prosze o pomoc - jaki podkład? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-30, 17:34   #1
kal1nka
Zadomowienie

prosze o pomoc - jaki podkład?

witajcie

mam pytanie
dotychczas uzywalam podkladu loreal translucide - odcien sand beige nr 22
jest on dla mnie odrobine nienaturalny , potrzebowalabym czegos troszke jasniejszego ale nie za bardzo
mam lekkie problemy z naczynkami, przy translucide radzilam sobie dzieki kamuflazowi artdeco, ale moze znacie jakis podklad ktory radzilby sobie z lekkimi naczynkami? chodzi mi o efekt mniej rozswietlajacy, ale nie tworzacy maski na twarzy jednoczesnie

prosze o propozycje, lacznie z odcieniami pozdrawiam i dziekuje za pomoc

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:14   #2
smarcoola
Rozeznanie

Dot.: prosze o pomoc - jaki podkład?

poszukaj na kwc sa propozycje podkladow do cery naczynkowej.ponad to w sklepie rowniez powinni ci doradzic
smarcoola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 22:11   #3
kal1nka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez smarcoola
poszukaj na kwc sa propozycje podkladow do cery naczynkowej.ponad to w sklepie rowniez powinni ci doradzic

hej ) a propos doradzenia w sklepach, to nieraz nacielam sie na takie panie ekspedientki :// i w rzeczywistosci kosmetyki ktore proponowaly nie byly np do mojej cery

prosilabym o rade Wizazanki, wlasnie dlatego ze mam problem z odcieniem a raczej zamawialabym przez internet..

patrzylam na kwc, ale tam jest tyle podkladow ze sama juz nie wiem co i jak :/

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
Stary 2005-10-01, 18:03   #4
smarcoola
Rozeznanie

podklady do cery nacyznkowej to sa te glownie z "gornej" polki.idz np do sephory
Stary 2005-10-01, 18:46   #5
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Cytat:
Napisane przez kal1nka
witajcie

mam pytanie
dotychczas uzywalam podkladu loreal translucide - odcien sand beige nr 22
jest on dla mnie odrobine nienaturalny , potrzebowalabym czegos troszke jasniejszego ale nie za bardzo
mam lekkie problemy z naczynkami, przy translucide radzilam sobie dzieki kamuflazowi artdeco, ale moze znacie jakis podklad ktory radzilby sobie z lekkimi naczynkami? chodzi mi o efekt mniej rozswietlajacy, ale nie tworzacy maski na twarzy jednoczesnie

prosze o propozycje, lacznie z odcieniami pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Podkłady rozświetlające mają najczęściej niewielkie, albo średnie krycie. Naczynek, przebarwień, wyprysków nie zamaskują. Jeśli odpowiada Ci Translucide spróbuj z odcieniem nr 16. Jeśli chcesz zmienić podkład - wypróbuj Perfectly Real Makeup Clinique.
Z miejsca odradzam Ci rozświetlający podkład Clarinsa, czy Revlonu. Choć świetne, nie spełnią Twoich oczekiwań. Kolor musisz niestety dobrać sama, jego naprawdę nie da się wybierać 'wirtualnie'.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 18:48   #6
Anahstasia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smarcoola
podklady do cery nacyznkowej to sa te glownie z "gornej" polki.idz np do sephory
A skąd taka informacja i jakie to podkłady?
Stary 2005-10-01, 23:01   #7
kal1nka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Podkłady rozświetlające mają najczęściej niewielkie, albo średnie krycie. Naczynek, przebarwień, wyprysków nie zamaskują. Jeśli odpowiada Ci Translucide spróbuj z odcieniem nr 16. Jeśli chcesz zmienić podkład - wypróbuj Perfectly Real Makeup Clinique.
Z miejsca odradzam Ci rozświetlający podkład Clarinsa, czy Revlonu. Choć świetne, nie spełnią Twoich oczekiwań. Kolor musisz niestety dobrać sama, jego naprawdę nie da się wybierać 'wirtualnie'.

Pozdrawiam!
dzieki *

mam revlona emulsje skinlights, ale na wyjscie mieszam go z translucide, bo sam faktycznie praktycznie nie kryje

dzieki za rade

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
Stary 2005-10-01, 23:31   #8
smarcoola
Rozeznanie

Cytat:
A skąd taka informacja i jakie to podkłady?
siostra mi podpowiedziala, ona bardzo duzo grzbie w podkladach (pudernica stara), ja wiem cos nie cos ale sie tym za bardzo nie interesuje
Stary 2005-10-02, 00:36   #9
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez kal1nka
dzieki *

mam revlona emulsje skinlights, ale na wyjscie mieszam go z translucide, bo sam faktycznie praktycznie nie kryje

dzieki za rade

Emulsja Revlonu to lotion a nie podkladi dlatego nie ma sie co dziwic,ze nie kryje
Zreszta podklad z serii Skinlights tez nie pokryje tak jak bys chciala,jedynie wyrowna odcien i koloryt cery,a probowalas moze Colorstaya Revlonu?
Jednak moje przedmowczynie maja racje,ze wirtualnie to bardzo trudno dobrac kolor podkladuPozdrawiam:roza :
Stary 2005-10-02, 10:38   #10
Anahstasia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kal1nka
dzieki *

dzieki za rade
Pisząc o Skinlights nie miałam na myśli emulsji, a podkład Revlonu o tej samej nazwie Nieosiągalny, albo rzadko osiągalny w perfumeriach, często spotykany na Allegro. Ma podobne właściwości jak Translucide, jednak ciut bardziej rozświetla i jest nieco bardziej transparentny. Tu link do jego ocen na KWC - http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=211 .

Pozdrawiam!
Stary 2005-10-02, 10:39   #11
Anahstasia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Emulsja Revlonu to lotion a nie podkladi dlatego nie ma sie co dziwic,ze nie kryje
Zreszta podklad z serii Skinlights tez nie pokryje tak jak bys chciala,jedynie wyrowna odcien i koloryt cery,a probowalas moze Colorstaya Revlonu?
Jednak moje przedmowczynie maja racje,ze wirtualnie to bardzo trudno dobrac kolor podkladuPozdrawiam:roza :
Kal1inka pytała o podkłady rozświetlające, a niestety ciężko nazwać tak Colorstay. Ponadto mocno zastygając ściąga naczynka i niestety u mnie na dłuższą metę wywołuje podrażnienie

Pozdrawiam!
Stary 2005-10-02, 10:42   #12
Anahstasia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smarcoola
siostra mi podpowiedziala, ona bardzo duzo grzbie w podkladach (pudernica stara), ja wiem cos nie cos ale sie tym za bardzo nie interesuje
Wedle posiadanej mi wiedzy, nie istnieje coś takiego jak podkład do cery naczynkowej. Bywają podkłady antybakteryjne, ale głównie rozświetlające, matujące, słabo, średnio i mocnokryjące, itp. Cerom naczynkowym poleca się te o średnim lub mocnym kryciu w zależności od stopnia wygładzenia cery jaki chce się osiągnąć. A tego typu podkłady mają firmy począwszy od niskopółkowych do selektywnych firm.

Pozdrawiam!
Stary 2005-10-02, 11:11   #13
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Kal1inka pytała o podkłady rozświetlające, a niestety ciężko nazwać tak Colorstay. Ponadto mocno zastygając ściąga naczynka i niestety u mnie na dłuższą metę wywołuje podrażnienie

Pozdrawiam!

Wiem,ze Colorstay nie jest rozswietlajacy jednak kiedy dobrze nawilze skore plus baza to u mnie on sie ladnie rozprowadza,doskonale kryje i nie daje efektu maski-jest to jedyny z podkladow,ktory dobrze dziala na moja skora,wiec dla kazdego cos innego
a kiedy chce efekt rozswietlenia to najczesciej mieszam albo podklady lub Colorstay z lotionem Revlonu,efekt jest bardzo dobry,tylko teraz kwestia jak skora przyjmnie te podklady.
Jestem zaskoczona poniewaz zawsze mam problem z doborem nie podrazniajacych kosmetykow i akurat dobrze sie spisuja sie te eksperymenty
Stary 2005-10-02, 11:27   #14
kal1nka
Zadomowienie

Cytat:
Wedle posiadanej mi wiedzy, nie istnieje coś takiego jak podkład do cery naczynkowej. Bywają podkłady antybakteryjne, ale głównie rozświetlające, matujące, słabo, średnio i mocnokryjące, itp. Cerom naczynkowym poleca się te o średnim lub mocnym kryciu w zależności od stopnia wygładzenia cery jaki chce się osiągnąć. A tego typu podkłady mają firmy począwszy od niskopółkowych do selektywnych firm.

Pozdrawiam!
moj problem z naczynkami jest naprawde minimalny wiec mocnego krycia nie potrzebuje, moze troche b. niz translucide

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
Stary 2005-10-02, 11:29   #15
kal1nka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Wiem,ze Colorstay nie jest rozswietlajacy jednak kiedy dobrze nawilze skore plus baza to u mnie on sie ladnie rozprowadza,doskonale kryje i nie daje efektu maski-jest to jedyny z podkladow,ktory dobrze dziala na moja skora,wiec dla kazdego cos innego
a kiedy chce efekt rozswietlenia to najczesciej mieszam albo podklady lub Colorstay z lotionem Revlonu,efekt jest bardzo dobry,tylko teraz kwestia jak skora przyjmnie te podklady.
Jestem zaskoczona poniewaz zawsze mam problem z doborem nie podrazniajacych kosmetykow i akurat dobrze sie spisuja sie te eksperymenty
hexxana a jaki masz kolor cery no i jaki do tego pasuje Ci odcien colorstay'a ? ja z lotionu revlon skinlights mam odcien bare light i on jest dla mnie odrobinke za jasny, w polaczeniu z sand beige translucide wychodzi ok bo sam translucide jest odrobine za ciemny :P

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości