Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-05-29, 12:22   #1
blondynka1985
Przyczajenie

Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie!

witam
Mam nadzieje ze jakos pomozecie. Tak mi sie przytrafiło w tym miesiącu że mam już 3 okres i nie ukrywam że mnie to znacznie osłabiło ciagle bolo mnie glowa i spie prawie caly czas czyli jednym slowem jestem do niczego.Czy znacie mzoe jakies sposoby na to by sie reaktywowac? Zalezy mi zeby sie jutro jakos w miare na nogach trzymac...POzdrawiam

ps. Kobiety to mają przerąbane
blondynka1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 14:03   #2
mary_lou
Raczkowanie

Re: Kobitki- coś na wzmocnienie, pomożcie!

nie wiem czy dobrze zrozumialam o tym 3 okresie w tym samym miesiacu, ale jesli to prawda to rzucaj wszystko i w te pedy do gina! Takie rzeczy nie zdazaja sie przez przypadek! i juz na pewno nie sa normalne.Samo nie przejdzie.Oslabiona jestes pewnie po utracie krwii.Doraznie to moze pomoc kawa, ale wez sobie tez cos z zelazem-np falvit.
mary_lou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 14:38   #3
blondynka1985
Przyczajenie

No właśnie wczoraj pofatygowałam się do ginekologa. Przepisał mi tabletki antykoncepcyjne twierdząc ze to powinno pomoć.Hmmm..faktycznie chyba fundne sobie preparat jakis z zelazem.
mary_lou napisał(a):
> nie wiem czy dobrze zrozumialam o tym 3 okresie w tym samym miesiacu, ale jesli to prawda to rzucaj wszystko i w te pedy do gina! Takie rzeczy nie zdazaja sie przez przypadek! i juz na pewno nie sa normalne.Samo nie przejdzie.Oslabiona jestes pewnie po utracie krwii.Doraznie to moze pomoc kawa, ale wez sobie tez cos z zelazem-np falvit.
Stary 2004-05-29, 15:31   #4
Halszka
Rozeznanie

GG do Halszka

Hmm, ale co powiedział lekarz? Przecież napisałaś, że masz juz trzeci raz okres w tym miesiacu, a to bardzo niepokojące... Nie wiem czy preparat z żelazem pomoże. Chyba, że tak zalecił lekarz. Trzymaj się i uważaj na siebie
Halszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 16:57   #5
Ami
Zakorzenienie

blondynka1985 napisał(a):
> No właśnie wczoraj pofatygowałam się do ginekologa. Przepisał mi tabletki antykoncepcyjne twierdząc ze to powinno pomoć.

I żadnych badań nie zrobił, żeby znaleźć przyczynę? Np. USG albo badania na poziom hormonów?
Ja też miałam takie problemy z okresem- np. 3 tygodnie okres, kilka dni przerwy i znów 2 tyg okres i pierwsze co zrobił lekarz to mnie na badania skierował. Dopiero jak wyszło, że to przez zbyt niski poziom progesteronu, tabletki mi wypisał.
Ami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-29, 19:26   #6
blondynka1985
Przyczajenie

No no kazał mi przyjśc na hormony, ale dopiero jak zjem te tabletki czyli za 3 tygodnie.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości