Pomocy , problem z depilacją woskiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-20, 16:31   #1
Paula21141
Raczkowanie

Question

Pomocy , problem z depilacją woskiem

Witam!
Mam ogromny problem z depilacją woskiem . Jestem w szkole kosmetycznej , spodobała mi się taka metoda usunięcia włosków , więc postanowiłam zakupić sobie zestaw (podgrzewacz , wosk i do tego paski) . Paski są materiałowe. Podczas kiedy przyklejam je do skóry i odrywam , kawałeczki pasków zostają razem z woskiem . Wygląda to tak jakbym przykleiła sobie kawałeczki waty. . Pytanie do Was czy to ja coś robię źle czy to jest wina tych pasków i należy kupić takie po prostu zwyczajne ?
Z góry bardzo serdecznie dziękuje

Edytowane przez Paula21141
Czas edycji: 2014-03-20 o 18:00
Paula21141 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 21:29   #2
supriseapple
BAN stały

Dot.: Pomocy , problem z depilacją woskiem

gdzie takie paski materialowe moge zakupic?
supriseapple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 14:49   #3
adri_
BAN stały

te paski materialowe, nie widzialam ich w rosmanie, ale moze warto zapytac ekspedientki. ja kupilam w sklepie drogeryjnym cos a'la hurtownia kosmetyczna
co do autorki wątku- nie wiem co robisz źle. sama nie potrafilabym wywoskowac sobie ciala ...
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 15:17   #4
Paula21141
Raczkowanie

Paski można spokojnie zakupić przez allegro . Sama nie wiem , może po prostu za szybko to robię
Stary 2014-03-21, 17:39   #5
supriseapple
BAN stały

wiem ze na allegro ale wole nie przez allegro.
moze wyprobuj paste cukrowa zamiast wosku ona tak nie zostaje na skorze.
Stary 2014-03-21, 20:08   #6
Paula21141
Raczkowanie

tylko, że zakupiłam cały sprzęt i teraz szkoda mi go nie używać. Wosk jest super, tylko problem mam aby z tymi paskami. tak jakby dobrze nie czepiały się wosku. Część odchodzi a część parka zostaje na skórze. One sa właśnie takie jak waciki.
Stary 2014-03-22, 11:49   #7
supriseapple
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Paula21141 Pokaż wiadomość
tylko, że zakupiłam cały sprzęt i teraz szkoda mi go nie używać. Wosk jest super, tylko problem mam aby z tymi paskami. tak jakby dobrze nie czepiały się wosku. Część odchodzi a część parka zostaje na skórze. One sa właśnie takie jak waciki.
to proste ,zmien plastry ,kup inne
Stary 2014-03-22, 17:56   #8
Klutka
Rozeznanie

Musisz kupić inne paski, paski do depilacji są inne, nie takie jak waciki czy chusteczki higieniczne, są bardziej śliskie, zwarte i twarde kupisz je w każdej hurtowni kosmetycznej
Klutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 19:04   #9
anniamm
Przyczajenie

Pewnie za długo trzymasz na skórze...wosk nakładasz, przyklejasz pasek i natychmiast zrywasz, to musi trwać bardzo krótko, nic się nie przejmuj, wprawisz się, tylko praktyka czyni mistrza

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

A co z wrastającymi włosami??to dopiero jest dramatjak mogę sobie z tym poradzić?
anniamm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 00:06   #10
Geastine
Przyczajenie

GG do Geastine Send a message via Skype™ to Geastine

Powody moga byc 2: paski powinny byc nieco szytniejsze albo nakladasz zbyt gruba wartwe wosku. Kiedy rolujesz powinno byc mieksce przy miejscu..nie powinno sie najezdzac jeszcze raz na ten sam pasek woskowy gdyz dzieja sie wlasnie takie rzeczy. Mialam identyczny problem i byl on spowodowany tymi dwoma sprawami na marginesie zbyt gesty bo slabo rozgrzany wosk tez lubi platac takie figle
a co do wrastania to ogolnie przyjety problem...zalezy z jakiego miejsca usowamy wlosy...przy bikini moj problem sie skonczyl odkad zdecydowalam sie na zabieg laserowy Light Sheer....polecam kazdej kobiecie ze szczerego serca...w przypadku nog to niestety finansowo nie skorzystalam z lasera i korzystam z maszynki jednorazowej. Tylko po niej nie rastaja mi wlosy dobrym zamiennikiem maszynki jest najzwyklesza w swiecie golarka, absolutnie nie podraznia, wlosy nie wrastaja lecz szybciej mamy efekt jezyka juz taka nasza bolaczka kobitki...poczekajmy jeszcze troche az wymysli ktos smarowidlo wypalajace wloski bezbolesny i skuteczny zabieg hihi
Pozdrawiam!
Geastine jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości