Usta jak farbki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-04, 15:53   #1
kylieminogue
Raczkowanie

Usta jak farbki

Witam,
Ostatnio trochę zmieniła się moda w makijażu odnośnie koloru ust. Parę ładnych razy w różnych miejscach widziałam dziołszki pomalowane szminką do ust wyglądającymi jak farby fluorescencyjne. Przykładem może być Ewa Farna.
To jest pierwszy filmik z programu X Factor, z udziałem Ewy Farnej jaki wyskoczył mi na YouTube.
http://www.youtube.com/watch?v=o1jQXW92Ook
Chciałabym sobie kupić taką szminkę, żeby mieć po niej usta jak farbki ale nie wiem, która firma prowadzi taką serię szminek. Coś mi świta, że widziałam ostatnio taką reklamę- chyba L'oreal ale nie dam sobie głowy ściąć, że to na pewno ta firma.
Znacie takie serie szminek? Jeśli tak, to piszcie
kylieminogue jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:42   #2
madzioha
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 9
GG do madzioha
Dot.: Usta jak farbki

Polecam Sleek matte me - np. odcień brink pink albo party pink. Znajdziesz je na allegro u sprzedającego Bestselery, sklep Selling Beauty czy jakoś tak.
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***

Edytowane przez madzioha
Czas edycji: 2014-03-05 o 12:43
madzioha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 22:17   #3
kylieminogue
Raczkowanie

Zastanawiam się, który z kolorów szminek najbardziej by mi odpowiadał. Mam ciemne włosy i ciemną karnację. Jestem typem kolorystycznym- zima. Proszę o pomoc
madzioha- jeśli chciałabyś mi w tym pomóc to możesz podać mi swojego maila i wysłałabym Ci zdjęcie jak wyglądam bo jakoś nie chciałabym go tu umieszczać :P
Jeśli ktoś będzie chętny mi pomóc, również mogę wysłać na maila zdjęcie
Ja się zastanawiam tak naprawdę nad wyborem dwóch z trzech kolorów, które mi się spodobały ale nie jestem pewna czy będą mi pasować Na razie nie zdradzę, czekam na pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paleta kolorów szminek.jpg (74,7 KB, 57 załadowań)
Stary 2014-03-07, 01:33   #4
Caprice make up
Przyczajenie

hmmm, możesz też użyć pigmentów (jest szeroki wybór odcieni) wymieszać z bezbarwnym błyszczykiem i spryskać fixerem, by to utrwalić. Da taki sam efekt jak szminka, a sama możesz kombinować z kolorami mieszając je
Caprice make up jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 21:51   #5
kylieminogue
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Caprice make up Pokaż wiadomość
hmmm, możesz też użyć pigmentów (jest szeroki wybór odcieni) wymieszać z bezbarwnym błyszczykiem i spryskać fixerem, by to utrwalić. Da taki sam efekt jak szminka, a sama możesz kombinować z kolorami mieszając je
Caprice make up, proszę Cię bardzo, wytłumacz mi co to są te pigmenty- kompletnie jestem zielona w tym temacie. I powiedz, gdzie można coś takiego kupić. W jaki sposób można go zmieszać z błyszczykiem- wlewając go do niego? I co to jest ten fixer- jakiś spryskiwacz do utrwalenia makijażu ?

Edytowane przez kylieminogue
Czas edycji: 2014-03-13 o 21:54
Stary 2014-03-13, 22:25   #6
Caprice make up
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Caprice make up, proszę Cię bardzo, wytłumacz mi co to są te pigmenty- kompletnie jestem zielona w tym temacie. I powiedz, gdzie można coś takiego kupić. W jaki sposób można go zmieszać z błyszczykiem- wlewając go do niego? I co to jest ten fixer- jakiś spryskiwacz do utrwalenia makijażu ?
Pigmenty to takie sypkie cienie, które mają intensywny kolor, można je dostać w każdej drogerii. Mieszasz je z błyszczykiem w ten sposób, że wylewasz odrobinę błyszczyku na dłoń, pędzelkiem nabierasz trochę pigmentu i mieszasz z błyszczykiem. Tak, fixer to spray do twarzy utrwalający makijaż
Stary 2014-03-14, 09:48   #7
Hazel Eyes
Rozeznanie

Cytat:
Pigmenty to takie sypkie cienie, które mają intensywny kolor, można je dostać w każdej drogerii. Mieszasz je z błyszczykiem w ten sposób, że wylewasz odrobinę błyszczyku na dłoń, pędzelkiem nabierasz trochę pigmentu i mieszasz z błyszczykiem. Tak, fixer to spray do twarzy utrwalający makijaż
Caprice, myślisz ze da sie to wymieszać tak, żeby było równomiernie na ustach? tzn zeby nie bylo plam? bo bardzo fajny pomysł z tymi pigmentami
Stary 2014-03-14, 09:58   #8
Caprice make up
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
Caprice, myślisz ze da sie to wymieszać tak, żeby było równomiernie na ustach? tzn zeby nie bylo plam? bo bardzo fajny pomysł z tymi pigmentami
Tak, da radę, żeby zakryć całe usta trzeba nałożyć więcej pigmentu
Stary 2014-03-14, 19:27   #9
kylieminogue
Raczkowanie

Cytat:
Caprice make up- Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź
Powiadasz, że pigment jest to taki sypki cień. A można go wymieszać z matowymi cieniami do powiek ?
Spróbuję zrobić tak jak mówisz- kupić pigment i wymieszać z błyszczykiem. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości