jaki puder dla jasnej cery? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-11, 07:20   #1
lanalee
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12

jaki puder dla jasnej cery?

dzien dobry, mam nadzieje że zamieszczam swój wątek w odpowiednim miejscu. Potrzebuje jakiejkolwiek rady dotyczącej wyboru pudru do twarzy,mam cere jasną i zależy mi ,żeby puder w żadnym stopniu mnie nie ,,przyciemniał,, . Mam cere mieszaną,krostki wyskakują przed okresem standard i tak,postanowiłam cokolwiek zrobić,żeby w jakiś sposób zatuszować to tu i tam. Rano nakładam filtr a później puder bambusowy, jednakże gdy jestem w szkole pare godzin ,nakładam kolejną małą warstwe pudru żeby poprawić i cholera wie,poźniej (powiedzy po godzinie) moja twarz jest ciemniejsza?

Niedługo planuje zakupić krem bb skin 79 i musze wiedzieć,jaki puder będzie dla mnie w miare odpowiedni. Zmienić puder bambusowy na inny?
Eh, kompletnie się nie znam w tym temacie także z góry przepraszam za błędy ;/
lanalee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 10:23   #2
dziewcze421
Przyczajenie

Dot.: jaki puder dla jasnej cery?

spróbuj może jakiegoś pudru sypkiego - ja mam cere tłustą doisyc i sypki sprawdza sie najl;epiej,
dziewcze421 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 14:23   #3
katarzyna_kilar
Przyczajenie

najlepszy jest puder transparentny bo dostosowuje się do koloru skóry
katarzyna_kilar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 18:18   #4
Gallant
Przyczajenie

Ja również polecam puder sypki. Też mam jasną cerę, mieszaną i ten puder sprawdza się u mnie najlepiej. Używam pudru charakteryzatorskiej firmy Ben Nye i szczerze go polecam- jest rewelacyjny

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Jeśli chodzi o BB skin 79 to ja nie byłam z niego zadowolona. Kupując go myślałam, że okaże się idealnym rozwiązaniem na upalne dni, że chociaż odrobinę zamaskuje sińce pod oczami, piegi( chociaż na tym najmniej mi zależało), rozszerzone pory, wypryski. Absolutnie nie spełnij swojej roli, mało tego, po nałożeniu jeszcze bardziej rozjaśniał moją twarz- tak, że szyja była ciemniejsza od buzi Później zaczęłam go używać wyłącznie jako bazy pod fluid, samodzielnie nigdy. Nie mniej jednak, jeśli nie lubisz efektu fluidu na twarzy, być może BB skin będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem
Gallant jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 18:51   #5
lanalee
Raczkowanie

właśnie nie chciałabym nakładać fluidu i bardziej zależy mi na czymś...bardzo delikatnym, tak żeby w sumie nie było widać,że mam na twarzy jakikolwiek podkład itp

czytałam,że puder bambusowy jest transparentny dlatego też go zamówiłam. Szkoda,że później na mojej twarzy ciemnieje i ,,chyba się troszke opaliłaś,, .

Dziewczyny, a propozycje jaki puder sypki powinnam kupić? : )
Stary 2014-03-12, 20:11   #6
Gallant
Przyczajenie

Ja polecam puder transparentny Ben Nye. Jest baardzo wydajny, starcza naprawdę na długo
"Transparentne pudry Amerykańskiej firmy Ben Nye to wysokiej jakości produkt profesjonalny. Jest on niezbędny dla utrwalenia i zmatowienia wszelkich podkładów w kremie dając im niezwykle gładki i niewidoczny efekt finalny. Pudru transparentne nie nadają koloru, a co za tym idzie nie zmieniają koloru podkładu a jedynie utrwalają go i utrzymują go na swoim miejscu. Niezbędny produkt w kufrze każdego charakteryzatora i wizażysty."
Używałam tego w kolorze różowym( Pretty pink) oraz białego( Neutral set). Biały matowi skórę na dłużej, nie potrzebna jest żadna poprawka w ciągu dnia- mam skórę tłustą na czole, brodzie i nie musiałam nakładać kolejnej warstwy w ciągu dnia.
Cena: 50 złotych za 80 gr. lub 80 złotych za 226 gr. Cena nie jest z kosmosu więc warto w niego zainwestować. Zawsze do niego wracam, nawet gdy w międzyczasie kupię mnóstwo innych. Mój numer 1

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

http://www.charakteryzacja.com/index...ted_properties[500558][10]=2132&selected_properties[500558][11]=1068&itlshop_quantity=
Stary 2014-03-12, 21:22   #7
lanalee
Raczkowanie

gallant, dziękuje bardzo myśle,że jakoś się przemęcze i zużyje do końca pudru bambusowego a później zakupie ten ,który zaproponowałaś
dziękuje za odzew!
Stary 2014-03-13, 12:34   #8
Gallant
Przyczajenie

Nie ma za co Daj znać później, czy również Ci się podoba

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

A co do fluidu, kupiłam ostatnio affinimat firmy Maybelline. Jest matujący i nie zostawia śladu na skórze, wtapia się idealnie w cerę. Jeśli masz gdzieś koło siebie Rossmana lub jakąś inną drogerię gdzie mogłabyś dostać ten podkład, może warto wstąpić i go zobaczyć? Zapłaciłam za niego 18 złotych.
Stary 2014-03-13, 16:50   #9
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

jeśli chodzi o transparentny sypki to polecam vichy dermablend setting powder
Stary 2014-03-13, 17:36   #10
Gallant
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o transparentny sypki to polecam vichy dermablend setting powder
Identyczny efekt jest po pudrze, o którym wspomniałam wcześniej Przepaść cenowa też jest wielka
Stary 2014-03-13, 18:41   #11
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez Gallant Pokaż wiadomość
Identyczny efekt jest po pudrze, o którym wspomniałam wcześniej Przepaść cenowa też jest wielka
zależy kto co lubi, u każdego też sprawdza się inaczej dany produkt
Stary 2014-03-13, 23:35   #12
lanalee
Raczkowanie

zdecyduje sie na puder polecony przez gallant, niestety musze pamietac o swojej kaprysnej skorze a i kosmetyki ,szampony polecone od mojego dermatologa na recepte nie sa tanie takze musze jakos te swoje pieniadze porozdzielac
Stary 2014-03-14, 16:48   #13
adri_
BAN stały

tez wlasnie zamowilam ten krem, bo czytalam dobre opinie i chcialam go wyprobowac
ja mam puder transparentny z art deco, on nie ciemnieje, mnie troche wybielal, przynajmniej takie mialam wrazenie mozesz kupic ten puder w okraglym opakowaniu z puszkiem za ok.55-60 zl albo mozna kupic od razu sam wklad za jakies 38- 40 zl
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 18:07   #14
lanalee
Raczkowanie

adri, o jesli puder troche wybiela,to dla mnie w sam raz a gdzie go kupilas?przez internet pewnie?
hej napisz pozniej,co sadzisz o tym bb kremie ja zamowie go dopiero za bodajze dwa tygodnie, na szczescie mozna zakupic w probkach takze w razie czego,nie przeplace
Stary 2014-03-16, 21:00   #15
adri_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez lanalee Pokaż wiadomość
adri, o jesli puder troche wybiela,to dla mnie w sam raz a gdzie go kupilas?przez internet pewnie?
hej napisz pozniej,co sadzisz o tym bb kremie ja zamowie go dopiero za bodajze dwa tygodnie, na szczescie mozna zakupic w probkach takze w razie czego,nie przeplace
puder art deco kupilam w douglasie
a dzis wlasnie probowalam skin 79, mam ten w rozowym opakowaniu i bardzo ladnie sprawdza sie na skorze, wczesniej z kremow azjatyckich uzywalam bio- essence i tez byl bardzo fajny, ale 79 chyba daje naturalniejszy efekt i nie daje na dzien dobry takiego bialego koloru na twarzy, tzn. tworzy naturalny kolor i efekt po bio- essence musialam troche odczekac na wchloniecie sie, zeby doprowadzic to do ladnego koloru. wiadomo, te swieze plamki ktore mam nie pokryl, ale i tak jest bardzo fajny, ja ejszcze klade troche pudru matujacego, bo mam problemy ze swieceniem
no niestety cena tego kremu jest wysoka, ale one sa bardzo wydajne. zanim kupisz ten krem mozesz tez przetestowac krem bielendy ale cc, kupilam go przypadkowo i bardzo mi przypadl do gustu, plusem jest oczywiscie cena mam nadzieje ze pomoglam, pozdrawiam
Stary 2014-03-17, 11:58   #16
Adelajda84
Wtajemniczenie

Mam strasznie tłustą cere,stosowałam różne podkłady,pudry itp z żadnego nie byłam w 100%zadowolona do momentu aż trafiłam na podkład w musie z avonu.Dla mnie cudooooo.Twarz matowa przez wiele godz bez konieczności pudrowania twarzy w ciągu dnia.Wystarczy sam podkład,mam jaśniutki ivory.

Było 90 kg
Jest 59 kg /-31 kg
Adelajda84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 17:16   #17
blackdaisy
Rozeznanie

Bardzo dziwne, ze ten puder bambusowy z BU Ci ciemnieje... ja go uzywam juz pare lat i jest idealny.

PS. Tez jestem bardzo jasna.
blackdaisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 20:12   #18
adri_
BAN stały

tez kiedys uzylam bambusowego pudru z BU- podkradlam siostrze i nie wiem czy nalozylam go za duzo ( chociaz staram sie zawsze tylko lekko przyprószyc twarz), ale tworzyl jakas dziwna powloke na skorze, taki jakis zamulony byl ten makijaz nie umiem tego wytlumaczyc
Stary 2014-03-28, 18:30   #19
Priesta
BAN stały

Mi bardzo odpowiada transparentny puder z Eveline
Priesta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 08:24   #20
lanalee
Raczkowanie

dziękuje za taki odzew,naprawde bardzo mi pomogłyście w sumie teraz, gdy tylko rano nakładam puder bambusowy jest wszystko ładnie i gdy jestem już pare godzin w szkole,powstrzymuje się od przypudrowania twarzy no obawiam się,że mi pociemnieje cholera wie

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

adri ,dla mnie w sam raz 79,tak mysle dzieki za komentarz niebawem zamowie probke i mam nadzieje,ze u mnie sie sprawdzi
Stary 2015-07-22, 22:04   #21
Florence999
Raczkowanie

Wszelkie pudry transparentne nadają się do jasnej cery - nie dają żadnego koloru.
Florence999 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości