Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI - Strona 66 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-11-30, 13:59   #1951
martaakow
Zakorzenienie

Dot.: Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cześć, nie odzywałam się nigdy w wątku, bo nie miałam do tej pory żadnej styczności z azjatyckimi kosmetykami i nawet niespecjalnie miałam ochotę zamawiać je z dużą przebitką i testować w ciemno.
Ale teraz jestem w Korei i myślałam, żeby może popatrzeć na jakieś jasne podkłady, bo sporo się naczytałam, że mają duży wybór. Tylko że nie bardzo wiem, czego w ogóle szukać. Byłam w jakimś centrum handlowym i przeglądałam podkłady, ale nie znalazłam nic jasnego. Największym problemem jest tutaj dla mnie to, że nikt nie mówi po angielsku, więc nawet nie mam jak sie poradzić w sklepie

PS. Koreanki mają paskudne cery
martaakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 15:46   #1952
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Cześć, nie odzywałam się nigdy w wątku, bo nie miałam do tej pory żadnej styczności z azjatyckimi kosmetykami i nawet niespecjalnie miałam ochotę zamawiać je z dużą przebitką i testować w ciemno.
Ale teraz jestem w Korei i myślałam, żeby może popatrzeć na jakieś jasne podkłady, bo sporo się naczytałam, że mają duży wybór. Tylko że nie bardzo wiem, czego w ogóle szukać. Byłam w jakimś centrum handlowym i przeglądałam podkłady, ale nie znalazłam nic jasnego. Największym problemem jest tutaj dla mnie to, że nikt nie mówi po angielsku, więc nawet nie mam jak sie poradzić w sklepie

PS. Koreanki mają paskudne cery
paskudne że trądzik?

na jakie firmy patrzyłaś? Z wyższej półki jasne ma Laneige, już Sulwhasoo to ponoć ciemnica, Innisfree smart foundation najjaśniejsze są też ponoć jasne.
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 18:27   #1953
LilyVanDerWoodsen
Raczkowanie

Popatrz na koncern Amore Pacific (OHUI ), oni otwieraja sie na rynki nieazjatyckie i to widac w kolorach. Fakt, drogawe ale za to komfort
LilyVanDerWoodsen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 14:54   #1954
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
paskudne że trądzik?

na jakie firmy patrzyłaś? Z wyższej półki jasne ma Laneige, już Sulwhasoo to ponoć ciemnica, Innisfree smart foundation najjaśniejsze są też ponoć jasne.

Tak. Trądzik przykryty warstwą zwarzonej tapety.

Nie pamiętam na co patrzyłam. Tak tylko przejrzałam, bo jakoś wydawało mi się, że koreańskie podkłady są jaśniusieńkie.
Ale wszystko bardzo ciemne.
I nawet na ulicach nie widać kobiet/dziewczyn z jasnymi cerami. Wszystkie raczej są ciemne. A na pewno dużo ciemniejsze niż ja.
Ale zapamiętam sobie te marki. Jak je spotkam, to przejrzę, ale nie wiem, czy będę miała na to czas, bo jednak jestem tu w delegacji, a nie na wakacjach

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Popatrz na koncern Amore Pacific (OHUI ), oni otwieraja sie na rynki nieazjatyckie i to widac w kolorach. Fakt, drogawe ale za to komfort

Dzięki, zapamiętam
Chociaż myślałam, że udałoby mi się kupić coś w miarę taniego, ale nie zanosi się na to.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 22:38   #1955
LilyVanDerWoodsen
Raczkowanie

A jeszcze Missha 13 o ile jesteś różowa i potrzebujesz mocnago krycia.
LilyVanDerWoodsen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 13:47   #1956
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Tak. Trądzik przykryty warstwą zwarzonej tapety.

Nie pamiętam na co patrzyłam. Tak tylko przejrzałam, bo jakoś wydawało mi się, że koreańskie podkłady są jaśniusieńkie.
Ale wszystko bardzo ciemne.
I nawet na ulicach nie widać kobiet/dziewczyn z jasnymi cerami. Wszystkie raczej są ciemne. A na pewno dużo ciemniejsze niż ja.
Ale zapamiętam sobie te marki. Jak je spotkam, to przejrzę, ale nie wiem, czy będę miała na to czas, bo jednak jestem tu w delegacji, a nie na wakacjach

Dzięki, zapamiętam
Chociaż myślałam, że udałoby mi się kupić coś w miarę taniego, ale nie zanosi się na to.
Jak jesteś bardzo blada to nie wiem czy w Korei znajdziesz coś taniego i bardzo jasnego, z tańszych jest np Etude House Cotton Fit N02, kiedyś miałam jasny Baviphat ale go chyba już nie produkują, OHUI, IOPE ponoć za ciemne dla totalnych bladziochów, HERA raczej też, może coś z Innisfree, BRTC.
Blada słowianka i tak będzie jaśniejsza od bladej Koreanki a ten efekt porcelanowej skóry na filmach, dramach to nałożony jaśniejszy i szarawy w tonie podkład/bb bo widziałam wiele razy żółtą szyję i rozjaśnioną ochłodzoną mejkapem twarz i w kamerze pewnie dodatkowo daje to efekt super jasnej twarzy

A jak chcesz cushion to na blogu poszukać co bladej autorce pasuje
http://asianskincareblog.blogspot.co...ion_foundation

przypomniało mi się że miałam z rozbiórki próbki fajnego cc nazywał się Want it(nazwa firmy???)2gy Aura Signature Golden cc cream, żółtawy ton, jasny, niewidoczny na skórze, krycie lekko średnie jak dla mnie.

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2016-12-02 o 14:01
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb creamy, hera, ohui, su:m37

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości