Manicure hybrydowy - zestaw na początek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-03-18, 22:00   #1
kattunge
Raczkowanie

Manicure hybrydowy - zestaw na początek

Witajcie,

chciałabym zacząć robić sobie hybrydę w domu. Przeczytałam sporo wątków na forum,jednak wciąż mam mętlik w głowie i nie wiem jaką firmę wybrać.

Chciałabym aby były to lakiery z nie za wysokiej półki cenowej, ale stosunkowo dobrej jakości (nie chcę kupować tandetnych zestawów z allegro). Ważne, aby dobrze odmaczały się w acetonie (aby nie trzeba było ich piłować przypadkiem) i nie przysparzały początkującej osobie problemów. Jeśli miałyby jeszcze do tego pojemność 5-8 ml to już by była w ogóle rewelacja.

Czy mogłybyście mi powiedzieć na jaką firmę się zdecydować? Wyczytałam, że Tifton, Cosmetics Zone, Indigo są dosyć dobre. Czy uważacie, że na początek do nauki będą ok? Czy może lepiej coś innego? Jaką bazę i top dobrać do tego, z tej samej firmy czy nie?

z góry dzięki
kattunge jest offline  
Stary 2014-03-20, 08:58   #2
Frutellka xD
Zadomowienie

Dot.: Manicure hybrydowy - zestaw na początek

Ja sobie na początek kupiłam zestaw z Cz i póki co jestem zadowolona, ale bazę tak jak dziewczyny polecały w innym wątku mam z gelish, a top eco Kolorki z Cz fajnie kryją i jest dość duży wybór, a co dla mnie najważniejsze nie trzeba piłować

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości