jak rozjasnic brwi po hennie ?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-28, 18:20   #121
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale
Dot.: Jak rozjaśnić brwi :)?????

ja ostatnio trzymałam 10min rozjaśniacz Sally Hansen, następnie połozyłam brązowąHenne delii na minute i z kruczoczarnych mam ładne, brązowe, raczej jaśniejsze brwi, idealny kolor to hennowanych niby-rudych włosów!

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 21:06   #122
blondyma
Przyczajenie

hmm ja naprzyklad niedawno zafarbowałam włoski na blond są bardzo jasne,wiec głupio wyglądałabym w czarnych brwiach a takie mam naturalne wiec rozjaśniam je od pewnego czasu wodą utlenioną 6 % . są dużo jaśniejsze do tego za każdym razem traktuje je pudrem sypkim lub leciutko podkładem efekt jest gwarantowany nie polecam Henna Refectocil No. 0 - blond. mi wyszły żółte jak słońce a robiłam u kosmetyczki.

Edytowane przez blondyma
Czas edycji: 2010-05-01 o 21:07
blondyma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 19:54   #123
aleksandrabe
Przyczajenie

ostatnio widziałam w gazecie, że modne u blondynek na wybiegach stało się całkowite pozbywanie się brwi lub całkowite rozjaśnianie do efektu 'prawie białe' - nie powiem bardzo ładnie to wygląda ale tylko u dziewczyn z bladą cerą i super jaśniutkimi włosami. super komponuje się z zaróżowionymi ustami i policzkami. POZDRAWIAM ;-)
aleksandrabe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 19:59   #124
lalolka
Przyczajenie

Dot.: Czy mozna rozjasnic brwi?

Dziś farbowałam włosy farbą Garnier Nutrisse - Złoty blond (73) i nałożyłam ją też na czarne brwi . Bałam się jak cholera, co chwila sprawdzałam, czy nie wypadają. Pod farbą wyglądały wciąż na ciemne, tak jakby nie zmieniały koloru. Jednak po 10 minutach zmyłam, bo lepiej nie uzyskać żadnego efektu, niż stracić brwi w ogóle. Po umyciu okazało się jednak, że się rozjaśniły! I to rozjaśniły się w idealny sposób. Nie są zbyt jasne, nie są rude, wyglądają 100% naturalnie, są takie jak włosy i wreszcie wyglądam jak człowiek, bo akurat u mnie moje własne czarne brwi wyglądały zawsze bardzo sztucznie, nawet kiedy miałam dość ciemne włosy, a co dopiero mówić o rozjaśnionych.
lalolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 03:28   #125
Likorsancja
Przyczajenie

zwykla woda utleniona 3% naprawdę dziewczyny wystarcza!
ja mam czarne brwi gęste i mocne włoski...i mi taka woda utlen. pomogla..
pare razy przejechalam wacikiem, albo nawet mozna skropic odczekac troche i zmyw wodą..
bylam aż zaskoczona, że z takim ciemnych wyszedł nawet za jasny braz hehe.. ale po jakis 4 tyg znow mam czarne;p
i powtorzę rozjasnianie
Likorsancja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 20:24   #126
IzabelaB
Raczkowanie

GG do IzabelaB
Jak rozjaśnić brwi?

Mam trochę za ciemne brwi, chciałabym je rozjaśnić o 1/2 tony. Jak to zrobić? Woda utleniona to nie najlepszy pomysł, bo brwi stają się miedziane, a nie oto mi chodzi. Słyszalam ze nie wolno farbowac ich farbą do włosów, ale oglądając przed chwilą na TLC 'jak sie nie ubierac' widzialam jak fryzjer fabowal kobiecie wlosy, i uzyl tej samej farby do zmiany koloru brwi.
Prosze odpowiedzcie na moje pytanie. czekam z niecierpliwoscią
IzabelaB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:20   #127
papadan1
Raczkowanie

Dot.: Jak rozjaśnić brwi?

Kosmetyczka powinna mieć próbnik i wzornik kolorów ,gdzie widać co zrobić z jakim kolorem żeby wyszedł inny.Szukaj RefectoCil
papadan1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:22   #128
misiae5
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Likorsancja Pokaż wiadomość
zwykla woda utleniona 3% naprawdę dziewczyny wystarcza!
ja mam czarne brwi gęste i mocne włoski...i mi taka woda utlen. pomogla..
pare razy przejechalam wacikiem, albo nawet mozna skropic odczekac troche i zmyw wodą..
bylam aż zaskoczona, że z takim ciemnych wyszedł nawet za jasny braz hehe.. ale po jakis 4 tyg znow mam czarne;p
i powtorzę rozjasnianie
eeee siedzę już pół godziny z tą woda i nic dalej krucze próbowałam też mleczkiem utleniającym z garniera z farby i też ani rusz
misiae5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 15:48   #129
rasti23
Przyczajenie

Skoro mówicie, że woda utleniona u was daję radę to i ja wypróbuję pozbyć się mojej czerni
rasti23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 02:58   #130
lalolka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rasti23 Pokaż wiadomość
Skoro mówicie, że woda utleniona u was daję radę to i ja wypróbuję pozbyć się mojej czerni
Woda utleniona daje radę nawet wykruszyć brwi jak wynika z wcześniejszych postów (z tego co pamiętam komuś wypadły na drugi dzień po przeczesaniu grzebykiem), albo zmienić czarny kolor na rudy, więc lepiej uważać.

I mały update do mojego wcześniejszego postu. Po tamtym rozjaśnianiu, kiedy minęły 4 miesiące, brwi się znowu przyciemniły i przy okazji farbowania włosów, znowu pacnęłam trochę farby. Ten sam efekt, ale już nie po 10, a po 3 minutach. Może dlatego, że drugi raz, a może dlatego, że farba była w trochę jaśniejszym odcieniu niż poprzednia. Dobrze, że nie trzymałam się poprzedniego czasu.
lalolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:26   #131
misiae5
Raczkowanie

zmieniam zdanie!!!! woda utleniona 3% rozjaśniła mi brwi i nie wypadną wszystkie przy tak małym stężeniu bo przecież wszystkie henny są na wodzie 3% ale nie powiem tarłam co chwile i rozjaśniło mi do brązu nawet dość jasnego
Stary 2011-02-15, 14:56   #132
rasti23
Przyczajenie

Mi też rozjaśniła woda utleniona 3% do jasnego brązu nawet lekko rudawego ale mi to bardzo pasuje z racji, że przefarbowałam się na rudo
rasti23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:08   #133
ziutkaaa
Przyczajenie

http://polki.pl/uroda_makijaz_artykul,10010539.html
ziutkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 12:30   #134
misiae5
Raczkowanie

czyli wszystko to co tu opisane ale jesteśmy mądre swoją drogą ostatnio ciapałam farbą z wodą 6ką sama woda mi nie bardzo chciała ruszyć ale wymieszałam z farbą i ładnie chwyciło
Stary 2011-04-01, 12:46   #135
majorka:)
Rozeznanie

Może moje pytanie wyda Wam się głupie, ale jednak zaryzykuje.
Będąc u kosmetyczki widziałam jak wychodziła dziewczyna po regulacji brwi i miała czymś posmarowane brwi, jakimś brązowym preparatem, dlaczego?? Jest coś co spowolnia np odrastanie??
majorka:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 15:58   #136
anick88
Wtajemniczenie

tutaj opisalam jak ja sobie poradzilam z tym problemem
efekt widac na zdjeciach

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...6&postcount=29
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 21:05   #137
Robaleczek
Przyczajenie

GG do Robaleczek

Do domowego rozjaśniania brwi polecam produkt marki Sally Hansen (rozjaśniacz do włosków na twarzy). Jedyna jego wada moim zdaniem to cena. (ok. 40zł za jedno opakowanie, które wystarcza na krótko).
Robaleczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:24   #138
nowa era
Raczkowanie

Wczoraj sobie poczytałam ten temat, a dziś poszła w ruch farba Palette do pasemek na moje brwi, które zawsze przyciemniałam, ale ostatnio coś mnie podkusiło i strzeliłam sobie blond włosy... a moje brwi zupełnie nie współgrały z tym kolorem na głowie...
http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/zdrow...nd-pasemka.jpg

trzymałam jakieś 6 minut przerażona, że będą za jasne albo całkiem mi wypadną...
Efekt? Przed zmyciem miałam wrażenie, że nie zjaśniały mi nic a nic, ale wyszły pięknie brązowe, nie za jasne, nie za ciemne
a czy wypadną?
zobaczymy jutro

nowa era jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 00:13   #139
Izabela01
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Jak rozjaśnić brwi :)?????

widze ze dalej nie wiecie jak to zrobić :/
poszperam na google i jak coś znajde to dam znac
ale na waszym miejscu nie eksperymentowała bym ani farba do włosów ani woda utlenioną.
Musi być inny sposób wkońcu tyle gwiazd to robi
Izabela01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:44   #140
jooaannaa
Raczkowanie

Myślę, że farba do włosów nic złego nie zrobi byle do oczu nie chlapnąć. Rozjaśni włosy i brwi, na opakowaniu wiadomo że nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności i nie napisze że można brwi malować, tak jak piszą , że trzymać z dala od dzieci - bo jeśli dziecko dorwie to oni jednak ostrzegali i producent jest czysty - o to tu chodzi
Stary 2012-04-15, 10:58   #141
Leila:)
Rozeznanie

hej,
ja uzywam od 2 lat krem Jolen- specjalny do rozjasniania wloskow na twarzy, mam ciemne brazowe wlosy naturalnie a brwi praktycznie czarne, farbuje na blond od paru lat i krem daje rade swietnie- trzeba tylko metoda prob i bledow znalezc odpowiedni czas trzymania, bo ciemny wlos rozjasnia sie do rudego czasem mam takie wpadki, ale wtedy radze sobie z kredka, kolor odrasta mi i tak szybko.

pamietam jak jeszcze w liceum probowalam wody utlenionej- zero, nul, taki pikus na moje wlosy nie zadziala
Stary 2012-06-12, 23:42   #142
olenka785
Przyczajenie

Ja osobiście używałam wode utlenioną i nic. Mam grube i twarde włoski. Chcialam zafarbowac wlosy na blond dlatego myslalam nad rozjasnieniem moich czarnych brwi. Ale ostatecznie stwierdzilam ze w ciemnych wloskach mi lepiej i zostalam przy swoim. Jedynynie skacze z czarnego na czekolade i odwrotnie
olenka785 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:37   #143
katiedee
Raczkowanie

Dot.: Re: jak rozjaśnić brwi?

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
smaruj brwi cytryną domowy dobry sposób ;}
Dokładnie. Właśnie tak robie. Należy przy tym pamiętać, że cytryna może Wam rozjaśnić brwi - ale na żółto. Ja zawsze przecieram potem brwi wacikiem z rozwodnioną gencjaną - tak jak do włosów. To sprawi, że brwi będą jasne, ale nie kanarkowe.

Uwaga:

MÓJ BLOG

Do długości docelowej pozostało: 30 cm
katiedee jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farbowanie brwi

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości