Chce być ładna :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-08-23, 11:27   #61
paskudas
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Chce być ładna :(

Cytat:
Napisane przez Witaminaaa Pokaż wiadomość
W sumie to dobrze, rzeczywiście będzie łatwiej.
Wstawiam jedno z niewielu zdjęć i naprawdę, proszę bez negatywnych komentarzy

Proszę

Anita - dziękuje, jakoś po twoim komentarzu jest mi lepiej a suchych szamponów używałam i cóż, ja to wybryk natury najwidoczniej jestem , bo pomagały, ale na krótko, dwie godziny zaledwie. Ah, no i sprostuję - nie myję włosów przez dwa dni weekendu (z czym się okropnie czuję), bo właśnie gdzieś czytałam o tym, że nie wolno często myć. Ale ja taki czyścioch jestem i ciężko mi
spodziewałam się potwora po Twoim opisie a tu śliczna naturalna dziewczyna !
Stary 2014-08-23, 18:17   #62
Agata124611
Raczkowanie

Twój trądzik może być wywołany słodyczami, tak jak u mnie. Dlatego warto odstawić wszelki cukier chociaż na min. miesiąc i zobaczysz czy ci pomoże. Nie każdym pomaga, ale warto spróbować.

Zrób przedziałek na środku głowy, albo prawie na środku, wyszczupla twarz i wygląda się trochę doroślej A przynajmniej ja mam takie wrażenie.

Dobrze że wydepilowałaś brwi, bo one duuużo zmieniają. Robiłaś je u kosmetyczki czy sama?

64-60-58-56-54-52-50
Agata124611 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:22   #63
tosiamagdzia
Przyczajenie

Smile Dot.: Chce być ładna :(

Jesteś naprawdę ładną dziewczyną.To że ktoś Ci mówi że jesteś brzydka nic nie znaczy ,mniej to po prostu gdzieś. Ja gdy byłam w twoim wieku miałam problem z trądzikiem i słyszałam głupie teksty typu pryszczaty łeb. No ale cóż... Też miałam mam i będę miała duży nos ale gdy poszukasz se w google np. jak zakryć duży nos no napewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli chodzi o brwi nie warto tracić czas na kosmetyczkę ja robię to sama.A uwierze miałam z nimi gorzej niż ty w przedszkolu miałam wypadek i rozcięłam se głowę na samej brwi i od tamtej bory miejsce blizny jest puste a nad nią rośnie dalszy ciąg brwi więc samodzielnie go sobie wyrwałam i tyle i szczerze też miałam problem z włosami po prostu kup sobie duży uniwersalny szampon fryzjerski i myj codziennie ja tak robię.A blizny do wesela się zagoją
tosiamagdzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:58   #64
rousse
BAN stały

Włosy trzeba myć tak często jak potrzebujesz, chcesz codziennie, myj codziennie. To mit, że "częste mycie skraca życie" tyczy to się też włosów Wręcz przetłuszczone włosy według niektórych (w tym i mnie) bardziej wypadają.
rousse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 04:45   #65
LoveMessages
Zakorzenienie

Dziewczyno wcale nie jesteś brzydka! Jesteś normalną nastolatką.
Dla pocieszenia powiem Ci, ze ze mnie całe gimnazjum się śmiało, że wyglądam tak czy siak a tak na prawdę wygląd był tylko pretekstem, widzieli, że mam niską samo ocenę i to wykorzystywali. Jednak z wiekiem piękniałam i z roku na rok jestem coraz ładniejsza Może i nie skromnie, ale kobieta z wiekiem na prawdę albo staje się ładniejsza albo wręcz odwrotnie.
Skorzystaj z rad dziewczyn dobrze na nich wyjdziesz.
LoveMessages jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 15:41   #66
szalona257
BAN stały

no własnie musisz wstawić zdjęcie
szalona257 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 20:10   #67
karolynka90
Zakorzenienie

Na początku powiem, że bardzo ładna z Ciebie dziewczyna, taki dziewczęcy urok od Ciebie bije

Cytat:
Napisane przez Witaminaaa Pokaż wiadomość
-Mam wielki nos. Nienawidzę go. Tak bardzo go nie znoszę...
-Okrągłą beznadziejną twarz.
Nie wiem czy już się malujesz (jeśli nie doczytałam, to przepraszam), ale delikatnym makijażem można skorygowac takie rzeczy
Ciemne kolory ukrywają, jasne uwypuklają - to są główne zasady stosowania korektorów i brązera.
Cytat:
-Jakieś wielkie, bezsensowne (?) brwi.
Regulacja
Cytat:
-Pełno blizn po trądziku, i ogólnie trądzik - chociaż z nim walczę, jest go coraz mniej, blizny są mniej widoczne, więc to, nie jest może jeszcze taką wielką tragedią.
Dermatolog + dobre, delikatne kosmetyki.
Zwróc uwagę szczególnie na kremy. Jeśli masz skłonnośc do powstawania zaskórników, uważaj na kremy, które w swoim składzie mają parafinę (paraffinum liquidum, mineral oil), tam z tyłu opakowania. Parafina potrafi zrobic krzywdę skórze.
Cytat:
-Mimo, że uwielbiam wf, chodzę do klubu sportowego, jestem gruba (nogi mam chude, ale brzuch) + byłam na diecie, nie pomogła. Ćwiczę systematycznie. Ale słodycze... piję dużo wody, ja już nie wiem o co chodzi, chyba się poddam z tym :/
Nie poddawaj się! Na początek ogranicz słodycze, zamiast batonika zjedz zielone jabłko lub jogurt naturalny z płatkami + suszoną żurawiną
Cytat:
- Moje włosy się ciągle przetłuszczają, ok, wiem - dojrzewanie. Ale myje je codziennie! wieczorem, a z rana - tłuste. A jak nie z rana, to do ok. 12 i znowu są tłuste.. + są strasznie oklapnięte (
Używaj delikatnych szamponów, odżywek do spłukiwania lub w sprayu, nie dotykaj włosów w ciągu dnia.
Cytat:
I ogólnie takie tam "niby" szczegóły, które sprawiają, że najchętniej zakopałabym się pod pościel i nigdy nie wyszła, żebym nie musiała nikogo straszyć
Absolutnie nie straszysz Głowa do góry!
Stary 2014-11-10, 11:29   #68
rousse
BAN stały

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Parafina potrafi zrobic krzywdę skórze.
Parafina nie jest dla osób z tłustą/mieszaną cerą, bo natłuszcza, ale nie kłam, że może zrobić krzywdę, bo jeszcze ktoś to przeczyta i uwierzy Przypominam, że to składnik często dostępny w "kosmetykach aptecznych", to jedyny składnik kosmetyków, który powoduje najmniej uczuleń, w przeciwieństwie do olei roślinnych, jest wybawieniem dla alergików i osób z bardzo suchą atopową cerą...

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Używaj delikatnych szamponów, odżywek do spłukiwania lub w sprayu, nie dotykaj włosów w ciągu dnia.
Nie ma to jak szczegółowa, wyczerpująca rada A czemu akurat w sprayu? Odżywki w sprayu tak jak nie w sprayu, mogą byc dobre, a może byc totalne g****, w sprayu występuje zarówno mgiełka Radical, jak i jakis silikonowy szajs. Nie znam osobiście (poza mgiełkami) niczego "włosomaniaczego" dodstępnego w sprayu, ale jak Ty znasz to podaj.
Stary 2014-11-10, 11:34   #69
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Parafina nie jest dla osób z tłustą/mieszaną cerą, bo natłuszcza, ale nie kłam, że może zrobić krzywdę, bo jeszcze ktoś to przeczyta i uwierzy Przypominam, że to składnik często dostępny w "kosmetykach aptecznych", to jedyny składnik kosmetyków, który powoduje najmniej uczuleń, w przeciwieństwie do olei roślinnych, jest wybawieniem dla alergików i osób z bardzo suchą atopową cerą...
Przecież wypowiadam się w wątku osoby, która ma trądzik, to chyba logiczne, że odnoszę sprawę z parafiną do jej konkretnej osoby?
A takiej skórze może zrobic krzywdę.
Wiem co to za składnik, dziękuję za wykład.
Stary 2014-11-10, 12:00   #70
rousse
BAN stały

Cytat:
A takiej skórze może zrobic krzywdę.
Ale czytają te watki też inne osoby, mogą pomyśleć , że każdego to dotyczy, pisząc tak jak Ty, moznaby powiedzieć, że każdy składnik jest zły i moze zrobić krzywdę nawet witamina C i woda
Stary 2014-11-12, 15:36   #71
EwaZagaja
Przyczajenie

[QUOTE=Frumoasa Domnisoara;45604240]Nie zgadzam się z tym. Nie wolno tak przetłuszczać włosów, bo tylko zaczynają bardziej wypadać. Poza tym kto lubi chodzić z tłustą, swędzącą głową? Włosy należy myć według potrzeb, nawet codziennie. Sama mam problem z przetłuszczającymi się włosami i nie mycie ich przez 2 lub 3 dni to największa głupota jaką bym mogła zrobić - naprawdę lecą wtedy garściami.

Ja polecam używanie szamponów dla niemowląt może to się wydawać głupie ale to naprawdę pomaga! Jest tak bo wtedy nie podrażniasz skóry głowy i nie wydziela ona tyle sebum które przetłuszcza twoje włosy.
EwaZagaja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości