Ratunek paznokci po basenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-28, 19:37   #1
szeelma
Przyczajenie

Ratunek paznokci po basenie

Witam,mam pewien problem dotyczący moich paznokci - chodzę na basen 1-2 razy w tygodniu a jak wiemy w wodzie jest chlor - on strasznie niszczy moje paznokcie, są kruche,brzydkie,i bardzo łamliwe. Jak już ładnie urosną to nagle się łamią, coś strasznego doradźcie jak poprawić ich kondycję i zapobiegać temu problemowi, byłabym bardzo wdzięczna!
szeelma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:55   #2
Vler
Raczkowanie

Dot.: Ratunek paznokci po basenie

Cytat:
Napisane przez szeelma Pokaż wiadomość
Witam,mam pewien problem dotyczący moich paznokci - chodzę na basen 1-2 razy w tygodniu a jak wiemy w wodzie jest chlor - on strasznie niszczy moje paznokcie, są kruche,brzydkie,i bardzo łamliwe. Jak już ładnie urosną to nagle się łamią, coś strasznego doradźcie jak poprawić ich kondycję i zapobiegać temu problemowi, byłabym bardzo wdzięczna!
Jeśli nie masz uczulenia na formaldehyd, możesz spróbować odżywki Eveline 8w1. Kiedy wszystko inne zawodziło, po niej przestały mi się łamać paznokcie (chociaż słyszałam, że są też przeciwnicy tej odżywki, dlatego zalecam się rozeznać przed użyciem). Możesz też zpróbować krem do rąk i paznokci, np z Ziaji kozie mleko, oprócz działania ładnie pachnie i nie zostawia "filmu" na dłoniach
Stary 2014-03-28, 22:06   #3
Frutellka xD
Zadomowienie

Odżywka Sally hansen wzmacniająca złota, Eveline SOS moim zdaniem lepsza niż 8w1 i zacznij stosować utwardzacz na przykład z Coral tani i dobry ten z diamentem.

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 23:11   #4
ninde_
Przyczajenie

Również mam ten problem, że po basenie mam strasznie zniszczone paznokcie. Kiedyś rosły mi mega szybko, a teraz jakby zatrzymały się w miejscu. Zaczęłam stosować odżywkę Evelline 8w1 Powoli widać efekty i na szczęście nie ma żadnych skutków ubocznych, czego bałam się najbardziej

http://www.paulamowi.blogspot.com
ninde_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
basen, łamliwe paznokcie, paznokcie, pielęgnacja paznokci, zniszczone paznockie

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości