Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-05-16, 14:01   #4831
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

no i właśnie ten brak tolerancji wywołuje we mnie mdłości ...

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:04   #4832
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak pisałam, to ich problem, nie Twój. A Ty chyba zbytnio sie przejmujesz tym, jak wypasc w oczach innych. Inaczej bys miała to gdzies Nie warto sie tym przejmować ani zwracac uwagę.
No niestety. kiedyś miałam bardzo duży problem z trądzikiem, miałam straszne kompleksy. Nadal nie czuje się dobrze w swojej skórze. To jak ktoś komentuje mój wygląd to się przejmuje....

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
czy to nie było czasem "obleśne babsko" które zapomniało spojrzeć w lustro zanim się odezwie ?? szkoda słów serio, nie przejmuj się i odkrywaj się jak możesz
No właśnie nie, to była elegancka starsza pani -.-
Stary 2014-05-16, 14:05   #4833
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
nie robiłam i lepiej dla mnie żebym nie robiła,a kupnego zjadłam z pół słoika i aż mi język zdrętwiał od nadmiaru tych orzeszków
Plus taki, ze w w tym robiony tylko orzechy sa. W tym kupnym sklad nieco dluzszy . Ech, chyba przejde sie do Rossmanna po orzechy dzis (najlepsze orzechy tam maja).

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Ja niestety się z czymś takim spotkałam i to nie raz. Nastolatki teraz są bezczelne[ bo to generalnie z ich ust padają takie słowa, ale nie tylko], i takie komentarze to już chyba norma ;/ w dyskusje się z takim nie wdasz, bo to nie mam sensu, ale niesmak pozostaje.

niby lubię fakt, że mam jaśniutką skórę, ale w lato już zawsze się zakrywam. Długie spodnie + jakaś "mgiełka" na ręce żeby ludzie się nie czepiali
A ja sie nie zakrywam. Jak jakies skwary Ci dogaduja to im odpowiedz. W koncu lepiej wygladac jak arystokratka niz jak chlop na polu z XVI wieku .
Mnie nigdy nikt ani slowa nie powiedzial. Dzieki temu, ze jestem zolta swiatlo jest dla mnie laskawe. Gdybym byla rozowa to bylaby moja bladosc bardziej widoczna. Zreszta moje cialo praktycznie sie nie opala w widoczny sposob. Przeciez sie nie zabije z tego powodu.
Olej to i nie zakrywaj sie. To nie Arabia Saudyjska.

W sumie jedyne hasla o bladosci, ale niezlosliwe w stylu "o, jaka Ty bladziutka jestes, dobrze sie czujesz?" to w Centrum Krwiodawsta padaja. Tam jednak takie hasla sa na miejscu, wiec nie przeszkadza mi to.
Stary 2014-05-16, 14:06   #4834
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
No niestety. kiedyś miałam bardzo duży problem z trądzikiem, miałam straszne kompleksy. Nadal nie czuje się dobrze w swojej skórze. To jak ktoś komentuje mój wygląd to się przejmuje....

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

chyba "elegancka" bo zachowanie bardzo nieelaganckie ... ale takie to też potrafią "do fasolić" na pozór takie dobrze wychowane pfff....

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:09   #4835
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
A nie spotykasz się z dziwnym wzrokiem na ulicy [ zwłaszcza w lato, kiedy odkrywa się więcej ciała??]
Ja generalnie jestem b. blada i kiedyś jakieś bezczelne babsko do mnie podeszło i mi powiedziało, że wyglądam okropnie - taka blada i że powinnam się zakryć, bo to razi. No myślałam, że wykorkuje...
I ogólnie czasami mam wrażenie, że te "opalone" laski patrzą na mnie z taką pogardą
Zdarzyło się wam coś takiego?
Cytat:
Ja niestety się z czymś takim spotkałam i to nie raz. Nastolatki teraz są bezczelne[ bo to generalnie z ich ust padają takie słowa, ale nie tylko], i takie komentarze to już chyba norma ;/ w dyskusje się z takim nie wdasz, bo to nie mam sensu, ale niesmak pozostaje.

niby lubię fakt, że mam jaśniutką skórę, ale w lato już zawsze się zakrywam. Długie spodnie + jakaś "mgiełka" na ręce żeby ludzie się nie czepiali
O rany, przecież to straszne! Ja mam wprawdzie średnią karnację, ale nogi nigdy mi się nie opalają (jedynie stopy) i mimo to nie zamierzam ich zakrywać, żeby "innym było lepiej". Jeśli jest gorąco i nie jestem w pracy, zakładam szorty. Figury idealnej też nie mam, ale nie będę przecież z tego powodu chodzić w habicie
Co innego, jeśli ktoś sam źle czuje się z odcieniem swojej skóry czy jakąś częścią ciała i z własnej woli nie chce jej odsłaniać. Ale co innego "chować się", bo jakaś niekulturalna osoba może zwrócić nam uwagę, że nasz wygląd nie jest zgodny z jakimś tam wzorcem.
Na co dzień jestem spokojna, grzeczna i wysoce ugodowa, ale takiej babie na pewno powiedziałabym co nieco do słuchu.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:09   #4836
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Plus taki, ze w w tym robiony tylko orzechy sa. W tym kupnym sklad nieco dluzszy . Ech, chyba przejde sie do Rossmanna po orzechy dzis (najlepsze orzechy tam maja).
zdecydowanie najlepsze własnej roboty w kupnych mnóstwo chemii zgadzam się

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:13   #4837
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:

A ja sie nie zakrywam. Jak jakies skwary Ci dogaduja to im odpowiedz. W koncu lepiej wygladac jak arystokratka niz jak chlop na polu z XVI wieku .
Mnie nigdy nikt ani slowa nie powiedzial. Dzieki temu, ze jestem zolta swiatlo jest dla mnie laskawe. Gdybym byla rozowa to bylaby moja bladosc bardziej widoczna. Zreszta moje cialo praktycznie sie nie opala w widoczny sposob. Przeciez sie nie zabije z tego powodu.
Olej to i nie zakrywaj sie. To nie Arabia Saudyjska.

W sumie jedyne hasla o bladosci, ale niezlosliwe w stylu "o, jaka Ty bladziutka jestes, dobrze sie czujesz?" to w Centrum Krwiodawsta padaja. Tam jednak takie hasla sa na miejscu, wiec nie przeszkadza mi to.
Też się nie opalam. 30 min na słońcu i jestem spalona, cała czerwona, później skóra schodzi i jestem w punkcie wyjścia.

a teksty typu " jesteś blada, dobrze się czujesz" to normalka. Muszę przyznać że to było tylko bardzo przydatne w szkole. "Oh dobrze się czujesz, chcesz iść do domu??? "

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
chyba "elegancka" bo zachowanie bardzo nieelaganckie ... ale takie to też potrafią "do fasolić" na pozór takie dobrze wychowane pfff....
No wiesz, taka zadbana kobitka. Dobrze ubrana, uczesana, umalowana itp. Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewała po takiej osobie... no ale można? można...
Stary 2014-05-16, 14:14   #4838
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Też się nie opalam. 30 min na słońcu i jestem spalona, cała czerwona, później skóra schodzi i jestem w punkcie wyjścia.

a teksty typu " jesteś blada, dobrze się czujesz" to normalka. Muszę przyznać że to było tylko bardzo przydatne w szkole. "Oh dobrze się czujesz, chcesz iść do domu??? "

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

No wiesz, taka zadbana kobitka. Dobrze ubrana, uczesana, umalowana itp. Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewała po takiej osobie... no ale można? można...

Ale masz przejścia.
Nie przejmuj się.
Ja osobiście lubię swoją skórę opaloną, nie używam żadnych samoopalaczy czy kremów. Preferuję jednak solarium szybciej
Stary 2014-05-16, 14:14   #4839
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Rozumiem Cię ALe nie przejmuj sie takimi osobami, bowiem to one sa nie wporządku, nie Ty. A juz chamskie uwagi, to poniżej krytyki. Kto niby dał tej babie prawo do krytykowania Ciebie? Najlepiej wtedy olać, albo jakąs celną ripostę rzucić dla zamknięcia ust takim osobom. Chociaz moim zdaniem nie warto sie znizać do ich poziomu i lepiej olać.
A tej "eleganckiej stareszej Pani", chyba nikt nie wpoił zasad wychowania, które najwyraźniej w świecie odbiegają od jej elegnackiego wyglądu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:16   #4840
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Ja bym z kolei chyba wolała być trochę "jaśniejsza". Podoba mi się jasna skóra Jak to jest, że tak często chcemy czegoś przeciwnego do tego, co dała nam natura?

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:17   #4841
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Dziewczyny a co Was obchodzi co obcy ludzie o was myślą.J ak im sie nie podoba to ich problem . Zakrywac się żeby zaspokoić czyjes spaczone poczucie estetyki
Ja czasami słysze ze jestem blada, ale to od bliskich lub znajomych.
I moje ciało nie jest niestety slicznej alabastrowej barwy ;0 prezentuję raczej typ o tzw trupiej urody Ale w zyciu nie przyszłoby mi do głowy zakrywac sie z tego powodu.
Nie dajcie sie zwariować.
A kropelki kupiłam i zamierzam stosować na szyje, bo buzie mam niestety mocno naczynkowa i ciemniejsza niz szyja i wszystkie podkłady mam za ciemne. I trwam w nadziei ze jednak nie smierdza

Beata. jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:18   #4842
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
O rany, przecież to straszne! Ja mam wprawdzie średnią karnację, ale nogi nigdy mi się nie opalają (jedynie stopy) i mimo to nie zamierzam ich zakrywać, żeby "innym było lepiej". Jeśli jest gorąco i nie jestem w pracy, zakładam szorty. Figury idealnej też nie mam, ale nie będę przecież z tego powodu chodzić w habicie
Co innego, jeśli ktoś sam źle czuje się z odcieniem swojej skóry czy jakąś częścią ciała i z własnej woli nie chce jej odsłaniać. Ale co innego "chować się", bo jakaś niekulturalna osoba może zwrócić nam uwagę, że nasz wygląd nie jest zgodny z jakimś tam wzorcem.
Na co dzień jestem spokojna, grzeczna i wysoce ugodowa, ale takiej babie na pewno powiedziałabym co nieco do słuchu.
Ah, szkoda gadać. Ja nie lubię się wdawać w dyskusje. W większości sytuacji wole odejść i pominąć to milczeniem.
Stary 2014-05-16, 14:19   #4843
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:

można, można ... doskonale pamiętam czasy jak dojeżdżałam komunikacją miejską na uczelnie, do szkoły pracy i takie właśnie zadbane, starsze "arystokratki" panoszyły się w komunikacji miejskiej co najmniej jak na dworze Króla Artura .. ileż to można było się nasłuchać jaka to młodzież jest feee , same przykładu nie dawały oczywiście, obgadując, plotkując teraz na szczęście przesiadłam się na samochód i już ciśnienie mi nie skacze

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:23   #4844
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Ah, szkoda gadać. Ja nie lubię się wdawać w dyskusje. W większości sytuacji wole odejść i pominąć to milczeniem.
Czasem faktycznie szkoda strzępić języka. Ale można chociaż spytać: co to panią obchodzi?
Nie pojmuję skąd w ludziach takie chamstwo, żeby zaczepiać obce osoby na ulicy i robić im jakieś uwagi na temat ich wyglądu.

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:24   #4845
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Czasem faktycznie szkoda strzępić języka. Ale można chociaż spytać: co to panią obchodzi?
Nie pojmuję skąd w ludziach takie chamstwo, żeby zaczepiać obce osoby na ulicy i robić im jakieś uwagi na temat ich wyglądu.
Jak to skąd? Z nudów i kompleksów

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 121 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:25   #4846
mi.a
Zakorzenienie

Cytat:

A używasz wysokich stabilnych filtrów? bo po 30 min przy silnej ochronie przeciwsłonecznej nie powinno Ci się nic stać
Sama jestem blada jak ściana i bez filtra skóra piecze mnie po 5-10 minutach, za to mogę polecić filtry vichy (często mają próbki w superpharm) - nie wiem od czego to zależy, ale z nimi się nie spalam, a potrafię się nawet lekko opalić

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:43   #4847
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Robila ktoras z Was sama maslo orzechowe? Zal przyznac, ale myslalam wczesniej, ze to skomplikowane. Tak samo maslo kokosowe .
Robiłam, proste i szybkie, ale w smaku ohyda. Z tym, że ja w ogole nie lubię masła orzechowego, ani też samych orzechów ziemnych.

ps. widziałaś? edit: trzeba być zalogowanym, znalazłam balerinki w pingwiny :P

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2014-05-16 o 14:47
Soso jest offline  
Stary 2014-05-16, 14:47   #4848
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
A nie spotykasz się z dziwnym wzrokiem na ulicy [ zwłaszcza w lato, kiedy odkrywa się więcej ciała??]
Ja generalnie jestem b. blada i kiedyś jakieś bezczelne babsko do mnie podeszło i mi powiedziało, że wyglądam okropnie - taka blada i że powinnam się zakryć, bo to razi. No myślałam, że wykorkuje...
I ogólnie czasami mam wrażenie, że te "opalone" laski patrzą na mnie z taką pogardą
Zdarzyło się wam coś takiego?
Nie, ale ja za to patrze na opalone osoby no nadziwić sie nie mogę i oczu nie mogę oderwać, szczególnie od tony zmarszczek, które zawsze sa obecne ale nie podchodzę i nie komentuje

Taszanta jest offline  
Stary 2014-05-16, 15:28   #4849
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Ola na moim 083 tez jest napis Clover Royal Jelly, a wg Douga ten numer to gozdzikowy
Witam wszystkich
O, dziękuję za info . Teraz jestem spokojna, że dostanę to, co chciałam .

Cytat:

Współczuję.
Ja nigdy nie usłyszałam od obcych/przypadkowych osób żadnych uwag na temat mojego wyglądu, ale jak widzę, że ktoś mnie "obcina" z góry na dół, to od razu zabijam wzrokiem .
A tak w ogóle, to przestań się przejmować, co inni myślą o Tobie. Nie wiem, ile masz lat, ale zakładam, że jesteś młoda. Uwierz mi (posuniętej już w latach ), że z wiekiem wyrasta się z kompleksów. A najlepiej mieć do siebie dystans .
OlaM jest offline  
Stary 2014-05-16, 15:49   #4850
ladybird1122
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Jak wygląda pakowanie na prezent w sklepie online D.? Stacjonarnie fajnie pakują, online tak samo? W końcu wzięłam dla mamy perfumy Si, do tego gratisy: szal, miniatura perfum EL i MJ plus 3 próbki.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Wąchałam z godzinę temu Chloe i nie podobał mi się, a mamy podobny gust. Jak napisałam przed chwilą kupiłam Si, sama je mam a mamie się bardzo podobały

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Dziękuję za odpowiedź
dobry wybór mam teraz próbkę tego zapachu i również podoba mi się, jedynie co to o mdłości przyprawia cena no i muszę powykańczać to co mam w ogóle to marzy mi sie taki jeden czy dwa zapachy, które byłyby takim moim signature mam swoich faworytów, ale jak tu się oprzeć innym

Co do opalania, to ja zwyczajnie nie lubię leżeć na słońcu zazwyczaj to tak przelotnie się opalam, np. na spacerze z dzieckiem przy czym nie znoszę dekoltu opalonego niefortunnie jedynie co to nogi pomiziam rajstopami w sprayu, albo tym podobnym mazidłem, bo samoopalaczy nie potrafię nakładać-zawsze jakieś smugi.... a jeśli okazja pozwala, to lubię latem posmarować ramiona czy nogi jakimś balsamem z drobinkami tylko szkoda,że to za oknem nie pozwala nawet z czółenek wyjść, a co dopiero się obnażyć
ladybird1122 jest offline  
Stary 2014-05-16, 15:50   #4851
naticzak
Raczkowanie

Potrzebuje pilnie bronzer do twarzy dostępny w douglasach, nie mogę się zdecydować, co polecacie? Potrzebuję coś w miarę matowego/satynowego ewentualnie z drobinkami, których nie widać na twarzy, w chłodnym odcieniu (bez efektu pomarańczy). Mam jasną karnację coś w stylu NW15 MAC.
naticzak jest offline  
Stary 2014-05-16, 16:05   #4852
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
Potrzebuje pilnie bronzer do twarzy dostępny w douglasach, nie mogę się zdecydować, co polecacie? Potrzebuję coś w miarę matowego/satynowego ewentualnie z drobinkami, których nie widać na twarzy, w chłodnym odcieniu (bez efektu pomarańczy). Mam jasną karnację coś w stylu NW15 MAC.
A musi być dostępny w Douglasie? Bardzo polecam Honey Bronze bronzer z The Body Shopu, jest doskonały
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-05-16, 16:15   #4853
Marigold19
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mylisz sie Mari :P
Mój cały makijaz ryjka z efektem przyzłoconym (bez oczu) to 5 minut i nie uwazam tego za za duzo
Bo to wcale nie jest dużo, ale ja nie mam wprawy, a poza tym- i to chyba jest najważniejsze- nie chce mi się Mąż i tak twierdzi, że najpiękniej wyglądam saute więc na co dzień się nie wysilam

NomadSoul, kochana- kiedyś jak byłam młodsza to jakieś takie gówniarze w moim wieku jadące samochodem (ja stałam na przystanku) zadarły się "opppppaaaaaaaaaaaaal siięęęęęęęęęęęęęęę"

Wtedy myślałam, że się zapadnę pod ziemię, teraz to bym chyba padła ze śmiechu

Marigold19 jest offline  
Stary 2014-05-16, 16:19   #4854
user_k
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Bo to wcale nie jest dużo, ale ja nie mam wprawy, a poza tym- i to chyba jest najważniejsze- nie chce mi się Mąż i tak twierdzi, że najpiękniej wyglądam saute więc na co dzień się nie wysilam

NomadSoul, kochana- kiedyś jak byłam młodsza to jakieś takie gówniarze w moim wieku jadące samochodem (ja stałam na przystanku) zadarły się "opppppaaaaaaaaaaaaal siięęęęęęęęęęęęęęę"

Wtedy myślałam, że się zapadnę pod ziemię, teraz to bym chyba padła ze śmiechu
Muszę przyznać, że nastolatki są coraz gorsze Spora część z nich nosi już makijaż, który urody im nie dodaje wręcz przeciwnie, słownictwo niewyszukane itd. Mam nadzieję, że z wiekiem zrozumieją, że każdy żyje jak chce, a ich droga nie musi być słuszna dla kogoś innego
user_k jest offline  
Stary 2014-05-16, 16:38   #4855
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Robiłam, proste i szybkie, ale w smaku ohyda. Z tym, że ja w ogole nie lubię masła orzechowego, ani też samych orzechów ziemnych.

ps. widziałaś? edit: trzeba być zalogowanym, znalazłam balerinki w pingwiny :P
Widzialam, nie moja bajka .

Ambitnie zes do masla podeszla: nie lubisz masla, orzechow, ale probowalas zrobic . Mnie robota nie idzie. Wlasnie probuje i . Mam blender z kielichem i zmielone orzechy osadzaja mi sie na sciankach .
Stary 2014-05-16, 16:49   #4856
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
A używasz wysokich stabilnych filtrów? bo po 30 min przy silnej ochronie przeciwsłonecznej nie powinno Ci się nic stać
Sama jestem blada jak ściana i bez filtra skóra piecze mnie po 5-10 minutach, za to mogę polecić filtry vichy (często mają próbki w superpharm) - nie wiem od czego to zależy, ale z nimi się nie spalam, a potrafię się nawet lekko opalić
Na co dzień, w mieście jest ok, bo i na słońcu za dużo nie przebywam, ale już na jakiś wakacjach jak miała bym plackiem leżeć to się spale. Używam zawsze 30+ na ciało a na twarz tyle co w kosmetykach spf mają bo dodatkowo pod makijaż filtrów nie stosuje.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

W ogóle dziewczyny dzięki za cieple słowa. Chyba faktycznie muszę się nauczyć żeby nie zwracać na to wszystko uwagi!!
Stary 2014-05-16, 17:19   #4857
naticzak
Raczkowanie

jamestown Który balsam do ust Palmersa polecałaś? I gdzie dostanę ten krem do stóp lirene z 30% mocznikiem?

Edytowane przez naticzak
Czas edycji: 2014-05-16 o 17:22
naticzak jest offline  
Stary 2014-05-16, 17:44   #4858
paula5656
Zadomowienie

Dziewczyny możecie mi polecić dobry w miarę lekki nawilżający podkład? Mam cerę mieszaną a ostatnio każdy który stosuję podkreśla mi suche skórki i wchodzi w pory. Z bazą jest jeszcze gorzej Jak na razie co do efektu moim ulubionym jest Mleczna akwarela, niestety schodzi w zastraszającym tempie

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2014-05-16 o 17:45
paula5656 jest offline  
Stary 2014-05-16, 19:04   #4859
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wczoraj zamówiłam sobie dwa - Akacjowy Nektar i Goździkowy Nektar. Miałam tylko problem z rozszyfrowaniem tego drugiego koloru. Po słoczach w necie oceniłam, że chciałabym Acacia i Clover, i o ile co do pierwszego nie mam wątpliwości, że dobry odcień kliknęłam, o tyle nie jestem pewna, czy Clover Royal Jelly = Goździkowy Nektar . Drogą dedukcji wyszło mi, że to jedyna opcja (odcieni jest ponoć tylko 4), ale moja średnia znajmość angielskiego pewności mi nie daje, bo tłumacz google twierdzi, że clover to koniczyna .
Ola, clove to gozdzik
Stary 2014-05-16, 19:33   #4860
mon9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
jamestown Który balsam do ust Palmersa polecałaś? I gdzie dostanę ten krem do stóp lirene z 30% mocznikiem?
widziałam w rossmannie Lirene z mocznikiem.
mon9 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, promocja, rabat, sephora, wyprzedaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości