Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-20, 15:29   #1021
ilussia
Wtajemniczenie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Pisanie "u mnie dziala" nie jest pomoca. Nie jestem nerwowa. Bezproduktywne posty po prostu mnie nudza. Cala filozofia. W wolnej chwili zadzwonie sobie do Douglasa. I tyle.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

U mnie godzine temu jeszcze dodawalo. Ktos z D. chyba nas podczytuje .
Chyba tak

Mój kosmetyczny blog. Zapraszam. 4.05.. nowy post
ilussia jest offline  
Stary 2014-02-20, 15:30   #1022
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Chyba tak
Mamy kreta
Macintosh jest offline  
Stary 2014-02-20, 15:44   #1023
jamestown
Avada kedavra.

Szukam od kilku dni niebieskich balsamow do ust. Nie szminek, nie blyszczykow, ale balsamow. Chce ochlodzic kolor swoich ust, nie wygladac jak Smerfetka. Znacie jakies dostepne w Polsce?
Stary 2014-02-20, 15:57   #1024
Soso
Zakorzenienie

Dziewczyny po zapisaniu sie do newslettera tołpy -30 zł na pierwsze zakupy Uwielbiam ich balsam do biustu i orzeźwiający peeling, więc się skusiłam

Soso jest offline  
Stary 2014-02-20, 16:09   #1025
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Ha, też się nad tym zastanawiałam. Zakładam, że trzeba będzie wymienić jak już się zetrze/zrobi tępy i nie będzie skrobał Zamierzam go zużyć to ostatniej ściernej drobinki Mam nadzieję, że nie stanie się to jakoś szybko
Ja kupiłam go online w aptece internetowej za 119 zł.
Też pomyślałam, że zmienię wałek jak przestanie działać, bo chyba nic innego nie wymyślę .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Olu,dziękujęWzięłam Pro longwear foundation,ze względu na jego wytrzymałość rzekomą
Też mam chrapkę na tego Scholla,kusicie i pewnie zamiast oszczędności to debety się zaczną lada chwila
Nie mam specjalnie problemów ze stopami,używam tarek sholla na zmianę z Rossmanowską tarką za 3,99zł(super) raz w tygodniu po tym nakładam grubą warstwę kremu do stóp,a na to bawełniane skarpetki z Rossmana na całą noc i rano mam super gładkie stopy
Ja praktycznie tylko w płaskich butach chodzę, więc większych problemów ze stopami nie mam, ale mimo wszystko Scholl o wiele lepiej działa niż pumeks czy tarki - stopy są dużo gładsze i bardziej miękkie. Za to balsamów i kremów używam rzadko, bo potem mam śliskie stopy i nie lubię tego uczucia .

Cytat:
ten:
http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000062454.html
Mam i jestem zadowolona,również po reklamie dziewczyn z tego wątku
Nawet mojej córeczce jak ma wysuszone usta smaruje i wracają do normy
Przez kusicielstwo szerzące się tutaj też ten balsam kupiłam i podzielam zachwyty.

Cytat:

DOPISEK: nie czuję się skuszona Najbardziej mi się podoba nowe pudełko i to, że jest puszek. A sam produkt...to takie tam...pitu pitu jak zawsze o Meteorytach się mówi. O tych, które mam też się mówiło, że zmiękczają, rozświetlają, robią cuda. Także spoko.
I ja jestem z tych, które magii meteorytów nie widzą i ich fenomenu nie rozumieją .
OlaM jest offline  
Stary 2014-02-20, 16:16   #1026
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też pomyślałam, że zmienię wałek jak przestanie działać, bo chyba nic innego nie wymyślę .
No raczej

Do stóp polecam krem Baby Foot, jest boski. I nie zostawia śliskiej warstwy, wchłania się na maksa. Wiem, że się powtarzam ale to moje donożne cudo

Cytat:
Scholl o wiele lepiej działa niż pumeks czy tarki - stopy są dużo gładsze i bardziej miękkie.
Potwierdzam

Cytat:
I ja jestem z tych, które magii meteorytów nie widzą i ich fenomenu nie rozumieją .
No. Puder jak puder Pachnie jednak obłędnie. Chciałabym jednak móc dojrzeć w nich to COŚ, co widzą inne dziewczyny i piszą o tym choćby na KWC.

Edytowane przez Macintosh
Czas edycji: 2014-02-20 o 16:27
Macintosh jest offline  
Stary 2014-02-20, 16:22   #1027
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Szukam od kilku dni niebieskich balsamow do ust. Nie szminek, nie blyszczykow, ale balsamow. Chce ochlodzic kolor swoich ust, nie wygladac jak Smerfetka. Znacie jakies dostepne w Polsce?

Może Lip Smackersy ?

ten może być niebieski:
http://allegro.pl/lip-smacker-disney...916278835.html

Miałam 3 w przeszłosci, kiepsko nawilżały jeżeli na tym Ci zalezy przy okazji.

Ah, no i Revlon lip butter "Invites Only"- raz widziałam go na all,ale tylko raz...

http://nouveaucheap.blogspot.com/201...e-only-vs.html

Bourjois miał mentolowy błyszczyk w kolorze niebieskim.
Ja swój niebiesko-chłodzący błyszczyk kupiłam w Sephorze ...no ale to błyszczyki

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2014-02-20 o 16:34
Ishikawa jest offline  
Stary 2014-02-20, 16:30   #1028
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Wiem o jaki efekt Ci chodzi. Sama szukałam takiego mazidła. Balsamu nie polecę żadnego, ale wypróbuj http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000064867.html - koloru nie daje, a bardzo dobrze ochładza kolor ust. Efekt jest super.

Stary 2014-02-20, 18:13   #1029
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Może Lip Smackersy ?

ten może być niebieski:
http://allegro.pl/lip-smacker-disney...916278835.html

Miałam 3 w przeszłosci, kiepsko nawilżały jeżeli na tym Ci zalezy przy okazji.

Ah, no i Revlon lip butter "Invites Only"- raz widziałam go na all,ale tylko raz...

http://nouveaucheap.blogspot.com/201...e-only-vs.html

Bourjois miał mentolowy błyszczyk w kolorze niebieskim.
Ja swój niebiesko-chłodzący błyszczyk kupiłam w Sephorze ...no ale to błyszczyki
Dziekuje .
Revlon wyglada super . Szkoda ze u nas nie ma.

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Wiem o jaki efekt Ci chodzi. Sama szukałam takiego mazidła. Balsamu nie polecę żadnego, ale wypróbuj http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000064867.html - koloru nie daje, a bardzo dobrze ochładza kolor ust. Efekt jest super.

Dziekuje Kasiu. A wiesz czym sie rozni zielony od niebieskiego? Teoretycznie efekt powinien byc ten sam.
Stary 2014-02-20, 18:16   #1030
platekrozy
Zakorzenienie

Dziewczyny czy gdzieś można kupić w sephorze czy w douglasie paletkę Naked?Bo na nią zachorowałam

platekrozy jest offline  
Stary 2014-02-20, 18:42   #1031
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

To ja Wam bezproduktywnego posta strzele
Nic nie kupiłam, żadne próbki mnie skuszą
Oszczędną jestem

Ale polazłam do stacjonarnego dauglasa z nadzieja za się jeszcze jakiś sp 40 ze słonecznego shiseido uchował, bo wycofują ale niestety.
Przy okazji pomizialam sobie rękę meteorami i jak dla mnie to sam brokat jeste Bałabym się chyba to kupić wiec raczej nie będzie mi dane fenomenu zaznać
I trafiłam na fajna panią konsultantkę, nie dosyć, ze miła i pomocna to jeszcze dobierala mi jasniutkie podkłady. I ładna na dodatek

Beata. jest offline  
Stary 2014-02-20, 18:53   #1032
smash
Zakorzenienie

Cytat:

Przez kusicielstwo szerzące się tutaj też ten balsam kupiłam i podzielam zachwyty.
Ja tak samo, wprawdzie cena jak na balsam do ust lekko jednak przesadzona, ale działanie super

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post79605186
smash jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:02   #1033
OlaM
Moderator

Cytat:
Do stóp polecam krem Baby Foot, jest boski. I nie zostawia śliskiej warstwy, wchłania się na maksa. Wiem, że się powtarzam ale to moje donożne cudo
Będę zaraz sprawdzać co to za cudo, a jak skuteczne, a przy tym nie klejuch, to zapewne nabędę
Cytat:
No. Puder jak puder Pachnie jednak obłędnie. Chciałabym jednak móc dojrzeć w nich to COŚ, co widzą inne dziewczyny i piszą o tym choćby na KWC.
Jak nie dojrzałyśmy dotąd tego CZEGOŚ, to już raczej marne szanse, że nagle nam zaćma zejdzie z oczu

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Oszczędną jestem

Ale polazłam do stacjonarnego dauglasa z nadzieja za się jeszcze jakiś sp 40 ze słonecznego shiseido uchował, bo wycofują ale niestety.
Przy okazji pomizialam sobie rękę meteorami i jak dla mnie to sam brokat jeste Bałabym się chyba to kupić wiec raczej nie będzie mi dane fenomenu zaznać
I trafiłam na fajna panią konsultantkę, nie dosyć, ze miła i pomocna to jeszcze dobierala mi jasniutkie podkłady. I ładna na dodatek
Ja też nic nie kupiłam ... w tym tygodniu . W sumie teraz gratisy lepsze, niż w zeszłym, ale się na skusiłam, dzielnam .

Witaj w klubie anty-meteorytowych
OlaM jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:08   #1034
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:

Ja praktycznie tylko w płaskich butach chodzę, więc większych problemów ze stopami nie mam, ale mimo wszystko Scholl o wiele lepiej działa niż pumeks czy tarki - stopy są dużo gładsze i bardziej miękkie. Za to balsamów i kremów używam rzadko, bo potem mam śliskie stopy i nie lubię tego uczucia .

No,ale ja na noc nakładam krem,skarpetki i do łożka

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Oszczędną jestem

Łooo to czapka z głowy dla Ciebie,ja taka jestem podatna na te rabaty,gratisy jak małe dziecko

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:10   #1035
kasia68
Zadomowienie

james nie wiem jak na ustach wygląda zielony. Wydaje mi się, że różnica pomiędzy niebieskim a zielonym jest prawie niewidoczna. Dopiero na pomadce mogą wyglądać inaczej.

Stary 2014-02-20, 19:15   #1036
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Chciałam jeszcze sprostować,nie wiem jakim "cudem" się to stało,ale nie wbił mi się kod -15%,a jedynie ten-10%
Teraz dopiero zobaczyłam jak mi na maila fakturę przysłali.

No i mam pytanie czy Wy też tak macie/miałyście?
Od 3 dni używam Lancome Hypnose Doll Eyes i chyba mnie uczula,bo swędzą i szczypią mnie oczy,mało tego tusz otworzyłam 3 dni temu jako nowy kupiony w Dougim,a jakiś gęsty jest.To mój pierwszy tusz,używałam przed nim Virtuose i kiedyś innych z Lancome i nigdy nic takiego nie miałam.Czy ona powinien być taki gęsty,czy mozliwe,że jakiś stary mi sie trafił?

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:23   #1037
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
james nie wiem jak na ustach wygląda zielony. Wydaje mi się, że różnica pomiędzy niebieskim a zielonym jest prawie niewidoczna. Dopiero na pomadce mogą wyglądać inaczej.

Dziekuje .

Cytat:
Od 3 dni używam Lancome Hypnose Doll Eyes i chyba mnie uczula,bo swędzą i szczypią mnie oczy (...)
Reklamuj.
Stary 2014-02-20, 19:26   #1038
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Dziekuje .

Reklamuj.
Stary 2014-02-20, 19:28   #1039
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Dziekuje .

Reklamuj.
Tylko,że ja go kupiłam jeszcze w Dougim jak z Niemiec przychodziło,rachunku nie mam

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Czyli jednak nie powinien być taki gęsty.

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:40   #1040
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Tylko,że ja go kupiłam jeszcze w Dougim jak z Niemiec przychodziło,rachunku nie mam
Kiedy to bylo? Ile miesiecy temu? Rachunek jest niepotrzebny. Wystarczy potwierdzenia z maila lub screen z Twojego konta w D. ze takie zamowienie bylo.
Stary 2014-02-20, 19:43   #1041
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Kiedy to bylo? Ile miesiecy temu? Rachunek jest niepotrzebny. Wystarczy potwierdzenia z maila lub screen z Twojego konta w D. ze takie zamowienie bylo.
Hmm,nie pamiętam,nic nie mam nawet w moim koncie nie ma transakcji z Niemiec są tylko te trzy,które już były w Pl D.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Ale mam potwierdzenie z karty pewnie na koncie bankowym tylko czy dojdę,która transakcja to była?

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:45   #1042
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Hmm,nie pamiętam,nic nie mam nawet w moim koncie nie ma transakcji z Niemiec są tylko te trzy,które już były w Pl D.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Ale mam potwierdzenie z karty pewnie na koncie bankowym tylko czy dojdę,która transakcja to była?
Na maila na pewno dostalas potwierdzenie zlozenia zamowienia. Przeszukaj maila.
Jesli robilas duzo zamowien z D. to raczej sie nie polapiesz, ktore zawieralo tusz. Bank przeciez nie wie co i za ile kupilas. Wiadoma jest tylko laczna kwota i sklep.
Stary 2014-02-20, 19:50   #1043
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Na maila na pewno dostalas potwierdzenie zlozenia zamowienia. Przeszukaj maila.
Jesli robilas duzo zamowien z D. to raczej sie nie polapiesz, ktore zawieralo tusz. Bank przeciez nie wie co i za ile kupilas. Wiadoma jest tylko laczna kwota i sklep.
No właśnie,a nie trzymam paragonów/faktur za kosmetyki i ubrania.Na mailu nie mam,zawsze usuwam jak tylko otrzymam.Trudno,ale dziwi mnie,bo to było w D.online i tam chyba nie odkręcaja kosmetyków,a tym bardziej z Niemiec przyszło.Pierwszy raz mam ten tusz i nie byłam pewna czy ma on normalnie taką konsystencje,a jeszcze jakoś dziwnie mnie podraznia na dokładkę

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Dzięki James

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-02-20, 19:56   #1044
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Cytat:

o niee.... wycofują podkłady Shiseido? te płynne czy kompakty też?
na stronie Shiseido są jeszcze widoczne
http://www.shiseido.pl/#/suncare/suncare/sun-makeup

muszę przetestować te nowe meteorki, co prawda mam moje kilkuletnie kulki jeszcze takie w tekturowym opakowaniu i z puszkiem, Beige Chic, czy któraś z Was posiada najnowszą wersję i może ją porównać do tej wcześniejszej?

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline  
Stary 2014-02-20, 20:08   #1045
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Ja się o te płynne pytałam. Pani mi powiedziała ze wycofują, ale prawdopodobnie będzie jakaś nowa wersja w dauglasie on line są jeszcze dostępne 3 odcienie, ale najjaśniejszego już nie ma i tez pisze ze produkt wycofany ze sprzedaży.

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-02-20 o 20:09
Beata. jest offline  
Stary 2014-02-20, 20:14   #1046
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy

Cytat:
Ja się o te płynne pytałam. Pani mi powiedziała ze wycofują, ale prawdopodobnie będzie jakaś nowa wersja w dauglasie on line są jeszcze dostępne 3 odcienie, ale najjaśniejszego już nie ma i tez pisze ze produkt wycofany ze sprzedaży.
dziękuję, ten w płynie miałam i nie został moim ulubieńcem ale wierna jestem tym pudrom w kompakcie.
znając życie, to te nowe wersje niekoniecznie będą lepsze

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice

agnes_bdg jest offline  
Stary 2014-02-20, 20:21   #1047
Phoebee
Zakorzenienie

Cytat:
Słoneczny Shiseido wycofują?! Ojejku, jejku.. I na co to? Trzeba teraz robić zapasy.
Phoebee jest offline  
Stary 2014-02-20, 20:24   #1048
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Od 3 dni używam Lancome Hypnose Doll Eyes i chyba mnie uczula,bo swędzą i szczypią mnie oczy,mało tego tusz otworzyłam 3 dni temu jako nowy kupiony w Dougim,a jakiś gęsty jest.To mój pierwszy tusz,używałam przed nim Virtuose i kiedyś innych z Lancome i nigdy nic takiego nie miałam.Czy ona powinien być taki gęsty,czy mozliwe,że jakiś stary mi sie trafił?
Też bym to reklamowała.
Miałam kiedyś podobną sytuacje z tuszem tylko mnie rzęsy po prostu WYPADŁY miałam dziury na lini rzęs...okropność , co prawda nie wysoko półkowy, nie miałam żadnego paragonu [ kto by to wszystko trzymał ] Napisałam maila do firmy produkującej mascare, w moim wypadku był to L'oreal.
Maila zwrotnego dostałam bardzo szybko, tusz wymienili, przeprosili pisemnie do tego skontaktowali mnie z ich lekarzem.
Tak więc ja na Twoim miejscu bym napisała do Lancome.
Stary 2014-02-20, 20:30   #1049
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
No właśnie,a nie trzymam paragonów/faktur za kosmetyki i ubrania.Na mailu nie mam,zawsze usuwam jak tylko otrzymam.Trudno,ale dziwi mnie,bo to było w D.online i tam chyba nie odkręcaja kosmetyków,a tym bardziej z Niemiec przyszło.Pierwszy raz mam ten tusz i nie byłam pewna czy ma on normalnie taką konsystencje,a jeszcze jakoś dziwnie mnie podraznia na dokładkę

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Dzięki James
I to Twoj blad. Potwierdzenia zakupu nalezy trzymac przez 26 miesiecy, poniewaz 26 miesiecy to maksymalny termin na zlozenie reklamacji.
Przeszukaj konto bankowe i sprobuj namierzyc, ktory konkretnie zakup z D. moze odpowiadac temu tuszowi. Jak nie znajdziesz to przypomnij sobie czy minely 24 miesiace od zakupu czy nie. Jesli nie minely to wyslij im tusz, oswiadczenie (Ja, Diana X. oswiadczam, ze tusz marki Y. zakupilam w sklepie Z. Wspomniany zakup poswiadczam niniejszym oswiadczeniem) i pismo reklamacyjne.

btw: naleza sie pierniki . Koncze juz z moim nadmiarem szlachetnosci i udzielaniem porad prawnych narodowi na lewo i prawo za darmo. Teraz klientow selekcjonuje i za oplate oczekuje piernikow lub Dr Peppera . Nie lamie regulaminu forum, bo barter jest dozwolony .

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Na Feelu nie ma?
Stary 2014-02-20, 20:38   #1050
Pakipsi
Wtajemniczenie

Cytat:

i ja też dołączam do klubu
Pakipsi jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, promocja, rabat, sephora, wyprzedaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości