Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-04-05, 21:43   #2821
naticzak
Raczkowanie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Wspolczuje. Popros policjantow (jesli tego nie zrobili jeszcze), zeby sprawdzili kamery przy kasie. JEsli cos kupowala to wysledza ja po karcie platniczej lub karcie Hebe jesli ma.
Tak się właśnie zastanawiałam czy to się da zrobić...Pytanie czy się im będzie chciało, bo przy spisywaniu protokołu koleś mi powiedział, że takie rzeczy to do biura rzeczy znalezionych trzeba iść, a nie na policję...generalnie wywnioskowałam, że przyjmują zgłoszenie, ale nic w tej sprawie robić nie będą, może się kiedyś znajdzie jak będą kogoś legitymować i tyle...no chyba, że się mylę, oby... Kij z telefonem, zdjęcia mojego dziecka, filmiki to bezcenne.
A w ogóle koleś na policji to jakaś masakra, proponował mi żebym przyszła na szkolenie na 2 tygodnie, coś o pieprzeniu jeszcze gadał, no masakra...
naticzak jest offline  
Stary 2014-04-05, 22:04   #2822
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
Tak się właśnie zastanawiałam czy to się da zrobić...Pytanie czy się im będzie chciało, bo przy spisywaniu protokołu koleś mi powiedział, że takie rzeczy to do biura rzeczy znalezionych trzeba iść, a nie na policję...generalnie wywnioskowałam, że przyjmują zgłoszenie, ale nic w tej sprawie robić nie będą, może się kiedyś znajdzie jak będą kogoś legitymować i tyle...no chyba, że się mylę, oby... Kij z telefonem, zdjęcia mojego dziecka, filmiki to bezcenne.
A w ogóle koleś na policji to jakaś masakra, proponował mi żebym przyszła na szkolenie na 2 tygodnie, coś o pieprzeniu jeszcze gadał, no masakra...
nikt jej szukał nie będzie po zdjęciu raczej niestety taka jest prawda, jeszcze o ile te dane z karty itp z hebe by uzyskali to wtedy wiedzą kogo szukają, a tak po monitoringu nikt listów gończych za nią wystawiał nie będzie, a podczas legitymowania rutynowego nikt jej nie znajdzie skoro nie ma jej danych. Wiem, że są takie akcje, ze ludzie sami w internecie (fb zazwyczaj) robią poszukiwania mając nagrania, ale nie wiem z jakim skutkiem, na pewno większe prawdopodobieństwo znalezienia osoby,ale Ty chyba nie masz dostępu do nagrań, prawda?
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-04-05, 22:09   #2823
naticzak
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nikt jej szukał nie będzie po zdjęciu raczej niestety taka jest prawda, jeszcze o ile te dane z karty itp z hebe by uzyskali to wtedy wiedzą kogo szukają, a tak po monitoringu nikt listów gończych za nią wystawiał nie będzie, a podczas legitymowania rutynowego nikt jej nie znajdzie skoro nie ma jej danych. Wiem, że są takie akcje, ze ludzie sami w internecie (fb zazwyczaj) robią poszukiwania mając nagrania, ale nie wiem z jakim skutkiem, na pewno większe prawdopodobieństwo znalezienia osoby,ale Ty chyba nie masz dostępu do nagrań, prawda?
Widziałam laskę, bo mi ją pokazali, ale teoretycznie nie mogą. Nie chodziło mi o legitymowanie laski, tylko policja legitymując jakąś osobę może zażądać pokazania komórki i jej imei, więc tak mogą znaleźć, np. jak zrobią nalot na lombard czy jakiegoś pasera. A po monitoringu nie znajdą to jasne, ale jak będą sprawdzać monitoring to mogą np. zobaczyć gdzie poszła, może tam pracuje albo wsiadła do auta.
naticzak jest offline  
Stary 2014-04-05, 22:10   #2824
Denticoo
Raczkowanie

Cytat:
no właśnie ja o tym myślałam, żeby kupić miniaturke i próbki do niej powlewać, próbki cene mają jeszcze niższą, ale ich chyba by nikt nie podrabiał. A masz może link do sprzedawcy u którego kupowałaś?
Ja zamawiałam już dość dawno temu, wcześniej byłam stałą bywalczynią wątku i zamówień grupowych na azjatyckim. To były czasy Z aktualnych aukcji wybrałabym tą ( spójrz też na saszetki QI &Jin eye cream- też jest świetny. Myślę , że to pewne aucje, znam częśc tych kosmetyków co sprzedaje i wyglądają ok

http://www.ebay.pl/sch/visualnet_kor...p2047675.l2562

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline  
Stary 2014-04-05, 22:27   #2825
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
Widziałam laskę, bo mi ją pokazali, ale teoretycznie nie mogą. Nie chodziło mi o legitymowanie laski, tylko policja legitymując jakąś osobę może zażądać pokazania komórki i jej imei, więc tak mogą znaleźć, np. jak zrobią nalot na lombard czy jakiegoś pasera. A po monitoringu nie znajdą to jasne, ale jak będą sprawdzać monitoring to mogą np. zobaczyć gdzie poszła, może tam pracuje albo wsiadła do auta.
miejmy nadzieje, że się znajdzie, trzymam kciuki w każdym bądź razie

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość

Ja zamawiałam już dość dawno temu, wcześniej byłam stałą bywalczynią wątku i zamówień grupowych na azjatyckim. To były czasy Z aktualnych aukcji wybrałabym tą ( spójrz też na saszetki QI &Jin eye cream- też jest świetny. Myślę , że to pewne aucje, znam częśc tych kosmetyków co sprzedaje i wyglądają ok

http://www.ebay.pl/sch/visualnet_kor...p2047675.l2562
kurde i tak te saszetki śmiesznie tanie są w porównaniu do ceny kremu, tym bardziej, że saszetki 2 x większe niż krem zastanawiam sie teraz czy kupic do tych saszetek tamtą miniaturkę i przelać do niej zawartość saszetek, czy przelać do zwykłego małego słoiczka, bo z saszetek korzystać nie będę ja juz siebie znam, a z drugiej strony jak wleje sobie w zwykły słoiczek to też nie bedę uzywać bo tyle tego naciupkane w domu mam że nie będę wiedziała co to ewentualnie wizualnie nei będę mogła znaleźć ale kupno słoiczka za 35zł, zeby wywalić zawartość niedońca pewną i mieć słoiczek to głupota trochę

a znasz moze coś azjatyckiego dobrego na przebarwienia?
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-04-06, 09:10   #2826
sylwia1986sz
Zadomowienie

A ja sie Wam pożalę na fatalną obsługę w sklepie ziaja... Chciałam kupić coś na prezent z ziajaMed, wybrałam jeden krem pod oczy ale ekspedientka "doradzała" jeszcze inne produkty. Powiedziała że powyżej 50zł zapakuje ładnie w koszyczek. Dobrałam inne kremy i tonik dla siebie. Przy kasie wyszło 56zł, a ona pakuje mi w folię i mówi że do koszyczka to jest za mało i będzie pusto wyglądało... Koszyczka pokazać nie chciała udając, że jest on pod kasą. Mój mąż pytał dlaczego, to powiedziała że jest wielkości tego na zakupy. Po dłuższej chwili przyniosła go z zaplecza, ale ja byłam juz tak zdenerwowana że powiedzialam że nie chcę go i zapakuje sobie sama... Obrażona pani dokonczyła transakcje na "odwal się" i z wielkim fochem powiedziala do widzenia. Ja dla mbie paranoja, jej zachowanie okropne nie mówiąc już o kwesti dordzania-polecała mi krem 40+ wiedząc że mam 28 :-\ Robiłyście u nich zakupy, co o nich sądzicie?
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2014-04-06, 10:01   #2827
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
ja myśle o tym serum ale w wersji pod oczy, to oczu chyba mi nie zapcha

no właśnie mnie Bioderma na twarzy też potrafi podrażnic w oczy nie piecze ani nic, ale skóre czasem mi podrażnia

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

mam i ja, nie jest zły ale szału nie robi jak dla mnie, tzn jest lepszy niż większość kremów z filtrem, ale makijaż mi się strasznie na nim utrzymuje, mam ten niedostępny w polsce anthelios spf50 w formie bazy i o wiele lepiej sie nadaje pd makijaż, myślałam o tym beztłuszczowym filtrze z clinique za 80zł, albo bazie z MAC z filtrem teraz, ale jeszcze tamtych nie skończyłam to nie ma co szaleć

to on jest kiepski, podrażnia bardziej a złuszcza mniej niż z enaturalnie, a do tego dla mnie nie ładnie pachnie
U mmie z kolei makijaż dobrze się trzyma na tym filtrze, ale może to dlatego że używam minerałów.

Wysłane przy użyciu Tapatalk

GretchenSp jest offline  
Stary 2014-04-06, 10:28   #2828
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Hejo

Widzę, że dalej szalejecie Ja czekam na wypłatę i się przyłączam, mam już krótką ale tłustą listę

Muszę (po prostu - muszę !) się pożalić na obsługę internetowej Sephory Jaki oni mają bajzel i podejście do klienta, to po prostu...no brak słów
Odesłałam do nich tego nieszczęsnego Clarisonica na adres podany w formularzu zwrotu i w regulaminie. 21. marca przesyłka do nich dotarła (tak wynika ze śledzenia przesyłki na stronie Poczty), tydzień temu (po tygodniu od otrzymania przez nich tego zwrotu), zapytałam poprzez formularz na stronie, na jakim etapie jest opracowywany ten zwrot/załatwiana ta sprawa. Jakiś koleś mi odpisał, że 'wysłał zapytanie do działu magazynu' i mam czekać na informację. Poczekałam więc do środy, ale jako, że odpowiedzi nie otrzymałam, napisałam znowu. Ten sam pan pracownik obsługi klienta odpisał, że dalej czeka na odpowiedź. No i czekamy tak sobie już tydzień, a odpowiedzi z 'działu magazynu' ni chu chu. Ręce opadają.
Wczoraj upłynął termin na zwrot pieniędzy - zgodnie z regulaminem. Oczywiście nic na mój rachunek nie wpłynęło. Po prostu załamka - nie mam ani towaru, ani pieniędzy, cudownie. W poniedziałek uderzę na ich infolinię, ale nie spodziewam się niczego więcej niż to, co zaprezentował tamten facet.
To z całą pewnością było moje pierwsze i ostatnie zamówienie w Sephora online, o ile nie w ogóle - w tej sieci.

Masakra... a nie moglas oddac stacjonarnie? Ja swoja odnioslam do sklepu i oddali mi gotowke do reki, a placilam karta. Nie robili zadnych scen. Az sie zdziwilam, bo byla taka blond gidyja, ktorej nie lubie.

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
pędzlem

dziewczyny takie pytanie,używacie pielęgnacji aptecznej typu avene,bioderma,vichy,nuxe ,la roche posay czy jednak pielęgnacje z drogerii biotherm,estee lauder, lancome itp ?
ciekawa jestem
Zdecydowanie apteka i kosmetyki naturalne, ekologiczne, serum z BU z granatem jest rewelacyjne na noc. Mam skore, ktora bardzo latwo sie zapycha. A propos moich doswiadczen z Clinique: masakrycznie mnie zapachalo serum laser focus. Wyskoczyly mi 3 wielkie gule, ktore juz tydzien goje. Kilka dni uzywania i juz takie przejscia. Tak samo mialam po Lancome Genifique

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Klikac ud naked basics?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Ja tez sie na nia czaje. Jest jakis kod promo?

Kupilam ostatnio krem pod oczy z haloxylem. .zobaczymy jak sie sprawdzi.
Stary 2014-04-06, 11:08   #2829
ajsikorska
Zadomowienie

W końcu kliknelam na feelunique. Znalazłam w czelusciach maila kod urodzinowy na 5 funtów i wyszła za 17...grzech nie brac

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ajsikorska jest offline  
Stary 2014-04-06, 11:37   #2830
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Dziewczyny pamietam ze u ktorejs z was chyba nawet nie jednej, byl wysyp po clarisonic?? Jak wygladaly te wasze krostki??
Chyba jednak go obwiniam myslalam ze to nowy krem..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2014-04-06, 11:37   #2831
paula5656
Zadomowienie

Czy wiadomo coś na temat Vipów dla Blacków?? Doczekać się nie mogę
paula5656 jest offline  
Stary 2014-04-06, 12:11   #2832
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moja skóra niestety nie lubi się z górnopółkową pielęgnacją Ale z gotowymi eko-kremami i olejami też nie bardzo. Oleje + kwas hialuronowy = mega wysyp w moim przypadku. Sam kwas bez dodatków w dłuższej perspektywie = przesusz.

U mnie najlepiej sprawdza się minimalizm. Nawilżam się samoróbką: http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Serum...hydromanil/291
Na noc Avene TriAcneal, na dzień nawilżacz i na to filtr. Powoli zaczynam wyglądać jak człowiek

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Ja mam cienie trzy na krzyż, ale ta paletka mnie od pewnego czasu kusi, bo na jakieś malowanie od wielkiego dzwonu przydałyby mi się neutralne kolory. Jednak te pierwsze 3 cienie wyglądają na takie typowe bladziaki

Moja cera też coś się nie lubi z pielęgnacja wysokopółkową, najlepiej chyba służy mi bioderma choć ostatnio byłam tez zadowolona z kremu Bioliq. I Ziaja z wit C. Z Sylveco początkowo byłam zadowolona, ale mam wrażenie, ze zaczął mnie zapychać:/
Z BU miałam pare rzeczy, ale bez zachwytów.
A co do peelingow enzymatycznych bardzo polecam ten z Organique przy jego pomocy udaje mi się pozbyć zaskórników z nosa W ogóle tą markę bardzo lubię, mało co mi z niej nie pasuje
Filozofka888 jest offline  
Stary 2014-04-06, 12:35   #2833
szmyglo
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Moja cera też coś się nie lubi z pielęgnacja wysokopółkową, najlepiej chyba służy mi bioderma choć ostatnio byłam tez zadowolona z kremu Bioliq. I Ziaja z wit C. Z Sylveco początkowo byłam zadowolona, ale mam wrażenie, ze zaczął mnie zapychać:/
Z BU miałam pare rzeczy, ale bez zachwytów.
A co do peelingow enzymatycznych bardzo polecam ten z Organique przy jego pomocy udaje mi się pozbyć zaskórników z nosa W ogóle tą markę bardzo lubię, mało co mi z niej nie pasuje
Który konkretnie peeling z Organique polecasz? Savon noir czy coś innego?
Stary 2014-04-06, 13:03   #2834
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ja Organique nie lubie. Kiepska jakosc jak dla mnie. Peelingi maja marne. Produkty do wlosow to badziew do szescianu. Najgorsza maska do wlosow jaka mialam z Organique wlasnie pochodzi. Glinek nie ocenie negatywnie, bo nie jestem w stanie (zadne glinki na mnie nie dzialaja, nie tylko z Organique).

Ja obecnie porzucilam wszelakie peelingi (ostatni wymeczony peeling to jakis badziew Dermiki, Kanebo i Strivectin) na rzecz peelingujacego mydla. Uzywam od kilku miesiecy. Dla mnie to peelingujace KWC. Macam rekami mydlo az zrobi sie piana, nakladam piane na buzie na chwile, zmywam piane i palcem scieram (!) skorki w pare sekund. Nigdy czegos takiego nie widzialam, naprawde. Zazwyczaj nakladam na okolo minute. Gdy sie kwasze to nakladam gdzies na 20 sekund, bo pozniej mrowi (podrazniona skora reaguje mrowieniem).
Stary 2014-04-06, 13:09   #2835
szmyglo
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Ja Organique nie lubie. Kiepska jakosc jak dla mnie. Peelingi maja marne. Produkty do wlosow to badziew do szescianu. Najgorsza maska do wlosow jaka mialam z Organique wlasnie pochodzi. Glinek nie ocenie negatywnie, bo nie jestem w stanie (zadne glinki na mnie nie dzialaja, nie tylko z Organique).

Ja obecnie porzucilam wszelakie peelingi (ostatni wymeczony peeling to jakis badziew Dermiki, Kanebo i Strivectin) na rzecz peelingujacego mydla. Uzywam od kilku miesiecy. Dla mnie to peelingujace KWC. Macam rekami mydlo az zrobi sie piana, nakladam piane na buzie na chwile, zmywam piane i palcem scieram (!) skorki w pare sekund. Nigdy czegos takiego nie widzialam, naprawde. Zazwyczaj nakladam na okolo minute. Gdy sie kwasze to nakladam gdzies na 20 sekund, bo pozniej mrowi (podrazniona skora reaguje mrowieniem).
Zauważyłam, że dość wybredna jesteś Ja bardzo lubię glinkę Ghassoul z Organiqa i chciałabym coś jeszcze wypróbować.
Stary 2014-04-06, 13:14   #2836
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Co do peelingów to ja uwielbiam enzymatyczny z Phenome . Na początku mi zupełnie nie pasował bo mnie szczypał ale dałam mu szansę i nie wyobrażam już sobie innego peelingu.
Jeśli chodzi o peelingi do ciała to ja lubię organiqe szczególnie czekolada i kozie mleko .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-04-06, 13:23   #2837
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Zauważyłam, że dość wybredna jesteś Ja bardzo lubię glinkę Ghassoul z Organiqa i chciałabym coś jeszcze wypróbować.
Jestem dosc wymagajaca w kazdej dziedzinie zycia .
-----------------------------------------------------
Robie wlasnie porzadki i znalazlam miniature tuszu EL, ktora kliknelam do wacikow w Sephorze. Bede miec dwie . Znalazlam tez zel Kanebo, krem pod oczy La Prairie i miniaturke bazy EL. Tusz jest fajny, to wiem. Ale jak reszta? Ma ktos? Nie wiem czy sie brudzic i testowac czy nie.
Musze chyba czesciej porzadki robic, bo zalegaja mi rzeczy, ktore nawet nie wiem kiedy kupilam .
Stary 2014-04-06, 13:37   #2838
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:

Chyba wszystko zawsze zależy od konkretnej osoby.
Ja jestem z prawie wszystkiego z Organique zadowolona.
Rewelacyjne produkty: peelingi, glinki, kule do kąpielu, olejek arganowy, serum do twarzy
Stary 2014-04-06, 14:00   #2839
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny pamietam ze u ktorejs z was chyba nawet nie jednej, byl wysyp po clarisonic?? Jak wygladaly te wasze krostki??
Chyba jednak go obwiniam myslalam ze to nowy krem..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To ja niestety U mnie zaczelo sie od takiej szorstkiej skory. Potem w tym miescu gesiej skorki wyskoczyla masa drobnych krostek z woda. Miejscami mialam suche placki, a miejscami wygladalam jak poparzona. A jak sie goilo to w tym miescu robily sie ropne stany zapalne

Cytat:

Zaintrygowalas mnie. Co to za mydlo? Prosze o link

Organique mnie nie pociaga Mialam jakas maseczke do twarzy i byla byle jaka.
Stary 2014-04-06, 14:14   #2840
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
To ja niestety U mnie zaczelo sie od takiej szorstkiej skory. Potem w tym miescu gesiej skorki wyskoczyla masa drobnych krostek z woda. Miejscami mialam suche placki, a miejscami wygladalam jak poparzona. A jak sie goilo to w tym miescu robily sie ropne stany zapalne

Organique mnie nie pociaga Mialam jakas maseczke do twarzy i byla byle jaka.
Ja na razie odstawie clarisonic,troche zmienie pielegnacje i zobaczymy..
Ja dostalam suchej skóry na czole i w okol ust i krostki takie mega mikroskopijne - zdrapać mozna paznokciem, dziwne takich nie mialam jeszcze. I na dwoch zrobil mi sie tez stan zapalny - sączy mi się wydzielina caly czas. Posmarowalam pasta cynkową ,troche podsuszylo. Zła jestem bo polubilam ta szczotkę..moja buzia chyba nie
Stary 2014-04-06, 14:22   #2841
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Ja na razie odstawie clarisonic,troche zmienie pielegnacje i zobaczymy..
Ja dostalam suchej skóry na czole i w okol ust i krostki takie mega mikroskopijne - zdrapać mozna paznokciem, dziwne takich nie mialam jeszcze. I na dwoch zrobil mi sie tez stan zapalny - sączy mi się wydzielina caly czas. Posmarowalam pasta cynkową ,troche podsuszylo. Zła jestem bo polubilam ta szczotkę..moja buzia chyba nie
Czyli podobnie jak u mnie
Ja juz widziedzialam o co chodzi, bo podobnie mialam po szmatce muslinowej. Tez taka pokrzywka, suche, piekace placki.
Trudno mi bylo w to uwierzyc. Tyle osob zachwala Clarisonic. Ciezko znalezc zla opinie. I zastanawiam sie czy to nie marketing? Wyslali szczotki do blogerow z zastrzezeniem, ze nie moga publikowac negatywnych opinii? Sama ńie wiem? Ale wiem, ze Agnieszka nieesia25 swoja tez sprzedala, podobnie jak C. Hirons. Nie jestesmy jedyne.
Stary 2014-04-06, 14:27   #2842
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:

Juz sie biore za szukanie reszty mydla. W lazience mam tylko odkrojony kawalek i nie pamietam dokladnej nazwy.

Cytat:
Ja juz widziedzialam o co chodzi, bo podobnie mialam po szmatce muslinowej. Tez taka pokrzywka, suche, piekace placki.
Trudno mi bylo w to uwierzyc. Tyle osob zachwala Clarisonic. Ciezko znalezc zla opinie. I zastanawiam sie czy to nie marketing? Wyslali szczotki do blogerow z zastrzezeniem, ze nie moga publikowac negatywnych opinii? Sama ńie wiem? Ale wiem, ze Agnieszka nieesia25 swoja tez sprzedala, podobnie jak C. Hirons. Nie jestesmy jedyne.
Tu ciekawa opinia. Niektore skory nie lubia zdzierania.
Stary 2014-04-06, 14:32   #2843
Kusum
Zakorzenienie

Zgadzam sie i wiem, ze wiele osob uzywa Clarisonic np. raz w tygodniu. Ale jaki jest sens trzymania sprzetu za tyle kasy plus wymiany szczoteczek skoro mozna go uzyc jako terapii raz w tygodniu? Dla mnie to kompletnie nieekonomiczne.
Wrocilam do podwojnego oczyszcania: olej-zel. I jest znowu dobrze. Gdyby nie to serum z Clinique...
Stary 2014-04-06, 14:43   #2844
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
U mnie az tak to nie ale przesuszyla mi skore no i te wypryski.

Nieesia25 sprzedala? Wydawalo mi sie ze byla zadowolona hmm

Wiesz nie zaluje ze ja kupilam bo jak bym nie kupila to by mnie cale zycie kusiła ale jeszcze nie wiem czy dam jej szanse czy sprzedam.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Zgadzam sie i wiem, ze wiele osob uzywa Clarisonic np. raz w tygodniu. Ale jaki jest sens trzymania sprzetu za tyle kasy plus wymiany szczoteczek skoro mozna go uzyc jako terapii raz w tygodniu? Dla mnie to kompletnie nieekonomiczne.
Wrocilam do podwojnego oczyszcania: olej-zel. I jest znowu dobrze. Gdyby nie to serum z Clinique...
Tez o tym myslalam ale raz w tygodniu, to bez sensu,wolalabym sprzedac i miec 5 stowek kieszeni. a raz w tygodniu to moge sobi peeling kwasami robic a nie szczoteczki uzywac1 moja buzia potrzebuje tego codziennie. Przed clarisonickiem codziennie rano i wieczorem szorowalam buzie zykla szczotka z rossmanna.
Poza tym watpie zeby clarisonic dawal efekty przy uzyciu raz w tygodniu?! Chociaz ja i tak nie spodziewalam sie efektow,chcialam tylko dobrego oczyszczenia twarzy po calym dniu
Stary 2014-04-06, 15:10   #2845
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Ja bardzo lubię piling Kanebo, ale odkąd zaczęłam używać tego produktu to na razie nic go nie przebija

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...brasion/P94707

Drogie to to, fakt, w promocji kupiłam, ale wydajne i co ważne nie podrażnia mojej twarzy z trądzikiem różowatym, a ostro drapie, co czuć, ale po zmyciu nie ma w ogóle czerwonej buzi! dla mnie cudo dziwna papka, lekko wilgotna jakby ze startym pumeksem zamyka pory, oczyszcza, zdrapuje, co trzeba wygładza i rozjaśnia

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-04-06, 15:16   #2846
Filozofka888
Zadomowienie

Cytat:
Ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,62...ng-herbal.html drogi jest, ale za tydzień są rabaty z TS to można kupić -20%.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:

Ciężko znaleźć coś co każdego zadowoli, akurat ich peelingi są moimi ulubionymi. Z produktów do włosów miałam próbki, ale się u mnie nie sprawdziły.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Chyba wszystko zawsze zależy od konkretnej osoby.
Ja jestem z prawie wszystkiego z Organique zadowolona.
Rewelacyjne produkty: peelingi, glinki, kule do kąpielu, olejek arganowy, serum do twarzy
Ja też właśnie niemal ze wszystkiego jestem zadowolona
Filozofka888 jest offline  
Stary 2014-04-06, 16:14   #2847
paula5656
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię piling Kanebo, ale odkąd zaczęłam używać tego produktu to na razie nic go nie przebija

Drogie to to, fakt, w promocji kupiłam, ale wydajne i co ważne nie podrażnia mojej twarzy z trądzikiem różowatym, a ostro drapie, co czuć, ale po zmyciu nie ma w ogóle czerwonej buzi! dla mnie cudo dziwna papka, lekko wilgotna jakby ze startym pumeksem zamyka pory, oczyszcza, zdrapuje, co trzeba wygładza i rozjaśnia
Mam dokładnie to samo, kiedyś otrzymałam próbkę i nigdy nie miałam tak gładkiej skory, pamietam jak ja dotykalam na drugi dzień. Teraz zbieram sie, aby kupić całe opakowanie.
paula5656 jest offline  
Stary 2014-04-06, 16:27   #2848
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo, kiedyś otrzymałam próbkę i nigdy nie miałam tak gładkiej skory, pamietam jak ja dotykalam na drugi dzień. Teraz zbieram sie, aby kupić całe opakowanie.
Prawda? Ja mam już mniej więcej ok. 8 m-cy, a jeszcze na trochę mi starczy
chociaż cena mogłaby być bardziej przyjazna

Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-04-06, 16:32   #2849
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Nie boisz sie, ze Ci tradzik pogorszy? Peeling mechanicznie nie sa wskazane przy tradziku rozowatym.
Ja mialam ten peeling. Zapchal mnie i spowodowal dziwne plamy na kosciach policzkowych. Dosc mnie to zszokowalo, bo jestem tak gruboskorna, ze skore zwirem moglabym szorowac .
Stary 2014-04-06, 17:01   #2850
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Nie boisz sie, ze Ci tradzik pogorszy? Peeling mechanicznie nie sa wskazane przy tradziku rozowatym.
Ja mialam ten peeling. Zapchal mnie i spowodowal dziwne plamy na kosciach policzkowych. Dosc mnie to zszokowalo, bo jestem tak gruboskorna, ze skore zwirem moglabym szorowac .
Nie Trądzik mam od ponad 22 lat sama mam dwa razy więcej prawie, więc mniej więcej przez tyle lat wiem, co mnie nie dobije Nic mi tak nie załatwiło buzi, jak zamykanie trądzika różowatego laserem wszystko inne przy tym to bułka z masłem
Oooo dziwne bo akurat znowu moja buzia lubi szybko się czerwienić nawet od ręcznika frotte, jak za ostry ale i tu, jak widać jest ta reguła, że każdemu coś innego pasuje
Może Twoja buzia dostosowała się do Twojego charakteru i jest też taka wybredna żeby nie odstawała?

A piling Kanebo Ci służył? miałaś?

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2014-04-06 o 17:04
Iwonalodz jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
douglas, promocja, rabat, sephora, wyprzedaż

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości