Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-05-02, 12:25   #4261
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Zdrówka zatem
To już nie mam parcia,bo pilnie chciałam skorzystać z rabatu -40%,ale jak nie obejmuje tego, to w takim razie kupię w regularnej cenie przy okazji
Dziękuję
Na Pedilady tez jakies promo jest albo bylo ostatnio. Musialabys sprawdzic na stronie, ale cos mi dzwoni, ze jakies info widzialam w gazetce.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Dziewczeta, na Feelu chca nas wykonczyc . Codziennie przez caly maj ma byc jakies promo. Niedlugo L'occitane, a wiem, ze lubicie (3 za 2) .

Ja sie na Real Technique szykuje. Mam tylko pedzel do rozu, ktorego uzywam do pudru. Cos bym jeszcze przygarnela.

http://www.feelunique.com/uniquetreats
Stary 2014-05-02, 12:26   #4262
lilith_ed
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Kurcze,tego nie brałam pod uwagę,byłam przekonana,że jeśli mają sholla to pełen asortyment
Scholla mają w dobrej cenie w aptekagemini.pl .
Sama zastanawiam się czy nie kliknać przy okazji kupowania innych rzeczy
lilith_ed jest offline  
Stary 2014-05-02, 12:34   #4263
NomadSoul
Rozeznanie

Kilka produktów do makijażu Shiseido jest -50% w D. Luminizing Lip Gloss jest warty uwagi?
Stary 2014-05-02, 13:17   #4264
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
To to urządzenie jest w SP?
Ja byłam w trzech i wszędzie powiedziano mi, że z Scholla mają wszystko, ale tego nie

W Matarni nie ma
ranka jest teraz online  
Stary 2014-05-02, 13:23   #4265
user_k
Zakorzenienie

Macie doświadczenie z podkładami YSl Le Teint Touche Éclat lub Liberator? Tak się waham, bardzo lubiłam EL DW Light, ale już mi nie służy
user_k jest offline  
Stary 2014-05-02, 13:34   #4266
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Macie doświadczenie z podkładami YSl Le Teint Touche Éclat lub Liberator? Tak się waham, bardzo lubiłam EL DW Light, ale już mi nie służy
testowalam kiedys liberator i kompletnie sie u mnie nie sprawdzil.z tego co pamiętam to swiecilam sie okrutnie i bardzo podkreslal pory

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-05-02, 15:05   #4267
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość

Dziewczeta, na Feelu chca nas wykonczy . Codziennie przez caly maj ma byc jakies promo. Niedlugo L'occitane, a wiem, ze lubicie (3 za 2) .

Ja sie na Real Technique szykuje. Mam tylko pedzel do rozu, ktorego uzywam do pudru. Cos bym jeszcze przygarnela.

http://www.feelunique.com/uniquetreats
Przyznam, że jeszcze nigdy nic z Feela nie zamawiałam
Ale chyba nadejdzie właśnie ten pierwszy raz, bo mają tam tego cudaka YSL o którym tu kilkukrotnie pisałam (Baby Doll Kiss & Blush) w moim wymarzonym, fuksjowym kolorze. Najpierw sprawdzę jednak w stacjonarnej S. czy przypadkiem nie mają tego koloru, bo on line jest tylko 5 odcieni i żaden mnie nie porywa (poza czerwienią, której pewnie i tak używałabym od wielkiego dzwonu).
Promocja na Real Techniques też się przyda, czaję się na setting brush

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-05-02, 15:23   #4268
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
testowalam kiedys liberator i kompletnie sie u mnie nie sprawdzil.z tego co pamiętam to swiecilam sie okrutnie i bardzo podkreslal pory

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Miałam dokładnie to samo, a 3 razy podchodziłam do liberatora

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Ysl Touche Eclat z kolei miałam produkt pełnowymiarowy, kupowałam w UK i jak po nałozeniu wyglądała pięknie - skóra widocznie młodsza, rozswietlona ładnie, tak po zaledwie paru godzinach kompletna kaszana z błyskiem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-05-02, 16:14   #4269
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Dziewczeta, na Feelu chca nas wykonczyc . Codziennie przez caly maj ma byc jakies promo. Niedlugo L'occitane, a wiem, ze lubicie (3 za 2) .
Co to Feel? pomijam zespół L'occitane może bym rozważyła

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Tak się waham, bardzo lubiłam EL DW Light, ale już mi nie służy
Tak z ciekawości, czemu już Ci nie służy??

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-05-02, 17:44   #4270
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Przyznam, że jeszcze nigdy nic z Feela nie zamawiałam
Ale chyba nadejdzie właśnie ten pierwszy raz, bo mają tam tego cudaka YSL o którym tu kilkukrotnie pisałam (Baby Doll Kiss & Blush) w moim wymarzonym, fuksjowym kolorze. Najpierw sprawdzę jednak w stacjonarnej S. czy przypadkiem nie mają tego koloru, bo on line jest tylko 5 odcieni i żaden mnie nie porywa (poza czerwienią, której pewnie i tak używałabym od wielkiego dzwonu).
Promocja na Real Techniques też się przyda, czaję się na setting brush
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Co to Feel? pomijam zespół L'occitane może bym rozważyła ?

Feel Unique.

Ja robilam zakupy wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona. Klikam na Feelu chyba od 5 lat .

Jakby co to moge Wam podeslac na maila znizke na 10% .
Stary 2014-05-02, 17:53   #4271
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Feel Unique.

Ja robilam zakupy wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona. Klikam na Feelu chyba od 5 lat .

Feel jest giiit czekam na jeden kolor z Diora, bo chcę kliknąć, a ni mo
dimiti jest offline  
Stary 2014-05-02, 17:54   #4272
teorema
Zadomowienie

Cytat:
Ja z tym pierwszym mam do czynienia Pisalam kilka postów temu: dla mnie to podkład doskonały, ale jest tylko delikatnie kryjący, więc nie wiem, czy do DW jest jakiekolwiek porównanie w tym względzie.

Cytat:
Ja mam Pedilady juz chyba rok. Pisalam tu nawet kiedys pochlebna recenzje. Moje piety sa suche nawet, gdy maslo shea na nie nakladam. Przesusz mam przez okragly rok. Na poczatku uzywalam tej maszynki, ale ze musze zdzierac skore bardzo czesto to mi sie nie chcialo do tego jej wyjmowac. Uzywam za to czesto do skorek przy pazurach, bo tam tez mnie przesusz lapie, do tego skorki przy "nasadzie" mi na paznokcie narastaja. Pedilady sprawdza sie tu doskonale.
Z Schollem za wiele nie zrobisz. Pedilady ma wiele zastosowan i to wlasnie te maszynke Ci polece .
Hmmm, to bardzo dobra rekomendacja Chyba też zrezygnuję z Scholla na rzecz Pedilady

teorema jest offline  
Stary 2014-05-02, 18:02   #4273
ajsikorska
Zadomowienie

I ja pękłam i skorzystałam z feelowej zniżki Ale nie wzięłam ani teint miracle ani teint idole, tylko ten nowy - Air De Teint- mam ochotę na coś lekkiego.
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-05-02, 19:08   #4274
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Feel Unique.

Dziękuję! jednak przejrzałam ( z powodu pogody ) czego ile ja mam, no i jednak nie, Iwona musi być twarda i oprócz pomadki Loreala po weekendzie w Rossie na razie nic nie może kupić

Powiedzcie mi gdzie trzymacie swoje kosmetyki?
Bo ja już nie mam gdzie może mnie natchniecie

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-05-02, 20:40   #4275
OlaM
Moderator

Cytat:
Dziękuję! jednak przejrzałam ( z powodu pogody ) czego ile ja mam, no i jednak nie, Iwona musi być twarda i oprócz pomadki Loreala po weekendzie w Rossie na razie nic nie może kupić

Powiedzcie mi gdzie trzymacie swoje kosmetyki?
Bo ja już nie mam gdzie może mnie natchniecie :
)
Ja Cię nie natchnę, mam ten sam problem .
Jeśli chodzi o kolorówkę, to na razie większość mam spakowane w sporych rozmiarów kufrze, pudry i fluidy trzymam w szufladzie, reszta poupychana w różnych pojemnikach/organizerach na biurku. Zapasy kolorówkowe mam w kosmetyczce trzymanej w szafie. Lakiery do paznokci zajmują osobną szufladę. Pielęgnację trzymam w łazience. Generalnie mam ten towar rozsiany po całym domu i czasem zapominam co gdzie jest. Planuję jednak to uporządkować i urządzić sobie prawdziwą toaletkę.
OlaM jest offline  
Stary 2014-05-02, 21:11   #4276
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kolorówkę, to na razie większość mam spakowane w sporych rozmiarów kufrze, pudry i fluidy trzymam w szufladzie, reszta poupychana w różnych pojemnikach/organizerach na biurku. Zapasy kolorówkowe mam w kosmetyczce trzymanej w szafie. Lakiery do paznokci zajmują osobną szufladę. Pielęgnację trzymam w łazience. Generalnie mam ten towar rozsiany po całym domu i czasem zapominam co gdzie jest. Planuję jednak to uporządkować i urządzić sobie prawdziwą toaletkę.
Dobrze mi się to czyta nie jestem, aź tak uzależniona
Stary 2014-05-02, 21:31   #4277
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No cóż, nie pociesza mnie to, że mam podobnie

Mam pudełka z Ikei (a w nich kosmetyki), szafki, półki (łazienka), szafki (toaleta), szuflada w pokoju (lakiery plus paletki i zestawy podróżne) i zasadniczo już nie wiem gdzie to mieścić na dodatek mam też sporo kosmetyków do włosów, głównie odżywek, szczególnie litrowe Kallosy mnie osłabiają gabarytami i co chwilę przeglądam te kosmetyki, oddaję te, których nie używam albo nie lubię, a wciąż ich nie ubywa niby to radość, bo fajnie i mniej mi się zużywają, ale najwidoczniej u mnie od przybytku głowa boli

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-05-02, 21:43   #4278
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez młodaa Pokaż wiadomość
Jakie super
najlepsze te, robione... przez Ciebie (jak sadze).
Macie moze jeszcze jakies foteczki? szukam inspiracji przed studniowka, ale takich wykonalnych jak sie czasami raczki trzesa

pozrawiam
A ja się strasznie zraziłam. Kupowałam tam dwa razy i te dwa razy doszło do kradzieży moich danych. Tylko tam to się zdarzyło. Pieniądze odzyskałam po czasie, ale ile było nerwów. Jak taka strona może być tak fatalnie zabezpieczona, to strasznie nieprofesjonalne:rolleyes :

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja polecam Pedilady - akurat jest promocja za 99 zl. Ma dwie koncówki, baterie w zestawie i glowice do paznokci i skórek.

Wczoraj kupiłam i jestem zachwycona. To naprawde działa
Dzięki Dziewczyny za opinie i info o promocji. Planowałam kupić scholla, ale zdecyduję się na pedilady. To można kupić normalnie w superpharm, czy na jakieś stronie? Bo nie widzę tej promocji.

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2014-05-02 o 21:45
MissScareAll jest offline  
Stary 2014-05-02, 21:44   #4279
ranka
Kici kici miau miau

No niestety mi tez sie zdarzyla kradziez na feelunique o czym juz kiedys pisalam ale pozniej sklep wprowadzil paypal, a ja zlikwidowalam karte kredytowa. Ale na pewno byl to feel
ranka jest teraz online  
Stary 2014-05-02, 21:46   #4280
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
No niestety mi tez sie zdarzyla kradziez na feelunique o czym juz kiedys pisalam ale pozniej sklep wprowadzil paypal, a ja zlikwidowalam karte kredytowa. Ale na pewno byl to feel
O, czyli nie tylko mi to się zdarzyło Nieprzyjemna sytuacja.
Stary 2014-05-02, 22:00   #4281
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Hmmm, to bardzo dobra rekomendacja Chyba też zrezygnuję z Scholla na rzecz Pedilady
Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona .

Cytat:
Ja tylko szmine Burzuja matowa potrzebuje. Znalazlam jedna przepiekna.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A ja się strasznie zraziłam. Kupowałam tam dwa razy i te dwa razy doszło do kradzieży moich danych. Tylko tam to się zdarzyło. Pieniądze odzyskałam po czasie, ale ile było nerwów. Jak taka strona może być tak fatalnie zabezpieczona, to strasznie nieprofesjonalne:rolleyes :
Dziwne. Ja na kazdej swojej karcie robilam setki zakupow zagranicznych. Na samym Feelu zrobilam dziesiatki i nawet grosz mi nigdy nie zginal.

Co do pisania, ze strona nieprofesjonalnie zabezpieczona to sie absolutnie nie zgodze. Mnie nie zginal nawet grosz to raz. Dwa, ze nie masz pojecia w ktorym dokladnie momencie zaginely Twoje dane. Trzy, Feel jest zabezpieczony Comodo. Comodo to najbardziej znane zabezpieczenie, ktore znajdziesz na co drugiej stronie chyba. Kradzieze zdarzaly sie wszedzie; w bankach chocby czy na Pay Palu. Jesli chodzi o sklepy to byla rowniez dziwna sprawa z Asosem, Truskawka czy The Body Shopem.

Rozumiem Twoj bol i wspolczuje, ale pisanie o marnych zabezpieczeniach nie ma pokrycia w rzeczywistosci.

btw: skad wiedzialas, ze dane ukradziono w czasie transakcji na Feelu?

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2014-05-02 o 22:05
jamestown jest offline  
Stary 2014-05-02, 22:05   #4282
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Ja tylko szmine Burzuja matowa potrzebuje.
Ja w sumie to tylko tej pomadki potrzebuję Loreala, bo lubię, a kończy mi się właśnie, ale u mnie często teoria ma trudności w praktyce

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-05-02, 22:14   #4283
smash
Zakorzenienie

W temacie Feelunique - zamawiałam już 7-8 razy i zawsze wszystko przebiegało szybko i sprawnie, płaciłam zarówno kartą kredytową jak i Paypalem.

A tak z innej mańki - używała któraś z Was kosmetyków Paula's Choice (Paula Begoun)? Interesuja mnie głównie exfoliatory AHA/BHA.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline  
Stary 2014-05-02, 22:19   #4284
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A tak z innej mańki - używała któraś z Was kosmetyków Paula's Choice (Paula Begoun)? Interesuja mnie głównie exfoliatory AHA/BHA.
Ja. Mialam forme zelowa. Zero rezultatow.
Stary 2014-05-02, 22:27   #4285
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Dzięki Dziewczyny za opinie i info o promocji. Planowałam kupić scholla, ale zdecyduję się na pedilady. To można kupić normalnie w superpharm, czy na jakieś stronie? Bo nie widzę tej promocji.

Normalnie w sklepie. Ja na promocje trafiłam przypadkiem, bo i tak szłam z zamiarem zakupu. Tylko nie wiem kiedy u nich się promo zmienia i do kiedy ta promocja jest ważna...

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2014-05-02, 22:35   #4286
ranka
Kici kici miau miau

Ja od pauli zamawialam bha/ aha, ale w probkach jesCze nie zuzylam
ranka jest teraz online  
Stary 2014-05-02, 22:35   #4287
Taszanta
Zakorzenienie

Mnie tez ten kod na - 10 funtow skusil na zakupy na Feelunique .Wzielam peeling Borghese i probke szamponu, żeby dobic do 25 funtow, no ale już dawno nie brałam udziału w zadnej promocji omawianej na tym watku,a jednak czytanie go chyba zobowiazuje do zakupów

Dzieki za podanie kodu

Taszanta jest offline  
Stary 2014-05-02, 22:40   #4288
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Ja. Mialam forme zelowa. Zero rezultatow.
Łeee, szkoda . Ja mam teraz Active Serum Is Clinical, ale użyłam raz i poleci na wymiankowy (za silne dla mnie). Szukam czegoś lekko złuszczającego, na zaskórniki i lekkie przebarwienia.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja od pauli zamawialam bha/ aha, ale w probkach jesCze nie zuzylam
Widze, ze na polskiej stronie można zamówić próbki, musze pomyslec co bym ewentualnie mogła wybrać do testownia. Daj znac jak zużyjesz

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline  
Stary 2014-05-02, 22:54   #4289
ranka
Kici kici miau miau

Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Na polskiej mozna? Ale chyba drozej to wychodzi ja zamawialm na europejskiej. Fajny jest tonik z BU 10% kwasow jak szukasz czegos lekkiego

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-05-02 o 22:58
ranka jest teraz online  
Stary 2014-05-02, 23:00   #4290
teorema
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Normalnie w sklepie. Ja na promocje trafiłam przypadkiem, bo i tak szłam z zamiarem zakupu. Tylko nie wiem kiedy u nich się promo zmienia i do kiedy ta promocja jest ważna...
Idę do SP w niedziele, sprawdzę pedilady.
Cytat:
Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona .

Ja tylko szmine Burzuja matowa potrzebuje. Znalazlam jedna przepiekna.
Ja tez mam nadzieje

To jakiś konkretny kolor matowego burzuja tak Ci podpasowal?

Założyłam kartę lifestyle, wiec muszę wykorzystać rabat - będzie albo loreal extraordinaire, albo właśnie burzuj

Edytowane przez teorema
Czas edycji: 2014-05-02 o 23:02
teorema jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, promocja, rabat, sephora, wyprzedaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości