Problem z rzęsami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-01, 09:05   #1
Saaali
Przyczajenie

Problem z rzęsami

Cześć dziewczyny Jakieś pół roku temu postanowiłam iść do kosmetyczki i zrobić sobie rzęsy 1:1, chociaż swoje miałam grube i długie, na prawdę ładne. Rzęsy miałam jakiś miesiąc po czym zostałam się prawie z niczym, moje rzęsy zostały tak osłabione, pourywane, zrobiło się ich o połowie mniej aż chciało mi się płakać, nie da sie tego nawet pomalować. Od tamtej pory, chociaż podkreślę, minęło pół roku a rzęsy mi nie odrosły, dalej sa pourywane , używam olejku rycynowego ktory i tak mi nie pomaga.. macie jakies rady ? coś na szybszy porost rzęs?
Saaali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 10:42   #2
Dziwactwo
Raczkowanie

GG do Dziwactwo
Dot.: Problem z rzęsami

Obawiam się, że tylko specjalistyczne odżywki do rzęs (typu revitalash) pomogą. Wiem, że to całkiem duży wydatek, ale chyba doczepienie sobie rzęs tak samo jest sporym kosztem, a skutki są, jakie są.

Szczerze polecam tę odżywkę. To znaczy, przyznam się, że na moich rzęsach cudów nie zdziałała - wzmocniła je jedynie - ale ja naturalnie mam takie rzęsy, że gdy od święta je pomaluję, wszyscy myślą, że mam sztuczne doklejone. Myślę jednak, że na osłabione rzęsy, które wymagają zregenerowania się spisze. Z resztą przyjaciółka w ten sposób odratowała swoje rzęsy po takim samym zabiegu na jakim sama byłaś
Dziwactwo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 16:40   #3
fleurdeluce
Raczkowanie

Dokładnie, też uważam, że tylko takie specjalistyczne odzywki do rzęs naprawdę pomogą, ale jeśli szkoda ci pieniędzy na nie, mozesz najpierw spróbować tej z l'biotica albo eveline i zobaczyć, czy beda jakies efekty obie są po max 15 zł

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 2014-03-01, 16:51   #4
inkajestem
Przyczajenie

Mi pomogła l'biotica, polecam
inkajestem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 18:13   #5
joanna453
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Saaali Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jakieś pół roku temu postanowiłam iść do kosmetyczki i zrobić sobie rzęsy 1:1, chociaż swoje miałam grube i długie, na prawdę ładne. Rzęsy miałam jakiś miesiąc po czym zostałam się prawie z niczym, moje rzęsy zostały tak osłabione, pourywane, zrobiło się ich o połowie mniej aż chciało mi się płakać, nie da sie tego nawet pomalować. Od tamtej pory, chociaż podkreślę, minęło pół roku a rzęsy mi nie odrosły, dalej sa pourywane , używam olejku rycynowego ktory i tak mi nie pomaga.. macie jakies rady ? coś na szybszy porost rzęs?
Polecam Ci serum 4 Long Lashes firmy AA Oceanic. Sama miałam koszmarnie rzadkie i wypłowiałe rzęsy. Po regularnym stosowaniu zaczęły rosnąć jak szalone, tutaj efekt po 42 dniach stosowania. Odżywkę kupiłam w aptece internetowej za ok. 56 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 109___012.jpg (121,3 KB, 36 załadowań)

Bloguję
joanna453 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 18:31   #6
veronia15
Raczkowanie

olej rycynowy jest najlepszy. zregenerował moje zniszczone rzęsy

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:07   #7
kukurukku
Zadomowienie

A mnie bardzo pomogła FEG, na allegro kupiłam za 60zł., bardzo ładne mam rzęsy teraz a jak pomaluje to w ogóle szał ciał i te tanie FEGi to nie podróbki - duzo o tym czytałam i sprawdzałam. Te drogie to nabijanie ludzi w butelke
kukurukku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:17   #8
201705291006
Konto usunięte

Używam Long 4 lashes od 3tygodni i jest cudowna.

http://kosmetycznealterego.blogspot....z-odzywka.html

http://www.idaliablog.com/2014/01/la...-4-lashes.html

naprawdę warto nie mogę się doczekać, aż ukończę kurację
201705291006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:32   #9
adri_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
A mnie bardzo pomogła FEG, na allegro kupiłam za 60zł., bardzo ładne mam rzęsy teraz a jak pomaluje to w ogóle szał ciał i te tanie FEGi to nie podróbki - duzo o tym czytałam i sprawdzałam. Te drogie to nabijanie ludzi w butelke
mi po fegu zaczely wypadac rzesy, ale nie dlugie normalne, tylko jakies krotkie klaczki dlugosc 1 mm. nie wiem skad je mialam to bylo po kilku dniach stosowania tej odzywki na oku nie bylo widac, ze cos ubywa, ale troche sie przestraszylam i przestalam jej uzywac
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 17:12   #10
kukurukku
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
mi po fegu zaczely wypadac rzesy, ale nie dlugie normalne, tylko jakies krotkie klaczki dlugosc 1 mm. nie wiem skad je mialam to bylo po kilku dniach stosowania tej odzywki na oku nie bylo widac, ze cos ubywa, ale troche sie przestraszylam i przestalam jej uzywac
A to dziwne, nic takiego nie zaobserwowalam u siebie ale wiadomo, dla kazdego cos innego

Dziewczyny, mam pytanie: czy macie takie same rzesy na obu powiekach? Bo ja lewe oko mam bardziej 'orzesione', wloski sa tam ladniejsze i dluzsze niz na prawym
kukurukku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 21:57   #11
maria36
Przyczajenie

Też miałam problem z osłabionymi rzęsami po rocznym doklejaniu 1:1 non stop... Na początku używałam olejku rycynowego ale nic nie pomogło, potem było revitalash na początku było ok, z rzęsami coś ruszyło ale po miesiącu staneło w miejscu a później ktoś mi powiedział że ta odżywka jest szkodliwa dla oczu ...:/
maria36 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości