oklapnięte długie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-02, 17:15   #1
evvi
Przyczajenie
 
Avatar evvi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 12

oklapnięte długie włosy


Przeglądałam różne posty o oklapniętych włosach ale nic nie znalazłam zbliżonego do mojego problemu, bo to i chyba nie problem, a rzecz gustu. Otóż włosy mam proste jak kołki i śliskie bardzo i to bez względu na to czy daję na nie odżywkę czy nie. Farbuję je u fryzjera, raz na 3-5 miesięcy, więc używam szamponów do włosów farbowanych żeby nie wypłukiwać koloru. Chciałabym je mieć takie sztywne bardziej i żeby mi odstawały od głowy a nie trwały takie przyklejone do czaszki . Znacie jakieś fajne szampony które mogłyby to uczynić? Czy mam je sobie piwkiem trefić???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy oklap.jpg (27,7 KB, 176 załadowań)
evvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 20:16   #2
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: oklapnięte długie włosy

hej będę śledzić ten wątek, bo mam podobny problemik... w sumie taki sam dotychczas włosy od skóry odklejał mi szampon w takim żółtym opakowaniu z yves rocher, ale już mi się skończyły zapasy i nie wiem co dalej począć z tymi włoskami...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:25   #3
Monika:)
Raczkowanie
 
Avatar Monika:)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 191
Dot.: oklapnięte długie włosy

Hej ja również przylączę się do zapytania mam ten sam problem proste jak druty,śliskie i za żadne skarby nie da się ich "nadmuchać" ech
__________________
"Mówią, że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie połowy... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie..."
Monika:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:29   #4
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: oklapnięte długie włosy

Witam
Może warto spróbować szamponu ujędrniającego do włosów,jak sie nie myle to Loreal ma coś takiego w ofercie.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 13:55   #5
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 703
Dot.: oklapnięte długie włosy

Mi pomagala pianka do ukladania wlosow TAFT ( zolta, czerwona) nakladana w malych ilosciach u nasady wlosow ( na całej długosci nie polecam, poniewaz wlosy staja sie "sztywne") , potem dobrze jest wysuszyc wlosy suszarka trzymajac glowe pochylona w dol ( suszyc "od gory", nie koniecznie koncówki włosów)
Mam wlosy ok 10 cm "przed pasem", efekt byl caly dzien fajny

Obecnie uzywam pianki, ale juz bez suszarki, ide spac z mokra glowa, włosy spia "nad poduszka" efekt slabszy ale tez oki

Jak ktos ma czas i cierpliwosc, mozna wlosy nawinac na bardzo grube walki, rozgdzac suszarka i delikatnie spryskac lakierem - rozwinac

pozdrawiam
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 17:11   #6
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: oklapnięte długie włosy

ja nie mam takiego problemu, bo sciełam włosy do ramion, jedyne co mnie denwrwuje to to ze czasem u nasady włosów sa takie oklapłe i to jak widac wcale nie jest spowodowane dlugoscia włosów
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 19:21   #7
evvi
Przyczajenie
 
Avatar evvi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 12
Dot.: oklapnięte długie włosy

cierpliwość do wałków nie mam, ale z tą pianką chyba przetesuję, do tej pory stosowałam lakier - głowę spuszczałam w doł i psikałam, ale efekt przypominał wampa z lat 80 i już tego nie robię..... moje włosy też spia mokre za poduszka, wiec skoro u ciebie jakos dziala, to moze u mnie tez..... dzieki
evvi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 16:48   #8
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 703
Dot.: oklapnięte długie włosy

Cytat:
Napisane przez evvi
..... moje włosy też spia mokre za poduszka, wiec skoro u ciebie jakos dziala, to moze u mnie tez..... dzieki
evvi
czasem moze sie zdarzyc ze wstaniesz rano , wlosy nadal mokre i poduszka tez wtedy suszarka na 2 minutki i sa ladne

Kiedys zasnelam z maseczka na glowie (2 jaja+ olejek rycynowy + nafta ) w nocy recznik gdzies mi znikl, a rano nie moglam odkleich wlosow od poduszki.

pozdrawiam
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 16:04   #9
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: oklapnięte długie włosy

Ja sobie na duzej okraglej szczotce modeluje i jest gites
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.