Podróbka Revlon Colorstay? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-02-13, 12:21   #1
frezja123
Rozeznanie

Podróbka Revlon Colorstay? :(

Hej dziewczyny,

W tamtym roku przerzuciłam się na podkład Revlon Colorstay i nigdy nie było problemu - zamawiałam z kosmetykizameryki.

Kupowałam kolor 150 BUFF, natomiast był teraz trochę za jasny, kończył się i dokupiłam 180 Sand Beige.
Niestety, on okazał się znowu za ciemny, więc kupiłam nową buteleczkę 150 BUFF żeby je mieszać.

Właśnie go otworzyłam i niestety, jak dla mnie te dwa podkłady które teraz mam - stary, kończący się i nowy są w dwóch różnych odcieniach!

Może nie jest to mega różnica, ale gołym okiem można dostrzec, poza tym to dwa różne tony - jeden (stary) jest taki cielisty, bardziej zimny, a ten nowy jest wpadający w musztardę, ciepły.

Poza tym, nowy podkład jest dość rzadki, nie jest taki lejący jak stare z SPF6, ale nie jest też taki jak te z SPF15, z nową gęstszą formułą, odbiega od nich ...

Jak mogę poznać, że to podróbka?
Czy to możliwe, żeby te kolory się różniły, może są z jakiejś innej partii? No nie wiem, nie chcę oskarżać kogoś, bo na razie nie mam dowodów, buteleczka wygląda bardzo podobnie, w sumie nie wiem czy jest się do czego przyczepić.
Jedynie na spodzie jest inny numer wybity (w starym Revlonie 26 a w nowym 19) i obramówka na spodzie jest też troszkę inna, ale nie są to jakieś diametralne różnice.

Czy ktoś może mi pomóc ?
Zobaczcie jakie macie numerki na dole, jeśli któraś z Was ma BUFF, czy to jest 26 czy 19.
Nie wiem co robić, czy zgłaszać to gdzieś czy tak może być, że odcienie się różnią.

Aha no i poprzednie Revlony były z kosmetykówzameryki a ten nowy jest z allegro, od kogoś u kogo nie kupowałam nigdy, ale miał mnóstwo pozytywnych komentarzy (ok 11tys chyba jeśli dobrze pamiętam) no i 75 osób kupiło te podkłady u niego...

edit: Reszta rzeczy na buteleczce jest taka sama - naklejka z przodu, z tyłu też napisane, że wyprodukowali w USA, więc już sama nie wiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0347.jpg (59,1 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0351.jpg (82,4 KB, 183 załadowań)

Edytowane przez frezja123
Czas edycji: 2014-02-13 o 12:25
frezja123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:22   #2
201604181004
Konto usunięte

Dot.: Podróbka Revlon Colorstay? :(

podkład się utlenia zwłaszcza taki, dodatkowo są rózne z tą formułą flex coś tam, do cery tłustej itp wiec to tez ma wpływ
201604181004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:28   #3
frezja123
Rozeznanie

Ale jak to się utlenia ? Wyjęłam prosto z dwóch buteleczek, nie czekałam iluś minut, nałożyłam praktycznie w tym samym czasie.

Oba są do skóry mieszanej / tłustej, zawsze takie kupuje.

Teraz zauważyłam, że na nowej buteleczce jest napisane 2013 a na starej 2012 ... czy to możliwe, żeby zmienili odcień?

Może ktos kupował 150 BUFF i ma jakieś spostrzeżenia co do "inności" koloru ?
Stary 2014-02-13, 12:30   #4
201604181004
Konto usunięte

boże xD
normalnie xD
stary podkład był używany i miał kontakt z powietrzem więc te resztki co zostały mogły przez kilka miesięcy zmienić kolor nieznacznie

tak to jest mozliwe zeby zmienili odcień i formułe
201604181004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:37   #5
frezja123
Rozeznanie

To względem tego co mówisz, jeśli stary miał kontakt z powietrzem, to powinien być ciemniejszy a nie jaśniejszy.

Nie wiem, mówię, nie chcę nikogo oceniać ale jeśli któraś dziewczyna miałaby akurat ten podkład w kolorze 150 to proszę napiszcie co macie napisane na dole (26 czy 19) i czy zauważyłyście zmianę koloru.

Jeśli okazałaby się to podróbka to sorry, ale nie chciałabym nakładać na twarz czegoś, co może pochodzić nie wiadomo skąd, dlatego moje pytania i zdziwienie.
Stary 2014-02-13, 12:41   #6
onlythelonly
Raczkowanie

Wszystko jest najprawdopodobniej ok i masz oryginalny produkt. Spójrz na SPF, stary miał 6, teraz jest 15 i razem z tym zmienił się nie tylko kolor, ale i konsystencja. Wiele osób na to narzeka, poszukaj. Też mi się to nie podoba, bo stara 150 była dla mnie idealna kolorystycznie
onlythelonly jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:43   #7
frezja123
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez onlythelonly Pokaż wiadomość
Wszystko jest najprawdopodobniej ok i masz oryginalny produkt. Spójrz na SPF, stary miał 6, teraz jest 15 i razem z tym zmienił się nie tylko kolor, ale i konsystencja. Wiele osób na to narzeka, poszukaj. Też mi się to nie podoba, bo stara 150 była dla mnie idealna kolorystycznie
No właśnie pisałam wcześniej, że mam nową 15, od tamtego roku już kupowałam same 15...
Stary 2014-02-13, 12:43   #8
201607110949
Konto usunięte

w tym roku Revlon zmieniał w tych podkładach formułę, zwiększyli spf do 15, odcienie też zmieniły się z tego co wiem minimalnie. Na tym nowym powinnaś mieć naklejkę 24hrs.
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:50   #9
frezja123
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
w tym roku Revlon zmieniał w tych podkładach formułę, zwiększyli spf do 15, odcienie też zmieniły się z tego co wiem minimalnie. Na tym nowym powinnaś mieć naklejkę 24hrs.
Mam naklejkę i na nowym i na wszystkich starych jakie do tej pory zużyłam (4 buteleczki od tamtego roku, wszystkie miały już SPF 15 )
Stary 2014-02-13, 13:03   #10
gazelaa
Zadomowienie

Ponoć najnowsza wersja ma inne odcienie i nie zgadzają się ze starszymi.
gazelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 13:04   #11
MassieDran
Zakorzenienie

Producent grzebał w składzie RC - kiedyś RC był moim idealnym podkładem, teraz to szajs jakich malo...

MassieDran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 13:05   #12
frezja123
Rozeznanie

ehh, czyli czas szukać innego podkładu chyba. Wkurza mnie coś takiego.
Stary 2014-02-13, 13:59   #13
mantas
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
ehh, czyli czas szukać innego podkładu chyba. Wkurza mnie coś takiego.
A ja się zastanawiałam czemu mój Buff jest teraz dla mnie nieco za ciemny, gdy w innym, który kupowałam 3 lata temu wyglądałam jak trup

Ten nowy moim zdaniem jest mniej kryjący...

Nie ma na kwc opinii na temat nowej wersji podkładu dla skóry tlustej i mieszanej, nie?
Stary 2014-02-13, 14:02   #14
Lady in Blue
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiałam czemu mój Buff jest teraz dla mnie nieco za ciemny, gdy w innym, który kupowałam 3 lata temu wyglądałam jak trup

Ten nowy moim zdaniem jest mniej kryjący...

Nie ma na kwc opinii na temat nowej wersji podkładu dla skóry tlustej i mieszanej, nie?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...wa-wersja.html
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 14:03   #15
frezja123
Rozeznanie

Nie wiem czy na KWC jest, ale w internecie można znaleźć mnóstwo opinii na różnych blogach i forach o nowej wersji. Generalnie kobiety raczej narzekają, że nowa wersja jest mniej kryjąca, szybciej się ściera, zbyt gęsta itd.

A ja dalej mam przeczucie, że to bubel kupiłam

mantas - możesz sprawdzić jaki masz numer na dnie buteleczki? Wybity na szklanym spodzie, też szklany i przeźroczysty.
Stary 2014-02-13, 14:25   #16
mantas
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem czy na KWC jest, ale w internecie można znaleźć mnóstwo opinii na różnych blogach i forach o nowej wersji. Generalnie kobiety raczej narzekają, że nowa wersja jest mniej kryjąca, szybciej się ściera, zbyt gęsta itd.

A ja dalej mam przeczucie, że to bubel kupiłam

mantas - możesz sprawdzić jaki masz numer na dnie buteleczki? Wybity na szklanym spodzie, też szklany i przeźroczysty.
ja mam nr 4.
Kupiłam w listopadzie w mintishopie przez neta

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Dzięki, ale w opisie jest SPF 6, a ja mam 15.
Czyli to chyba nie jest ten sam produkt?

Wpisywałam w wyszukiwarkę Revlon, 15 i wyskoczyła wersja do cery suchej tylko.
W tych opiniach dużo jest takich, że zapycha.
Bo ja mam wrażenie, że i u mnie to się pojawiło. Mam masę zaskórników na brodzie, a nie miałam.
I zwalałam winę na filtr z ziaji.
A może to ten pieprzony revlon?

Edytowane przez mantas
Czas edycji: 2014-02-13 o 14:27
mantas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 14:33   #17
Lady in Blue
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
ja mam nr 4.
Kupiłam w listopadzie w mintishopie przez neta

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Dzięki, ale w opisie jest SPF 6, a ja mam 15.
Czyli to chyba nie jest ten sam produkt?

Wpisywałam w wyszukiwarkę Revlon, 15 i wyskoczyła wersja do cery suchej tylko.
W tych opiniach dużo jest takich, że zapycha.
Bo ja mam wrażenie, że i u mnie to się pojawiło. Mam masę zaskórników na brodzie, a nie miałam.
I zwalałam winę na filtr z ziaji.
A może to ten pieprzony revlon?
Ale tam dziewczyny ocieniają też tę nową wersję z spf 15 Ja również mam ten podkład do cery mieszanej/tłustej (nawet też wystawiłam swoją opinię). Mnie na szczęście nie zapycha, ale podkreślał suche skórki, pory i lekkie załamania, ale wiesz co? Zmieniłam kosmetyki do pielęgnacji twarzy i teraz jest znacznie lepiej
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

instagram
Lady in Blue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 14:35   #18
mantas
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ale tam dziewczyny ocieniają też tę nową wersję z spf 15 Ja również mam ten podkład do cery mieszanej/tłustej (nawet też wystawiłam swoją opinię). Mnie na szczęście nie zapycha, ale podkreślał suche skórki, pory i lekkie załamania, ale wiesz co? Zmieniłam kosmetyki do pielęgnacji twarzy i teraz jest znacznie lepiej
ale na pierwszej stronie nie piszą, że oceniają wersję z spf 15

Dzięki za opinię. Będę się przyglądać swojej skórze i coś kombinować
Stary 2014-02-13, 15:28   #19
201607110949
Konto usunięte

ja mam ten podkład w nowej wersji do skóry tłustej i mieszanej, leży w szufladzie - trzyma się na mnie świetnie z tym, że o ile z daleka wygląda ok to z bliska robi się po paru h strasznie ciastowaty
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:26   #20
mala ruda
Rozeznanie

Cytat:
Czy ktoś może mi pomóc ?
Zobaczcie jakie macie numerki na dole, jeśli któraś z Was ma BUFF, czy to jest 26 czy 19.
Nie wiem co robić, czy zgłaszać to gdzieś czy tak może być, że odcienie się różnią.

Aha no i poprzednie Revlony były z kosmetykówzameryki a ten nowy jest z allegro, od kogoś u kogo nie kupowałam nigdy, ale miał mnóstwo pozytywnych komentarzy (ok 11tys chyba jeśli dobrze pamiętam) no i 75 osób kupiło te podkłady u niego...

edit: Reszta rzeczy na buteleczce jest taka sama - naklejka z przodu, z tyłu też napisane, że wyprodukowali w USA, więc już sama nie wiem.

Ja mam 23 na buff - kupowany w hebe, więc raczej oryginalny.
mala ruda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:56   #21
frezja123
Rozeznanie

To jednak liczby na dnie nic nie mówią, skoro ty masz 23, ja 19 i drugi 26 ale nałożyłam go dziś i jest ok, trzymał się normalnie...
Stary 2014-02-14, 18:35   #22
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Hej dziewczyny,

W tamtym roku przerzuciłam się na podkład Revlon Colorstay i nigdy nie było problemu - zamawiałam z kosmetykizameryki.

Kupowałam kolor 150 BUFF, natomiast był teraz trochę za jasny, kończył się i dokupiłam 180 Sand Beige.
Niestety, on okazał się znowu za ciemny, więc kupiłam nową buteleczkę 150 BUFF żeby je mieszać.

Właśnie go otworzyłam i niestety, jak dla mnie te dwa podkłady które teraz mam - stary, kończący się i nowy są w dwóch różnych odcieniach!

Może nie jest to mega różnica, ale gołym okiem można dostrzec, poza tym to dwa różne tony - jeden (stary) jest taki cielisty, bardziej zimny, a ten nowy jest wpadający w musztardę, ciepły.

Poza tym, nowy podkład jest dość rzadki, nie jest taki lejący jak stare z SPF6, ale nie jest też taki jak te z SPF15, z nową gęstszą formułą, odbiega od nich ...

Jak mogę poznać, że to podróbka?
Czy to możliwe, żeby te kolory się różniły, może są z jakiejś innej partii? No nie wiem, nie chcę oskarżać kogoś, bo na razie nie mam dowodów, buteleczka wygląda bardzo podobnie, w sumie nie wiem czy jest się do czego przyczepić.
Jedynie na spodzie jest inny numer wybity (w starym Revlonie 26 a w nowym 19) i obramówka na spodzie jest też troszkę inna, ale nie są to jakieś diametralne różnice.

Czy ktoś może mi pomóc ?

revlon colorstay zmienil w zeszlym roku sklad - teraz jest gorszy - moim zdaniem.
jest rzadszy i mniej sie trzyma.

zeby poznac czy jest oryginalny - moim zdaniem poprzez zapach, revlon ma charakterystyczny, ale jak mowie zmienil sie tez troche zapach tez, bo revlon zmienil sklad, i jest o wiele gorszy.

niestety
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 11:12   #23
Herstoria
Przyczajenie

Revlon color stay spf 15 - skład

Dziewczyny, czy któraś z was mogłaby podać tutaj skład nowej wersji podkładu? Kurczę, w zeszłym roku byłam nim zachwycona, zero wyprysków, idealne krycie, mało świecenia. A teraz (kupiłam obecne dwie buteleczki przez internet) dzieje się jakiś koszmar - mam całą szyję i brodę w strasznych wypryskach. Zastanawiam się czy to wina nowego składu, a może tego, że produkt jest fejkiem!?

Będę wdzięczna!
Herstoria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 12:37   #24
brunetkacharliego
Przyczajenie

A co sądzicie o fluidach Revlon z empiku ?
Zamówiłam właśnie colorstay dla cery tlustej i mieszanej 220, i wydaje mi się, że jest jakby mniej gęsty od tego, który kupowałam w Douglasie. Nawet zapach jest ciut mniej intensywny i nie uderza tą 'ziemistą' wonią.

Zawsze kupowałam go na promocji za 39zł, ale tym razem postanowiłam wypróbować wysyłkę z empiku.
Macie z nim jakieś doświadczenia? Czy ten fluid jest na pewno oryginalny ? Zapłaciłam za niego 29zł, to trochę mało... Ale jak by nie patrzeć, w Stanach revlon nie jest drogim kosmetykiem, tylko w Polsce butelka w normalnej cenie kosztuje 69,-
brunetkacharliego jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości