Wasze Mamy :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-04, 16:08   #1
Sovilo
Zakorzenienie

Wasze Mamy :-)

Mam pytanie: ile lat maja Wasze Mamy, jak ''się trzymają'' i jak dbają o siebie?
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 19:01   #2
Sylwiasta
Zadomowienie

Dot.: Wasze Mamy :-)

O! Temat pode mnie !
Mialysmy z Mama przez ostatnie lata wiele ciezkich przejsc, co odbilo sie na pewno tez na wygladzie nas obu. A poniewaz cale zycie trzymamy sztame i teraz juz powoli wracamy do normy, dzielimy sie tez doswiadczeniami kosmetycznymi.Tzn, ja buszuje po Wizazu i Biochemiiurody i co ciekawsze "kwiatki" podsylam Mamie
Moja Mama to gatunek tych pieknie starzejacych sie pieknosci typu Sofia Loren (chociaz z figury i baletowej przeszlosci, to moze Audrey Hepburn jest tu lepszym przykladem). Zawsze w lekkim makijazu, ubrana stosownie do okazji, uzywajaca dobrych kosmetykow (ale glownie polskich, jak Dermika, czasem aptecznych bo ma kilka pajaczkow na twarzy) i wierna tym samym perfumom (tego po niej nie odziedziczylam ) Kenzo, Le mode est beau.
Nauczyla mnie, ze na butach i kosmetykach nie powinno sie oszczedzac ale tez ograniczac ich ilosc do niezbednego minimum - dla tego ja zawsze najpierw zuzyje juz zaczete opakowanie zanim rozpoczne nowe nastepnego produktu.
Nie umiem stosowac szminki (Mama nie moze bez niej wyjsc z domu) a ona kremu z filtrem (tylko spf 15 w podkladzie ale po prostu nie umie sie przelamac).
Na szczescie obie z babcia (mama mamy) maja piekne cery bez wyraznych zmarszczek (a babcia pali jak parowoz!), wiec po cichu licze na to,ze odziedziczylam po nich nie tylko krotkowzrocznosc...ale na wszelki wypadek smaruje sie kremem z filtrem bo po tacie odziedziczylam niestety cienkie, "faliste" wlosy w nieokreslonym brazowym kolorze z popielatym refleksem (pewne zazdrosne kolezanki ze studiow, byly przekonane,ze farbuje!!!??? Dopiero mnie fryzjer uswiadomil, ze to teraz bardzo modny odcien).
Mama bardzo lubi czerwony lakier na paznokciach u stop, nie lubi chodzic do fryzjera (ale z racji reprezentacyjnosci zawodu - chodzi czesto i wciaz szuka idealnego) a wizyty w gabinecie kosmetycznym uznaje za fanaberie bogatych biznes-woman i te antypatie akurat mamy wspolne
Bardzo ja kocham i ciesze sie, ze rozumie, kiedy po calym miescie biegam w poszukiwaniu tego a nie innego zelu do mycia buzi
Sylwiasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 20:58   #3
Sovilo
Zakorzenienie

Kurcze, ja mam nadzieję odzidziczyć po mamie cerę, ale nie figurę (ma nadwagę około 10 kg, jednak głównie wszystko''spoczywa'' na brzuszku) Mama moja ma jednak piękną cerę(choć również ''pali jak parowóz'' ) , prawie żadnych zmarszczek( trochę w okolicach oczu), cerę ma jednak zadziwiającą gładką, pomimo swoich 48 lat. Najdziwniejsze jest jest jednak fakt, ze nie używa żadnych kosmetyków, prócz wody, mydła i kremu Nivea (od przypadku do przypadku).W ogóle cała jaj skóra jest bardzo gładka, wrecz jedwabiście(mam nadzieję, ze jest to uwarunkowane genetycznie ). A przecież wiem czego używa pod prysznic( mydło lub żele takie jak ja, a mojąskóra wciąż jest przesuszona). Jedyne co mi przychodzi na temat wyjaśnienia tej gładkości to to, ze mama pijewrecz hektolitry wody mieneralnej(gazowanej), a moja pojemność żałądka jest jakaś ograniczona, nieczęsto odczuwam pragnienie.
Stary 2005-10-04, 22:25   #4
agatka-a
Zakorzenienie

Moja mama to taka strojnisia i elegantka. Zawsze wystrojona i zadbana. Szczupła aż do przesady (z tym przegieła), codziennie ćwiczy (stepper, rowerek stacjonarny, brzuszki). Ciuchy tylko z najnowszych kolekcji. Kosmetyki zawsze uzywała Thalgo. Niestety czasy się pogorszyły i jej portfel zmniejszył swoja objętość, dlatego musiała z wielu rzeczy zrezygnować (już nie kupuje kremu za 100zł tylko za 15 itd). Jeśli chodzi o makijaż to się nie maluje gdyż ma pernamentny (zrobiony w dobrych czasach).
Niestety cały ten jej "elegancki" wygląd psują zmarszczki i przebarwienia na skórze. Ale przynajmniej dzięki temu przekonałam się do czego moze doprowadzic nadmierne opalanie. Moja mamusia już w pierwszym tygodniu gorących dni wygląda jak murzynka, ale przez to ma te przebarwienia i zmarszczki Ale przetłumaczyc sobie nie da, ze to od słońca, ona wychodzi z założenia ze po co ma stosować flirty do opalania (nie mówię już oz ochronie w zimie) jeśli ona chce się opalić. W tewj kwestii zachowuje się jak dziecko
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 23:21   #5
muron
Zakorzenienie

z moja źle nie jest;-) Szczerze mówiąc wygląda teraz lepiej niz pare lat temu A ma 45lat. Ubiera się w tych sklepach co ja, odkąd przestała pracować w szkole jej "image" się poprawił. Serio serio. Nie ładuje w siebie setek złotych miesiecznie. Nie chce na siłę sie odmładzać.
Z brunetki przeszła na blond. jest szczupła, choć figura po chorobie troszke gorsza, ale dalej 38/40;-) Zmarszczek też nie duzo. No i co najwazniejsze zdrowe spojrzenie na świat:_)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431

Edytowane przez muron
Czas edycji: 2005-10-05 o 09:44
muron jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 23:41   #6
konfitura
Wtajemniczenie

Moja mama ma 49 lat i oczywiście jest najwspanialszą mamą pod słońcem
Nigdy nie widziałam mamy w pełnym makijażu. Od święta (np. wesele raz na 4 lata) pozwala mi zrobić sobie make-up ograniczający się do pudru w kamieniu, delikatnego naturalnego cienia, tuszu i pomadki (mam takie same koślawe usta jak ona ). Nigdy nie maluje też paznokci (chociaż ma ładne), nawet od święta.
Na codzień używa wody z mydłem i kremów, które jej prezentuję. Kiedyś zafundowałam jej w ten sposób straszną alergię rodem z L'Oreala, którą musiała leczyć mazidłami od dermatologa

Nie ćwiczy, ma nadwagę po trzeciej ciąży - wcześniej w pasie miała 55 cm Niestety ma odstający brzuch, ale to z powodu problemów ginekologicznych.
Nie pali, cerę ma bardzo ładną podobnie jak moja babcia. Jeśli chodzi o opalanie to owszem, ale tylko nogi Buzi nie opala.

konfitura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 09:40   #7
Athenka
Raczkowanie

Moja mama skonczyła w tym roku 52 lata i jest żywym przykladem że kosmetyki to 5 % sukcesu. Nigdy nie używała filtrów na twarz a na ciało może ze trzy razy jak opalała sie w ciepłych krajach, jak jej nie kupie kremu to wciera nivea soft, kupi sibie to wielkie pudło i smaruje.... NIGDY nie uzyła kremu przeciwzmarszczkowego, zawsze jakieś zwykłe nawlżające. Nie ćwiczy, ale duzo spaceruje, codziennie się śmieje, nie ma grama nadwagi (ten brzuszek bym tylko troszke podciągnęła), nigdy nie paliła (ja niestety tak), maluje sie kilka razy do roku, na codzień tylko rózowy błyszczyk, zero tuszu czy podkladu. I powiem wam że chciałabym wyglądać tak w jej wieku, mamy moich koleżanek są młodsze i wyglądają starzej, ale to geny, geny kochaniutkie i nikt mi nie powie że to kosmetyka, bo moja mama w życiu nie była u kosmetyczki a te kurze łapki i pare piegów dodaja jej tylko urody.
Athenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 10:57   #8
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

49 i nie godzi sie z uplywem czasu Ma fajną figure ale twarz zniszczona od papierosow blee. uwielbia slonce i drogie kosmetyki
Ag_nes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 11:07   #9
Paris Paris
Zadomowienie

GG do Paris Paris

Moja Mama wczoraj skończyła 54 lata i wcale na nie nie wygląda

figury nie ma juz rewelacyjnej, choć kiedyś była zniej laska, ale po pierwsze wiek, a po drugie choroby i leki , ktore bierze, więc ma prawo do odstającego brzucha, choć tyłek jest jeszcze ok

a buzia... no całakiem, całkiem, mało zmarszczek, i się w ogóle nie maluje, tylko kremów używa, ostatnio cały czas liftactiv vichy, bo mówi, ze on jej świetnie zmarszczki wygładza, ale 0 make upu!!
za to na głowie, ma zawsze bordo, albo coś w tym odcieniu i pazury...
taaak, pazury, to moja Mama ma świetne, piękny kształt, zdrowe, twarde , karminowe - kiedys, teraz tylko przy okazjach , na codzień jakiś jasny odcień

i nie pali!!!!!!! choć kiedyś paliła, a ja wiecznie z nią o to walczyłam, w końcu rzuciła, jakieś 10 lat temu, z czego wszyscy się cieszą, bo Tata rzucił kilka lat przed nią

Mamusię mam SUPER
Paris Paris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 14:01   #10
blue18
Raczkowanie

Moja mama jak na swoj wiek - 49lat, wyglada naprawde mlodziutko ) poza tym jest zawsze , ale to zawsze zadbana, super sie ubiera, prawie wcale nie maluje, tylko naklada kremy , no i szminke obowiazkowo, a sporadycznie tusz do rzes, a caly dzien jej skora wyglada jedwabiscie fryzura zawsze staranna i na czasie, a figura prawie bez zarzutow
blue18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 17:38   #11
vanilla_sky
Zakorzenienie

jestem przeciwienstwem mojej mamy, ktora jest taka poczciwa, mamina istota, i nigdy nie interesowala sie moda ani makijazem czy innymi wynalazkami. zawsze miala troche nadwagi, nawet w mlodosci, nigdy nie malowala sie (lenistwo i brak smykalki) a ubrania zawsze wygodnie, niekoniecznie dodajace wdzieku i urody mimo to wyglada dosc mlodo, choc jest juz po piecdziesiatce. na pewno mlodego wygladu dodaja jej pelne policzki i usta, no i zdrowe blyszczace wlosy, ktore farbuje na ciemny braz. ma przebarwienia i troche glebokich zmarszczek, dla mnie zywy dodwod, ze nalezy jednak stosowac kremy z filtrem - moja mama ich nigdy nie stosowala i mimo, ze nie ma zlej cery to te sloneczne zniszczenia sa widoczne.
ostatnio moja mama jednak zrobila sie cos ciut bardziej kobieca zaczela kupowac bardziej przyzwoite ubrania, ktore podkreslaja ksztalty, w jej szafie coraz wiecej kolorowych szmatek. uwielbia kolory cieple, zolty to jej ukochany kolor. ostatnio pozwolila mi umalowac ja na wesele jakies, i paznokcie tez dala sobie pomalowac, mimo, ze pare lat temu na wszelkie moje propozycje takich zabiegow mowila: wykluczone! hehe, mysle, ze te zmiany to tez troche wplyw zycia ze mna i moimi kuframi pelnymi kosmetykow, pewnie zaczela sie przyzwyczajac i oswajac. ale dlugo to jej zajelo
kremy kupuje jej ja i zawsze musze na nia "pokrzyczec" zeby kremu uzyla jak jej nie pilnuje to stosuje je co dwa-trzy dni. od lat stosuje te same perfumy (znowu przeciwienstwo mnie)- gabriele sabatini (granatowa, klasyczna) - z 10 lat temu ktos jej podarowal w pracy i od tamtej pory jest wierna tamtemu zapachowi!
ogolnie to mama zyje zdrowo - chodzi na basen i raczej dobrze sie odzywia (choc czasem za duzo lubi sobie pojesc). piszcie dziewczyny, bardzo fajnie sie czyta o waszych mamach
vanilla_sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:47   #12
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

To teraz ja cos napisze.Moja mama ma 47 lat.Czesto na rozne zakupy chodzimy razem,choc to troche dla mnie denerwujace,poniewaz moja mama w jednym sklepie odziezowym potrafi spedzic godziny,o perfumerii juz nie mowiac.Ubiera sie podobnie do mnie,nowoczesnie,raczej na sportowo,co do kosmetykow to nie wiem,ktora z nas ma ich wiece.Rowniez lubi eksperymentowac.Bardzo dba o siebie,az czasami mysle,ze za bardzo.Nie wyjdzie z domu bez makijazu i umytych i uczesanych wlosach.Z moja mama moge sobie porozmawiac o kosmetykach,nowosciach,cz asami cos razem sobie kupimy bardzo drogiego na spolke.Hehe,czasami to sobie nawet w duchu mysle:kobieto,wyluzuj troche.Jest bardzo podobna do mnie,wiecej pieniedzy i od razu po kosmetyki.Czesto jednak to ona mi sprawia prezenciki,wie co lubie,co mi jest potrzebne.Jednym slowem mowiac:mam bardzo nowoczesna (do przesady) mame,ktora zawsze chce ladnie i zadbanie wygladac.
Aneta??? jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 21:40   #13
NIUNIA***
Rozeznanie

Moja mama ma 47 lat. Baaardzo wiele przeszła w ostatnim czasie i nie bardzo o siebie dbała (czas, pieniądze- tego zawsze brakowało) Jednak od roku mama pracuje. Może sobie czasami zaszaleć....niestety na zakupy nie chodzimy razem- mama ma fatalne godziny pracy, jednak zawsze chwalimy się sobie nawzajem. Muszę nawet przyznać, ze teraz to mama mnie się radzi- co jest modne, czy jej pasuje, czy nie za stara itd. Bywa też tak, ze kupuję sobie jakieś kosmetyki, ale nie bardzo mi podchodzą i wtedy korzysta nie kto inny jak moja mama. Jeśli chodzi o perfumy to przeważnie robi takie słodkie spojżenie, że nie potrafię jej odmówić i dostaje "mój"zapach...
Wdł. mnie (i nie tylko) moja mama jest bardzo zadbaną kobietą. Mimo, że życie zostawiło na jej twarzy spore ślady to i tak wygląda świetnie!!
I chyba właśnie za to wszystko najbardziej ją kocham...
NIUNIA*** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 22:20   #14
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NIUNIA***
Bywa też tak, ze kupuję sobie jakieś kosmetyki, ale nie bardzo mi podchodzą i wtedy korzysta nie kto inny jak moja mama. Jeśli chodzi o perfumy to przeważnie robi takie słodkie spojżenie, że nie potrafię jej odmówić i dostaje "mój"zapach...
moja matula tez cierpliwie zuzywa wszystkie kremy, ktore mi nie odpowiadaja. nie jest nic a nic wybredna nie znosi jak cos sie ma zmarnowac
Stary 2005-10-05, 22:23   #15
syyyylwia
Raczkowanie

Moja mama ma 52 lata i od czasów studiów waży 43 kilo i nosi rozmiar 34 w porywach 36. Cały czas jest filigranową kobietką, bez centymetra cellulitu i rozstępów. Jest okazem zdrwia, nie pali, dobrze się odżywia i wierzcie mi, że to widać. Moja mamcia nigdy nie dbałą o siebie nadmiernie, zawsze wolałą kupić coś mi , niż sobie. Z kosmetyków używa tylko kremu, raczej taniego, balsamu do ciała i żelu pod prysznic. Z kosmetyków kolorowych - czarnej kredki i szminki. Nigdy nie była u kosmetyczki, sama farbuje włosy, od jakiś 5 lat(wcześniej miałą naturalny, boski kasztan) i ze śmiechem patrzy na moje uginające się od kosmetykó półki.Nigdy nie stosowałą pudrów i podkładów, wiec nie ma nawet jednego rozszerzonego pora na twarzy. Jest może tylko trochę zbyt zabiegana i przemęczona, ale i tak jest najkochańszą mamą na świecie .
syyyylwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 22:31   #16
iwciunia
Zakorzenienie

Talking Dot.: Wasze Mamy :-)

Moja mama jest piękna Ma czarne włosy, ciemną karnacje i wielkie smutne oczy Ma 51 lat, czuje się na max 45, a wygląda na nie więcej niż 40 Jezdzimy razem na wakacje, chodzimy na zakupy, wymeiniamy sie ubraniami (ona zabiera mi moje ) i butami (w tym przypadku... ja jej podbieram ) O kosmetycznych nowinkach mama dowiaduje się ode mnie, najczęściej ja wybieram dla niej kremy, maseczki itp. Kolorowe kosmetyki mniej ją interesuja, ale przed większym wyjściem (a takim wyjściem są dla mamy np. zakupy ) oddaje się w moje (nie)fachowe ręce Ach... Prawie bym zapomniała Wraz z córeczką całe życie jest na diecie
iwciunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 08:55   #17
Kamikitten
Zadomowienie

Moja mama to tak zwyczajna mama. Pod domu biega w dresie lub wytartych dżinsach (po siostrze ) Jest kochana i jak na swój wiek wygląda naprawde młodo Wygląda o jakieś 5-10 lat mniej niż w rzeczywistoci ma. Wydaje mi się, że ze mna będzie podobnie. Już teraz na swoje 25 lat wyglądam dla niektórych jak 18-tka
Ale wracając do mojej mamy - Podobno jest podobna do Elżbiety / aptekarki z serialu "Klan". Może, i to prawda. Ludzie sie przynajmniej na nią w tramwaju gapią, hehe
Każdy kto widzi jej zdjęcie mówi, że jestem do mamy bardzo podobna - odziedziczyłam po niej oczy, nos i rysy twarzy. Jestem z tego bardzo dumna i chciałabym w przyszłości wyglądać tak jak ona. Jedyne co mnie martwi u mojej mamusi to to, że dużo pali a potem narzeka, że nie może przytyć . No a do rzucenia palenie nie da rady jej namówić, bo zaraz sie obraża. Ach ta moja mamusia Mimo papierochów, naprawde świetnie sie trzyma

Mama moja jakoś specjalnie nie interesuja ją kosmetyki. Na codzień myje się wodąz mydłem i używa kremu Garnier UltraLift. Od czasu do czasu strzeli sobie jakąś maseczkę odżywczą lub odświeżającą lub peeling
Stary 2005-10-06, 12:45   #18
NIUNIA***
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
moja matula tez cierpliwie zuzywa wszystkie kremy, ktore mi nie odpowiadaja. nie jest nic a nic wybredna nie znosi jak cos sie ma zmarnowac
Dokładnie tak- poza tym tyczy się to nie tylko kremów, ale...mnie to nie przeszkadza
NIUNIA*** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 13:06   #19
Sovilo
Zakorzenienie

He he, chyba przez przypadek udało mi się założyć całkiem ciekawy wątek
Stary 2005-10-06, 13:26   #20
olka_222
Zakorzenienie

moja ma 43 i co jest rok starsza to ladnieje
olka_222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 16:38   #21
justyskaa
BAN stały

Moja mama ma 49 lat. Wygląda naprawdę super, szczuplutka, świetna figura, mój tata twierdzi, że az mu głupio, kiedy idą razem ulicą bo wielu facetów się za nią ogląda; - zazrdośnik jeden. Rzadko widuję ją bez makijażu, jej kosmetyczka jest pięć razy większa od mojej, a wszystkie półki w łazience zastawione kosmetykami. Wszyscy się śmiejemy, że nie trzeba oglądać reklam, żeby zapoznać się z nowościami - wystarczy wejść do łazienki. Tak wiec bardzo o siebie dba.
justyskaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 16:46   #22
różowiutka
Zakorzenienie

a to moja mama ile jej dajecie lat???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mama.jpg (116,0 KB, 332 załadowań)
różowiutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 16:50   #23
różowiutka
Zakorzenienie

I Tu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mAMA I JA.jpg (42,1 KB, 239 załadowań)
różowiutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 16:59   #24
muron
Zakorzenienie

Moja mama ubiera się modnie, choć klasycznie dosyc, uzywa kosmetyków, zawsze się maluje (nawet do piwnicy po ziemniaki, ale przetłumaczyc się nie da). Figura niezła, choc lekki brzuszek, ale to po kłopotach zdrowotnych.zawsze miała węższą talię ode mnie. mam 24 moja mama 45 lat (więc dosyc młodą mamą jest).Nie pracuje ale codziennie chodzi, ja chce gdzieś autem-ona na nogach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wigiliia 2004_40.jpg (56,0 KB, 327 załadowań)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 18:39   #25
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NIUNIA***
Dokładnie tak- poza tym tyczy się to nie tylko kremów, ale...mnie to nie przeszkadza
mi tez nie, wrecz na odwrot, przynajmniej nie mam potem wyrzutow sumienia, ze wyrzucilam pieniadze w bloto
Stary 2005-10-06, 18:41   #26
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez różowiutka
I Tu
rozowiutka, ciezko ocenic z tych zdjec, ale ja bym dala twojej szanownej rodzicielce jakies 50lat
Stary 2005-10-06, 18:48   #27
CzarnyElf
Zakorzenienie

Moja mama ma 55 lat nie wierzy w filtry lub w kremy(oprocz kremu Nivea)-nie maluje sie,grubiutka jest lubi jedzenie,ubiera sie raczej w "swoim stylu",lubi okulary "muchy"-co mozna zauwazyc na zdjeciu-mama jest z profila pierwsza od lewej.

Tesknie za nia
Stary 2005-10-06, 18:50   #28
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
-co mozna zauwazyc na zdjeciu-mama jest z profila pierwsza od lewej.
elfie, a ta lasencja z prawej to ty?
Stary 2005-10-06, 18:52   #29
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
elfie, a ta lasencja z prawej to ty?

tak od prawej to ja,(wyszlam potargana )potem moja siostra i brat(zdjecie robione w Wawie)
Stary 2005-10-06, 19:09   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez różowiutka
a to moja mama ile jej dajecie lat???
Na tym pierwszym zdjeciu dalabym Twojej mamie jakies 53 lata ,na tym drugim zdjeciu kilka latek wiecej(wyszla powazniej)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości