trądzik-tabletki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-02-23, 13:15   #1
aleksandra518
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

trądzik-tabletki

Hej ! Jestem po oczyszczaniu twarzy manualnym . Wczesniej miałam pełno zaskórników ( taka jakby kaszka ) na całej twarzy . Teraz tego nie mam . I nie chciałabym zeby to wróciło . .. Dlatego prosze o rade .Jakie znacie tabletki na tradzik ?
aleksandra518 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 14:09   #2
adri_
BAN stały

Dot.: trądzik-tabletki

chodzi ci o jakies tabletki bez recepty np. visaxinum, ceranova? czy o typowy antybiotyk na recepte?
jesli chodzi o te pierwsze- nie uzywalam, nie wierze w ich dzialanie, jesli ktos ma typowy tradzik to powinien isc do dermatologa i dostac masc lub antybiotyk
jesli chodzi o antybiotyk- od polowy grudnia stosuje Unidox i jest okej, ale na kazdym forum czytam ze po odstawieniu tradzik powraca....
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 17:58   #3
PannaSloneczna
Przyczajenie

Dot.: trądzik-tabletki

Ja miałam i bez recepty i antybiotyki, i szczerze - te bez recepty nie dawały praktycznie nic, antybiotyki były świetne ale trądzik zawsze wracał po jakimś czasie, bo one nie działają trwale. Jak chcesz mieć na stałe ładną buźkę, to tabletki mogą tylko wspomagać resztę - ograniczanie makijażu, zdrową dietę itp. A nie myślałaś o La Roche Posay - Effaclar Duo? Naprawdę dużo daje.
PannaSloneczna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości