Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-09-08, 19:46   #4771
angelikaw
Zakorzenienie

Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tylko wiadomo jaki niesmak jest,skoro jedne dostały inne nie
Mam nadzieję,że dziewczyny,które po moim wpisie zamówienie złożyły się załapią,tylko z odp.Sephory w sumie nic nie wynika,bo nie wiadomo w końcu czym się kierowali dodając te kartony z miniaturami(podają kilka wersji)
No właśnie, zachęcali do zakupów, sugerowali niespodziankę.... Potem teksty, że do zamówień złożonych PRZED weekendem, potem znów - że tylko do zamówień złożonych w czwartek....

Pogubili się.
angelikaw jest offline  
Stary 2014-09-08, 20:13   #4772
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Szampony Korresa nie są delikatne, zawierają silny detergent jakim jest SLS. Jeśli chodzi o wyciągi roślinne którymi się chwalą, znajdują się one za pozycją Parfum, więc średnio fajny skład. Co mogę polecić? Testuje teraz szampony tołpy, one nie mają SLSów i na razie dobrze się sprawują (27 złotych chyba), pokrzywowa Farmona (teraz dostępna w biedronce za niecałe 6 złotych) ma skład podobny, z tym, że pokrzywa występuje wyźej w składzie, moim zdaniem warto ją przetestować. Szampony OMII mają bardzo fajne składy, ale tu niestety się nie wypowiem, bo jeszcze nie zdążyłam przetestować (czekają na swoją kolej). Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym co ja osobiście testowałam albo jakie mam włosy to zapraszam na priv, chętnie poopowiadam, bo tutaj to dość duży off-top
Niestety te tanie drogeryjne nawet bez SLS źle na mnie działają zarówno Tołpa, Bingo, Farmona wszystko już miałam i katastrofa. A te OMII to co to, nie słyszłaam o nich?

aniyam jest offline  
Stary 2014-09-08, 20:18   #4773
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niestety te tanie drogeryjne nawet bez SLS źle na mnie działają zarówno Tołpa, Bingo, Farmona wszystko już miałam i katastrofa. A te OMII to co to, nie słyszłaam o nich?

Włoska firma, można ją znależć na lawendowaszafa.pl bardzo dobre i naturalne kosmetyki
Stary 2014-09-08, 20:23   #4774
Jamaika88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
No właśnie, zachęcali do zakupów, sugerowali niespodziankę.... Potem teksty, że do zamówień złożonych PRZED weekendem, potem znów - że tylko do zamówień złożonych w czwartek....

Pogubili się.
Z logicznego punktu widzenia chyba najlepszą opcją byłoby co jakiś czas dorzucać do losowo wybranych zamówień gratisy albo rzucić na fanpage'a post z info, że w danym dniu mają do rozdania określoną ilość gratisów rozdawanych losowo lub na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". Nikt nie miałby pretensji bo loteria to loteria, jednemu się uda, a drugiemu nie.
Jamaika88 jest offline  
Stary 2014-09-08, 20:27   #4775
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, a któraś z was zamawiała w końcu Anny w promocji 1+1 gratis? Czy nikt się nie skusił? ;p
Ja, ale jeszcze nawet nie zapłaciłam. Wzięłam też szampon Alterny, po -40% wyszło 90zł, ale to i tak dużo i zastanawiam się, czy mnie nie pogięło i czy płacić.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na razie wyleczyłam się z lakierów. Mam ze 30 sztuk, a maluję się w kółko tym samym - lekko różowym (transparentnym), bo te ścierające się końcówki doprowadzały mnie do szału... Podejrzewam, że jakiego koloru Anny by nie dali w gratisie, byłabym zadowolona z każdego prezentu się cieszę
Ciekawe, co jutro wymyślą w D. Dawno nie było darmowej wysyłki z kodem Payback od 50zł
Ja po wielkiej selekcji mam ponad sto lakierów Ale Anny są moje ulubione i odcienia podobnego do Wild at heart nie mam, więc się skusiłam. Ciekawe, czy dadzą gratis odcień, którego jeszcze nie mam.
Stary 2014-09-08, 21:40   #4776
Margo25
Zadomowienie

Cytat:

Margo,nie ma opcji wpisania nr karty i co teraz,ratuj
Po wpisaniu danych do rachunku/ adresu dostawy i przejściu "dalej", wybierasz formę płatności, kolejnym krokiem jest "sprawdzenie poprawności wprowadzonych danych" - z prawej masz zawarość koszyka, a z lewej strony - dane klienta: faktura vat, adres na rachunku, dostawy, forma płatności i symbol karty - zaznaczasz, że jesteś już posiadaczem, pojawia Ci się prośba o wprowadzenie numeru i komenda "zapisz". Jeśli coś Ci się nie uda, to po napisaniu wiadomości do nich, bez problemu naliczą Ci te punkty

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2014-09-08 o 21:41
Margo25 jest offline  
Stary 2014-09-08, 22:19   #4777
GlamKitty
Zakorzenienie

Dziewczyny, nie wiem jak Wy, ale ja juz mam focha na Sephore i na razie przez dlugi czas nie bede tam nic kupowac. Od Douglasa tez sie odzwyczailam odkad wiekszosc promocji nie obejmuje Maca Wiekszosc perfumerii internetowych ma nizsze ceny, a potrafia lepiej zadbac o klienta
Stary 2014-09-08, 22:22   #4778
Pollinaa
Zakorzenienie

Na fb ktoś napisał, że dostał prezenty do piątkowego zamówienia. To by potwierdzało wersję z rozmowy telefonicznej huśtawka nastrojów, ale jutro będzie wyczekiwanie:-D
Pollinaa jest offline  
Stary 2014-09-09, 09:52   #4779
maarthusia
Shoe addict :)

Mam pakę z S. Oczywiście na prezent nie zasłużyłam
maarthusia jest offline  
Stary 2014-09-09, 10:02   #4780
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Nie płakaj (jak mówi moja bratanica )

Do 15. września w D online działa kod -30% na drugi, tańszy produkt do pielęgnacji (wszystkie marki): SKIN149

Obkupiłam się w serum ANR II od Estee i jeszcze czapnęłam kosmetyczkę z miniaturami, dobry deal I przesyłka gratis.
Macintosh jest offline  
Stary 2014-09-09, 10:15   #4781
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Nie płakaj (jak mówi moja bratanica )

Do 15. września w D online działa kod -30% na drugi, tańszy produkt do pielęgnacji (wszystkie marki): SKIN149

Obkupiłam się w serum ANR II od Estee i jeszcze czapnęłam kosmetyczkę z miniaturami, dobry deal I przesyłka gratis.
Wolałabym taki kodzik na makijaż zapasów pielęgnacji mam od cholery i jeszcze więcej

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Nawet nie chce mi się pisać do S. I tak niczego to nie zmieni...
Podjęłam męską decyzję i nie będę nic zamawiać z D. ani S. dopóki nie dadzą naprawdę fajnych prezentów
maarthusia jest offline  
Stary 2014-09-09, 10:23   #4782
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Wolałabym taki kodzik na makijaż zapasów pielęgnacji mam od cholery i jeszcze więcej

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Nawet nie chce mi się pisać do S. I tak niczego to nie zmieni...
Podjęłam męską decyzję i nie będę nic zamawiać z D. ani S. dopóki nie dadzą naprawdę fajnych prezentów
Myślę, że lepiej odpuścić. A niech sobie zjedzą te pudełka

No ja właśnie jestem w sytuacji takiej, że pokończyło mi się praktycznie wszystko na raz z pielęgnacji twarzy. Jak zwykle. A potem trzeba wyskakiwać z okrągłych kwot
Macintosh jest offline  
Stary 2014-09-09, 10:37   #4783
angelikaw
Zakorzenienie

Teraz to już nic nie rozumiem

Cytat:
Anna S. --> ‎Sephora Polska
13 godz. ·
Otrzymałam dzisiaj paczkę z zamówieniem złożonym w piątek i ogromne zaskoczenie. Dostałam prezenty! Zamawiając, nie wiedziałam że dostanę tyle "gratisów". Dziękuję bardzo i cieszę się, że trafiłam na taką okazję.

Edytowane przez angelikaw
Czas edycji: 2014-09-09 o 10:41
angelikaw jest offline  
Stary 2014-09-09, 10:37   #4784
Pollinaa
Zakorzenienie

Moje S. kurier przywiezie dopiero po 16:-/ a kłócić się nie ma co, bo odpowiedzą że to losowo niezależnie od nich
Pollinaa jest offline  
Stary 2014-09-09, 10:41   #4785
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Moje S. kurier przywiezie dopiero po 16:-/ a kłócić się nie ma co, bo odpowiedzą że to losowo niezależnie od nich
Nie, ja nie zamierzam się kłócić
Ale kręcą na każdym kroku i to mi się nie podoba
angelikaw jest offline  
Stary 2014-09-09, 10:42   #4786
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
Myślę, że lepiej odpuścić. A niech sobie zjedzą te pudełka

No ja właśnie jestem w sytuacji takiej, że pokończyło mi się praktycznie wszystko na raz z pielęgnacji twarzy. Jak zwykle. A potem trzeba wyskakiwać z okrągłych kwot
To normalka, jak się kończy to wszystko naraz a później trzeba kombinować, jak przetrwać do pierwszego
Podejrzewam, że moje zapasy pielęgnacyjne spokojnie wystarczą na rok. Ale jeśli pojawi się jakaś fajna ofertka, np. w Clinique to na pewno skorzystam
maarthusia jest offline  
Stary 2014-09-09, 10:42   #4787
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Teraz to już nic nie rozumiem
Mogą to pisać podstawieni ludzie żeby nie było masowej anulacji zamówień.
Stary 2014-09-09, 10:43   #4788
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mogą to pisać podstawieni ludzie żeby nie było masowej anulacji zamówień.

Albo naprawdę wrzucali tak losowo, że sami nie wiedzą do kogo, kiedy i ile niepsodzianek poszło
Stary 2014-09-09, 10:47   #4789
maarthusia

Cytat:
Nie, ja nie zamierzam się kłócić
Ale kręcą na każdym kroku i to mi się nie podoba
Mnie też, dlatego mam ich w ...
maarthusia jest offline  
Stary 2014-09-09, 10:48   #4790
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Albo naprawdę wrzucali tak losowo, że sami nie wiedzą do kogo, kiedy i ile niepsodzianek poszło
Myślę, że Twoja teza jest najbliższa prawdy.
Oni tam mają masakryczny bajzel, doświadczyłam tego swego czasu na swoim zamówieniu. Normalnie trauma
Macintosh jest offline  
Stary 2014-09-09, 11:27   #4791
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Po wpisaniu danych do rachunku/ adresu dostawy i przejściu "dalej", wybierasz formę płatności, kolejnym krokiem jest "sprawdzenie poprawności wprowadzonych danych" - z prawej masz zawarość koszyka, a z lewej strony - dane klienta: faktura vat, adres na rachunku, dostawy, forma płatności i symbol karty - zaznaczasz, że jesteś już posiadaczem, pojawia Ci się prośba o wprowadzenie numeru i komenda "zapisz". Jeśli coś Ci się nie uda, to po napisaniu wiadomości do nich, bez problemu naliczą Ci te punkty
Dziękuję,ale za późno
Wkurzyli mnie,bo gdy usunęłam ten kod:HAIR40,wszystko było normalnie,a gdy tylko go wpisałam to klops

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-09-09, 11:56   #4792
basia296
Zadomowienie

Cytat:
Na fb ktoś napisał, że dostał prezenty do piątkowego zamówienia. To by potwierdzało wersję z rozmowy telefonicznej huśtawka nastrojów, ale jutro będzie wyczekiwanie:-D
Ja tez składałam w piątek ,ale nie dostałam ani dodatkowych prezentów, że nie wspomnę o pudełku jakimkolwiek. Wszystko wepchnięte w torebkę.
basia296 jest offline  
Stary 2014-09-09, 11:57   #4793
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ja tez składałam w piątek ,ale nie dostałam ani dodatkowych prezentów, że nie wspomnę o pudełku jakimkolwiek. Wszystko wepchnięte w torebkę.
Już na pudełku oszczędzają, jak wepchną w torbę to więcej u nich nic nie biorę!
Pollinaa jest offline  
Stary 2014-09-09, 12:03   #4794
maarthusia

Cytat:
Już na pudełku oszczędzają, jak wepchną w torbę to więcej u nich nic nie biorę!
Ja na szczęście mam duże pudełko, zamawiałam 2x małe płatki i mały płyn do demakijażu. Ale widzę, że teraz niewiadomą będzie pakowanie na prezent: torba czy pudło...
maarthusia jest offline  
Stary 2014-09-09, 12:06   #4795
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja na szczęście mam duże pudełko, zamawiałam 2x małe płatki i mały płyn do demakijażu. Ale widzę, że teraz niewiadomą będzie pakowanie na prezent: torba czy pudło...
No to chociaż tyle
Pollinaa jest offline  
Stary 2014-09-09, 12:07   #4796
ddiana
Zakorzenienie

GG do ddiana

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
A zaznaczyłaś opcję pakowania na prezent?

moje flaszki
ddiana jest offline  
Stary 2014-09-09, 12:18   #4797
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
A zaznaczyłaś opcję pakowania na prezent?
Przy opcji pakowania na prezent jest zdjęcie 2 pudełek i torby więc niestety trzeba się z tym liczyć.
Stary 2014-09-09, 12:31   #4798
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Przy opcji pakowania na prezent jest zdjęcie 2 pudełek i torby więc niestety trzeba się z tym liczyć.
A to "śfinki"
Ja 2 razy dostałam zamówienia w torbach, ale brałam różdżki z kapsułkami, więc do pudła by ich nie wepchali za chiny w jednej takiej dużej torbie z S. trzymam kilkadziesiąt torebek prezentowych z D. więc nawet i torby można spożytkować a tych czarnych pudeł mam już dość, 2 są chwilowo puste i czekają na pomysła
Chętnie wszystkie czarne pudła zamieniłabym na różowe (są takie słodkie)
maarthusia jest offline  
Stary 2014-09-09, 12:36   #4799
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Spieszę donieść, że moje piątkowe zamówienie z S. otrzymałam bez różowej niespodzianki ...

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-09-09, 12:41   #4800
Koshatka
Zakorzenienie

A te rzeczy w torbach są też pakowane w takie same pudełka kartonowe jak pudełka prezentowe? Nie wiem czy zrozumiale napisałam.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości