W KONCU Podklad kryjacy bez efektu MASKI +przyjazny SKLAD+trwaly !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-12, 01:23   #1
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

W KONCU Podklad kryjacy bez efektu MASKI +przyjazny SKLAD+trwaly !!!

Wyprobowalam ,chyba juz wszystkie marki podkladow z przyjaznym skladem dla skory,ale zawsze -przewaznie bardzo malo kryly,byly nietrwale,albo zbyt tlustawe,mazaly sie .... szybko znikaly ze skory.........Probowalam tez mineraly ,ale na mojej buzi minerały bywały kapryśne i czasami zamiast super fajnego makijażu miałam totalną masakrę ..czasami nawet potrafily uszulic,albo prawie w ogle nie kryc..
Niedawno w centrum handlowym w de .wpadlam na kosmetyki Annemarie Börnlind piekne naturalne kolory cieni do powiek ,ale niektore slabo napigmentowane I NIE POLECAM fluidu-podkladu z tej firmy -maze sie tak samo jak Lavera i jest bardzoo nietrwaly +prawie w ogole nie kryje ...

ALE maja dwie perelki PODKLAD COMPACT -ktory ladnie kryje ! w koncu !! bez efektu maski +TRWALY nie jest zbyt tlustawy,ale tez nie wysusza i daje aksamitne MIEKKIE WYKONCZENIE skora wyglada jak pupa niemowlaka !!!nie wyglada sztucznie pudrowato badz zbyt tlustawo,w kazdym swietle ladnie naturalnie -ladne odcienie - ivory(dla jasnej karnacji,bez tonow rozowych ,badz pomaranczowych )
Niestety sa to kosmetyki trudne dostepne i ten podklad o ktorym mowie ,troche drogi ,bo kosztuje okolo 25€ -czyli jakies 100 zl ,ale jakosc naprawde swietna !! Kupowalam kosmetyki clinique ktore sa w podobnej cenie ,clinique troche drozszy, niby clinique hipoalergiczne ,a uczulaly mnie ..,zapychaly-psuly skore..dusily ja..(pore refiner,superbalance,anti blemish soluthion-do tego jasne odcienie byly zbyt szarawe, badz wpadajace w pomarnancz..)..a mam skore dosyc wymagajaca wrazliwa z tendencja do niedoskonalosci ,zapychania ,zaskornikow ...

a druga perelka tej marki to kredka do oczu(odcien czarny -tylko ten odcien probowalam) Przyjazny sklad dla oczu +bardzo trwala !!

Naprawde polecam ten podklad, szczegolnie osobom majacym problemy ze skora -wrazliwa ,ktore maja niedoskonalosci widoczne.

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-03-12 o 02:10
Czlowiek Istota Marna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 03:55   #2
Father of Dragons
Raczkowanie

Dot.: W KONCU Podklad kryjacy bez efektu MASKI +przyjazny SKLAD+trwaly !!!

Z ciekawości- jaki jest skład tej kredki? ^^,
Father of Dragons jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 05:38   #3
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Sklad kredki do oczu: HYDROGENATED JOJOBA OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, HYDROGENATED COTTONSEED OIL, MANGIFERA INDICA (MANGO) SEED OIL, EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, GLYCERYL CAPRYLATE, COPERNICA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, TOCOPHEROL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE
May contain:
CI 77499 (IRON OXIDES), MICA, CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE)

Mam tylko czarna, mam oczy bardzo wrazliwe i zawsze kupowalam kredki delikatne eko,ale bardzoo szybko rozmazuja sie,znikaja-bardzoo nietrwale .. Probowalam rowniez clinique kredki do oczu wysuwanej i tej w kredce i jedna i druga podrazniala mi oczy...moze nie od razu ,ale po jakiejs godzince ,paru mialam juz zaczerwienione oczy.. Za kredke " AnneMarie Börnlind " w centrum handlowym w Niemczech zaplacilam 9,90 € -czyli jakies 40 zl.
Nawet na naszym wizazu w kwc -jest recenzja tej kredki,niestety bardzo trudno ja dostac-ogolnie kosmetyki AnneMarie Börnlind"...

Czas edycji: 2014-03-12 o 06:07
Stary 2014-03-12, 16:53   #4
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

I od razu wątek musiał o tym powstać? Są zbiorcze o podkładach ...
o_Khaleesi_o jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 17:08   #5
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie

Sadze,ze to przydatny watek ,szczegolnie dla kobiet ktorych podrazniaja kredki zwykle ,badz te eko sa nietrwale ,rozmazuja -a stosowalm juz wszytskie kredki EKO -przyjazne dla oczu i nie spotkalam jeszcze kredki eko ktora by sie dobrze trzymala ,byla trwala jak ta AnneMarie Bornlind i dobra jest jeszcze firmy SANS SOUCIS-podobna jest do Annemarie -rowniez bardzo trwala .. a i ten watek nie tyczy sie tylko podkladu...

Czas edycji: 2014-03-12 o 17:16
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości