PIlnie proszę o poradę! Szukam ładnych brązów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-03, 21:34   #1
aggi1985
Przyczajenie

PIlnie proszę o poradę! Szukam ładnych brązów

W środę będę farbować włoski...w domu, koleżanka mi pomoże...nie mam jednak jeszcze zakupionej farby,mam teraz na głowie średni bronzik,troszkę wypłowiały,troszkę odrostów..nie wygląda to źle,jednak zamierzam odświeżyć kolorek. Poszukuję brązów, ale zanim wybiorę się sama do drogerii chciałabym zapytać Was czy macie jakieś sprawdzona ładne brązy? Zalezy mi na tym,żeby nie wpadały w czerwień,dlatego,ze mi to nie pasuje,nie były za ciemne-raz zrobiłam brąz a wyszedł prawie czarny no i to chyba na tyle...polećcie mi proszę dobre farmy, niezaleznie od ceny...i tak wiąże się to u mnie z wydatkiem, dlatego,że muszę kupić dwie-mam dosyć długie już włosy.

Z góry dziękuję za porady!!! Pozdrawiam Was serdecznie!
aggi1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 21:40   #2
Martus87
Raczkowanie

Dot.: PIlnie proszę o poradę! Szukam ładnych brązów

własnie miałam założyć wątek z pytaniem o fajny brązik (tylko mi chodzi o szampon koloryzujący). wiem że nie zawsze wychodzi w nich taki kolor jak się chce. koleżanka kupiła Ciemną czekoladę i wyszedł jej czarny tak samo kuzynce która kupiła średni brąz. nie chcę mieć czarnego ylko ciemniejszy brąz bo mam sredni i chciałabym go pogłebić. pozdrawiam i podłaczam sie do pyatnka
Stary 2005-10-03, 21:50   #3
malaika7
Rozeznanie

Dot.: PIlnie proszę o poradę! Szukam ładnych brązów

Polecam L'Oreala generalnie, linia Preference ma duzo brązów: kasztanów, bursztynów, popielatych. Ja sama mam jeden na głowie, zresztą nie pierwszy raz.
malaika7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości