Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-06, 09:24   #181
anciaahk
kosmitka

Red face Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

CZy nie obciąża włosów? Moje majątendencję do 'klapnięcia' jak kosmetyk jest za ciężki..

Wczoraj szukałam go w drogerii Natura ale nie ma ;(
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:57   #182
beoneself
Zakorzenienie

Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Moich włosów w żadnym razie nie obciąża (:
beoneself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:37   #183
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

JESTEM !!! I juz Wam zdaje relacje kochane
moje pierwsze spostrzezenia:
- umylam wlosy szamponem regeneracyjnym Gliss Kur, potem nalozylam tej samej firmy balsam regeneracyjny i go dokladnie wymylam pod woda..
- wysuszylam wlosy
- Nalozylam NASZE CUDO i odczekalam az wyschna do konca...
- zaczelam prostowac - w czasie prostowania w zasadzie nie widzialam roznicy.. ale tuz potem...
Gdy juz wszystkie byly wyprostowane - SZOK !!!!! cudowne uczucie !!! wlosy "leja sie", sa bardzo sypkie i co mnie totalnie zdziwilo - W OGOLE NIE OBCIAZYLO TO WLOSOW!!!! ani troszke !!!!! absolutnie nie czuje sie na nich zadnego kosmetyku !!
Malo tego ! wloski ciagle wsadzam za uszy - bo mam dosc dlugie, za ramiona... i zawsze sie odksztalcaly - a teraz w ogole!!!! sa mieciutkie i caly czas proste... jejku gdyby nie Wy nie wiadomo kiedy odkrylabym to cudo!!!! dziekuje !!!!dzis nie pada, ale mam nadzieje ze i po deszczu beda chociaz troszke proste :P
jej i takie fantastyczne uczucie gdy przeczesuje je palcami Wlosy sa jakby oddzielone od siebie, w ogole sie nie placza !
Dziekujeeeeeee !!!!!!!!!
buziaki dla Was! jutro napisze jak sie zachowaly po nocy :P

p.s. a probowalyscie robic tak jak jest w instrukcji ?? nakladac na mokre, suszyc suszara i potem prostownica dopiero ????????

Henry Miller

nafie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 14:22   #184
beoneself
Zakorzenienie

Uh cieszę się bardzo
Nafie, próbowałam chyba na tysiąc sposobów i zawsze jest świetnie )
Stary 2005-11-06, 14:48   #185
Smerfi
Rozeznanie

A ja mam pytanie do Krakowianek - gdzie moge kupić to cudne mleczko Loreala? Czy w M1 w realu jest
Smerfi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 14:57   #186
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfi
A ja mam pytanie do Krakowianek - gdzie moge kupić to cudne mleczko Loreala? Czy w M1 w realu jest
Ja nie Krakowianka, ale jak dotąd mleczko Loreala widziałam w 3 Realach Więc w krakowie też powinno być.
Stary 2005-11-06, 15:03   #187
Smerfi
Rozeznanie

A to extra lece jutro po ten cudowny specyfik wsumie zalozycielka tego topiku powinna go miec
Stary 2005-11-06, 17:14   #188
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

hehe wreszcie jakies cudo wymyslili jej jak ja sie ciesze

Henry Miller

Stary 2005-11-06, 17:40   #189
naila
Zakorzenienie

A macie może porównanie do tego sławnego tutaj olejku wspomagającego prostowanie Reenee Blanche??? Bo strasznie kusicie tym L'orealem , ale ja mam już kupiony olejek i nie wiem, czy warto jeszcze kupować L'oreal Hot Liss?

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 10:30   #190
bardotka_a
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nafie
JESTEM !!! I juz Wam zdaje relacje kochane
moje pierwsze spostrzezenia:
- umylam wlosy szamponem regeneracyjnym Gliss Kur, potem nalozylam tej samej firmy balsam regeneracyjny i go dokladnie wymylam pod woda..
- wysuszylam wlosy
- Nalozylam NASZE CUDO i odczekalam az wyschna do konca...
- zaczelam prostowac - w czasie prostowania w zasadzie nie widzialam roznicy.. ale tuz potem...
Gdy juz wszystkie byly wyprostowane - SZOK !!!!! cudowne uczucie !!! wlosy "leja sie", sa bardzo sypkie i co mnie totalnie zdziwilo - W OGOLE NIE OBCIAZYLO TO WLOSOW!!!! ani troszke !!!!! absolutnie nie czuje sie na nich zadnego kosmetyku !!
Malo tego ! wloski ciagle wsadzam za uszy - bo mam dosc dlugie, za ramiona... i zawsze sie odksztalcaly - a teraz w ogole!!!! sa mieciutkie i caly czas proste... jejku gdyby nie Wy nie wiadomo kiedy odkrylabym to cudo!!!! dziekuje !!!!dzis nie pada, ale mam nadzieje ze i po deszczu beda chociaz troszke proste :P
jej i takie fantastyczne uczucie gdy przeczesuje je palcami Wlosy sa jakby oddzielone od siebie, w ogole sie nie placza !
Dziekujeeeeeee !!!!!!!!!
buziaki dla Was! jutro napisze jak sie zachowaly po nocy :P

p.s. a probowalyscie robic tak jak jest w instrukcji ?? nakladac na mokre, suszyc suszara i potem prostownica dopiero ????????
Ja tak robie cały czas , ja zawsze stram się stosować kosmetyki tak jak zalecił producent , w przeciwnym razie gdyby kosmetyk nie zadziałał mogłabym mieć pretensje tylko do siebie
Efekty są zadowalające i po paru zastosowaniach mogę stwierdzić że stan moich włosków sie poprawił , bardzo ładnie błyszczą
bardotka_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 12:45   #191
mloda71
Zadomowienie

GG do mloda71

Cytat:
Napisane przez naila
A macie może porównanie do tego sławnego tutaj olejku wspomagającego prostowanie Reenee Blanche??? Bo strasznie kusicie tym L'orealem , ale ja mam już kupiony olejek i nie wiem, czy warto jeszcze kupować L'oreal Hot Liss?
Ja jestem posiadaczka tych dwoch produktow, ale caly czas stosuje olejek RB, ale przy nastepnym prostowaniu uzyje loreal hot liss i zdam relacje jaka jest roznica i ktory (dla mnie) jest lepszy.
mloda71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:06   #192
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez beoneself
próbowałam chyba na tysiąc sposobów i zawsze jest świetnie )
Beoneself a próbowałaś tego Hot Lissa tylko z suszarką? Bo się tak waham i waham i nie wiem czy zaryzykować i go kupić Prostownicy nie posiadam, ale potrafię tak operować suszarką że po "zabiegu" mam proste włosy Gorzej jak wyjdę na wilgotny lub deszczowy dzień
magrest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 15:27   #193
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

Dziewczyny ! dzis bylo wilgotno na dworze w Poznaniu no i mialam okazje pierwszy raz sprawdzic naszego Hot Lisska w akcji . Tak wiec po calym dniu (od 7 a wrocilam dopiero teraz) wloski sa:
- rozdzielone, nadal sypkie i miekkie
- ALE troszke sie powywijaly koncowki (szczerze mowiac nawet ladnie to wyglada takie pazurki wyszly:P) JEDNAK NIE PUSZYLY SIE !!! i to jest najwazniejsze )

A CO DO STOSOWANIA TYLKO Z SUSZARKA - nie probowalam ale jestem pewna ze mi na pewno by to nie wyprostowalo wlosow, poza tym slyszalam opinie ze tak sobie dziala z sama suszarka.. ale dlaczego nie sprobowac?? moze jakas Twoja kolezanka, magrest, posiada ten specyfik ??

Henry Miller

Stary 2005-11-07, 15:51   #194
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrest
Beoneself a próbowałaś tego Hot Lissa tylko z suszarką? Bo się tak waham i waham i nie wiem czy zaryzykować i go kupić Prostownicy nie posiadam, ale potrafię tak operować suszarką że po "zabiegu" mam proste włosy Gorzej jak wyjdę na wilgotny lub deszczowy dzień
Z samą suszarką nie probowałam. Na szczotce też nie ani nic takiego (;
Stary 2005-11-07, 16:16   #195
czuczenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrest
Witaj matko jak mnie tud awno nie bylo czasu mi brakowalo... a wiec powiem ze stosowalam z suszarka i marny efekt.. nie polecam... dzis u mnie tez bylo strsznie wilgotno... i kurcze posmarowalam wlosy tym L'orealem ale jednak tylko tyci tyci... i raz dwa prostownica przejechalam bo czasu nie bylo i kurcze po 8 godzinach nie bylo az tak źle ale grzywka mi sie troche zawijała reszta wlosow raczej proste.. ale wiem ze nastepnym razem jak bede wychodzic z domu do szkoly to bede na czas iscia zwiazywac wlosy

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:27   #196
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

No to szkoda, że z suszarką już nie jest taki rewelacyjny Dzisiaj rano sobie tak fajnie ułożyłam włosy, ale po 15 minutowym pobycie na dworze już nie wyglądałam tak ładnie. Wlosy napuszone i wogóle jak siano
Stary 2005-11-07, 16:30   #197
czuczenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrest
No to szkoda, że z suszarką już nie jest taki rewelacyjny Dzisiaj rano sobie tak fajnie ułożyłam włosy, ale po 15 minutowym pobycie na dworze już nie wyglądałam tak ładnie. Wlosy napuszone i wogóle jak siano
wiesz co? kup sobie prostownice nawet taka zwykla na Allegro, ja mam taka z Allegro za 30zl Eldomu Scarllet i jestem zadowolona nom z suszarka bynajmniej u mnie nie ma zadnych efektów niestety...

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
Stary 2005-11-07, 16:55   #198
Smerfi
Rozeznanie

Dziewczynki ja zaraz lece po mleczko L'Oreala i mam takie pytanie: jak przy jego pomocy prostujecie włoski? czy nakładanie troche na pasmo i odrazu przejeżdzacie prostownicą? czy może nakładacie mleczko na wszystkie włosy i potem prostujecie?
Stary 2005-11-07, 17:45   #199
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

ja nakladam na wszystkie wlosy i czekam az wyschna, nie prostuje na wilgotno, bo sie boje o wloski
jakos to ogromne parowanie zle wplywa na moja psychike heheh

Henry Miller

Stary 2005-11-08, 06:06   #200
czuczenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfi
Dziewczynki ja zaraz lece po mleczko L'Oreala i mam takie pytanie: jak przy jego pomocy prostujecie włoski? czy nakładanie troche na pasmo i odrazu przejeżdzacie prostownicą? czy może nakładacie mleczko na wszystkie włosy i potem prostujecie?
ja juz wypowiedzialam sie jak go stosuje w tym watku, wystarczy poszukac, no ale napisze w skrocie jeszcze raz otóz nakladam go na suche wlosy i na całe włosy i duzo go nakladam bo jak malutko naloze to wlosy mi sie skrecają tak jakbyło to wczoraj potem idealnie prostuje az beda takie sypkie

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
Stary 2005-11-08, 07:25   #201
naila
Zakorzenienie

Cool Dot.: Co zrobic zeby wyprostowane wlosy nie poskrecaly sie na wilgoci?i

Cytat:
Napisane przez mloda71
Ja jestem posiadaczka tych dwoch produktow, ale caly czas stosuje olejek RB, ale przy nastepnym prostowaniu uzyje loreal hot liss i zdam relacje jaka jest roznica i ktory (dla mnie) jest lepszy.
Zaczekam na Twoją relację!

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 07:27   #202
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Napisane przez czuczenka
wiesz co? kup sobie prostownice nawet taka zwykla na Allegro, ja mam taka z Allegro za 30zl Eldomu Scarllet i jestem zadowolona nom z suszarka bynajmniej u mnie nie ma zadnych efektów niestety...
Ale właśnie trochę boję się tego urządzenia Mam już troche zniszczone włosy i próbuję je jakoś "naprawić", chociaż nawet nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrać. Poza tym farbuję je regularnie
A włosy mam z natury cienkie i delikatne, takie piórka Więc prostownica, to chyba nie jest dobry pomysł...
Stary 2005-11-08, 12:41   #203
czuczenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrest
Ale właśnie trochę boję się tego urządzenia Mam już troche zniszczone włosy i próbuję je jakoś "naprawić", chociaż nawet nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrać. Poza tym farbuję je regularnie
A włosy mam z natury cienkie i delikatne, takie piórka Więc prostownica, to chyba nie jest dobry pomysł...
no nie wiem, jesli nie chcesz to nie kupuj, ale powiem Ci ze ja uzywam prostownicy juz od ok. 4 miesiecy i nie zauwazylam jakiegos szczegolnego pogorszenia wlosow, a ostatnio czesto farbuje wlosy na brazowo, uzywam tego mleczka ktore ma jakas tam termoochrone, i nic sie nie dzieje... zobaczymy co bedzie za pare miesiecy... narazie jest OK

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
Stary 2005-11-08, 15:08   #204
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez naila
Zaczekam na Twoją relację!
Ja też... bo ten olejek RB diabelnie mnie kusi
Stary 2005-11-08, 15:11   #205
czuczenka
Zakorzenienie

Ten olejek musi byc tez chyba dobry, skoro teraz o nim zaczela sie gadka

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
Stary 2005-11-08, 15:16   #206
beoneself
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Ten olejek musi byc tez chyba dobry, skoro teraz o nim zaczela sie gadka
On mnie już od kilku miesięcy kusi, od momentu jak zaczęłam zgłębiać temat prostownić szukając najlelpszej dla mnie (;
Wtedy nie miałam tyle kasy na taki specyfik (kosztuje ok 40zł) i szczęśliwym zbiegiem okoliczności weszłam w posiadanie hot lissa
Stary 2005-11-08, 15:41   #207
czuczenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beoneself
On mnie już od kilku miesięcy kusi, od momentu jak zaczęłam zgłębiać temat prostownić szukając najlelpszej dla mnie (;
Wtedy nie miałam tyle kasy na taki specyfik (kosztuje ok 40zł) i szczęśliwym zbiegiem okoliczności weszłam w posiadanie hot lissa
kurcze 40zl to troche duzo.. to prawie 2 Hot Lissy szkoda by bylo to cacko kupic a potem zalowac kasy wywalonej w błoto

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu

DUKAM
Stary 2005-11-08, 16:23   #208
mloda71
Zadomowienie

GG do mloda71

Cytat:
Napisane przez czuczenka
kurcze 40zl to troche duzo.. to prawie 2 Hot Lissy szkoda by bylo to cacko kupic a potem zalowac kasy wywalonej w błoto
No tak, ale trzeba wziąć po uwagę wydajność tych produktów oraz to ze RB ma 300ml.
mloda71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 16:25   #209
beoneself
Zakorzenienie

To też fakt. Hot Liss tylko 150ml, o ile dobrze pamiętam. A więc 300ml hot lissa wychodzi na to samo co olejek. Tylko czy skuteczny? (:
Stary 2005-11-08, 18:50   #210
Nierika
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez beoneself
Ja też... bo ten olejek RB diabelnie mnie kusi
Mnie nie zachwycil . Szkoda, ze nie mam porownania z Lorealem.

Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
prostowanie, wilgoć, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości