krem BB do cery mieszanej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-28, 16:56   #1
mistery97
Przyczajenie

krem BB do cery mieszanej

Witam Jakie możecie polecic kremy BB lub CC do cery tłustej lub mieszanej ? Chodzi mi o to, aby nie zapychał i nie wysuszał, Mam cerę trądzikową ze sklonnościami do błyszczenia się szczególnie w strefie T. Chciałabym, aby dobrze matował i dobrze krył;p Co możecie zaproponować ? Z góry dziękuję
mistery97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 17:08   #2
kinia8900
Raczkowanie

Dot.: krem BB do cery mieszanej

Posiadam krem cc jest świetny, fajnie kryje a przy okazji leczy własnie trądzik, faktor 30, jednak jest dosyć drogi. Kupiłam u kosmetyczki za 80 zł - Correct Combo Cream.

Od niedawna stosuję BB z eveline, do cery mieszanej i jest naprawdę świetny. Bardzo ładnie nawilża i też ma ochronę przed słońcem 15. Super dopasowuje sie do cery. Chciałam z kupić z garniera ale czytałam że bardzo zapycha, więc odpuściłam.

kinia8900 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 17:12   #3
pffe
BAN stały

Cytat:
Napisane przez mistery97 Pokaż wiadomość
Witam Jakie możecie polecic kremy BB lub CC do cery tłustej lub mieszanej ? Chodzi mi o to, aby nie zapychał i nie wysuszał, Mam cerę trądzikową ze sklonnościami do błyszczenia się szczególnie w strefie T. Chciałabym, aby dobrze matował i dobrze krył;p Co możecie zaproponować ? Z góry dziękuję
ale kremy bb nie mają kryć, tylko wyrównywać koloryt. Owszem, nie będziesz się błyszczeć ale nie licz na efekt jak przy fluidzie.
pffe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 23:59   #4
elun
Rozeznanie

Ja od niedawna stosuję krem BB So bio etic (firmy Lea Nature) i jestem w pozytywnym szoku! Skład ma genialny, a krycie na poziomie nieźle kryjącego podkładu, powinien być sprzedawany właśnie jako ekologiczny podkład a nie krem BB moim zdaniem. Kolory do wyboru są dwa, ja mam jaśniejszy, raczej w żółtą tonację wpada. Kupiłam ze względu na lekkie przesuszenie mojej tłustej skóry i spisuje się super. Tylko nos i czoło muszę przymatowić, poza tym w ogóle się nie świecę. Najlepszy z wypróbowanych przeze mnie BB ( a trochę ich było ). Cena - 60 zł ale jest baardzo wydajny więc się opłaca.
Z innej beczki to świetne dla skóry (i wizualnie) są podkłady mineralne, ja mogę polecić firmę Annabelle Minerals, formułę matującą (zdecydowanie lepsza dla skóry niż kryjąca).

Zapachowo-kolorówkowa wymiana lutowa
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55491651

Wymiana książki:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post52662052
elun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:10   #5
mistery97
Przyczajenie

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Mam jeszcze jedno pytanie : czy znacie jakiś podkład bądź fluid, który dobrze maskuje niedoskonałości i przebarwienia a jednocześnie nie zapycha i nie jest bardzo drogi ? To ważne dla mnie, ponieważ nie chce dużo nakładać na twarz, a mam nieco do ukrycia niestety
mistery97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 17:47   #6
adri_
BAN stały

a ja polecam krem cc 10 w 1 bielendy dla mnie sprawdza sie super
co do rodzaju cery- wydaje mi sie ze kremy bb/ cc sa dla wszystkich cer- od tlustej po mieszaną. ale poprawcie mnie jesli sie myle
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 18:02   #7
czorcik87
Przyczajenie

ja w tamtym roku używałam latem bb eveline...wiadomo skóra się świeciła po pewnym czasie,ale na wyjście zabierałam ze sobą bibułki matujące...I było ok...wydaje mi się,że bb jest na lato lepszym rozwiązaniem niż jakiś ciężki podkład..
czorcik87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 19:29   #8
stylovva
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
a ja polecam krem cc 10 w 1 bielendy dla mnie sprawdza sie super
co do rodzaju cery- wydaje mi sie ze kremy bb/ cc sa dla wszystkich cer- od tlustej po mieszaną. ale poprawcie mnie jesli sie myle
o, też mam ten krem i mi też pasuje
rodzaj cery? ja widziałam tylko dla mieszanych... bo to taki bezpieczny kosmetyk, nie? pasuje i do suchej cery i do tłustej...
stylovva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 20:42   #9
VioletRose
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mistery97 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Mam jeszcze jedno pytanie : czy znacie jakiś podkład bądź fluid, który dobrze maskuje niedoskonałości i przebarwienia a jednocześnie nie zapycha i nie jest bardzo drogi ? To ważne dla mnie, ponieważ nie chce dużo nakładać na twarz, a mam nieco do ukrycia niestety
Fluid matujacy z pharmaceris, ok. 40zl, nie zapycha, dobrze kryje, matuje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
VioletRose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 08:15   #10
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez VioletRose Pokaż wiadomość
Fluid matujacy z pharmaceris, ok. 40zl, nie zapycha, dobrze kryje, matuje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Skin79 do tego typu cery fajnie kryje

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 17:54   #11
adri_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez stylovva Pokaż wiadomość
o, też mam ten krem i mi też pasuje
rodzaj cery? ja widziałam tylko dla mieszanych... bo to taki bezpieczny kosmetyk, nie? pasuje i do suchej cery i do tłustej...
no ja niestety mam sucho- tłusta cere... :/ co prawda jest juz lepiej, ale po zabiegach u kosmetyczki luszczy mi sie troche skora + w ciagu dnia skora zaczyna sie swiecic, ten krem wlasnie mi odpowiada, bo jakos skora wyglada ok, ani wysuszona ani przetluszczona
adri_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cera mieszana, krem bb

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości