do kosmetyczek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-08, 11:52   #1
geniusz0
Przyczajenie

do kosmetyczek

Hej. Jest tu za pewne dużo dziewzyn które zdawały z powodzeniem egzamin praktyczny (który był pisemny) z technik usług kosmetycznych. Chce Was moje drogie prosić o pomoc:
pisze w czerwcu ale u nas nie przerabiamy żednyh projektów, czy może któraś mi przesłać projekty ale tylko z zakresu twarzy ? które były na egzaminie w minionych latach i z których same się uczyłyście? prosze o pomoc. a z okazji naszego swieta zycze wszystkim paniom duzo uśmiechu
geniusz.0@o2.pl
geniusz0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 09:22   #2
ellish
Zakorzenienie

Dot.: do kosmetyczek

tego jest duzo na necie i tez mozna sobie ksiazeczke kupic z projektami.
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 17:12   #3
asiunia_28
Raczkowanie

no wlasnie na necie jest bardzo dużo. apropo w czerwcu masz twarz? bo ja mam ciało
asiunia_28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 17:45   #4
Lady eSs
Rozeznanie

Na necie jest tego mnóstwo. A zresztą np egzamin na ciało ma być podobno praktyczny, przy stanowiskach, więc bardzo możliwe że i z twarzą też taki będzie.
Stary 2014-03-17, 07:21   #5
kajankas
BAN stały

Przejrzyj strony na uczniów/studentów. A jeśli zależy ci na tym, aby cokolwiek w tym zawodzie osiągnąć, to radzę nawet w takie kwestie bez reszty się zaangażować. Jedynie wtedy rzeczywiście coś sensownego osiągniesz w zawodzie ;-) Poważnie ;-)
kajankas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 21:45   #6
Majeczka44
Raczkowanie

Hehe... pamiętam te czasy, ale ja nie chodziłam do szkoły kosmetycznej. Człowiek również szukał wszystkiego po najniższej linii oporu.
Ale najważniejsze, że to nie był mój zawód - gdyby to dotyczyło wykonywanego zawodu to pewnie teraz byłoby mi szkoda tego okresu ;-)
Majeczka44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 07:15   #7
kajankas
BAN stały

U mnie było całkowicie inaczej, po prostu wiedziałam, że nie będzie mi łatwo i stąd się wzięło od razu moje zaangażowanie do nauki tego zawodu. I to mi właśnie popłaciło, bo bardzo dużo się nauczyłam, mocno się rozwinęłam, no i przede wszystkim w planach mam założenie własnego salonu ;-)
Stary 2014-03-20, 12:20   #8
geniusz0
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez asiunia_28 Pokaż wiadomość
no wlasnie na necie jest bardzo dużo. apropo w czerwcu masz twarz? bo ja mam ciało
wiem że jest tego dużo ale mam internet tylko w telefonie z którego nie mogę pobierać żadnych plikow. a na książkę nie mam pieniędzy bo płace za szkole. i w czerwcu mam egzamin z twarzy. proszę osoby które zdawały o wysłanie materiałów na maila. będę wdzięczna.
geniusz0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 21:04   #9
Majeczka44
Raczkowanie

Ja tam w planach mam kolejne szkolenia, ale czy będą z tego jakieś efekty, to zobaczymy.
Marzy mi się podologia i masaże, najpierw muszę odłożyć trochę kasy. Po prostu wiem, że przy odpowiednim podejściu będę miała własną działalność.
Majeczka44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 07:23   #10
kajankas
BAN stały

Polecam podologię - można fajnie podwyższyć sobie zarobić, bo akurat zainteresowanie tą tematyką jest całkiem spore. Ale również i szkolenie jest dosyć wymagające. Ponad 2 tygodnie codziennej nauki + samodzielna teoria do przerobienia. Ale na prawdę warto.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości