Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-03-10, 09:45   #1561
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Nadgarstek możesz sobie pomalować w D nie chciałas, to masz

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

insta

It's gonna be a good day
damon jest offline  
Stary 2014-03-10, 10:56   #1562
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Poszłam wczoraj do Douglasa po próbkę nowego podkładu Lancome - dziś rano patrzę a w pudełeczku dosłownie kropla, nie wystarczyło nawet na pomalowanie całej twarzy....

To i ja się wypowiem w kwestii próbek po wczorajszym dniu mam wrażenie, że żyję w jakimś "Ciemnogrodzie" .... Zaszłam wczoraj do apteki w celu przetestowania nowego podkładu Vichy Teint Ideal do suchej skóry, rozświetlający itp widzę, że nie ma testerów więc zapytałam Panią.
Pani wyciąga mi spod lady testerki, przejrzałam kolorystykę i zapytałam o próbkę w listku ponieważ chciałabym przetestować w domu a mazianie się po ręku nic mi nie da, no więc Pani zrobiła zakłopotaną minę, wyciągnęła spod lady próbkę i wręczyła z ostentacyjnym "PROSZĘ" hehe

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-03-10, 11:04   #1563
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Pani wyciąga mi spod lady testerki, przejrzałam kolorystykę i zapytałam o próbkę w listku ponieważ chciałabym przetestować w domu a mazianie się po ręku nic mi nie da, no więc Pani zrobiła zakłopotaną minę, wyciągnęła spod lady próbkę i wręczyła z ostentacyjnym "PROSZĘ" hehe
Odebrałaś jej zarobek z allegro Kiedyś jak poprosiłam o próbki filtrów z La Roche Posay, rzucono mi na twarz jakieś ochłapy z Pharmaceris.Opisałam całą sytuacje na stronie LPR i przysłali mi próbki do domu
Stary 2014-03-10, 13:00   #1564
limonka_89
Raczkowanie

Zamówiłam z sephora online ze zniżka 20% coralistę benefitu, zapłaciłam odrazu. Żadnej informacji o wpłynięciu pieniędzy, potwierdzenia zamówienia, nic. Dzisiaj jak gdyby nigdy nic zwrot pieniędzy z powrotem na moje konto. Żadnego meila z wyjaśnieniem ani nic, żadnego słowa wyjaśnienia. Hmm, trochę nieprofesjonalne z ich strony. Ładnie traktują klientów.
limonka_89 jest offline  
Stary 2014-03-10, 14:10   #1565
ilussia
Wtajemniczenie

Kurczę, a mi jeszcze nie zaksięgował D.zapłaty.... Nie wiem, dlaczego... Ostatnio poszło szybko..

Mój kosmetyczny blog. Zapraszam. 4.05.. nowy post
ilussia jest offline  
Stary 2014-03-10, 14:27   #1566
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Zamówiłam z sephora online ze zniżka 20% coralistę benefitu, zapłaciłam odrazu. Żadnej informacji o wpłynięciu pieniędzy, potwierdzenia zamówienia, nic. Dzisiaj jak gdyby nigdy nic zwrot pieniędzy z powrotem na moje konto. Żadnego meila z wyjaśnieniem ani nic, żadnego słowa wyjaśnienia. Hmm, trochę nieprofesjonalne z ich strony. Ładnie traktują klientów.
niestrasz, zaraz sprawdzę konto czy mi przypadkiem ze szczoteczki zwrotu nie zrobili, bo w sumie też zero info na maila;/
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2014-03-10, 16:01   #1567
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Kurczę, a mi jeszcze nie zaksięgował D.zapłaty.... Nie wiem, dlaczego... Ostatnio poszło szybko..
A kiedy składałaś zamówienie? Ja robiłam 8 i też jeszcze nie mam zaksięgowane, mimo, że przelew poszedł z DB na DB

aniyam jest teraz online  
Stary 2014-03-10, 17:34   #1568
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A kiedy składałaś zamówienie? Ja robiłam 8 i też jeszcze nie mam zaksięgowane, mimo, że przelew poszedł z DB na DB
Spokojnie. Jak robiłam kiedyś zakupy w piątek wieczorem to dopiero we wtorek ,następnego tygodnia zaksięgowano wpłatę.
Stary 2014-03-10, 17:53   #1569
ilussia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tez 8.... Myslalam ze jutro dostane paczke, ale vhyba nie...

Mój kosmetyczny blog. Zapraszam. 4.05.. nowy post
ilussia jest offline  
Stary 2014-03-10, 18:03   #1570
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Spokojnie. Jak robiłam kiedyś zakupy w piątek wieczorem to dopiero we wtorek ,następnego tygodnia zaksięgowano wpłatę.
oj nie załamuj mnie , cieszyłam się, że przelew będą mieli od razu, bo przelewałam z Deutsche a tu zonk

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Tez 8.... Myslalam ze jutro dostane paczke, ale vhyba nie...
też się łudziłam

aniyam jest teraz online  
Stary 2014-03-10, 19:55   #1571
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W podsumowaniu zamówienia ten koszt znika Zamawiałam i wysyłka gratis.

zdążyłam zamówić w ostatniej chwili promocji

jelonki jest offline  
Stary 2014-03-10, 20:14   #1572
ajsikorska
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Spotkałyście się moze z odpowiednikiem Chanel Allure Velvet w innych markach? Pomadka idealna dla mnie, ale gama kolorystyczna pozostawia wiele do życzenia, mam ochotę na jakąś ciepłą jasną czerwień, nie wiem skąd mi sie wzięło, ze 38 taka będzie, w domu się zorientowałam dopiero, ze nie jest. Ewentualnie moze były jakieś limitowane kolekcje, w których były ciepłe nawet lekko oranżowe czerwienie z tych pomadek?
Nie koniecznie muszą byc identyczne jak Chanel, byleby były w miare matowe, satynowe, bez drobinek , nie wysuszały ust i wytrzymywały jakiś czas.
Mac się u mnie nie do końca sprawdza od razu mówie, aczkolwiek próbowałam jedynie wykończenia matowego (swoją drogą i tak nie lubie wchodzic do Maca, bo zawsze ktos mi chce od razu doradzać i czuje sie przymuszana do kupna, a ja wole spokojnie obejrzeć i przemyśleć w domu, a od tego nagabywania boje się, ze zaraz kupie coś niepotrzebnego
Polecam Guerlain Rouge G w kolorze 28 Genna. Czerwień zdecydowanie wpadająca w pomarańcz, satynowa, bez drobinek. Porządnie nałożona utrzymuje się naprawdę długo. No i to opakowanie....
Oczywiście cena w Douglasie iście bandycka. Ja kupiłam na limango, ale widziałam ją też w internetowych perfumeriach.
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-03-10, 21:12   #1573
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Stoisko jest chyba dopiero od soboty, a w sobotę było takie zamieszanie,że nie było jak pomacać kosmetyków. Jutro będę na zakupach to sprawdzę i dam Ci znać.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Rzeczywiście. Pamiętam tą promocję i widzę ,że chyba tym razem szału też nie będzie.

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

No widzisz, a mnie udzieliły informacji,że kolory gratisowe dopiero przyjdą do nich.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Się wetnę ja testowała i kremik sam w sobie fajny efekt pielęgnacyjny daje. Minus za dziadowskie krycie i filtr, a kolor, który u mnie na twarzy się utworzył to takie wakacyjne zjaranie słońcem......trochę zbyt mocne jak na tą porę roku.
Ok czekam na info .

elizka1987 jest offline  
Stary 2014-03-10, 22:13   #1574
Joskelyn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Polecam Guerlain Rouge G w kolorze 28 Genna. Czerwień zdecydowanie wpadająca w pomarańcz, satynowa, bez drobinek. Porządnie nałożona utrzymuje się naprawdę długo. No i to opakowanie....
Oczywiście cena w Douglasie iście bandycka. Ja kupiłam na limango, ale widziałam ją też w internetowych perfumeriach.
A moze Lancome Rouge Labsolu w odcieniu 134? To dosyc jasna, ale intensywna, rzucajaca sie w oczy czerwien z duza doza pomaranczy. Mam tez te Rouge G 28, ale ona jest taka mocno dzienna - szybko blaknie i traci urok, choc musze przyznac, ze rownomiernie schodzi. Ma w sobie mniej pomaranczy niz Lancome. Na wieczor lepiej sie sprawdza ta pierwsza, na dzien ta druga.
No i Lancome duzo tansza.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-03-10 o 22:15
Joskelyn jest offline  
Stary 2014-03-10, 22:23   #1575
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
sprawdze jutro w Sephorze kolor

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A moze Lancome Rouge Labsolu w odcieniu 134? To dosyc jasna, ale intensywna, rzucajaca sie w oczy czerwien z duza doza pomaranczy. Mam tez te Rouge G 28, ale ona jest taka mocno dzienna - szybko blaknie i traci urok, choc musze przyznac, ze rownomiernie schodzi. Ma w sobie mniej pomaranczy niz Lancome. Na wieczor lepiej sie sprawdza ta pierwsza, na dzien ta druga.
No i Lancome duzo tansza.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
na mnie lancome szału nie robi, po pierwsze pod względem trwałości po drugieco prawda mam inny numerek(albo w sumie moze i ten sam, bo lekko pomarańczowawa jest, ale nie chce mi sie teraz sprawdzać ale chyba wykończenie wszystkie mają takie sam-za bardzo błyszczy mimo wszystko w porównaniu właśnie do chanel allure velvet
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2014-03-11, 11:23   #1576
kasia68
Zadomowienie

W D. online -15% na kosmetyki dla mężczyzn, kod: MEN15 .
Stary 2014-03-11, 11:33   #1577
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

... oraz zestaw 3 miniatur w prezencie Clinique w prezencie przy zamówieniu produktów Clinique za min.200 zł, w tym jednego z linii męskiej

oraz

kosmetyczka z miniaturami EL przy zakupie dwoch produktów EL, w tym dowolnego kremu lub serum
Kalex jest offline  
Stary 2014-03-11, 13:16   #1578
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

No i lipa, tak zachwalany an blogach podklad Liberator ysl nie poszedl mi, szybko z twarzy znika i wcale nie wyglada super. Duzo lepiej wyglada BB cream Lingerie Guerlaina

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 103 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-03-11, 14:11   #1579
limonka_89
Raczkowanie

Na douglas online nowości z limitowanki MAC
limonka_89 jest offline  
Stary 2014-03-11, 14:34   #1580
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Na douglas online nowości z limitowanki MAC
Dzieki za info, kliknełam róz Petal Power

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 103 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2014-03-11, 14:49   #1581
kicia555
Zakorzenienie

Corri to Ci się udało bo już ni ma Petal Power to wyjątkowy kolor, bardzo mi się podoba, jest taki inny i mnie nie przypomina w ogóle Narsa Orgasm a nawet mój Małż ostatnio stwierdził : "Noo piękny jest" - wczuwa się bardzo

GALAXIA

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-03-11 o 14:51
kicia555 jest offline  
Stary 2014-03-11, 14:51   #1582
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Corri to Ci się udało bo już ni ma Petal Power to wyjątkowy kolor, bardzo mi się podoba, jest taki inny i mnie nie przypomina w ogóle Narsa Orgasm a nawet mój Małż ostatnio nawet stwierdził : "Noo piękny jest" - wczuwa się bardzo
Serio już nie ma?!
Prawde mówiąc nie miałam go w planach, bo średnio mi się podobał, ale im bardziej go nigdzie nie było, tym bardziej mi sie zachciało ha ha
Jak już facet mówi, że róz piękny to coś w tym jest. Mój jak sie nim w macu wysmarowałam powiedział tylko "beznadziejny"

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-03-11, 15:12   #1583
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Serio już nie ma?!
Prawde mówiąc nie miałam go w planach, bo średnio mi się podobał, ale im bardziej go nigdzie nie było, tym bardziej mi sie zachciało ha ha
Jak już facet mówi, że róz piękny to coś w tym jest. Mój jak sie nim w macu wysmarowałam powiedział tylko "beznadziejny"
Serio weszłam z ciekawości i nie ma , a ja czekałam na niego odkąd pojawiły się zajawki o nowej kolekcji czyli chyba jeszcze w styczniu, a w ciągu 1-1,5 h wykupili z on-line jak się pojawił w MACu i zdobyłam dzięki wspaniałej Wizażance w ostatniej w sumie chwili kiedy to w Arkadii zostały 3 szt na całą PL mam nadzieję że mnie nie zawiedzie bo poruszyłam cały internet żeby go zdobyć

a no widzisz co facet to inny gust oni tylko tak udają, że się nie znają

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-03-11, 15:19   #1584
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Serio weszłam z ciekawości i nie ma , a ja czekałam na niego odkąd pojawiły się zajawki o nowej kolekcji czyli chyba jeszcze w styczniu, a w ciągu 1-1,5 h wykupili z on-line jak się pojawił w MACu i zdobyłam dzięki wspaniałej Wizażance w ostatniej w sumie chwili kiedy to w Arkadii zostały 3 szt na całą PL mam nadzieję że mnie nie zawiedzie bo poruszyłam cały internet żeby go zdobyć

a no widzisz co facet to inny gust oni tylko tak udają, że się nie znają
Wlazłam sprawdzić sama Ale pisze, ze wkrótce dostepny, wiec będzie dorzuta

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-03-11, 15:50   #1585
2016070150903
Konto usunięte

dzięki za info, kliknęłam Power Petal i 217tkę.
2016070150903 jest offline  
Stary 2014-03-11, 16:05   #1586
OlaM
Moderator

Cytat:
Dzieki za info, kliknełam róz Petal Power
A, czyli jednak nie oparłaś się jego urokowi . Ja dziś mam go na twarzy. Fajny .
OlaM jest offline  
Stary 2014-03-11, 16:39   #1587
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Wlazłam sprawdzić sama Ale pisze, ze wkrótce dostepny, wiec będzie dorzuta
Niekoniecznie. Kiedyś jeden interesujący mnie cień byl "wkrótce dostepny" przez kilka miesięcy, potem zniknał ze strony calkowicie.

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2014-03-11, 16:46   #1588
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A, czyli jednak nie oparłaś się jego urokowi . Ja dziś mam go na twarzy. Fajny .
Bo to był impuls stwierdziłąm, ze najwyzej komuś odsprzedam

Bardzo zadowolona jestes ze swojego?

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Kiedyś jeden interesujący mnie cień byl "wkrótce dostepny" przez kilka miesięcy, potem zniknał ze strony calkowicie.
Dotcychczas wszystko co mialam zapisane w linku i mialo taki statusd faktycznie się pojawiało ponownie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2014-03-11, 17:01   #1589
kicia555
Zakorzenienie

Ja miałam taki impuls jak klikałam na zapas Stereo Rose MACa
dziś przyszedł i jest jaśniejszy niż ten co mam, to dobrze, ale w ogóle to się zdziwiłam bo kod produkcji to A72 a spodziewałam się czegoś co najmniej z 2013

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-03-11, 17:10   #1590
OlaM
Moderator

Cytat:
Bo to był impuls stwierdziłąm, ze najwyzej komuś odsprzedam

Bardzo zadowolona jestes ze swojego?
Na razie pierwszy dzień używania, więc jeszcze tak do końca zdania sobie nie wyrobiłam . Na pewno rozczarowana nie jestem, podoba mi się, ale cóż, miałam takie róże, które od razu z kapci mnie wyrywały (np. chanelowy Horizon). Tak sobie myślę, że Petal Power na mojej chłodnej w kolorycie skórze swój prawdziwy urok ukaże latem, jak się nieco przybrązowię.

Cytat:
Ja miałam taki impuls jak klikałam na zapas Stereo Rose MACa
dziś przyszedł i jest jaśniejszy niż ten co mam, to dobrze, ale w ogóle to się zdziwiłam bo kod produkcji to A72 a spodziewałam się czegoś co najmniej z 2013
A to dziwne .
OlaM jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, promocja, rabat, sephora, wyprzedaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości