Bambino - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-04, 17:46   #1
Sovilo
Zakorzenienie

Bambino

Jakie macie doświadczenia z szamponem dla dzieci Bambino? Mam dość upiększających kosmetyków o kosmicznym składzie i chcę dać czuprynie odpocząć. Na jaki rodzaj włosów go stosujecie? Co nakładacie po/przed nim?
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 18:19   #2
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka
Dot.: Bambino

Witam
Wbrew opiniom,że dorośli nie powinni stosowac szamponów dla dzieci,ponieważ np.kobiety mające włosy farbowane powinny stosować własnie odpowienie dla nich itp.Ale...właśnie moja mama całe życie farbowała włoski i myła je bambino,miała lsniace gładkie i miękkie jak u niemowlaka...ja z kolei myłam j&j dla dzieci i były super...myślę,że od czasu do czasu przerzucę się na dziecięce
Podobnie jest z oliwkami do ciała dla niemowląt...dla mnie bomba,a ciałko jest jedwabiste.
Pozdrawiam
boniulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 18:56   #3
hair
Rozeznanie

Używalam na farbowane wlosy i bez odżywki masakra. Za to kiedy mialam naturalne szampony dla dzieci to bylo to.
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:53   #4
fizzz
Raczkowanie

No właśnie macie może jeszcze jakieś doświadczenia z szamponami dla dzieci...??? bo ostatnio dość poważnie się zastanawiam czy nie kupić sobie takiego...Mam duzo kręconych włosów i nie wiem co zrobić żeby się nie puszyły..
fizzz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:06   #5
annfas
Zakorzenienie

wszystko zalezy od naszych włosów. Tak samo jak kazdy ma inna cere. identycznie jest z włosami. Dla jednego jeden szampon bedzie super, dla drugiego bedzie on jednak beznadziejny. Ja sama tez czase uzywam różnych samponow dla dzieci. ale kazdy musi znalezc ten dla sobie. z reszta szmpon powinno sie co jakis czas zmienia, przynjamniej ja tak robie, po zuzyciu dwóch opakowan szampon nie dziala na mnie tak jak na poczatku

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości