Fryzura fryzjerki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-04, 09:05   #1
Momo
Zakorzenienie

Cool

Fryzura fryzjerki

Zastanawiałam się czy nie założyć tego wątku na "fryzjerskim",ale tutaj chyba lepiej pasuje
Chodzi mi o to, czy zwracacie uwagę na to ,jak uczesane są fryzjerki w salonie,do którego się wybieracie?Czy stan ich włosów może mieć wpływ na waszą fryzurę?
Bo tak sobie pomyślałam,że jeśli fryzjerki czeszą się nawzajem i mają np.kiepskie fryzury - to możemy się chyba obawiać efektów naszego uczesania

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://turkusowykwiat.blogspot.com/

Awatar - made by Momo
Momo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 09:19   #2
paula78
Zakorzenienie

Dot.: Fryzura fryzjerki

mysle ,że cos w tym jest ,w koncu fryzjerka jest wizytówka firmy.
dookola mojego osiedla jest 8 "salonów"
nie wiem jak sie utrzymuje taka ilosc ale wiekszosc to taka hurtownia jednakowych fryzur,fryzjerki młode ,w kitkach,odrost lub takie 30 z zebrą na głowie ,solarium ,tipsy.
nigdy nie bylam zadowolona z takich saloników,jeden stylizuje sie na extra ale extra to strzyże tylko szefowa która przyjmuje tylko kasiate klientki czyli ja żuczek ide do praktykantki po zawodówce.

obecnie mam swojego fryzjera z inwencja i spokojnie poddaje sie jego sugestiom.
salon idealny ,bez pospiechu,nikt nie czeka ,jest tylko klientka i fryzjer,nikt z ulicy nie widzi mnie rozczochrana.

fryzjer dobrze ostrzyzony,co miesiac inaczej wygląda,dobrze ubrany.ceny tez ma znosne.
paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 10:14   #3
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Zawsze zwracam na to uwagę. Nigdy nie dałabym się obciąć komuś, kto wygląda jak krzyżówka szopa pracza z miotłą
Lukrecja_Borgia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 10:20   #4
cattt
Mrs Mrau

a u mnie to róznie bywa.Moja fryzjerka ma długie proste włsoy beż żadnych udziwnien jak na fryzjerke wygląda bardzo skromnie i uboogo wręcz .Ale cóż nadal lubie do niej chodzić.Tutaj chyba sprawdza się zdanie "Szewc bez butów chodzi"
cattt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 10:20   #5
aleksandra999
Wtajemniczenie

Może to przypadek,ale w życiu nie widziałam fryzjerki z normalnymi włosami.Normalne to wg mnie w jednym dominującym kolorze,ewentualnie pasemka w 2 odcieniach,konkretnej długości ( niekoniecznie całość krótka a z grzywki wystają półmetrowe kosmyki),bez udziwnień.Nie wiem czemu...Tak jak napisała Paula,fryzjerka jest wizytówka firmy-na widok wielu firm wpadam w popłoch i zwiewam gdzie pieprz rośnie Zwracam uwagę na fruzurę fryzjerki bo jeśli ona,fachowiec ma spalone włosy z różowym czubkiem-czupurkiem to istnieje prawdopodobieństwo,ze podobną ekstawagancje bedzie chciała zafundować mnie A ja spokojna sierotka jestem...
Czy Wy też trafiacie na fryzjerki,które palą sie wprost do obcinania włosów? Wszystkie i zawsze?
aleksandra999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 10:24   #6
cattt
Mrs Mrau

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Czy Wy też trafiacie na fryzjerki,które palą sie wprost do obcinania włosów? Wszystkie i zawsze?
Pewna fryzjerka tak "równała" włosy mojej kuzynce,że obcięła ją prawie na chłopaka .Biedna dziewczyna dwa dni przepłakała w domu.
Dlatego,ja zawsze przy obcnianiu podkreślam z uporem maniaka "żeby PO WYSUSZENIU miały np. długośc do ramion"
cattt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 10:25   #7
ahgatta
Raczkowanie

Dla mnie to najważniejsze kryterium wyboru salonu, na dodatek jeśli któraś fryzjerka jest świetnie ścięta pytam ją kto tak tnie i wtedy wybieram tego fryzjera.
ahgatta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 10:49   #8
jaszmurka
Zakorzenienie

Ja też zawsze zwracam uwagę na to jaką fryzurę ma fryzjerka .
Nie oddałabym się "lasce" z odrostami... przetłuszczonymi włosami... i tęczą na głowie...
To świadczy o niej. Nie interesuje mnie jak się ubiera-jej sprawa-może nawet w majtakch być oby miała zadbane włosy.
Ale "syfu" w salonie fryzjerskim też nie zniosę... jak zachodzę i widzę włosy na podłodze, na szczotce... czy na czymkolwiek.. to mi się posiłek zwraca... i wychodzę.

Poza tym jak zachodzę do fryzjera... i widzę ,że sama ma świetną fryzurę to świadczy to o tym..że ja też całkiem nieźle "powinnam" wyglądać .

wyloguj
jaszmurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 10:54   #9
kasiasie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cattt
Pewna fryzjerka tak "równała" włosy mojej kuzynce,że obcięła ją prawie na chłopaka .Biedna dziewczyna dwa dni przepłakała w domu.
Dlatego,ja zawsze przy obcnianiu podkreślam z uporem maniaka "żeby PO WYSUSZENIU miały np. długośc do ramion"
Ja jestem lepsza określam dokładnie w centymetrach, o ile mają być skrócone włosy, chociaż kiedyś oburzona pani fryzjerka stwierdziła, że dwa centymetry i tak nie zrobią różnicy Ta moja skrupulatność wynika z historii mojej znajomej. Włosy miała baaardzo długie ( na punkcie ich długości miała lekkiego bzika) chciała je skrócić 10cm, ni mniej ni więcej, ale fryzjerka stwierdziła widocznie ,że w krótszych jej będzie lepiej bo obciachała jej włoski do ramion. Sprawa skończyła się w CECH-u, dziewczyna dostała wysokie odszkodowanie. Dodam, że fryzjerka cieszyła się naprawdę dobrą opinią, tyle że nie uwzględniła akurat w tym przypadku gustu klientki.
kasiasie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 11:05   #10
Beauty1984
Zakorzenienie

GG do Beauty1984

To co fryzjerka ma na głowie ma dla mnie znaczenie . Takie samo jak to jak wygląda cały salon. Kiedyś trafiłam do poleconego przez znajomą saloniku w którym panował totalny syf, a fryzjerki nie sprawiały miłego wrażenia. Na głowach jakieś irokezy czy dziwaczne pasemka. Rzuciłam okiem i uciekłam .
Stary 2005-10-04, 11:13   #11
Momo
Zakorzenienie

Ja od niedawna chodzę do fryzjera,bo zawsze miałam długie włosy,które podcinała mi mama lub siostra.Jednak odkąd ścięłam włosy,to zaczęły się problemy z fryzjerami
Prawdą jest chyba to,że każda fryzjerka ścina po swojemu.Bo pomimo tłumaczeń,pokazywania zdjęć - zawsze mam inną fryzurę.
A właśnie dzisiaj wybieram się do fryzjera i sama jestem ciekawa jak będę wyglądać po wyjściu od niego.Na dodatek idę do innego salonu niż zwykle.Powodem zmiany salonu jest właśnie fryzura mojej ostatniej fryzjerki.Zobaczyłam ją na mieście w jakimś gnieżdzie na głowie (czarne włosy,a na wierzchu,na czubku głowy gniazdko z jasnych).

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://turkusowykwiat.blogspot.com/

Awatar - made by Momo
Momo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 11:21   #12
fistaszek20
BAN stały

hehe ach ci fryzjerzy zmieniam ich co miesiąć

nie pasuje mi coś to idę do następnego, w ostatnich trzech nie pasowało mi żę;
1.waliło mu z gęby ale ogólnie spoko dopbrze obcina, sam ma dobrą fryzurę i zadbane włosy
2. był pijany
3. fryzjerka była łysa
fistaszek20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 11:21   #13
justyna_t
Zadomowienie

Ja zawsze na to patrze Tak samo jak na salon- bo wiadomo, że nie oddam się w ręce komuś z "czyms" na głowie i w powiedzmy brudnym salonie.
Teraz chodzę tylko w jedno miejsce i jestem bardzo zadowolona- jeszcze nigdy nie zrobiono tego czego nie chciałam
Stary 2005-10-04, 11:23   #14
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Ja również zwracam uwagę na fryzurę fryzjerki/fryzjera. Z pewnością nie świadczy ono o umiejetnościach, ale przynajmniej wiem, że mamy podobny gust (gdy fryzura spodoba mi się oczywiście) i nie zrobi mi np. jaichś wstretnych żólto-czarnych pasemek.

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 11:54   #15
Voodia
Wtajemniczenie

Zawsze zwracam uwagę na stan włosów fryzjerki

W moim ulubionym (i niedrogim) salonie większość dziewczyn ma szalone, ale bardzo zadbane czuprynki. Jedna ma całkiem czerwone włosy (niedawno szła tak do ślubu), druga jasno-fioletowe z biało-szarymi pasemkami(wiem, brzmi strasznie, ale wygląda koosmicznie ), reszta to różne wariacje blondynek z ciekawym strzyżeniem. Szefowa salonu (pani około czterdziestki) ma inny kolor włosów ilekroć tam jestem (raz na 2-3 miesiące), a jej włosy wygladają bardzo zdrowo.
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 12:09   #16
kid
Raczkowanie

GG do kid

Cytat:
Napisane przez justyna_t
jeszcze nigdy nie zrobiono tego czego nie chciałam
Farciara - mnie jeszcze nigdy nie zrobiono tego CO CHCIAŁAM

Zwracam uwagę na fryzury fryzjerek, jasne. Strasznie mnie dziwi, gdy nawet w droższych salonach (bo i takich próbowałam) dziewczyny miały odrosty i byle kucyk. Wyglądały jak, nie obrażając, sprzątaczki. A fryzjer musi się wykazać inwencją. Skoro ten zawód kreowany jest na sztukę raczej, niż rzemiosło to noblesse oblige.
Obecnie mam długie włosy, za szybko mi odrastają i tracą linie - musiałabym biegać do fryzia do 2 tygodnie A po co się stresować ?
kid jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 13:15   #17
silvja
Raczkowanie

GG do silvja
Talking Dot.: Fryzura fryzjerki

http://www.ukhairdressers.com/style/index.asp?month1=1
pooglądajcie niektóre sa fajne
Stary 2005-10-04, 13:33   #18
roksanka
Raczkowanie

dla mnie tez ważne jest jaką fryzurkę ma fryzjerka. jeśli ma ładnie, z gustem dobraną to jest ok. nie musi mi sie jej cięcie czy kolor bardzo podobać bo to w końcu kwestia gustu ale muszą świadczyć o tym że potrafi dobrze dobrać uczesanie i kolor. fryzjerka do której chodzę ma długie, proste, czarne włosy bardzo ładne i zdrowe z resztą. myśle że śmiało może być "wizytwką" salonu. gdybym trafiła na jakiegos rozczochranego kudłacza z mega wielkimi odrostami to raczej bym nie skorzystała z jej usług
roksanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 14:22   #19
gaga87
Zakorzenienie

Moja fryzjerka zawsze ma fryzury odwazne, takze widac kim jest z zawodu na 1 rzut oka i sa to fryzury modne. Wiem, ze moge jej zaufac i robi mi na glowie cos co bedzie do mnie pasowac, bo juz troszke mnie zna i wie jakie mam wlosy, jak sie ukldaja, czego sie boje itd. To napewno ma duzy wplyw, nie chcialabym sie obcinac u fryzjerki z odrostami na pol glowy...

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości