prostownica i co dalej..? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-12-07, 12:09   #91
aniesia20
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Prostownica ceramiczna i tytanowa...jaka jest różnica?

Dziękuję Ci bardzo za pomoc Kochana jesteś ! Czyba się zdecyduję jednak na tego Efalocka Flat Champ ... ale jeszcze chwilkę podumam nad Masterem

Jeszcze raz bardzo serdecznie Ci dziękuję !
Stary 2005-12-07, 12:59   #92
Dori__S
Raczkowanie

Dot.: Prostownica, a kosmetyki?

na wizazu bylo juz o tym duzo . ja osobiscie polecam loreal hot liss ktorego tu czuczenka bardzo reklamuje i radze skorzystac z wyszukiwarki
Dori__S jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 13:22   #93
Nierika
Zadomowienie

Dot.: Prostownica ceramiczna i tytanowa...jaka jest różnica?

Cytat:
Napisane przez aniesia20
Jeszcze raz bardzo serdecznie Ci dziękuję !
Nie ma za co

Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 14:17   #94
maartha
Raczkowanie

Hej
Ja też od niedawna używam prostownicy i dlatego kupiłam sobie serum termo-ochronne i krem odbudowujący z Pantene. Na razie wypróbowałam to serum i nawet jestem zadowolona Mam nadzieje, że to trochę ochroni moje włosy. Mam ceramiczną prostownicę, ale i tak chce je chronić.
maartha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 15:34   #95
karolina2020
Zadomowienie

Dziewczyny, nie zalamujcie mnie Juz jeden watek jest przypiety o prostowaniu wlosow, tu znajdziecie linki, a w archiwum pewnie jeszcze drugie tyle jest...
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...41&postcount=1
Stary 2005-12-08, 11:26   #96
Jowita
Przyczajenie

Prostownica MINI KAY - opinie

Mam bardzo kręcone , długie włosy.Dokonałam zakupu prostownicy z płytkami ceramicznymi MINI KAYw salonie fryzjerskim. Do tej pory stosowałam MPM z płytkami teflonoeymi. Przesuszyłam sobie włosy. Bardzo proszę o waszą opinie na temat tej prostownicy. Czy dokonałam dobrego wyboru?.
Jowita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 12:03   #97
mariquita
Raczkowanie

Dot.: Prostownica MINI KAY - opinie

nie wiem czy chodzi Ci raczej o efekt, czy wplyw na wlosy? mialam ta prostownice, i jesli chodzi o stan moich wlosow, to przyznam ze w ogole sie nie zmienil (ale tu musze dodac ze nie prostowalam ich codziennie)...jesli chodzi o efekt...hmmm.. ja mam dosc sztywne falujace wlosy, i szczerze mowiac musialam sie troche naprawcowac zeby byly proste. dlatego chce przerzucic sie na inna.
p.s jesli moge byc ciekawska, to ile taka prostownica kosztuje w salonie??

pozdrawiam
mariquita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 12:59   #98
Jowita
Przyczajenie

Dot.: Prostownica MINI KAY - opinie

I o efekt i o wpływ na włosy. Ja z natury mam bardzo suche włosy i mocno kręcone. tyle już naczytałam się o prostownicach że jestem całkiem zdezorientowana. Ta którą kupiłam kosztowała 170,00 .Wkurza mnie to że po prostowaniu poprzednią MPM wystarczył mały deszczyk a ja już miałam na głowie siano. I dlatego chciałabym już kupić coś dobrego.
Jowita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 15:24   #99
dziewoja
Raczkowanie

Prostownica Wigo 25 mm

Cosadzicie o prostownicy Wigo 25mm? Czy mozna ją porównywać do efalocka lub Tondeo?
Proszę o opinie
dziewoja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 09:33   #100
dziewoja
Raczkowanie

Dot.: Prostownica Wigo 25 mm

naprawde nikt nic nie wie o tej prostownicy?
dziewoja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 12:19   #101
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: Prostownica Wigo 25 mm

Cytat:
Napisane przez dziewoja
Cosadzicie o prostownicy Wigo 25mm? Czy mozna ją porównywać do efalocka lub Tondeo?
Proszę o opinie
Dziewoja, sprawdz watek "najlepsze prostownice do wlosow", on jest mego-dlugi (49str),jak Ci sie ten watek otworzy to wpisz w polu 'przeszukaj ten watek' : "wigo" i powinny wyskoczyc Ci tylko posty dot.Wigo.
co do wigo, sama nie uzywalam,ale dziewczyny wypowiadaly sie, ze na poczatku jest super,tyle ze pozniej zaczyna schodzic warstwa ceramiczna z wigo. przeczytaj tez recenzje na KWC w dziale "urzadzenia elektryczne".
wigo kosztuje ok 130zl (ta 25mm), a tondeo to wydatek ok 290zl(z regulacja temp.) bez regulacji troche taniej.
ja mam prostowice GA.MA (ten sam producent co Tondeo, nawet wyglada tak jak tondeo) bez regul.temp. i jestem baaardzo zadowolona
aha i ga.ma i tondeo maja w pelni ceramiczne plytki

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 12:49   #102
polly
Rozeznanie

GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: Re: PROSTOWNICA WIGO....HELP!

Uzywam od miesiacai nie widze jakichkolwiek zmian na wlosach, zero pogorszenia... chyba nawet wyszlo mi to na dobre, bo wloski bszyszcza sie sa gladziutkie i wygladaja naprawde zdrowo. Jestem ogromnie zadowolona mam wigo 25 wlosy troche za lopatki, naturalnie 'ciut bardziej niz falujace sie'.. wigo strasznie szybko sie nagrzewa,mysle,ze miesci sie to w ciagu 1 min ddwa razy przejade po pasmie wlosow i sa prosciutkie, idealne. po-le-cam.
polly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 14:50   #103
tekla_x
Raczkowanie

Ja też używam od miesiąca tej prostownicy tylko obawiam się co z powłoką ceramiczną - na forum czytałam o tym, że płytki są tylko powleczone ceramiką. Co innego pisze na opakowaniu, że płytki są ceramiczne i wogóle. Pozatym moja ma niby 70W a w niektorych sklepach internetowych pisze że 35W. Niewiem o co w końcu chodzi
tekla_x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 15:12   #104
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka
Smile Dot.: Re: PROSTOWNICA WIGO....HELP!

Cytat:
Napisane przez tekla_x
Ja też używam od miesiąca tej prostownicy tylko obawiam się co z powłoką ceramiczną - na forum czytałam o tym, że płytki są tylko powleczone ceramiką. Co innego pisze na opakowaniu, że płytki są ceramiczne i wogóle. Pozatym moja ma niby 70W a w niektorych sklepach internetowych pisze że 35W. Niewiem o co w końcu chodzi
teklo,z tego co wiem (ktos pisal tu na forum kiedys)to wigo 25mm ma chyba 2 modele, jeden 35W drugi 70W. a co do plytek to wigo niestety nie ma w pelni ceramicznych tylko rzeczywiscie sa one pokryte warstwa ceramiki, ktora moze zaczac schodzic (niektore dziewczyny sie na to skarzyly). na moim babylissie tez bylo napisane ze to plytki ceramiczne,pozniej na forum dowiedzialam sie,ze w pelni ceramiczne ma tylko babyliss pro.a ja mialam takiego zwyklego babylissa.
no ale teraz mam prostownice ga.ma i ta na pewno ma cale ceramiczne plytki

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:29   #105
tekla_x
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
teklo,z tego co wiem (ktos pisal tu na forum kiedys)to wigo 25mm ma chyba 2 modele, jeden 35W drugi 70W. a co do plytek to wigo niestety nie ma w pelni ceramicznych tylko rzeczywiscie sa one pokryte warstwa ceramiki, ktora moze zaczac schodzic (niektore dziewczyny sie na to skarzyly). na moim babylissie tez bylo napisane ze to plytki ceramiczne,pozniej na forum dowiedzialam sie,ze w pelni ceramiczne ma tylko babyliss pro.a ja mialam takiego zwyklego babylissa.
no ale teraz mam prostownice ga.ma i ta na pewno ma cale ceramiczne plytki
Ja też się właśnie dowiedziałam o tym na forum, ale dopiero po tym jak zamówiłam już wigo dziwi mnie poprostu to, że oni piszą na swoim produkcie "ceramiczne płytki" a są tylko pokryte ceramiką:P póki co jestem zadowolona z tej prostownicy, ale ciągle się obawiam że się zepsuje czy coś
tekla_x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:57   #106
KASHMIR
Raczkowanie

GG do KASHMIR

hej ja uzywam jej od dwoch lat mam ta z wiekszymi płytkami.. zakupilam w sklepei z artykułami fryzjerskimi... jestem baaaaardzo zadowolona.. włoski sie nie niszczą.. moze to również zasługa tego, że zawsze stosuję płyn do prostowania z welli - tan dwufazowy( tez do kupienia w sklepie fryzjerskim)
Polecam Wigo
KASHMIR jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 19:52   #107
201606201122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez KASHMIR
hej ja uzywam jej od dwoch lat mam ta z wiekszymi płytkami.. zakupilam w sklepei z artykułami fryzjerskimi... jestem baaaaardzo zadowolona.. włoski sie nie niszczą.. moze to również zasługa tego, że zawsze stosuję płyn do prostowania z welli - tan dwufazowy( tez do kupienia w sklepie fryzjerskim)
Polecam Wigo
ja też mam tą prostownicę (wigo szerokie płytki) i prostuje poprostu rewelacyjnie (nawet grzywke)aż do następnego mycia mam proste włosy! Tobie nic się nie dzieje z płytkami po 2 latach ?
201606201122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 17:40   #108
KASHMIR
Raczkowanie

GG do KASHMIR

no nic sie nie dzieje.. a co sie ma dziac.. dbam o nia:0 zasługuje na te hehehe ale to dobra firma
KASHMIR jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:54   #109
pumka1234
Przyczajenie

Prostownica ceramiczna, a porcelanowa ...???

Hwjka Mam kilka pytan dotyczących prostownic do wlosow:
słyszałam ze są prostownice zwykle (taką mam) porcelanowe i ceramiczne.Czy prostownica ceramiczna a porcelanowa to jest to samo czy czyms sie roznią?i czy mniej niszczą wlosy niz zwykla blaszanka?(tak slyszalam).I jeszcze jedno : w jakiej cenie mniej więcej rozsądnej mogę dostac taką prostownice )prosze pomozcie mi gdyz wlasnie planuje taki zakup a nie chce czegos z czego nie byla bym zadowolona bo to chyba nie są tanie rzeczy (( .Z góry dziękuję za wszystkie uwagi

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post1568262 ---> Ciuszki
Poszukuję--->prostownicy Ceramicznej do włosów i fajnych okularków )
pumka1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 20:13   #110
szoopcia
Wtajemniczenie

Dot.: Prostownica ceramiczna, a porcelanowa ...???

ceramiczne sa bardzo dobre...ja kupilam w anglii za 10 funtow(z regulacja temp.)...nie wiem jak porcelanowe bo nigdy nie uzywalam...ale wiem jedno te blaszane wyrywaja wlosy!! ja ajk mialam zwykla to tyle wlosow darlo...a teraz ceramiczna normalnie supcio zero darcia pozdrawiam
szoopcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 20:28   #111
Danaa
Raczkowanie

Dołącze sie do pytania i chciałabym sie Was spytac o tą prostownice http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=95405122 moze któras ja ma i czy warto ja kupic .Dziekuje
Danaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 20:34   #112
superdoti
Przyczajenie

ja mam ceramiczną z reg. temp. i jestem bardzo zadowolona. nie niszczy tak włosów jak zwykła i nie wyrywa. co do prostownicy z aukcji to nie wiem ja mam inna, ale myślę, że ta nie jest zła. a co do ceny i nnego postu ja swoja kupiłam za 30 zł taniocha, ale teraz są wyprzedaże w supermarketach, bo są oczywiście i takie po 100-200 zł, ale na warunki domowe to nie ma co tyle kasy wydawać
superdoti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 21:52   #113
Danaa
Raczkowanie

dziekuje za odpowiedż , moze któras ja ma i napisze mi czy jest zadowolona

Edytowane przez Danaa
Czas edycji: 2006-04-09 o 11:41
Stary 2006-04-09, 11:42   #114
Danaa
Raczkowanie

Stary 2006-04-09, 11:47   #115
Marika
Raczkowanie

porcelanowa i ceramiczna to to samo.mniej niszcza wlosy niz metalowa, szybciej sie nagrzewaja, prostuja dokladniej i szybciej. przy zakupie prostownicy musisz zwracac uwage na temperature na jaka sie rozgrzewa. moja w salonie nagrzewa sie do 200 stopni i z mniejsza temperatura nie ma co kupowac. sa dostene w media markt za 80 zl ale nie wiem czy sa dobre. zapytaj swojego fryzjera czy mogl by ci sprowadzic z hurtowni profesjonalna. my w salonie sprowadzamy takie klientka za ok.200 zł i klientki sa z nich bardzo zadowolone. pozdrawiam
Marika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 12:04   #116
Danaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marika
porcelanowa i ceramiczna to to samo.mniej niszcza wlosy niz metalowa, szybciej sie nagrzewaja, prostuja dokladniej i szybciej. przy zakupie prostownicy musisz zwracac uwage na temperature na jaka sie rozgrzewa. moja w salonie nagrzewa sie do 200 stopni i z mniejsza temperatura nie ma co kupowac. sa dostene w media markt za 80 zl ale nie wiem czy sa dobre. zapytaj swojego fryzjera czy mogl by ci sprowadzic z hurtowni profesjonalna. my w salonie sprowadzamy takie klientka za ok.200 zł i klientki sa z nich bardzo zadowolone. pozdrawiam
dziekuje za odpowiez , ta własnie na allegro nagrzewa sie do 200 stopni
Stary 2006-04-09, 15:57   #117
szoopcia
Wtajemniczenie

ja jestem zadowolona bardzie ladnie prostuje...a na najwiekszej tem. prostuj 190 stopni bo przy wieskszej pala sie wlosy ja na poczatku przez miesiac
prostowalam 210 i mam trocche popalone
szoopcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 20:11   #118
Zará
Raczkowanie

Ja mam proste włosy, ale tylko w teorii. W praktyce - no niestety, każdy w inną stronę i takie historie. I teraz mam pytanie. Czy warto jest używać takiej prostownicy, aby włosy były ładne? Czy może wystarczy taka prostująca szczota z Avonu? Sama nie wiem, bo w sumie szkoda byłby mi niszczyć włosy, a nie wiem czy taka szczotka da jakis efekt i czy w ogóle sama sobie poradze z prostowaniem
Zará jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 20:19   #119
Marika
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Zará
Ja mam proste włosy, ale tylko w teorii. W praktyce - no niestety, każdy w inną stronę i takie historie. I teraz mam pytanie. Czy warto jest używać takiej prostownicy, aby włosy były ładne? Czy może wystarczy taka prostująca szczota z Avonu? Sama nie wiem, bo w sumie szkoda byłby mi niszczyć włosy, a nie wiem czy taka szczotka da jakis efekt i czy w ogóle sama sobie poradze z prostowaniem
szczerze mówiąc to szczotka z suszarka bardziej niszczy wlosy niz prostownica bo strumien ciepla z suszarki idzie bezposrednio na wlosy a prostownica ma oslonke np ceramiczna. radze prostowac same konce wlosow i uzywac jakis preparatow do prostowania wlosow na cieplo np. z serii L`oreal Hot Style mleczko z serii profesional dostepny jedynie w salonach fryzjerskich patronujacych L`oreal.
Marika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 20:22   #120
mysiamysia
Wtajemniczenie

a jak odroznic po widoku ceramiczna od metalowej?? Ja mam taką że białe ma tam gdzie sie grzeje i śliskie.Kosztowala coś 50 zł i po paru miesiacach juz nie chce grzać (prawie 5 razy w tygodniu ja uzywalam) Jak myslicie to byla ceramiczna czy metalowa?? http://www.allegro.pl/item95175527_p...ja_f_pary.html -wlasnie dokladnie taka sama mam
mysiamysia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości