Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-08-09, 11:52   #3841
AniaKW
Zadomowienie

Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wiem, że to rzecz gust, ale testowałam ten zielony odcień cienia i krótko mówiąc jest nie za ładny. Na pewno zależy od koloru oczu...
.
No właśnie dzisiaj to przemyślałam, że jednak nie będzie mi ten cień odpowiadał, a i podkład mam jeszcze w zapasie, więc sobie odpuściłam.

Zamówiłam za to mini zestaw Antibl. Clinique z Douglasa, bo ostatnio walczę bezskutecznie z "kaszką" na czole. Mam grzywkę, są upały i czoło mam jak nastolatka po burzy hormonów... i nie mogę tego niczym opanować... nigdy tak nie miałam. Może mi to pomoże.
Stary 2014-08-09, 12:04   #3842
cosmetix
Makeup challenge winner

Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
No właśnie dzisiaj to przemyślałam, że jednak nie będzie mi ten cień odpowiadał, a i podkład mam jeszcze w zapasie, więc sobie odpuściłam.

Zamówiłam za to mini zestaw Antibl. Clinique z Douglasa, bo ostatnio walczę bezskutecznie z "kaszką" na czole. Mam grzywkę, są upały i czoło mam jak nastolatka po burzy hormonów... i nie mogę tego niczym opanować... nigdy tak nie miałam. Może mi to pomoże.
10,90 wydaje się niedużo za 1 cień, ale niedawno w Naturze można było kupić za tę kwotę 4 cienie MySecrets lub 2 Kobo i to w dowolnych odcieniach.

Co do AntiBlemish. Tak jak już pisałam, klientki chwaliły jego właściwości matujące i wchłaniające sebum. Jednak lepiej poradzić się dermatologa, jeśli występuje jakaś nieoczekiwana "burza hormonalna".

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-09 o 12:06
cosmetix jest offline  
Stary 2014-08-09, 16:33   #3843
kjd3
only smart shopping

W D. wrócił wspaniały prezent z Inglota - 25 ml toniku przy zakupie 2 produktów firmy
kjd3 jest offline  
Stary 2014-08-09, 16:52   #3844
AniaKW
Zadomowienie

Dermatolog pewnie by się przydał, ale teraz nie mam zupełnie do tego głowy i niestety u nas się czeka ok 4-5 tygodni na wizytę, więc zapewne szybciej to sama zwalczę.
Stary 2014-08-09, 16:53   #3845
201606201234
Konto usunięte

dziewczyny chce kupic w sephorze perfumy ale bedzie mi je kupowala pewna osoba ktora nie ma mojej karty sephora, czy jest jakas mozliwosc zeby mi to nabili na karte co trzeba podac?

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2014-08-09 o 16:54
201606201234 jest offline  
Stary 2014-08-09, 20:09   #3846
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny chce kupic w sephorze perfumy ale bedzie mi je kupowala pewna osoba ktora nie ma mojej karty sephora, czy jest jakas mozliwosc zeby mi to nabili na karte co trzeba podac?
Wystarczy podać imię, nazwisko, miasto i konsultantka powinna znaleźć w systemie
Malinum jest offline  
Stary 2014-08-09, 21:28   #3847
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wystarczy podać imię, nazwisko, miasto i konsultantka powinna znaleźć w systemie
dzieki
201606201234 jest offline  
Stary 2014-08-10, 12:08   #3848
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Doradźcie proszę!! Potrzebna mi jakaś fajna paleta do brwi dla brunetki. Chodzi mi o odcienie ciemniejsze niż popularna paleta Catrice. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42...a-do-brwi.html Ma być na prezent, więc zależałoby mi, żeby miała jak najwięcej bajerów takich jak szablony.
Ja mam ciemne brwi i jestem bardzo zadowolona z paletki Gosha - uzywam wszystkich 3 kolorow, bo mozna nimi fajnie sobie wycieniowac brwi, tzn. najciemniejsze na dole, jasne u gory - super to wyglada

Ale jak na prezent to moze Brow Zings? W Sephorze byly chyba jakies promocyjne zestawy z kredka

No a jak masz duzo kasy to Senna... Sama czaje sie na ich zel do brwi
Stary 2014-08-10, 12:17   #3849
cosmetix
Makeup challenge winner

GlamKitty, Dzięki

Muszę obejrzeć tego Gosha, zupełnie nie kojarzę tej palety.

Senna testowałam na Targach Łódzkich. Kolory piękne, ale te ich gotowe szablony nigdy mnie nie przekonają. Lubię indywidualnie dobierać kształt brwi do każdej osoby, a nie ograniczać się do 4 szablonów. Makijażystka namalowała mi brwi przy użyciu szablonu i wyglądałam jak Cruella de Mon z kreskówki. No i cena 160 zł za paletę to jednak nieco za dużo. Chyba dobiorę 3 matowe cienie z Inglot w kasetce - 1/3 ceny Senny. Słyszałam też dobre opinie o paletce Bell:
http://www.ladymakeup.pl/sklep/bell-...usterkiem.html W razie czego kupię taniutką Essence: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...ylist-set.html Szkoda, że jej nie kupiłam na promocji -40% w Naturze.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-10 o 14:11
cosmetix jest offline  
Stary 2014-08-10, 15:03   #3850
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
GlamKitty, Dzięki

Muszę obejrzeć tego Gosha, zupełnie nie kojarzę tej palety.

Senna testowałam na Targach Łódzkich. Kolory piękne, ale te ich gotowe szablony nigdy mnie nie przekonają. Lubię indywidualnie dobierać kształt brwi do każdej osoby, a nie ograniczać się do 4 szablonów. Makijażystka namalowała mi brwi przy użyciu szablonu i wyglądałam jak Cruella de Mon z kreskówki. No i cena 160 zł za paletę to jednak nieco za dużo. Chyba dobiorę 3 matowe cienie z Inglot w kasetce - 1/3 ceny Senny. Słyszałam też dobre opinie o paletce Bell:
http://www.ladymakeup.pl/sklep/bell-...usterkiem.html W razie czego kupię taniutką Essence: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...ylist-set.html Szkoda, że jej nie kupiłam na promocji -40% w Naturze.
Kolory tej z Bell wygladaja super, ale ja jakos nie przepadam za woskami do brwi. Moze gdybym miala rzadsze wloski to lepiej by sie sprawdzaly. No a z szablonami nie pomoge, nigdy nie uzywalam i sie nie znam
Stary 2014-08-11, 01:59   #3851
Jamaika88
Zadomowienie

Hej dziewczyny, miała może któraś z Was do czynienia z Aqua Allegoria Tutti Kiwi i jest w stanie porównać go do jakiegoś innego zapachu?
Jamaika88 jest offline  
Stary 2014-08-11, 11:28   #3852
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Spieszę donieść że właśnie dostałam swoją paczkę z D.
w ogóle już dawno się tak nie uśmiałam tak jak dzisiaj ponieważ jako NIESPODZIANKĘ dostałam LANCASTER paletki z piłką do tenisa ziemnego

miałam dać znać co zawiera kosmetyczka Collistar z dwoma miniaturami więc jest to 30 ml Intensive firming cream i 30 ml szampon do suchych włosów

Sensai niespodzianka
to soothing cream 4,6ml

zestaw próbek z kodu te same czyli chloe, balenciaga, daisyx2, cavalli
pupa vamp - 4ml
------

Never
Daisy Dream bardzo mi się podoba

w ogóle jestem b.zadowolona z zamówienia

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-08-11, 11:54   #3853
angelikaw
Zakorzenienie

Dotarła do mnie próbka Yodeyma. Zapach Harpina - śliczny! Rzeczywiście przypomina J'adore
angelikaw jest offline  
Stary 2014-08-11, 12:18   #3854
pysiak103
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie próbka Yodeyma. Zapach Harpina - śliczny! Rzeczywiście przypomina J'adore
Tez go właśnie mam
pysiak103 jest offline  
Stary 2014-08-11, 12:22   #3855
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

Ja nadal nie dostałam moich perfumek Zamawiałam 29tego...

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2014-08-11, 12:29   #3856
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Ja nadal nie dostałam moich perfumek Zamawiałam 29tego...
ja też 29go.
angelikaw jest offline  
Stary 2014-08-11, 12:40   #3857
soniuska
Zakorzenienie

ja 26tego chyba i tez nie mam..😭

Wyslane z Samsunga Galaxy S3

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-08-11, 12:43   #3858
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Do mnie dotarły w piątek Harpina i Power, dwie buteleczki na jeden adres,
ale na różne osoby.
Salisia jest offline  
Stary 2014-08-11, 12:50   #3859
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Do mnie dotarły w piątek Harpina i Power, dwie buteleczki na jeden adres,
ale na różne osoby.
No ja też zamawiałam na dwie różne osoby ale jeden adres i doszły tylko jedne, może tych drugich się też doczekam

aniyam jest teraz online  
Stary 2014-08-11, 12:53   #3860
pysiak103
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No ja też zamawiałam na dwie różne osoby ale jeden adres i doszły tylko jedne, może tych drugich się też doczekam
Ja też tak zamówiłam i jedne przyszły drugie nie
pysiak103 jest offline  
Stary 2014-08-11, 13:10   #3861
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Ja też tak zamówiłam i jedne przyszły drugie nie
Dziewczyny, mi przy składaniu zamówienia próbek Yodeyma źle zapisało adres, były ucięte wszystkie końcówki, numery adresu, zalogowałam się na stronie i w każdym zamówieniu dopisałam numery, napisałam też wiadomość z całym adresem w wiadomości do sklepu jaką można zamieścić na stronie zamówienia. Sprawdzcie, bo może i u Was są niepełne adresy.
Salisia jest offline  
Stary 2014-08-11, 13:20   #3862
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

Ja mam adres OK, czekam...

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2014-08-11, 13:27   #3863
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mi przy składaniu zamówienia próbek Yodeyma źle zapisało adres, były ucięte wszystkie końcówki, numery adresu, zalogowałam się na stronie i w każdym zamówieniu dopisałam numery, napisałam też wiadomość z całym adresem w wiadomości do sklepu jaką można zamieścić na stronie zamówienia. Sprawdzcie, bo może i u Was są niepełne adresy.
U mnie adresy były ok, jedną męską próbkę dostałam już w zeszłym tygodniu tylko tej drugiej dla mnie brak

aniyam jest teraz online  
Stary 2014-08-11, 13:30   #3864
wiki100
Rozeznanie

Do mnie też tylko jedna dotarła, choć zamawialam na tatę też:-(
wiki100 jest offline  
Stary 2014-08-11, 13:44   #3865
Salisia
Zadomowienie

To są przesyłki nierejestrowane, także może się komuś przykleiły do rączek po drodze
Salisia jest offline  
Stary 2014-08-11, 14:02   #3866
pysiak103
Zakorzenienie

Do mnie dużo takich nierejestrowanych przesyłek nie doszło
pysiak103 jest offline  
Stary 2014-08-11, 14:49   #3867
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Spieszę donieść że właśnie dostałam swoją paczkę z D.
w ogóle już dawno się tak nie uśmiałam tak jak dzisiaj ponieważ jako NIESPODZIANKĘ dostałam LANCASTER paletki z piłką do tenisa ziemnego

miałam dać znać co zawiera kosmetyczka Collistar z dwoma miniaturami więc jest to 30 ml Intensive firming cream i 30 ml szampon do suchych włosów

Sensai niespodzianka
to soothing cream 4,6ml

zestaw próbek z kodu te same czyli chloe, balenciaga, daisyx2, cavalli
pupa vamp - 4ml
------

Never
Daisy Dream bardzo mi się podoba

w ogóle jestem b.zadowolona z zamówienia
a ten kupon do stacjonarki 25 zł od jakiej kwoty

Właśnie używam tego kremu sensai
Te kosmetyki z sensai mają bardzo ładny zapach
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-08-11, 15:16   #3868
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
a ten kupon do stacjonarki 25 zł od jakiej kwoty
Od 250zł, niestety pojechali...
maarthusia jest offline  
Stary 2014-08-11, 16:09   #3869
nolda
Raczkowanie

Dotarła do mnie przesyłka do pracy z Yodeymy, dzięki za info
Perfumy bardzo ładne mam zapach Harpina, są dość trwałe
nolda jest offline  
Stary 2014-08-11, 16:32   #3870
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nolda Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie przesyłka do pracy z Yodeymy, dzięki za info
Perfumy bardzo ładne mam zapach Harpina, są dość trwałe
Właśnie miałam to napisać Harpinę polecam na pewno!
Rano się popsikałam, a nadal są wyczuwalne!
angelikaw jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości