ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-03-26, 14:38   #1
supriseapple
BAN stały

ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

który z tych podkladow mineralnych wybrac? ktory najlepszy??
supriseapple jest offline  
Stary 2014-03-26, 15:43   #2
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: ChriMaLuxe lily lolo ,meow czy amilie?

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy podkład. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i skóry. Od pytania o konkrety są odpowiednie wątki dotyczące marek, dzięki temu panuje tu porządek i dość łatwo wyszukać informacje.
chimay jest offline  
Stary 2014-03-26, 16:16   #3
supriseapple
BAN stały

jaki najlepszy wedlug was jest podklad a nie wedlug oczekiwania mojej skory .
Stary 2014-03-26, 16:27   #4
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
jaki najlepszy wedlug was jest podklad a nie wedlug oczekiwania mojej skory .
To po co powstał ten wątek? Pytasz o ulubiony podkład i dajesz 3 marki do wyboru. Nie rozumiem, czy szukasz dla siebie, czy to jest wątek do pogadania sobie ogólnie o tych trzech markach
chimay jest offline  
Stary 2014-03-26, 19:30   #5
supriseapple
BAN stały

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To po co powstał ten wątek? Pytasz o ulubiony podkład i dajesz 3 marki do wyboru. Nie rozumiem, czy szukasz dla siebie, czy to jest wątek do pogadania sobie ogólnie o tych trzech markach
Czytaj ze zrozumieniem ..
Napisałam jaki według was jest najlepszy podklad ,podałam firmy ,która z tych firm jest najlepsza wedłg innych .Dziewczyny , ktore stosowały z wyzej wymienionych firm moga sie wypowiedziec którą polecają firme,czy to takie trudne do zrouzmienia?
Stary 2014-03-26, 21:37   #6
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Czytaj ze zrozumieniem ..
Napisałam jaki według was jest najlepszy podklad ,podałam firmy ,która z tych firm jest najlepsza wedłg innych .Dziewczyny , ktore stosowały z wyzej wymienionych firm moga sie wypowiedziec którą polecają firme,czy to takie trudne do zrouzmienia?
Tak, trudne Nie rozumiem po prostu, co chcesz tym osiągnąć. O takie porównania pyta się w wątkach tych marek, każdy tak robi i tylko dlatego panuje tu względny porządek. Czy to takie trudne napisać w tych wątkach "Mam cerę taką i taką, oczekuję tego i tego od podkładu, czy marka XX ma coś dla takiej cery jak moja, czy może YY jest lepsza"?

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-03-26 o 21:39
chimay jest offline  
Stary 2014-03-26, 22:18   #7
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:
Tak, trudne Nie rozumiem po prostu, co chcesz tym osiągnąć. O takie porównania pyta się w wątkach tych marek, każdy tak robi i tylko dlatego panuje tu względny porządek. Czy to takie trudne napisać w tych wątkach "Mam cerę taką i taką, oczekuję tego i tego od podkładu, czy marka XX ma coś dla takiej cery jak moja, czy może YY jest lepsza"?
Jako moderator podpisuję się w 100%

Dodatkowo na KWC można znaleźć 3 z 4 wymienionych podkładów.

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Stary 2014-03-27, 11:59   #8
supriseapple
BAN stały

Cytat:
Twoj problem jezeli nie rozumiesz.Tak z pewnoscia bede po 4 watkach pisac osobno ktory podklad najlepszy zamiast to zrobic w jednym watku ,gdzie zdrowy rozsadek??
Stary 2014-03-27, 12:19   #9
Kimiko666
Zadomowienie

Każdy woli co innego, no i każda z tych firm daje róży efekt (nawet z roznymi kremami sa rozne efekty u mnie xD).
Ja b. lubie meow i amilie za podkłady ,
za to moja koleżanka uwielbia tylko lily lolo bo każde inne minerały z nią nie współgrają
Ja za to lubie roze lily lolo, a podkładów nie znosze :P

Wg. mnie niestety trzeba się natestować samemu by jakąkolwiek wyciągać opinie dotyczaca minerałów
ChriMaLuxe nie znam

Edytowane przez Kimiko666
Czas edycji: 2014-03-27 o 12:21
Kimiko666 jest offline  
Stary 2014-03-27, 12:31   #10
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Twoj problem jezeli nie rozumiesz.Tak z pewnoscia bede po 4 watkach pisac osobno ktory podklad najlepszy zamiast to zrobic w jednym watku ,gdzie zdrowy rozsadek??
Zdrowy rozsądek polega za to na pewno na produkowaniu postów bezwartościowych z punktu widzenia zawartości informacji (nie napisałaś nawet jaki masz rodzaj cery, czy szukasz czegoś kryjącego, czy matującego albo chociaż w jakiej kolorystyce)? Rozsądne też jest, żeby każdy kto czegoś szuka zakładał nowy wątek? W końcu te istniejące to tak sobie tylko wiszą dla picu

Jakbyś zadała pytanie w chociaż dwóch wątkach marek które Cię interesują, to już byś dostała jakąś odpowiedź. Jak widać Twoja taktyka jak na razie nie przynosi efektów.
chimay jest offline  
Stary 2014-03-27, 13:44   #11
supriseapple
BAN stały

No ja chyba mam do czynienia z czlowiekiem o nie pełnym rozumie .Napisałam jaka wedlug was jest najlepsza firma produkujaca podklady mineralne a ty gadasz swoje o tym jaki mam rodzaj cery ,jaka kolorystyka itd .
Nie wypowiadaj sie juz w tym wątku bo widac ze nie masz nic rozsądnego i przydatnego do powiedzenia a zabierasz głos zupelnie nie potrzebnie .
Stary 2014-03-27, 13:49   #12
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
No ja chyba mam do czynienia z czlowiekiem o nie pełnym rozumie .Napisałam jaka wedlug was jest najlepsza firma produkujaca podklady mineralne a ty gadasz swoje o tym jaki mam rodzaj cery ,jaka kolorystyka itd .
Nie wypowiadaj sie juz w tym wątku bo widac ze nie masz nic rozsądnego i przydatnego do powiedzenia a zabierasz głos zupelnie nie potrzebnie .
Nie ma podkładów dobrych samych w sobie. WSZYSTKO zależy od tego, na jaką cerę się je kładzie. Tak samo jest z KAŻDYM innym kosmetykiem Czy to tak trudno zrozumieć?
Ponieważ wygląda na to, że jesteś trollem, to rzeczywiście nie widzę sensu kontynuować tej rozmowy. Z mojej strony koniec tematu.
chimay jest offline  
Stary 2014-03-27, 13:57   #13
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Autorko wątku, grzeczniej proszę. Przychodzisz tutaj, obrażasz chimay która próbuje Ci wytłumaczyć że nie ma świętego graala wśród minerałów...

Ponieważ wątek nic nie wnosi a obrzucanie błotem na tym podforum nie jest mile widziane, zamykam. Proszę poszukać interesujących Cię informacji na wątkach poszczególnych firm. Jeśli inni mogą to zrobić, czemu Ty nie?

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości