Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-06-04, 17:32   #1651
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no właśnie kremy pełnowymiarowe 50ml za 150 zł a tu 30ml za 50zł ale wykupione;( tych preparatów do demakijażu się nie opłaca, poza tym nie jaraja mnie specjalnie, myślałam o fix+ ale w sumie też się nie opłaca
zastanawia mnie jedno czy opakowania z size to go wchodzą na back to MAC czy nie
kurka to się opłaca faktycznie myślę że dorzucą ale ciekawe kiedy
też jestem ciekawa czy wchodzą B2M, no i zamówiłam mini pigmenciki i jestem happy

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-04, 17:43   #1652
Rotkohl
Zakorzenienie

Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kurka to się opłaca faktycznie myślę że dorzucą ale ciekawe kiedy
też jestem ciekawa czy wchodzą B2M, no i zamówiłam mini pigmenciki i jestem happy

a na jakie sie skusiłaś?

też miałam zamówić pigmenty ale stwierdziłam, że takie opakowanie to i tak za dużo dla mnie i szukam kogoś na spółke 4 kolory mnie kuszą

a krem pewnie jak dorzucą to akurat przegapie, bo wydaje mi się ze dość szybko pójdzie.

a najlepsze jest to ze zanim kolekcja weszła to byłam zdecydowana na maskare, która teraz jest na końcu listy, na kremy nie zwracałam uwagi bo nie wiedziałam ze takie pojemnosci mają, myslałam ze to bedzi jakiś 10 ml, skoro produkty do demakijażu maja 30.
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-06-04, 17:44   #1653
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja płaciłam kartą. Widac w zadnym wypadku im się nie spieszy

Ja 2 dni temu wygrzebalam probki, ktore dostałam kiedys w S. i ten żel do mycia bardzo fajny, a tonik 2 mocny skubaniec, piecze.

Ja zamówiłam tonik 2 i 3, wiec sobie porównam, bo nie mogłam sie zdecydowac
no jak widać..
Stary 2014-06-04, 18:15   #1654
basia296
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Moje mini z Douglasa tez tydzien Ale wlasnie odebralam. Dostalam dodatkowa probke Aqua di Gio, ale w naklejce. Probka niespodzianka to u mnie regeneracyjny kremik Clarins. Kupilam mydelko i maseczki peel off. wybrane probeczki to Prada Candy i Cartier
Jak ja uwielbiam takie paczuszki
Moje mini z Douglasa też dotarło . Zamawiałam 2 kremy do rąk migdałowe Farmony. Dostałam w gratisie mini krem do rąk kokosowy. Skorzystałam z kodu kids i mam próbkę Lancastera. Próbki to Prada Candy i Yonelle H2O Infusion Lifting Elixir . Ponownie jako niespodziankę dostałam balsam do rąk nails hands feet. Jestem zadowolona bo ten balsam jest super. Doskonale nawilża , wygładza, świetnie się wchłania i bardzo podoba mi się jego zapach. Z pewnością go kupię . Też dorzucili próbkę Aqua. Być może dlatego , że miałam wrzucone do koszyka i tak sobie tam wisiało jakiś czas.

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2014-06-04 o 18:17
basia296 jest offline  
Stary 2014-06-04, 19:10   #1655
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Proszę ale mi niespodzianka, chyba się skuszę:

http://www.sephora.pl/Wlosy/Szampony...tHaveBrand%3A2

dostępne miniatury!!
Stary 2014-06-04, 19:21   #1656
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość

dostępne miniatury!!

przyznać sie która wykupiła spraj??
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-06-04, 19:46   #1657
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość

dostępne miniatury!!
ale kompletnie nieopłacalne te miniatury.

250 ml = 119 zł ---> 50 ml powinno kosztować 23,80 zł, a kosztuje 35 zł!!!
angelikaw jest offline  
Stary 2014-06-04, 20:02   #1658
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
ale kompletnie nieopłacalne te miniatury.

250 ml = 119 zł ---> 50 ml powinno kosztować 23,80 zł, a kosztuje 35 zł!!!

miniatury z zasady są nie opłacalne ale ja np całego opakowania nie potrzebuje bo nie wiem jak się sprawdzi, tylko ze ja akurat chciałam spraj
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-06-04, 20:24   #1659
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
miniatury z zasady są nie opłacalne ale ja np całego opakowania nie potrzebuje bo nie wiem jak się sprawdzi, tylko ze ja akurat chciałam spraj
wiem
ale czasem zdarzają się wyjątki... albo przynajmniej różnica cenowa nie jest taka duża.
angelikaw jest offline  
Stary 2014-06-04, 20:32   #1660
pysiak103
Zakorzenienie

Na clinique.com są zestawy startowe po 49 zł + 2 mianiatury do wybory gratis + wysyłka free

http://www.clinique.com.pl/products/...ts-_-Gift-Sets

Edytowane przez pysiak103
Czas edycji: 2014-06-04 o 20:46
pysiak103 jest offline  
Stary 2014-06-04, 20:51   #1661
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
wiem
ale czasem zdarzają się wyjątki... albo przynajmniej różnica cenowa nie jest taka duża.

zdarzają sie zdarzaja (MAC krem pełnowymiarowy 150 zł 50 ml, wersja size to go 50 zł 30 ml )

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Na clinique.com są zestawy startowe po 49 zł + 2 mianiatury do wybory gratis + wysyłka free

a idź mi z tym;D wiadomo czy to stała oferta czy tylko o tak o teraz wprowadzili, bo jak tylko teraz to bym kliknęła, a jak stała to poczekam bo nie potrzebuje na już
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-06-04, 21:40   #1662
deyminka
Zadomowienie

Gapa ze mnie, maila z clinique miałam w spamie od 2 czerwca
Teraz sprawdziłam ponownie i dopiero zauważyłam... mam nadzieję, że do piątku mi dojdzie, bo później wyjeżdżam i nie odbiorę, na szczęście też wzięłam za pobraniem.

Ja szczerze polecam tonik fioletowy, używam od nie wiem 4-5 lat? potem odkryłam mydełko i krem wszystko do skóry mieszanej w stronę suchej.
Star90 przejrzałam Twojego bloga, śliczna jesteś, a blog ciekawy, będę zaglądać

deyminka jest offline  
Stary 2014-06-04, 21:45   #1663
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:

chyba się skuszę

Cytat:
a na jakie sie skusiłaś?

też miałam zamówić pigmenty ale stwierdziłam, że takie opakowanie to i tak za dużo dla mnie i szukam kogoś na spółke 4 kolory mnie kuszą

a krem pewnie jak dorzucą to akurat przegapie, bo wydaje mi się ze dość szybko pójdzie.

a najlepsze jest to ze zanim kolekcja weszła to byłam zdecydowana na maskare, która teraz jest na końcu listy, na kremy nie zwracałam uwagi bo nie wiedziałam ze takie pojemnosci mają, myslałam ze to bedzi jakiś 10 ml, skoro produkty do demakijażu maja 30.
wzięłam ukochanego Melona i klasyczną Vanille ale chcę domówić jeszcze Blue Brown, chciałam też violet ale mam identyczny cień więc nie będę dublować, mam te kolory w odsypkach i ze wszystkich jestem b.zadowolona a jakie Twoje 4 typy ?

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-04, 21:48   #1664
Star90
Zakorzenienie

GG do Star90

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
Gapa ze mnie, maila z clinique miałam w spamie od 2 czerwca
Teraz sprawdziłam ponownie i dopiero zauważyłam... mam nadzieję, że do piątku mi dojdzie, bo później wyjeżdżam i nie odbiorę, na szczęście też wzięłam za pobraniem.

Ja szczerze polecam tonik fioletowy, używam od nie wiem 4-5 lat? potem odkryłam mydełko i krem wszystko do skóry mieszanej w stronę suchej.
Star90 przejrzałam Twojego bloga, śliczna jesteś, a blog ciekawy, będę zaglądać
dziękuję
Stary 2014-06-04, 22:06   #1665
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
chyba się skuszę

wzięłam ukochanego Melona i klasyczną Vanille ale chcę domówić jeszcze Blue Brown, chciałam też violet ale mam identyczny cień więc nie będę dublować, mam te kolory w odsypkach i ze wszystkich jestem b.zadowolona a jakie Twoje 4 typy ?

podobne Naked, Vanila, Melon i Blue Brown Najbardziej Naked do mnie przemawia i tu bym była skłonna nawet cąły wziąść, Vanila trochę za żółta raczej często bym nie używała, ale jednak, Melon jest ideałem, ale mam dużo podobnych cieni, więc też całego bym nie chciała a blue brown cudowny ale taki kolor to kiedy ja zużyje Więc jak chętnych nie znajde na spółke to pewnie z naked tylko skończe, bo kurde coś za łatwo mi kasa na kosmetyki idzie, a nad buty mi szkoda i tak sobie pomyślałam że 4 pigmenty które nie są mi do szczęscia potrzebne to miałabym buty za którymi chodze i chodzę (swoją drogą zapewne nawet jak pigmentów nie kupie to i tak butów nie wezme bo mi będzie szkoda)

Też tak macie że na kosmetyki wam łatwiej wydawać kase?
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:10   #1666
pysiak103
Zakorzenienie

Cytat:

a idź mi z tym;D wiadomo czy to stała oferta czy tylko o tak o teraz wprowadzili, bo jak tylko teraz to bym kliknęła, a jak stała to poczekam bo nie potrzebuje na już
Nie ma żadnej informacji do kiedy ta oferta i czy to na stałe myślę że to do wyczerpania zapasów ale nie wiem tak se dumam
pysiak103 jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:25   #1667
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
podobne Naked, Vanila, Melon i Blue Brown Najbardziej Naked do mnie przemawia i tu bym była skłonna nawet cąły wziąść, Vanila trochę za żółta raczej często bym nie używała, ale jednak, Melon jest ideałem, ale mam dużo podobnych cieni, więc też całego bym nie chciała a blue brown cudowny ale taki kolor to kiedy ja zużyje Więc jak chętnych nie znajde na spółke to pewnie z naked tylko skończe, bo kurde coś za łatwo mi kasa na kosmetyki idzie, a nad buty mi szkoda i tak sobie pomyślałam że 4 pigmenty które nie są mi do szczęscia potrzebne to miałabym buty za którymi chodze i chodzę (swoją drogą zapewne nawet jak pigmentów nie kupie to i tak butów nie wezme bo mi będzie szkoda)

Też tak macie że na kosmetyki wam łatwiej wydawać kase?
hehe to masz zagwostkę naked miałam w odsypce, fajny, ma takie iskierki vanille dla mnie to nie jakiś must have ale melon zdecydowanie, w ogóle ubóstwiam takie kolory specjalnie pod niego kupiłam jakiś czas temu paint pota rubenesque z melonem to będzie duet a blue brown jest po prostu świetny miałam nie brać bo latem wolę jaśniejsze odcienie ale maznęłam się nim wczoraj no i przepadłam dla mnie te pojemności są idealne
bierz buty !!!!! w czym się będziesz lepiej czuć ? z nowymi butkami czy z pigmentem na powiekach ?

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:25   #1668
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:

A wiadomo jakie miniatury są do wyboru? Zamawiała już może, któraś z was? Jeden z zestawów mi się spodobał .

elizka1987 jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:27   #1669
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A wiadomo jakie miniatury są do wyboru? Zamawiała już może, któraś z was? Jeden z zestawów mi się spodobał .
miniaturki sama wybierasz musisz dodać zestaw do koszyka i przejść do kasy

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:28   #1670
pysiak103
Zakorzenienie

Cytat:
Na stronie możesz zobaczyć co jest z miniatur
pysiak103 jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:36   #1671
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:

a idź ty , przez Ciebie kliknęłam no ale mam 5 produktów za 49 zł , w tym 60 ml scrub gdzie 100 ml kosztuje 99 zł
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:40   #1672
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
hehe to masz zagwostkę naked miałam w odsypce, fajny, ma takie iskierki vanille dla mnie to nie jakiś must have ale melon zdecydowanie, w ogóle ubóstwiam takie kolory specjalnie pod niego kupiłam jakiś czas temu paint pota rubenesque z melonem to będzie duet a blue brown jest po prostu świetny miałam nie brać bo latem wolę jaśniejsze odcienie ale maznęłam się nim wczoraj no i przepadłam dla mnie te pojemności są idealne
bierz buty !!!!! w czym się będziesz lepiej czuć ? z nowymi butkami czy z pigmentem na powiekach ?

a tam 2,5 grama to wciąz bardzo dużo Niewyobrażam sobie tego zużyć

oj właśnie ja sie lepiej czuje z nowym pędzelkiem, cieniem itp niż z nowym ubraniem zbyt szybko mi się nudzą rzeczy i mi zalegaja , zalegajacy pigment mniej miejsca zajmuje i nie irytuje tak jak zalegajaca para butów. Buty niby czarne klasyczne na słupku, wiec się nie zabije, ale nie wiem czy mi się bedzie chciało chodzić na obcasie standardowo pomykam w balerinach lub koturnach, buty na obcasie ostatnimi czasy to tylko jak z Tżtem samochodem jadę i boje się, ze w tych też nie będę chodzić druga sprawa jest taka, ze w żadnej Zarze stacjonarnie ich nie widziałam tylko online i nie mam jak przymierzyć a nie chce zamawiać 4 par ( 2 modele bardzo podobne mi się podobają i 2 rozmiary bym musiała brać)

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
a idź ty , przez Ciebie kliknęłam no ale mam 5 produktów za 49 zł , w tym 60 ml scrub gdzie 100 ml kosztuje 99 zł
ja właśnie tak kalkulowałam ze za 50zł miałabym 10ml all about eyes
ale dla rozgrzeszenia chciałam zamówić zestaw liftingujacy dla mamy z czego sobie zabrałabym 7 day scrub plus wzieła gratisowe all about eyes i take day off

Cytat:
napewno aae , take day off 30ml , 7 day scrub, reszty nie pamiętam
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:45   #1673
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:

oj właśnie ja sie lepiej czuje z nowym pędzelkiem, cieniem itp niż z nowym ubraniem zbyt szybko mi się nudzą rzeczy i mi zalegaja , zalegajacy pigment mniej miejsca zajmuje i nie irytuje tak jak zalegajaca para butów. Buty niby czarne klasyczne na słupku, wiec się nie zabije, ale nie wiem czy mi się bedzie chciało chodzić na obcasie standardowo pomykam w balerinach lub koturnach, buty na obcasie ostatnimi czasy to tylko jak z Tżtem samochodem jadę i boje się, ze w tych też nie będę chodzić druga sprawa jest taka, ze w żadnej Zarze stacjonarnie ich nie widziałam tylko online i nie mam jak przymierzyć a nie chce zamawiać 4 par ( 2 modele bardzo podobne mi się podobają i 2 rozmiary bym musiała brać)

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

ale dla rozgrzeszenia chciałam zamówić zestaw liftingujacy dla mamy z czego sobie zabrałabym 7 day scrub plus wzieła gratisowe all about eyes i take day off

aaa to jak mają zalegać to lepiej nie bierz , ja też pomykam w balerinach

cliniqueowe zestawy muszę kliknąć na bank ale jeszcze nie wiem który, chyba tylko pasuje mi ten nawilżający

a ma ktoś tą mini maskarę ? high impact czy jakoś tak ? ogólnie nie lubię się z clinique'owymi tuszami więc nie wiem czy ryzykować

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:47   #1674
pysiak103
Zakorzenienie

Cytat:

a ma ktoś tą mini maskarę ? high impact czy jakoś tak ? ogólnie nie lubię się z clinique'owymi tuszami więc nie wiem czy ryzykować
Ja mam i dla ten tusz rewelacja ale wiadomo każdemu co innego
pysiak103 jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:50   #1675
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Miałam kiedyś, ale nic dobrego nie robił, taki średniak. Ale ja ogólnie mam słabe rzęsy, trzeba cudu żeby wyglądały dobrze.

No i też jednak kliknęłam Clinique za tą cenę dam mu jeszcze jedną szansę, wzięłam ten na niedoskonałości. Nie wiem, czego się spodziewać, bo ,,3 kroki'' robiły mi kuku

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:57   #1676
elizka1987
Zakorzenienie

Cytat:

A to jeszcze takie pytanie jak wpisuje adres dostawy jest tam informacja o wysyłce 9,9zł - kurier. Czy ta kwota doda się do łącznej sumy zamówienia? Bo teoretycznie wysyłka ma być darmowa.

elizka1987 jest offline  
Stary 2014-06-04, 22:57   #1677
xxxescapismxxx
Pani Pech

ja chciałam tusz ale mam jeszczę masę z sephory tych małych estee lauder więc wzięłam 3 ml anti blemish bo kremów do twarzy praktycznie nie używam , tylko ciężkich na noc a pod oczy już mam i niebyło co wybrać wzięlam zestaw : Pore Refining Solutions , bo tylko ten mi pasuje Mogliby dać więcej zestawów z mini produktami - ja się szybko nudzę i mini kolorówka - o tak !
Stary 2014-06-04, 23:02   #1678
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
aaa to jak mają zalegać to lepiej nie bierz , ja też pomykam w balerinach

cliniqueowe zestawy muszę kliknąć na bank ale jeszcze nie wiem który, chyba tylko pasuje mi ten nawilżający

nie taki prosty wybór bo właśnie nie wiem czy będą zalegać czy nie nie wiem czy się przyzwyczaje do chodzenia na obcasie i czy będzie mi w nich wygodnie, a przydałyby się takie buty

ja mam dwa typy z zestawów-liftingujacy tu połowa dla mamy by była i ten z kremem all about eyes to chyba nawilżajacy zestaw, tylko nie wiem czy 15 ml w tym zestawie to krem czy coś innego. Reszta fajna ale bez szału.

Tusz mam i nawet fajny, nie wart absolutnie pełnej kasy, ale jest bardzo dobry-siostry twierdzą to samo.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
ja chciałam tusz ale mam jeszczę masę z sephory tych małych estee lauder więc wzięłam 3 ml anti blemish bo kremów do twarzy praktycznie nie używam , tylko ciężkich na noc a pod oczy już mam i niebyło co wybrać wzięlam zestaw : Pore Refining Solutions , bo tylko ten mi pasuje Mogliby dać więcej zestawów z mini produktami - ja się szybko nudzę i mini kolorówka - o tak !
take day off ponoć bardzo dobry jest z gratisowych produktów o anti blemish kiepskie opinie słyszałam. Pore refining solution też by kusił, gdyby nie to że mam pełnowymiarowy krem już

Cytat:
A to jeszcze takie pytanie jak wpisuje adres dostawy jest tam informacja o wysyłce 9,9zł - kurier. Czy ta kwota doda się do łącznej sumy zamówienia? Bo teoretycznie wysyłka ma być darmowa.

nie doda się nie wiem właśnie czemu to się wyświetla
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-06-04, 23:08   #1679
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
take day off ponoć bardzo dobry jest z gratisowych produktów o anti blemish kiepskie opinie słyszałam. Pore refining solution też by kusił, gdyby nie to że mam pełnowymiarowy krem już
Wzięłabym ale mam 50 ml dwufazowy z Sephory i 6 płynów micelarnych z Tołpy w zapasie , więc średnio mi on potrzebny ;-) Szkoda , że nie ma mini toników Były kiedyś w Douglasie zestawy 30 ml tonik + 30 ml żel + 30 ml lotion za 35 zł chyba - szkoda , że już nie ma bo kupiłabym
Stary 2014-06-04, 23:20   #1680
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Wzięłabym ale mam 50 ml dwufazowy z Sephory i 6 płynów micelarnych z Tołpy w zapasie , więc średnio mi on potrzebny ;-) Szkoda , że nie ma mini toników Były kiedyś w Douglasie zestawy 30 ml tonik + 30 ml żel + 30 ml lotion za 35 zł chyba - szkoda , że już nie ma bo kupiłabym
w zestawie antiblemish masz 60ml tonik
Rotkohl jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości