Zaczerwienione skórki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-02-06, 17:42   #1
WhiteDiamond
Raczkowanie

Zaczerwienione skórki

Witam. Od zawsze mam ładne paznokcie, długie, mocne, zadbane. Ale moim problemem są skórki. Kiedyś bardzo długo je wycinałam, ale od kilku miesięcy przestałam. A problem polega na tym, że one są ciągle zaczerwienione, nawet jak zrobię sobie przerwę od wycinania czy odsuwania. Stosuję rożne kremy, nawet olejek rycynowy czy wit. a + e i nic... Może wy macie jakieś rady... ? Byłabym wdzięczna.
WhiteDiamond jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 23:00   #2
sufocate
Raczkowanie

Dot.: Zaczerwienione skórki

Mam podobny problem ze skórkami. Olejowanie pomaga mi ale tylko na chwilę... Też je wycinam, bo jeśli tego nie zrobię, to stają się suche, łuszczą się, lub robią zadziorki, próbowałam je odsuwać, ale to też nie rozwiązuje problemu... Może wypowie się ktoś, kto miał podobny problem iznalazł rozwiązanie
sufocate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 20:56   #3
warzywniak
Raczkowanie

Dot.: Zaczerwienione skórki

Mi trochę pomógł bardzo tłusty krem/maska do rąk na bazie parafiny, wazeliny czy czegoś takiego. Wygrzebałam w domu krem na noc do rąk z Mary Kay (był w zestawie z kremem na dzień i pilingiem, taki pomarańczowy zestaw). Krem jest trochę nieprzyjemny, cóż - ręce w wazelinie na całą noc(myślę, że też by pomogła) i rano żadnych suchych skórek. Tylko, że muszę się niemal codziennie tym paskudztwem smarować, ale jest lepiej.
warzywniak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości