Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-08, 20:40   #631
Kadunia
Zakorzenienie

Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez palema Pokaż wiadomość
napiszesz coś więcej? gdzie, za ile, co robi z włosami i jak używasz
oczywiscie Wiec tak balsam kupilam w sklepie internetowym www.uradka.pl przy zakupie wiekszej ilosci produktow. Kosmetyki Kallos sa w sklepach fryzjerskich ale duzo drozej. Balsam w internecie kosztuje 6zł i jest go 300ml wiec duzo za grosze. Balsam jest dosc gęsty, moglby byc troche rzadszy... ma lekkie drobinki rozswietlajace ktore w sumie sa zbedne bo zostaja praktycznie na rekach no ale coz balsam daje na umyte lekko osuszone włosy szczegolnie na konce. Potem włoski lepiej mi sie prostuja i efekt trzyma sie dłuzej, no i chyba chroni przed temperaturka. Za taka cene warto spróbowac nawet jesli sie okaze dla kogos lipny bo jest taniuski

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 19:47   #632
palema
Zadomowienie

Kadunia, dziękuję

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...

l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:23   #633
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Kadunia, dziękuję
Nie ma za co jak zwykle sie rozpisałam...

Stary 2007-01-14, 10:15   #634
besio
Wtajemniczenie

Talking kilka prostych prawd:)

Kupiłam hot lissa i musze stwierdzic ze jestem srednio zadowolona niby prostuje sie ;lepiej i krócej ale nie tak jak chciałam czyli prościótkie koncówki sie nadal podwijaja po jakis paru minudach...hmmm może to ja cos źle robie napiszcie jak prostujecie tym hot lissem włoski bo moze problem tkwi we mnie a po 2 radze sie przyzwyczaić do swoich włosków bo maltretowanie ich prostownica pare razy w tygodniu to dla nich krzesło elektryczne nie sądzicie.... ??? hot liss jest spoko choc moglo byc lepiej nie jest drogi (15 zł) i wogóle spisuje sie nieźle polecam.....choć takie średnie mam wrażenie
besio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 11:45   #635
Pyra1990
Zakorzenienie

Hot lis łądnie pachnie Ja go zawsze nakladam po umyciu i gdy włoski sa suche, to prostuje Jak prostujesz hery kilka razy w tygodniu, to troszke duzo. ja staram sie raz w tygodniu, 2 zalezy

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 13:01   #636
karla_92
Zakorzenienie

Po przeczytaniu wielu watkow wytypowalam sobie klika produktow, ktorymi jestem zainteresowana i wzwiazku z tym prosze o porade ktore polecacie bo uzywałyscie takich. Mile widziane jeszcze inne propozycje ale wazne zeby były to "lekkie" produkty do prostowania prostownica (np. spray'e, liotony, lakiery) nie mleczka, fluidy, kremy itp. albo dobrze utrwalajace lakiery

1)Loreal Matrix Sleek Look - spray 250ml ok.40zł pomarańczowy
2)Elgon Affixx Straight Look- spray 300ml ok.30zł ! biała butelka
3)Swarzkopf Osis Flatliner - serum albo spray nie wiem dokladnie 200ml/35zł
4)Wella 2 fazowy lioton - spray 200ml/ok.30zł
5)Loreal Studio Line Utrwalenie i blask,Supermocny - lakier utrwalajacy, nie do prostowania(!) 250ml/16zł

Mam włosy cienkie, delikatne, szybko przetłuszczajace sie, zero puszystosci, podatne na obciazanie, troche zniszczone prostowaniem, falujace sie na dworzu obojetnie przy jakiej pogodzie i puszczace ale wtedy gdy jest naprawde wilgotno albo pada. Troche sie rozpisalam ale moze ktos sie znajdzie kto ma wlosy podobne do moich A i bardzo ważne: napiszcie jakie macie wlosy bo kazde reaguja inaczej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg matrix.jpg (107,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg affixx.jpg (12,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg osis.jpg (4,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wella.jpg (7,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakier loreal.jpg (11,9 KB, 5 załadowań)
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 16:42   #637
pyska06
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez besio Pokaż wiadomość
Kupiłam hot lissa i musze stwierdzic ze jestem srednio zadowolona niby prostuje sie ;lepiej i krócej ale nie tak jak chciałam czyli prościótkie koncówki sie nadal podwijaja po jakis paru minudach...hmmm może to ja cos źle robie napiszcie jak prostujecie tym hot lissem włoski bo moze problem tkwi we mnie a po 2 radze sie przyzwyczaić do swoich włosków bo maltretowanie ich prostownica pare razy w tygodniu to dla nich krzesło elektryczne nie sądzicie.... ??? hot liss jest spoko choc moglo byc lepiej nie jest drogi (15 zł) i wogóle spisuje sie nieźle polecam.....choć takie średnie mam wrażenie
hmm jesli chodzi o hot lisa to zgodze sie z Toba moje koncowki też szybko sie wywijaja. Uzywam go tak jak jest w instrukcji wiec nie robie nic zle raczej niewiem co juz mam robic żeby moje wlosy były prosciutkie jak drut. Ogolnie to nie narzekam na ten krem latwiej o wiele sie prostuje, wlosy fajniejsze w dotyku i wogle nie chce mi sie o nim rozpisywać Ale znacie może jakieś sposoby żeby włosy po wyprostowaniu sie nie PUSZYŁY bo ostatnio zauwazylam ze mam taki problem. Nawet ten hot liss nie pomaga , znacie może jakieś odzywki godne polecenia ? badz jakies inne sposoby?

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:08   #638
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
hmm jesli chodzi o hot lisa to zgodze sie z Toba moje koncowki też szybko sie wywijaja. Uzywam go tak jak jest w instrukcji wiec nie robie nic zle raczej niewiem co juz mam robic żeby moje wlosy były prosciutkie jak drut. Ogolnie to nie narzekam na ten krem latwiej o wiele sie prostuje, wlosy fajniejsze w dotyku i wogle nie chce mi sie o nim rozpisywać Ale znacie może jakieś sposoby żeby włosy po wyprostowaniu sie nie PUSZYŁY bo ostatnio zauwazylam ze mam taki problem. Nawet ten hot liss nie pomaga , znacie może jakieś odzywki godne polecenia ? badz jakies inne sposoby?
Zapewne nie odkryje ameryki, ale wydaje mi sie ze to puszenie wynika z tego ze wlosy sa za mało nawilzone za sprawa prostownic, szuszarek, lokowek itp. Włosy poniszczone i wysuszone sa słabe dlatego unosza sie do gory, zwijaja i pusza sie. Moge to potwierdzic na wlasnym przykladzie, że zanim nie zaczelam prostowac wlosow az takiej szopy i siana na glowie nie mialam. Ty też napisałas ze "ostatnio zauwazyłam ze mam taki problem", czyli chyba wczesniej zanim je zaczełas prostowac, albo do niedawna gdy byly jeszcze mniej zniszczone, nie puszyly sie tak bardzo? Jedna wizazanka tez pisala ze jej zniszczone koncowki po umyciu sa strasznie napuszone, a po jakims czasie gdy wlosy troche sie przetluszczą, koncowki mniej sie pusza.Tak samo jest ze mna, zaraz po umyciu MEGA szopa, a na drugi dzien, gdy wlosy sie juz przetluszcza zwlasza wieczorem problem znika w duzym stopniu. Nie wiem czy to co pisze to prawda, bo fryzjerką ani zadnym specjalista nie jestem ale to moje spostrzezenie Ja w najblizysz czasie kupuje odzywke i maske nawilzajaca i zobacze jakie beda efekty po jakims czasie. Jak nadal bedzie szopa i siano to juz nie wiem co zrobie
Stary 2007-08-11, 10:22   #639
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

podnosze temat! Może ktoś w końcu znalazl jakiś sposób na puszenie się wlosów podczas wilgoci?
Bo ja nadal zmagam się z tym problem.

Z tego co mi wiadomo, to wlosy puszą się dlatego, ze są suche. Więc odpowiednie ich nawilżanie powinno troche zmniejszyć puszenie sie wlosów podczas wilgoci?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-08-11 o 12:08
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 12:35   #640
Sweet lemon
Raczkowanie

Jeśli mam porónać Garnier i Sunslk to chyba rzeczywiście to 1 jest lepsze.
Może naprawde niewychodzenie z domu jest najlepszą metod na proste włoski
Sweet lemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 13:37   #641
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
podnosze temat! Może ktoś w końcu znalazl jakiś sposób na puszenie się wlosów podczas wilgoci?
Bo ja nadal zmagam się z tym problem.

Z tego co mi wiadomo, to wlosy puszą się dlatego, ze są suche. Więc odpowiednie ich nawilżanie powinno troche zmniejszyć puszenie sie wlosów podczas wilgoci?
Tez tak mysle co do tego puszenia (post wyzej)

Ja jeszcze nie znalazlam takiego sposobu niestety Wydaje mi sie ze ten problem moze rozwiazac w duzym stopniu dobra prostownica ale jesli juz sie kupilo takiego zloma jak ja to trzeba postawic na mocne utrwalenie Ja zamierzam kupic matrixa w sprayu do prostowania ktory ponoc dobrze utrwala i ogranicza puszenie no i oczywiscie chroni przed temeratura i do tego dobry lakier np.taft czerwony albo cos z tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty
Wiec zapewnie moim wlosom podwojne utrwalenie Mam nadzieje ze pomoze Innego sposobu niestety nie mam

Cytat:
Napisane przez Sweet lemon Pokaż wiadomość
Może naprawde niewychodzenie z domu jest najlepszą metod na proste włoski
O tak Ja dzis wyprostowalam porzadnie wlosy bo mialy wytrzymac do wieczora...miały ale zlapała mnie ulewa (szlam tak z 10min) i nie musze chyba mowic co mam teraz na glowie Nadodatek oddalam prostownice do reklamacji i musze odnowa moczyc glowe i suszyc zeby jakos wygladac
Stary 2007-08-11, 14:21   #642
madzia.a

Myślę, że duży wplyw na wlosy ma sama woda! Mieszkam na śląsku gdzie jest bardzo twarda woda, która okropnie wysusza mi wlosy! Są sianowate i okropnie się puszą! Ostatnio bylam 2 tygodnie nad morzem, wlosy byly nie do poznania. Byly mieciutkie, latwo sie ukladaly. Przy wilgotnej pogodzie jedynie lekko zaczynaly sie falowac (nie mylic z puszeniem!)
Niedość, ze mam suche wlosy to jeszcze twardą wode która dodatkowo je wysusza
Stary 2007-08-11, 14:35   #643
cu.Kinia
Wtajemniczenie

GG do cu.Kinia
Thumbs up Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Dziewczyny, na moje włosy ( gdy były trochę krótsze, teraz nie wiem jak by ten specyfik zadziałał ) po prostowaniu nakładałam lakier do włosów w sprayu firmy Oriflame. Naprawdę gorąco polecam, po wizycie u fryzjera na pewno znowu go kupię, bo teraz i tak odrosły mi włosy, sa tragiczne i nie chce mi się ich prostować . Także naprawdę polecam ten produkt. U mnie wyprostowane włoski trzymały się cały dzień, a są one baaaardzo podatne na wilgoć. Źle się układają nawet wtedy, gdy siedzę w domu :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oriflame.jpg (17,1 KB, 20 załadowań)
cu.Kinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 17:00   #644
nastoletnia
Rozeznanie

Więc idąc za tym co napisałyście tu w wątku kupię Hot lissa Do tego nowa prostownica, Skrzypovita i mam nadzieję, że dla moich włosów zacznie się nowe życie
nastoletnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 17:13   #645
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nastoletnia Pokaż wiadomość
Więc idąc za tym co napisałyście tu w wątku kupię Hot lissa Do tego nowa prostownica, Skrzypovita i mam nadzieję, że dla moich włosów zacznie się nowe życie
Prostownica i nowe życie nie ida w parze Wlosy i tak sie zniszcza (skrzypowita tutaj nic nie da) bo wiadomo ze 150-200'C robi swoje a taki zwykly hot liss nie jest w stanie zapewnic 100% ochrony. Najlepszy sposob to prostowac tylko okazyjnie albo wcale. Ja juz jestem na odwyku od jakis 3 tyg ale strasznie mnie korci....
Stary 2007-10-19, 21:59   #646
suwa89
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
oczywiscie Wiec tak balsam kupilam w sklepie internetowym www.uradka.pl przy zakupie wiekszej ilosci produktow. Kosmetyki Kallos sa w sklepach fryzjerskich ale duzo drozej. Balsam w internecie kosztuje 6zł i jest go 300ml wiec duzo za grosze. Balsam jest dosc gęsty, moglby byc troche rzadszy... ma lekkie drobinki rozswietlajace ktore w sumie sa zbedne bo zostaja praktycznie na rekach no ale coz balsam daje na umyte lekko osuszone włosy szczegolnie na konce. Potem włoski lepiej mi sie prostuja i efekt trzyma sie dłuzej, no i chyba chroni przed temperaturka. Za taka cene warto spróbowac nawet jesli sie okaze dla kogos lipny bo jest taniuski
ciekawa sprawa z tym KALLOSEM... hm a jak z kosztami za przesyłkę ile cię wyniosły plus przesył na lukas bank (bo taki tam jest u nich chyba bank...) - chyba ze koszty firma ponosi ?? hmmm nie wiem czy to sie oplaci jak u mnie jest fryzjerski sklep wiec pokalkuluje na dniach te ceny
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:39   #647
nastoletnia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Prostownica i nowe życie nie ida w parze Wlosy i tak sie zniszcza (skrzypowita tutaj nic nie da) bo wiadomo ze 150-200'C robi swoje a taki zwykly hot liss nie jest w stanie zapewnic 100% ochrony. Najlepszy sposob to prostowac tylko okazyjnie albo wcale. Ja juz jestem na odwyku od jakis 3 tyg ale strasznie mnie korci....
Nowe życie w cudzysłowiu Ja też byłam na odwyku ok 3 tygodnie, a może i dłużej I mnie nie korciło - odwyk był z lenistwa
Teraz prostuje co drugi dzień, bo nowa prostownica Ale i tak wiem, że często będę wiązać włoski w kucyki etc
Staram się też o nie zadbać i widzę efekty Sprawdzony szampon + odżywka do spłukiwania + odżywka bez spłukiwania + jedwab. Teraz zakupiłam odżywkę i szampon WAX i podetnę końcówki Nie wiem czy ten hot liss to już nie będzie przesada... A i nowa prostownica myślę, że mniej mi niszczy włosy niż taka zwykła, jaką miałam kiedyś
Kudełki są błyszczące, wyglądają zdrowo (nie tylko po odżywkach). Jedynym śladem po maltretowaniu ich prostownicą są ponad dwa miesiące nie podcinane rozdwojone końcówki, jednak przyznaję - nie prostowanie włosów daje efekt (to się rozpisałam )

www.modelina-art.blogspot.com

Stary 2007-11-09, 22:49   #648
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
ciekawa sprawa z tym KALLOSEM... hm a jak z kosztami za przesyłkę ile cię wyniosły plus przesył na lukas bank (bo taki tam jest u nich chyba bank...) - chyba ze koszty firma ponosi ?? hmmm nie wiem czy to sie oplaci jak u mnie jest fryzjerski sklep wiec pokalkuluje na dniach te ceny
hmm nie pamietam dokładnie ile za przesyłke wyszło bo kupowalam go w grudniu i jeszcze kilka innych rzeczy przy okazji ale chyba 8zl...

Stary 2007-11-10, 17:19   #649
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem czy ten hot liss to już nie będzie przesada...
Nie bo on sluży nie do pielegnacji tylko do ochrony i wydaje mi sie ze jesli chcesz z czegos zrezygnowac to lepiej np. z jedwabiu bo to same silikony, ktore jedynie poprawiaja wyglad doraźnie a nie regenerują (a przynajmniej tak każdy twierdzi)
Stary 2007-11-11, 15:23   #650
nastoletnia
Rozeznanie

Cytat:
Nie bo on sluży nie do pielegnacji tylko do ochrony i wydaje mi sie ze jesli chcesz z czegos zrezygnowac to lepiej np. z jedwabiu bo to same silikony, ktore jedynie poprawiaja wyglad doraźnie a nie regenerują (a przynajmniej tak każdy twierdzi)
Dziękuję za odpowiedź Widzę, że sporo czytałaś na ten temat Zastanawia mnie czy jeżeli używam wcześniej odżywki bez spłukiwania, to czy hot liss będzie miał takie samo działanie, jak na czystych włosach. I czy nie "pogryzą się" te obydwa kosmetyki i czy hot liss nie zahamuje działania odżywki, której zawdzięczam dużo dobrego?

Stary 2007-11-11, 17:53   #651
karla_92
Zakorzenienie

Cytat:
I czy nie "pogryzą się" te obydwa kosmetyki i czy hot liss nie zahamuje działania odżywki, której zawdzięczam dużo dobrego?
A ta odżywka jest termoochronna? Bo jesli nie to mozesz spokojnie uzywac obydwu kosmetykow, bo odzywka jak sama nazwa wskazuje - odzywia i regeneruje wlosy, a hot liss tylko ochrania i ewentualnie poprawia wyglad wlosow ale tylko doraźnie, wiec obywa słuza do czego innego
Musisz pamietac ze co za duzo to nie zdrowo i ja na Twoim miejscu uzywalabym tylko jednej odzywki, bo wlosy mozna latwo "przekarmic" (staja sie wtedy przyklapniete, szybko sie przetluszczaja) i odzwyczaic je od naturalnej regeneracji takim przesadnym dbaniem o nie

Cytat:
Zastanawia mnie czy jeżeli używam wcześniej odżywki bez spłukiwania, to czy hot liss będzie miał takie samo działanie, jak na czystych włosach.
Mysle ze tak, bo wkoncu on ma "otoczyc" i osłonic wlosy, a nie wniknąc do środka
Stary 2007-11-11, 17:59   #652
nastoletnia
Rozeznanie

Cytat:
A ta odżywka jest termoochronna? Bo jesli nie to mozesz spokojnie uzywac obydwu kosmetykow, bo odzywka jak sama nazwa wskazuje - odzywia i regeneruje wlosy, a hot liss tylko ochrania i ewentualnie poprawia wyglad wlosow ale tylko doraźnie, wiec obywa słuza do czego innego
Musisz pamietac ze co za duzo to nie zdrowo i ja na Twoim miejscu uzywalabym tylko jednej odzywki, bo wlosy mozna latwo "przekarmic" (staja sie wtedy przyklapniete, szybko sie przetluszczaja) i odzwyczaic je od naturalnej regeneracji takim przesadnym dbaniem o nie

Mysle ze tak, bo wkoncu on ma "otoczyc" i osłonic wlosy, a nie wniknąc do środka
Dziękuję za odpowiedź Co nie co się od Ciebie dowiedziałam Kupię hot lissa i zrezygnuję z jedwabiu Odżywkę chyba zostawię, strasznie się z nią związałam Będę aplikować wieczorem, na mokre włosy. A hot lissa nakłada się tuż przed prostowaniem?

Stary 2007-11-12, 12:32   #653
Malla
Nie depcze krokusów

Na opakowaniu Hot Lissa jest dokładna instrukcja, w tym wątku można znaleźć 101 sposobów na jego stosowanie, najbardziej skuteczny to - umycie włosów, nałożenie i pozostawienie na noc do wyschnięcia, potem rano nałożenie mniejszej ilości i wyprostowanie. Ja nakładam po myciu, suszę suszarką lub zostawiam włosy na noc, potem od razu prostuję i włosy trzymają się długo. Może przetestujesz go z odżywką bez spłukiwania oraz bez niej i napiszesz, jaka różnica? Będziemy Ci dźwięczne
Zaznaczam, że mam tanią prostownicę ceramiczną z funkcją jonizacji, z której jestem bardzo zadowolona.
Stary 2007-11-17, 21:12   #654
nastoletnia
Rozeznanie

Ok, tylko muszę go najpierw kupić, cały czas zapominam , a jak sobie przypomniałam to nie było

Stary 2007-11-18, 00:21   #655
palema
Zadomowienie

co zrobić żeby włosy nie poskręcały się na wilgoci? - kupić dobrą prostownicę to przede wszystkim
jeszcze niedawno wypowiadałam się tu na temat hot lissa, ale już mi minęła mi już faza na niego i obecnie właśnie myślę, że najważniejszą sprawą jest prostownica, a dopiero potem kosmetyki których użyjemy do stylizacji.

Stary 2007-11-18, 19:54   #656
nastoletnia
Rozeznanie

Cytat:
co zrobić żeby włosy nie poskręcały się na wilgoci? - kupić dobrą prostownicę to przede wszystkim
jeszcze niedawno wypowiadałam się tu na temat hot lissa, ale już mi minęła mi już faza na niego i obecnie właśnie myślę, że najważniejszą sprawą jest prostownica, a dopiero potem kosmetyki których użyjemy do stylizacji.
Oczywiście Ja już nie mam problemów z wywijaniem się włosów będąc na zewnątrz, w wilgotnym powietrzu odkąd mam prostownicę ga.ma Hot lissem chcę tylko ochronić włoski ;]

Stary 2007-11-18, 22:12   #657
Malla
Nie depcze krokusów

Zdecydowanie służy on do termoochrony, ale przy wywijaniu też się przydaje
Ja mam taniego Euroluxa z jonizacją i przyznam, że włosy po nim są gładziutkie, ale wilgoć to taki straszny potwór, który nawet efekty najdroższej prostownicy i najdroższego kosmetyku potrafi zepsuć...
Stary 2007-11-19, 21:34   #658
palema
Zadomowienie

Cytat:
Oczywiście Ja już nie mam problemów z wywijaniem się włosów będąc na zewnątrz, w wilgotnym powietrzu odkąd mam prostownicę ga.ma Hot lissem chcę tylko ochronić włoski ;]
dokładnie, i dlatego nawet hot liss nie pomoże. a kiedy włoski się puszą czy kręca na wilgoci, uwierzcie dziewczyny to zazwyczaj nie wina kosmetyku do prostowania tylko prostownicy. a już nie raz czytałam opinie odwrotne

Stary 2007-11-19, 22:29   #659
Malla
Nie depcze krokusów

Nie do końca się zgodzę, ponieważ nałożenie kosmetyku przed czy po nieraz przedłużało mi trwałość prostowania i świeżość włosów do ok. tygodnia, nawet gdy prostowałam u fryzjera.
Stary 2007-11-20, 09:18   #660
madzia.a

Troszkę dziwią mnie zachyty nad Hot Lissem!
Ja mialam po nim baaardzo matowe wlosy! Nie podobalo mi się jak wyglądaly po wyprostowaniu
Mam prostownice Tondeo, obecnie używam spray Schwarzkopf Got2B- jak dla mnie rewelacja! Wlosy są blyszczące, mile w dotyku, mega proste i świetnie sie ukladają!!! No i dużo szybciej wlosy się po nim prostują!
Do utrwalenia używam jeszcze lakieru Tafta czerwonego i wloski się nawet dobrze trzymają przy wilgoci
A ponieważ uwielbiam blyszczące wlosy (moje, z natury sa suche i matowe) to używam jeszcze nablyszczacz z Avonu i jedwab Biosilk

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-11-20 o 12:31
Odpowiedz

Tagi
prostowanie, wilgoć, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości