Pomocy, co mam kupić? krem bb, fluid, puder...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-02-20, 19:49   #1
Agusar
Przyczajenie

Pomocy, co mam kupić? krem bb, fluid, puder...?

Witam
Ponieważ wybieram się na małe zakupy kosmetyczne, chciałabym się Was poradzić co kupić, żeby nie żałować.
A więc może od początku, żebyście miały większe wyobrażenie o mojej cerze...
Mam troszkę problematyczną cerę- wypryski, zaczerwienienia i blizny po ich zgładzeniu, suchą i tłustą w okolicy T skórę za razem, skłonną do zatykania porów. Pomału uczę się o nią dbać tak, by nie sprawiała mi problemów. Twarz czyszczę płynem micelarnym, następnie żelem myjącym i nakładam kremy z serii AA cera wrażliwa (ze względu, iż moja skóra kocha alantoinę) odpowiednio krem ochronny-rano i krem tłusty-wieczorem. Po tak ustalonej pielęgnacji WRESZCIE, po wielu latach, moja twarz "oczyściła" się z notorycznych wyprysków oraz złagodziły i rozjaśniły się podrażnienia
Przechodząc już do rzeczy... Nie lubię się za dużo malować. Lubię wyglądać świeżo, promiennie, jakbym nie miała na sobie makijażu. Dlatego zamierzam sprawić sobie kosmetyk, który ujednolici mi kolor skóry, lekki, dość jasny, ale bez przesady; a także jakiś puder, nie musi być kryjący (czyli chodzi tu o transparentny?), ale koniecznie matujący i antybakteryjny. Zastanawiam się także nad kremem pod oczy. Czy możecie poradzić mi co kupić, w granicach do 20-30zł każdy produkt? Oraz ocenić moje poniżej podane pomysły?

*AA krem BB ultra nawilżenie multifunkcyjny - może trzymać się tej samej firmy, żeby współgrał z kremem? Poza tym Oceanic działa na mnie najlepiej ze wszystkich marek, ale czy nie będę się za bardzo świecić?
*Under Twenty krem BB multifunkcyjny antybakteryjny- kusi mnie ta antybakteryjność, ponadto produkty do mycia twarzy są cudowne, a kosmetyki Dr Ireny Eris budzą moje zaufanie.

*Vipera puder sypki matujący transparentny
*Joko matt finish puder matujący
*Manhatann Clearface puder antybakteryjny
*Synergen puder antybakteryjny

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi mimo tak długiego postu ;-)

Edytowane przez Agusar
Czas edycji: 2014-02-20 o 20:57
Agusar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 14:27   #2
adri_
BAN stały

Dot.: Pomocy, co mam kupić? krem bb, fluid, puder...?

bardzo dobrze ze wolisz kupic krem bb niz podklad
co do Twoich propozycji, juz czytajac post, pomyslalam wlasnie o tym pudrze z manhatanu- z tego co pamietam maja bardzo jasne odcienie i nie jest drogi, wiec powinnas cos dla siebie znalezc
co do kremow bb- sama uzywam kremu cc z bielendy i dla mnie jest super- wiec nie moge ci nic doradzic w kwestii tych kosmetykow, ktore wymienilas. mysle ze powinnas poczytac opinie na kwc i moze zamiast od razu kupowac popros o probki> w domu w swietle dziennym lepiej widac jak kosmetyk wyglada na twarzy i czy nam odpowiada
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości