Ile kosztuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-30, 14:13   #1
KatarzynaM11
Raczkowanie

Dobór kosmetyków do cery wrażliwej,poniżej opis cery

Mam pytanie, ile kosztuje mniej więcej wizyta u kosmetyczki, chodzi mi o zbadanie jaki mam typ cery i dobranie odpowiednich kosmetyków?? Bardzo proszę o odpowiedz

Edytowane przez KatarzynaM11
Czas edycji: 2005-09-30 o 17:10 Powód: już znam odpowiedz na moje pytanie;)
KatarzynaM11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 14:37   #2
KatarzynaM11
Raczkowanie

Dot.: Ile kosztuje?

Chodzi mi o zwykły salon, nie o jakiś firmowy Bardzo proszę o odp.
Stary 2005-09-30, 14:39   #3
paula78
Zakorzenienie

zalezy do miasta ,komsetyczki ,moze podzwon po salonach i sie dowiedz w swoim miescie.
paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 17:08   #4
KatarzynaM11
Raczkowanie

Juz wiem Nic mnie nie kosztowało Tzn. poszłam do salonu i zribiłam sobie henne na brwi i rzęsy, a przy okazji zapytałam pania, jaka mam cere I juz wszytsko wiem, teraz proszę Was o pomoc przy doborze odpowiednich kosmetyków. A wiec. Pani powiedziala, ze mam cere wrazliwa. Czy rozni sie ona bardzo od normalnej? Bo od zawsze myslalam ze mam cere normalna i nie mialam z nia raczej zadnych klopotow. Za tydzien jestem umowiona na oczyszczanie cery, bo podobno mam pory pootwierane. Kosmetyczka mowila tez zebym raz na tydzien robilo piling drobnoziarnisty, i zebym przypadkiem nie uzywala kosmetykow do cery tlustej, bo moze to bardzo zaszkodzic mojej buzi No wiec moje pytanie, jakie kosmetyki mi doradzicie, jakich firm. Z gory dzieki za pomoc
Stary 2005-09-30, 20:48   #5
misia_bella
Zakorzenienie

Ja polecam kosmetyki AA. Ewentualnie apteczne. Na zime polecam krem półtłusty Cutibaza do kupienia w aptece. Dla mnie rewelacja (też mam wrażliwą skórę)
misia_bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:11   #6
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Może lepszy od drobnoziarnistego byłby peeling enzymatyczny - ja np. polecam Norel, drożdżowy Bandi i Nu Skin. Oczywiście że nie używaj kremów do skóry problematycznej bo podrażnią, wysuszą i moga zaburzyć nieco cerę - matujące kremy u mnie powodowały szybsze przetłuszczanie się - wysuszają skórę na początku, ona się broni i produkuje więcej sebum, błędne koło... Myj buzię delikatnym żelem - Eris do cery wrażliwej, Norel Antystress, Dax Perfecta Cera Wrażliwa, Apotheker Scheller czy Eco toniki też wybieraj do cery wrażliwej, koniecznie bez alkoholu. Co do kremów, cóż, tu najtrudniej doradzić, każdemu co innego pasuje, wybieraj możliwie najproste nawilżające specyfiki o najkrótszym składzie, też używam Cutibazy, teraz nawet gęstszej Nanobase z apteki na noc - w ogóle polegam na markach aptecznych, używam sporo Avene, La Roche i Biodermy.
W dzień nie zapominaj o kremie z filtrem ochronnym

Pozdrawiam!

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości