Ostatnio przejrzalam kilkaset balerin w roznych sklepach i zadne nie wygladaly tak jak tamte. Gdybyscie sie natknely na jakies to baaaardzo prosze o info .
Stary 2014-04-30, 23:01   #4222
Eggnogg
Zakorzenienie

Cytat:
Co kupiłaś?

Kliknelam pomadke + zapchajpaczkowo odzywke do wlosow (zeby sie zalapac na znizke)

Cera sucha badz tlusta odwodniona Nie umiem stwierdzic Procz TM Lubie Clarins Skin Illusion, YSL Perfect Touch i Dior Diorskin Nude. Double Wear solo wyglada na mnie jak antyreklama podkladu - ciasteczkowa twarzomaska Natomiast polozony na baze z Lancome zachowuje sie jak zupelnie inny podklad (na plus!). Kolorystycznie ze mnie jest blada twarz Pro Longwear NC15 troche zbyt ciemnawy na mnie, choc dobra tonacja (nie lubie go, widoczna tapeta na twarzy ). TM mam zima w kolorze 005 Prawde mowiac, w domu na stanie powinnam miec 005, 007, 01 i 02 (mieszam) Nie pamietam jaki mialam nr z TI,bo kompletnie mi nie podszedl (widoczny za bardzo). Duzo naklepalam, mam nadzieje ze choc troche pomocne

by Roy

- - -

Edytowane przez Eggnogg
Czas edycji: 2014-04-30 o 23:03
Eggnogg jest offline  
Stary 2014-04-30, 23:09   #4223
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Kliknelam pomadke + zapchajpaczkowo odzywke do wlosow (zeby sie zalapac na znizke)

Cera sucha badz tlusta odwodniona Nie umiem stwierdzic Procz TM Lubie Clarins Skin Illusion, YSL Perfect Touch i Dior Diorskin Nude. Double Wear solo wyglada na mnie jak antyreklama podkladu - ciasteczkowa twarzomaska Natomiast polozony na baze z Lancome zachowuje sie jak zupelnie inny podklad (na plus!). Kolorystycznie ze mnie jest blada twarz Pro Longwear NC15 troche zbyt ciemnawy na mnie, choc dobra tonacja (nie lubie go, widoczna tapeta na twarzy ). TM mam zima w kolorze 005 Prawde mowiac, w domu na stanie powinnam miec 005, 007, 01 i 02 (mieszam) Nie pamietam jaki mialam nr z TI,bo kompletnie mi nie podszedl (widoczny za bardzo). Duzo naklepalam, mam nadzieje ze choc troche pomocne
Pomocne dzieki za info

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-04-30, 23:41   #4224
OlaM
Moderator

Cytat:
A który to kolor?
OlaM jest offline  
Stary 2014-04-30, 23:54   #4225
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
U mnie w miescie w koncu pojawilo sie w jednym z Hebe Misslyn, ale nic dla siebie nie znalazlam. Nie bylo kolorowych linerow, zeli do brwi, jasnych podkladow ani matowych szminek. Nie bylo co brac .
No przykro mi ja zwracam uwagę tylko na to, co do ust z połyskiem, a inne kosmetyki w ogóle mnie nie interesowały

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-05-01, 10:26   #4226
Filozofka888
Zadomowienie

Dziewczyny czy przy zakupach online w Sephorze doliczane są punkty na karcie stałego klienta?
Filozofka888 jest offline  
Stary 2014-05-01, 10:27   #4227
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Cytat:
piękny kolor

dziewczyny szukam pięknego lakieru, widziałam u dziewczyny, ale nie okoliczności nie pozwoliły mi zapytać jaki to lakier - coś w stylu Chanel Azure ale wpadający w ciemniejszy niebieski. Taki kolor ciemniejszy niebieski przełamany zielonym.
Znalazłam ładny Sally Hansen ale z brokatem, a tam nie było brokatu. Szukam i szukam i nie mogę namierzyć. Proszę o sugestie

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline  
Stary 2014-05-01, 10:37   #4228
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przy zakupach online w Sephorze doliczane są punkty na karcie stałego klienta?
są,ale musisz wpisać numer tam w opcjach konta jest taka możliwość.
Stary 2014-05-01, 10:46   #4229
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
piękny kolor

dziewczyny szukam pięknego lakieru, widziałam u dziewczyny, ale nie okoliczności nie pozwoliły mi zapytać jaki to lakier - coś w stylu Chanel Azure ale wpadający w ciemniejszy niebieski. Taki kolor ciemniejszy niebieski przełamany zielonym.
Znalazłam ładny Sally Hansen ale z brokatem, a tam nie było brokatu. Szukam i szukam i nie mogę namierzyć. Proszę o sugestie
Osobiście nie mam niczego w tym typie, ale coś kołacze mi się, że tego typu lakier był w którejś kolekcji ArtDeco, a póki co w necie znalazłam coś takiego, tylko nie wiem, czy o taki odcień Ci chodzi.

Jeszcze taki odcień widzę, oprócz tego brokatowego.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-05-01 o 10:50
OlaM jest offline  
Stary 2014-05-01, 11:58   #4230
Eggnogg
Zakorzenienie

Cytat:
A który to kolor?
No 1 Nude Beige
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
piękny kolor

Moze Essie Trophy Wife? Aczkolwiek on bardziej szmaragdowy niz niebieski

by Roy

- - -

Eggnogg jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, promocja, rabat, sephora, wyprzedaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości