Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-05-10, 16:10   #4591
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Emka_Cafe Pokaż wiadomość
Próbowała może któraś z Was podkładów z Shiseido? Kupiłam dwa w Douglasie dzisiaj na wyprzedaży -50%. Jeden to wychwalany pod niebiosa przez ekspedientki lifting foundation a drugi to balance. Ciekawa jestem Waszych opinii
ja kiedyś długo testowałam Lifting, bardzo ładnie wyglądał na twarzy i idealnie mi pasował. W sumie teraz nie wiem dlaczego jeszcze go nie kupiłam. Gdyby nie to, że mam otwarte 3 podkłady kupiłabym teraz, bo były w D. poniżej 100 zł. Balance mi nie podpasował tak samo jak Perfect Refining.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

agnes_bdg - w najnowszej kolekcji MAC jest lakier do paznokci, który może być czymś podobnym do tego, czego szukasz. Tutaj.
dziękuję Olu, ciekawy, muszę go gdzieś stacjonarnie oblukać, bo póki co celowałam w coś tańszego i bardziej dostępnego.
Kupiłam SH Lustre Shine Scarab ale jest za zielona :/ A propos na Lustre Shine była w Rossie cena na do widzenie i jeszcze od niej było odejmowane 49%
Poza tym zaopatrzyłam się także po taniości w odżywkę, top coat i matujący top Wibo i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

------
Miał ktoś ten nowy olejek z Collistara?
chyba się skuszę na ten zestaw, aczkolwiek peelingu miałam próbkę i szału nie robił

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline  
Stary 2014-05-10, 16:56   #4592
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Było na wszystko.

Dziewczyny, (Jamesku ) orientujecie się może czy jakieś prawo konsumenta, czy też może wewnętrzny kodeks danej firmy reguluje przepis związany z taką sytuacją - skorzystałam z Nocy Zakupów i kupiłam spodenki dla dziecka ze zniżką. Panie w sklepie zapewniały, że bez problemu wymienię je na inny rozmiar po tej samej cenie, w każdym z ich sklepów. Dzisiaj chciałam to zrobić, jednak "Pani Manager" odmówiła mi, twierdząc, ze w takim przypadku muszę dopłacić różnicę. Machnęłabym na to ręką, ale jej komentarze po prostu nie były na miejscu - "trzeba robić przemyślane zakupy" i "że każdy by chciał wymieniać ze zniżką". Tłumaczenie, że ja nie chcę rabatu na coś innego, tylko interesuje mnie ten sam model i kolor, jedynie rozmiar większy, na nic się zdały.
Z tego, co mi wiadomo (nie zajmuję się prawem konsumenckim), z powszechnie obowiązujących przepisów nie wynika, aby kupując w sklepie stacjonarnym klient miał prawo domagać się zwrotu lub wymiany rzeczy na inną, jeśli rzecz pozabawiona jest wad. Faktem jest jednak, że większość sklepów, zwłaszcza sieciówek, prowadzi własną, powiedzmy korzystniejszą dla klienta niż wynika z przepisów, politykę zwrotów i wymian, do czego wszyscy zdążyliśmy się przyzwyczaić i traktować jako swoje prawo.

Powyższe nie zmienia faktu, że jeśli kupiłaś rzecz w sklepie, w którym obowiązuje określony i powszechnie komunikowany klientom regulamin zwrotów i wymian, a dodatkowo obiecano Ci, że następnego dnia możesz spokojnie wymienić rozmiar na inny, to nie rozumiem pretensji pani menadżerki i osobiście bym się wykłócała . Problem tylko w tym, że jak z kolei ona by się uparła, że wymiany bez dopłaty zrobić nie chce, to nie bardzo widzę przepis, którym możnaby się w tym przypadku podeprzeć (chyba, że znasz dokładnie regulamin wewnętrzny danego sklepu i pani odmawiając wymiany postępuje wbrew niemu - byłyby to jakiś argument). Tak czy inaczej żądanie dopłaty do tej samej rzeczy, tylko wymienianej na inny rozmiar, uważam za nie fair. W zasadzie to buractwo .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-05-10 o 16:57 Powód: Literówka
OlaM jest offline  
Stary 2014-05-10, 17:51   #4593
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Było na wszystko.

Dziewczyny, (Jamesku ) orientujecie się może czy jakieś prawo konsumenta, czy też może wewnętrzny kodeks danej firmy reguluje przepis związany z taką sytuacją - skorzystałam z Nocy Zakupów i kupiłam spodenki dla dziecka ze zniżką. Panie w sklepie zapewniały, że bez problemu wymienię je na inny rozmiar po tej samej cenie, w każdym z ich sklepów. Dzisiaj chciałam to zrobić, jednak "Pani Manager" odmówiła mi, twierdząc, ze w takim przypadku muszę dopłacić różnicę. Machnęłabym na to ręką, ale jej komentarze po prostu nie były na miejscu - "trzeba robić przemyślane zakupy" i "że każdy by chciał wymieniać ze zniżką". Tłumaczenie, że ja nie chcę rabatu na coś innego, tylko interesuje mnie ten sam model i kolor, jedynie rozmiar większy, na nic się zdały.

Nie. Wymiana towaru jest łaską sklepu. Szkoda, ze kierowniczka nie wziela odpowiedzialnosci za pracownice, ktora wprowadzila Cie w blad.

Jedyne, co Ci pozostaje to napisac do centrali ze skarga, ze:
a) sprzedawczyni wprowadzila Cie w blad,
b) kierowniczka to beton, ktory lekcewazy klientow, nie bierze odpowiedzialnosci za swoich pracownikow i ma teksty rodem z Peweksu.

Niestety trafilas na jakas buraczare, ktora stoi za lada "menadzerujac". Wydaje jej sie pewnie, ze Bergdorfem Goodmanem zarzadza. Dobrego kierownika poznasz po tym czy bierze odpowiedzialnosc za swoich pracownikow. Tobie sie trafila buraczara.

Napisz maila. Jak sklep na poziomie to przeprosza i wymienia Ci galoty bez doplaty.
Stary 2014-05-10, 20:35   #4594
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pomogę . A cóż to za sklep tak "dba" o klienta?
Sklep z odzieżą dla dzieci "Okaidi"

Dziękuję Dziewczynki

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2014-05-10 o 20:38
Margo25 jest offline  
Stary 2014-05-11, 07:05   #4595
Emka_Cafe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
ja kiedyś długo testowałam Lifting, bardzo ładnie wyglądał na twarzy i idealnie mi pasował. W sumie teraz nie wiem dlaczego jeszcze go nie kupiłam. Gdyby nie to, że mam otwarte 3 podkłady kupiłabym teraz, bo były w D. poniżej 100 zł. Balance mi nie podpasował tak samo jak Perfect Refining.

dziękuję Olu, ciekawy, muszę go gdzieś stacjonarnie oblukać, bo póki co celowałam w coś tańszego i bardziej dostępnego.
Kupiłam SH Lustre Shine Scarab ale jest za zielona :/ A propos na Lustre Shine była w Rossie cena na do widzenie i jeszcze od niej było odejmowane 49%
Poza tym zaopatrzyłam się także po taniości w odżywkę, top coat i matujący top Wibo i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

------
Miał ktoś ten nowy olejek z Collistara?
chyba się skuszę na ten zestaw, aczkolwiek peelingu miałam próbkę i szału nie robił

A co do podkładu Shiseido lifting była u Ciebie w Douglasie szersze kolorystyka, bo u mnie tylko dwa koloru 020 i I20 zdecydowałam się na 020, faktycznie świetnie sie prezentuje, ale na lato może być za jasny więc kupiłabym ciemniejszy kolorek ale ni było
Z góry dzięki za odp, Pozdrawiam
Emka_Cafe jest offline  
Stary 2014-05-11, 13:05   #4596
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Cytat:
Napisane przez Emka_Cafe Pokaż wiadomość
A co do podkładu Shiseido lifting była u Ciebie w Douglasie szersze kolorystyka, bo u mnie tylko dwa koloru 020 i I20 zdecydowałam się na 020, faktycznie świetnie sie prezentuje, ale na lato może być za jasny więc kupiłabym ciemniejszy kolorek ale ni było
Z góry dzięki za odp, Pozdrawiam
nie przyglądałam się dokładnie, chyba były kolorki I40 /I60
raz miałam dobrany I60 a raz O20 i nie wiem skąd taka różnica. Muszę przy okazji jeszcze raz je przetestować

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline  
Stary 2014-05-11, 13:35   #4597
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Zerknij jeszcze na ten nowy samoopalacz Clarinsa
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...oster/P1744015
Dziękuję! wygląda bardzo ciekawie, może mu się przyjrzę w przyszłości, bo ostatecznie zdecydowałam się na ST. Tropez Gradual Tan. Pacnęłam nim na razie po ręce i pierwsze wrażenia: szybko się wchłania, baardzo przyjemny zapach, opalenizny póki co brak

Zakupiłam jeszcze krem CC Clinique (już widzę, że cieemny mimo najjaśniejszego odcienia, ale mam nadzieję, że na lato będzie w sam raz po tym 'Gradual Tan' ), puder sypki la prairie, i soft and gentle MACa. Teraz chyba głodówka do końca miesiąca

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline  
Stary 2014-05-11, 13:38   #4598
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Dziękuję! wygląda bardzo ciekawie, może mu się przyjrzę w przyszłości, bo ostatecznie zdecydowałam się na ST. Tropez Gradual Tan. Pacnęłam nim na razie po ręce i pierwsze wrażenia: szybko się wchłania, baardzo przyjemny zapach, opalenizny póki co brak

Zakupiłam jeszcze krem CC Clinique (już widzę, że cieemny mimo najjaśniejszego odcienia, ale mam nadzieję, że na lato będzie w sam raz po tym 'Gradual Tan' ), puder sypki la prairie, i soft and gentle MACa. Teraz chyba głodówka do końca miesiąca
E to ja ze swoimi kosmetycznymi i sporotowymi zakupami ostatnio to powinnam miec głodówkę do końća wakacji chyba, jesli nie roku

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-05-11, 14:06   #4599
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
E to ja ze swoimi kosmetycznymi i sporotowymi zakupami ostatnio to powinnam miec głodówkę do końća wakacji chyba, jesli nie roku
oj, o sportowych zakupach to ja nawet myśleć nie chcę :P
szykuję 'ekwipunek' na wyprawę rowerową, więc całe mnóstwo kasy na to idzie...wczoraj kupiłam nowe sakwy i bagażnik

w zakupach kosmetycznych jestem rozsądna a raczej staram się być

mi.a jest offline  
Stary 2014-05-11, 14:14   #4600
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
oj, o sportowych zakupach to ja nawet myśleć nie chcę :P
szykuję 'ekwipunek' na wyprawę rowerową, więc całe mnóstwo kasy na to idzie...wczoraj kupiłam nowe sakwy i bagażnik

w zakupach kosmetycznych jestem rozsądna a raczej staram się być
No to na wyprawę rowerową faktycznie - trochę się wyda. Wszytsko kosztuje
Ja tylko na fitness i bieganie, ciagle coś nowego wychodzi w zarabistych kolorach, krojach i fakturach, ze człek głupieje i chce wiecej

Oj, kosmetycznie tez nie jestem rozsądna Choc to głownie sam MAC Wszystko przez to, ze ciagle jakieś limitki są i to ze otworzyli maca w mojej okolicy

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 087 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-05-11, 14:43   #4601
iza89
Zakorzenienie

Corii mogłabyś coś więcej powiedzieć o Nocy Zakupów w GK? Jakie są przewidywane zniżki?
Stary 2014-05-11, 14:54   #4602
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Corii mogłabyś coś więcej powiedzieć o Nocy Zakupów w GK? Jakie są przewidywane zniżki?
Nie mam pojecia, ponad to, ze ma byc wtedy, kiedy pisałam.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-05-11, 15:25   #4603
Contax
Zakorzenienie

Cytat:

A gdzie kupilas ST. Tropez Gradual Tan ?
Fajne zakupy

A gdzie wybierasz sie w traske rowerowa ?
Contax jest offline  
Stary 2014-05-11, 15:30   #4604
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
No to na wyprawę rowerową faktycznie - trochę się wyda. Wszytsko kosztuje
Ja tylko na fitness i bieganie, ciagle coś nowego wychodzi w zarabistych kolorach, krojach i fakturach, ze człek głupieje i chce wiecej

Oj, kosmetycznie tez nie jestem rozsądna Choc to głownie sam MAC Wszystko przez to, ze ciagle jakieś limitki są i to ze otworzyli maca w mojej okolicy
hmm ja do biegania mam cały 'osprzęt', najdroższe chyba buty zwykle, ale teraz szczęśliwie niczego nie potrzebuję...ciuchów sportowych też mam dużo i raczej nie nabywam co chwilę nowych, bo by się w szafie nie mieściły
teraz idę mierzyć pianki triathlonowe - to jest droga zabawa, ciągle nie wiem, czy kupić, czy wypożyczać...

a coś ciekawego z MACa polecasz? chciałam jeszcze kupić wczoraj brązer, taki jak mi się kończy, ale okazało się, że to też była limitowanka i nic mnie jakoś nie przekonało...

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A gdzie kupilas ST. Tropez Gradual Tan ?
Fajne zakupy

A gdzie wybierasz sie w traske rowerowa ?
ST. Tropez Gradual Tan zakupiłam w Douglasie mają chyba większość tych najbardziej popularnych kosmetyków samoopalających...a ten Gradual Tan chyba będzie fajny do wypróbowania, bo cena też korzystna jak na 50ml.

Na rower wybieram się do Austrii, więc teraz trochę pracy wkładam w podbicie kondycji, żeby sobie radzić w tym górzystym terenie

mi.a jest offline  
Stary 2014-05-11, 15:43   #4605
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
ST. Tropez Gradual Tan zakupiłam w Douglasie mają chyba większość tych najbardziej popularnych kosmetyków samoopalających...a ten Gradual Tan chyba będzie fajny do wypróbowania, bo cena też korzystna jak na 50ml.
Dzieki rozejrze sie w D za nim

Cytat:
Na rower wybieram się do Austrii, więc teraz trochę pracy wkładam w podbicie kondycji, żeby sobie radzić w tym górzystym terenie

No to wyprawa zapowiada sie ciekawie
Zazdroszcze troche, ja juz jestem za leniwa na takie eskapady
Contax jest offline  
Stary 2014-05-11, 15:50   #4606
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
hmm ja do biegania mam cały 'osprzęt', najdroższe chyba buty zwykle, ale teraz szczęśliwie niczego nie potrzebuję...ciuchów sportowych też mam dużo i raczej nie nabywam co chwilę nowych, bo by się w szafie nie mieściły
teraz idę mierzyć pianki triathlonowe - to jest droga zabawa, ciągle nie wiem, czy kupić, czy wypożyczać...

a coś ciekawego z MACa polecasz? chciałam jeszcze kupić wczoraj brązer, taki jak mi się kończy, ale okazało się, że to też była limitowanka i nic mnie jakoś nie przekonało...
Ja sobie nie odmawiam nowych ubranek do ciwczen i biegania, bo w sumie niedawno zaczełam, a ze nie miałam nic kompletnie, to trochę jestem usprawiedliwiona

Lepsze pytanie by było, czego z maca nie polecam mniej do wymienienia by było

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-05-11, 16:29   #4607
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Sklep z odzieżą dla dzieci "Okaidi"

Dziękuję Dziewczynki

Nie znam, ale dobrze wiedzieć, ze lepiej omijac szerokim lukiem

Dziewczyny, czy ktoras używa malej parasolki, takiej składanej do torebki i może polecić jakiś model, który jest trwaly?

Cokolwiek nie kupie, czy z wyższej polki czy z drogerii to raz dwa się rozwala, dziś ''usmiercilam" kolejna, calkiem nowa i już nie mam sily

Taszanta jest offline  
Stary 2014-05-11, 16:31   #4608
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

Dziewczyny, czy ktoras używa malej parasolki, takiej składanej do torebki i może polecić jakiś model, który jest trwaly?

Cokolwiek nie kupie, czy z wyższej polki czy z drogerii to raz dwa się rozwala, dziś ''usmiercilam" kolejna, calkiem nowa i już nie mam sily
Hebe.
Stary 2014-05-11, 19:01   #4609
paula5656
Zadomowienie

Cytat:

koniecznie daj znać jak spisuje się puder LA PRAIRIE, bo się przymierzam do niego i przymierzam
paula5656 jest offline  
Stary 2014-05-11, 19:48   #4610
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Hebe.

Dzięki, od nich jeszcze nie miałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Taszanta jest offline  
Stary 2014-05-11, 21:02   #4611
jelonki
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
ja wzięłam wszystkie kolory.

Kiedyś Pingwin polecała, więc ja postanowiłam wypróbować. Mam nadzieję, że błyszczyki będą działały podobnie jak Maximizer.

Zaszalałaś , ja skromnie tylko jeden kolorek zakupiłam, ale jak mi podpasuje to do końca majowej promocji coś jeszcze kliknę z pewnością

jelonki jest offline  
Stary 2014-05-11, 21:53   #4612
oleandra123
Zadomowienie

Cytat:

Parasolki Fulton, sa swietne, wytrzymale, predzej zgubisz niz sie zepsuje, model Tiny po zlozeniu jest malutki i zawsze sie zmiesci w torebce Ladne wzornictwo. Chyba na Asosie mozna dostac, ja kupowalam w UK, wiec pewnie na Amazon czy Ebayu tez dostaniesz.
oleandra123 jest offline  
Stary 2014-05-11, 23:24   #4613
mon9
Zakorzenienie

15 maja 19-23:00 w Galerii Mokotów jest Noc Zakupów i 20% w Sephorze i Douglasie
mon9 jest offline  
Stary 2014-05-12, 00:01   #4614
Pakipsi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
15 maja 19-23:00 w Galerii Mokotów jest Noc Zakupów i 20% w Sephorze i Douglasie
w GM są zawsze dzikie tłumy, na poprzedniej nocy zakupów czekałam w D. do kasy prawie godzinę, byłam za to w czwartek na nocy zakupów w Promenadzie i do kasy stałam ledwie 5 minut,
kupiłam z rabatem podkład RBR Mleczna Akwarela, mam nadzieje, że okaże się wart swojej ceny
Pakipsi jest offline  
Stary 2014-05-12, 01:12   #4615
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
kupiłam z rabatem podkład RBR Mleczna Akwarela, mam nadzieje, że okaże się wart swojej ceny
Uwielbiam podkład i bazę RBR

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-05-12, 08:22   #4616
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Parasolki Fulton, sa swietne, wytrzymale, predzej zgubisz niz sie zepsuje, model Tiny po zlozeniu jest malutki i zawsze sie zmiesci w torebce Ladne wzornictwo. Chyba na Asosie mozna dostac, ja kupowalam w UK, wiec pewnie na Amazon czy Ebayu tez dostaniesz.
Dzieki wielki, wlasnie czegos takiego szukam ide polować

Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2014-05-12 o 08:26
Taszanta jest offline  
Stary 2014-05-12, 13:07   #4617
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:
Ja sobie nie odmawiam nowych ubranek do ciwczen i biegania, bo w sumie niedawno zaczełam, a ze nie miałam nic kompletnie, to trochę jestem usprawiedliwiona

Lepsze pytanie by było, czego z maca nie polecam mniej do wymienienia by było
N to jesteś usprawiedliwiona, zdecydowanie
Fakt, że te wszystkie ciuszki są śliczne. Sama wpadam nieraz w zakupowy szał, jeśli chodzi o odzież sportową, ale niestety mam ograniczone miejsce w mieszkaniu, więc staram się rozsądnie...
Podobnie z kosmetykami - idę w minimalizm i jakość

ja z MACa mam niewiele rzeczy: podkład ProLongwear (b. dobry, ale NC15 mógłby być jaśniejszy), brązer z limitowanej serii - springshine blush ombre (kończy się, a szkoda, bo fajny był) http://makeupforlife.net/wp-content/...lush-ombre.jpg no i teraz soft and gentle, więc mały zbiór

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
koniecznie daj znać jak spisuje się puder LA PRAIRIE, bo się przymierzam do niego i przymierzam
Dam znać

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
w GM są zawsze dzikie tłumy, na poprzedniej nocy zakupów czekałam w D. do kasy prawie godzinę, byłam za to w czwartek na nocy zakupów w Promenadzie i do kasy stałam ledwie 5 minut,
chyba dobrze pójść pod sam koniec
ja byłam teraz w Arkadii 20 min przed północą i żadnej kolejki, a pani z obsługi była tak miła, że mi zrobiła jeszcze 2 próbki kremów, które chciałam wypróbować

mi.a jest offline  
Stary 2014-05-12, 16:59   #4618
paula5656
Zadomowienie

czy w S. online jest teraz jakiś kod na 20%, wiecie może??
paula5656 jest offline  
Stary 2014-05-12, 17:20   #4619
dianor
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
czy w S. online jest teraz jakiś kod na 20%, wiecie może??
z promocje z paybacka
na 15% :"Skorzystaj z oferty na Dzień Matki - rabat 15% przy zamówieniu za min. 200 zł. W koszyku sklepu wpisz kod promocji: plmbu2. "
oraz
"Teraz kup dowolny zapach marki GAP, a zegarek GAP otrzymasz w prezencie. W koszyku sklepu nie zapomnij wpisać kodu promocji: GAP514. Oferta ważna do 31.05.2014 lub do wyczerpania zapasów."
a także:
"Zrób zakup za min. 50 zł, a przesyłkę otrzymasz GRATIS! W koszyku sklepu wpisz kod promocji: PAYBACK514. Promocja ważna do 26.05.2014."

Edytowane przez dianor
Czas edycji: 2014-05-12 o 17:22
dianor jest offline  
Stary 2014-05-12, 17:27   #4620
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Ciekawe na co Douglas czeka....

Tagi
douglas, promocja, rabat, sephora, wyprzedaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości