milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-02, 14:49   #31
anniaa

Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

a mi przepisała jak byłam tonik Acnosan i dwie maście Aknemycin i metronidazol i mi psesło... wiesz zalezy od skóry

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 10:34   #32
201707171556
Konto usunięte

Dot.: milinony małych krostek na czole brodzie i policzkach co na to poradzicie??

Odświerze wątek w związku z moją kolejną wizytą u dermatologa w sprawie kaszki Napisze tutaj to co nowego mi przepisał (to ponoć następny - wyższy stopień kuracji którą opisałam na poprzedniej stronie) może to komuś pomoże...tak dla waszej wiadomości napisze też ceny:
Codziennie wieczorem po oczyszczeniu twarzy (doktor zaleciła używać w tym celu żelu Cetaphil jeżeli mnie stać(39 zł.) ) stosować krem Differin 0,1 %(43 zł) , a w razie potrzeby w ciągu dnia (2-3 razy) smarować ropne wypryski Chlorocyclinum 3%(7 zł.),jako kremu na dzień stosować krem półtłusty Iwostin (21 zł.), do tego 2 razy dziennie łykać jedną tabletke Methiovit (17 zł)

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2006-01-07 o 15:36
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 13:33   #33
Aneta(anecia)
Raczkowanie

a ja tam pierdzielnełam tymi wszystkimi lekamikupiłam mydło i kerm bambino czyli wróciłam do korzeni i jest lepiej!! czoło już czyściutkiez cezgo jestem mega dumna ale nie chce zapeszaćheh 3majcie sie dziewczynki musimy walczyć..ma teraz wiekszy problem wstrętne sine cienie pod oczami
Aneta(anecia) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:27   #34
aniser
Zakorzenienie

przeczytalam wasze posty i doszlam do wniosku,ze borykam sie z tym samym problemem- podskorne grudki, taka kaszka wlasnie na brodzie,po bokach polikow no i przede wszystkim w okolicach zuchwy...czesc z tych grudek jest lekko biala, z jakby bardziej widoczna ropa <ale nie jak typowa krosta>...kompletnie sobie z nimi nie radze, uzywam roznych kosmetykow, tak przeciwtradzikowych,jak i po prostu do cery mieszanej(staram sie unikac tych z alkoholem), regularnie robie maseczki min. z aspiryny i drozdzy, uzywalam toniku pichtowego, pasty cynkowej,acne sulfu a kasza jak byla tak i jest teraz co druga noc stosuje differin ale nie widze poprawy... i tak sie zaczelam zastanawiac nad wspomnianym przez Aniae metronidazolem- jak go stosujesz?na noc, w dzien? jakie efekty? ja wprawdze metronidazol mialam przepisany do tej pory jedynie przez ginekologa ,ale jesli mialby pomoc...co o tym sadzicie dziewczyny? moze ktoras z was uzywala metronidazolu na kaszke na twarzy?
aniser jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości