Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-07-01, 13:10   #2701
xxxescapismxxx
Pani Pech

Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Oficjalnie stwierdzam bojkot Sephory i moje dozgonne przywiązanie do Douglasa
Zamówienie złożone, pieniądze z konta zeszły ale zamówienia w systemie brak. Według infolinii mam złożyć zamówienie ponownie, a w międzyczasie i lakier i mgiełka zostały wyprzedane. Więc kasy brak, zamówienia też i mam czekać na zwrot pieniędzy do 6 dni.
Sorry z takim profesjonalizmem, to nic u nich już nie kupię.
ja kupuję zarówno za pobraniem i przedpłatą i nigdy nie było żadnych problemów, zawsze wszystko szybko i profesjonalnie więc niewiem z kąd u Ciebie te problemy ?
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-07-01, 13:11   #2702
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Aj ta Sephora znowu mnie namówiła i poczyniłam zakupy, zamówiłam krem http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eniowy/P451007 i oczywiście 3 próbki ( mogliby już je zmienić ).

Hmmm jak zamawiałam ten krem to jeszcze był dostępny, po zatwierdzeniu zamówienia jest już wpisane, że zapas wyczerpany, mam nadzieję, że udało mi się załapać na tę ostatnią sztukę, zresztą wzięłam jak zawsze za pobraniem więc jeśli nawet się nie załapałam to zaoszczędzę 150 zł.

aniyam jest teraz online  
Stary 2014-07-01, 13:18   #2703
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Te Sephorowe kolorówkowe wyprzedaże tylko online? Stacjonarnie nie ma nic ciekawego?
Stacjonarnie to samo nie widzialam tylko produktow scisle sephorowskich ale byc moze staly gdzies indziej, reszta sie polrywala z tym co obnizone online

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2014-07-01, 13:30   #2704
angelikaw
Zakorzenienie

Sephorę sobie odpuściłam. Mam silną wolę i spore zapasy kosmetyczne

Ale książki w ZNAKu zamówione. Pakiet + 3 torby Love Summer Books (=22,89 zł) do Paczkomatu za free
angelikaw jest offline  
Stary 2014-07-01, 13:46   #2705
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Ja Sephore też sobie daruję.

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2014-07-01, 13:49   #2706
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A ja czekam na zmianę prezenciku w Dougim i zrobię zamówionko

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-01, 14:36   #2707
Rotkohl
Zakorzenienie

Ja czekam az znowu bedzie woda clarins wchodzic akurat jestem na etapie poszukiwania pomadki idealnej to sobie klikne brave z MAC i jakas z dior lub guerlain z promocji

Stary 2014-07-01, 14:37   #2708
maarthusia
Shoe addict :)

Dostałam własnie moje zamówionko z D. Ta maseczka Glamglow jest naprawdę mikra, ale 2 zestawiki Isadory w pełni wszystko wynagradzają są super
maarthusia jest offline  
Stary 2014-07-01, 14:40   #2709
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja czekam az znowu bedzie woda clarins wchodzic akurat jestem na etapie poszukiwania pomadki idealnej to sobie klikne brave z MAC i jakas z dior lub guerlain z promocji

chyba szybko nie będzie, w dali ją jako ofertę miesiąca na lipiec https://www.facebook.com/PerfumerieD...81512251866398

aniyam jest teraz online  
Stary 2014-07-01, 14:47   #2710
Jamaika88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dostałam własnie moje zamówionko z D. Ta maseczka Glamglow jest naprawdę mikra, ale 2 zestawiki Isadory w pełni wszystko wynagradzają są super
A moja paczka z D. od wczoraj krąży gdzieś po Krk razem z kurierem i chyba trafić do mnie nie może .
Jamaika88 jest offline  
Stary 2014-07-01, 14:54   #2711
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
A moja paczka z D. od wczoraj krąży gdzieś po Krk razem z kurierem i chyba trafić do mnie nie może .
Może zadzwoń do DHL, co oni sobie myślą...
maarthusia jest offline  
Stary 2014-07-01, 15:04   #2712
ew23ona
Raczkowanie

Niektóre produkty z wyprzedaży w Sephorze są nawet fajne, ale wkurza mnie, że jak się chwilę dłużej zastanowię, to robią się wyprzedane, a po chwili zdarza się, że znów dostępne...także chyba sobie odpuszczę.

Dziewczyny może orientujecie się z jakiej firmy są najfajniejsze lakiery piaskowe i gdzie najlepiej kupić stacjonarnie? Dostanę jakieś w Rossmannie?
ew23ona jest offline  
Stary 2014-07-01, 15:12   #2713
zuz123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
ja kupuję zarówno za pobraniem i przedpłatą i nigdy nie było żadnych problemów, zawsze wszystko szybko i profesjonalnie więc niewiem z kąd u Ciebie te problemy ?
Nie mam pojęcia, podobno jakiś błąd systemu. Nigdy takiego nie miałam.

wymiana
zuz123 jest offline  
Stary 2014-07-01, 15:23   #2714
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Niektóre produkty z wyprzedaży w Sephorze są nawet fajne, ale wkurza mnie, że jak się chwilę dłużej zastanowię, to robią się wyprzedane, a po chwili zdarza się, że znów dostępne...także chyba sobie odpuszczę.

Dziewczyny może orientujecie się z jakiej firmy są najfajniejsze lakiery piaskowe i gdzie najlepiej kupić stacjonarnie? Dostanę jakieś w Rossmannie?
najfajniejsze to nie wiem, ale w golden rose mają duży wybór kolorystyczny.
Stary 2014-07-01, 15:24   #2715
kicia555
Zakorzenienie

Sephora on line od początku istnienia robi sobie jaja z zamówieniami i późniejszymi problemami z nimi zwiazanymi na tym wątku jak i na tym drugim o promocjach wiele osób o tym pisało. Minęło kilka miesięcy a oni dalej się nie mogą ogarnać ... Ja zamawiam tylko za pobraniem, ta sama kwota więc wolę nie ryzykować

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-01, 15:30   #2716
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Sephora on line od początku istnienia robi sobie jaja z zamówieniami i późniejszymi problemami z nimi zwiazanymi na tym wątku jak i na tym drugim o promocjach wiele osób o tym pisało. Minęło kilka miesięcy a oni dalej się nie mogą ogarnać ... Ja zamawiam tylko za pobraniem, ta sama kwota więc wolę nie ryzykować

Robię dokładnie tak samo i jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów, nie rozumiem skoro kwota jest taka sama za kuriera czy pocztę za pobraniem czy przedpłata to po co ryzykować?

aniyam jest teraz online  
Stary 2014-07-01, 16:35   #2717
_Kornelia_
Zadomowienie

pomyłka

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2014-07-01 o 16:40
_Kornelia_ jest offline  
Stary 2014-07-01, 16:35   #2718
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
chyba szybko nie będzie, w dali ją jako ofertę miesiąca na lipiec https://www.facebook.com/PerfumerieD...81512251866398
w tym linku co dałaś akurat to się nie wyswietla, ale dzięki bo nie widziałam że zapachy DKNY w takiej cenie

ale widziałam ze clarins jest na przecenie tylko nie ten zapach akurat, bo widzialam niebieską i czerwoną bez zamówienia nie umrę, jak bedzie wchodzic woda gratisowa to klikne jak nie będzie to trudno

hmmm wyświetla mi sie w tym linku ze są 3 wersje zapachów DKNY 15ml za 49 zł, alena stronie nic takiego nie ma...
Cytat:

Robię dokładnie tak samo i jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów, nie rozumiem skoro kwota jest taka sama za kuriera czy pocztę za pobraniem czy przedpłata to po co ryzykować?
temat byl już wałkowany, nie dla każdego opcja za pobraniem jst wygodna. Ja z S. online zamawiałam raz i wszystko było okej, ale mimo wszystko jakbym miala zamawiać drugi raz to i tak wybrałabym przedpłate bo jest t dla mnie wygdniejsze.

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2014-07-01 o 16:42
Stary 2014-07-01, 16:40   #2719
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
w tym linku co dałaś akurat to się nie wyswietla, ale dzięki bo nie widziałam że zapachy DKNY w takiej cenie
.
w tym linku oferta miesiąca składa się z 5 stron , na pierwszej trzeba kliknąć następna i są kolejne oferty i tak dalej

aniyam jest teraz online  
Stary 2014-07-01, 17:01   #2720
Jamaika88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Może zadzwoń do DHL, co oni sobie myślą...
Dzwoniłam, kurier się w końcu znalazł , paczka dotarła. Z jednej strony była przerwana ta biała taśma douglasowska i zaklejona była zwykłą przeźroczystą, ale w środku na szczęście wszystko ok. Załapałam się jeszcze na wodę Clarins .
Jamaika88 jest offline  
Stary 2014-07-01, 17:11   #2721
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

A jednak coś wzięłam kliknęłam Herborist, Krem Relaksujący do stóp, ,,fajną'' miał cenę regularną, nie powiem fajnie że go dali, lubię azjatycką pielęgnację.
I z lakierów ostał się jedynie czarny nawet dobrze się składa, miałam kupować za 20 zł w Inglocie, a teraz jak znalazł do glanów i skórzanej kurtki

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2014-07-01, 19:21   #2722
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

Szkoda, że nie ma już dużych mgiełek w S. Przynajmniej na małą się załapałam...

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2014-07-01, 21:02   #2723
ew23ona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
najfajniejsze to nie wiem, ale w golden rose mają duży wybór kolorystyczny.
Dziękuję za podpowiedź. Naprawdę duży wybór kolorów. Wybrałam jeden i już planuję zakup kolejnych
ew23ona jest offline  
Stary 2014-07-01, 21:46   #2724
pannawiosna
Zadomowienie

ech... obrażona na S. online zaszalałam w S. stacjonarnej

Ale cenowo wyszło lepiej niż online i wybór większy.
Podkład mineralny, lekki podkład w płynie, eyeliner, 4 x cienie limitowane ( kosmiczne nazwy )+ kasetka, konturówka i 4 lakierki za okrągłą stówkę do tego 7 próbek

Ale tak czy siak poprzebierane wszystko w GK, a na 3-Stawach zupełnie inny asortyment wyprzedażowy
pannawiosna jest offline  
Stary 2014-07-01, 21:54   #2725
Pati100
Rozeznanie

Ja kupiłam w stacjonarnej S. 3 podkłady mineralne, ale 1 dla siostry, masło i 2 mydła z serii rio, mgiełkę, zestaw mydło i kultowe masło S, mały balsam do ciała z S. , a najważniejsze że jak wróciłam z tym do domu to mąż mnie pochwalił.
Jestem bardzo zadowolona.

Stary 2014-07-01, 21:59   #2726
pannawiosna
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w stacjonarnej S. 3 podkłady mineralne, ale 1 dla siostry, masło i 2 mydła z serii rio, mgiełkę, zestaw mydło i kultowe masło S, mały balsam do ciała z S. , a najważniejsze że jak wróciłam z tym do domu to mąż mnie pochwalił.
Jestem bardzo zadowolona.

Mój mąż mi nawet w tych zakupach towarzyszył. I zapłacił
Stwierdził też, że to tak w ramach rekompensaty za moją anielską cierpliwość i poświęcenie, bo inne żony nie pozwalają mężom oglądać Mundialu
pannawiosna jest offline  
Stary 2014-07-01, 22:06   #2727
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Mój mąż mi nawet w tych zakupach towarzyszył. I zapłacił
Stwierdził też, że to tak w ramach rekompensaty za moją anielską cierpliwość i poświęcenie, bo inne żony nie pozwalają mężom oglądać Mundialu

O to u mnie jest odwrotnie, mąż stwierdził, że mogłabym się wybrać na jakieś zakupy albo coś bo siedzę tylko i oglądam te mecz i się stresuję Uświadomiłam go, że dziś byłam na zakupach w Sephorze ....online i przyjdzie krem za 150 zł, tylko pokiwał głową

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2014-07-01 o 22:10
aniyam jest teraz online  
Stary 2014-07-01, 22:30   #2728
pannawiosna
Zadomowienie

Cytat:
O to u mnie jest odwrotnie, mąż stwierdził, że mogłabym się wybrać na jakieś zakupy albo coś bo siedzę tylko i oglądam te mecz i się stresuję Uświadomiłam go, że dziś byłam na zakupach w Sephorze ....online i przyjdzie krem za 150 zł, tylko pokiwał głową

Ja też tylko udaje, że nic mnie to nie obchodzi... ale jednym okiem rejestruje każdego gola, a drugim ładuje wirtualne koszyki Tylko czemu Mundial jest co 4 lata
pannawiosna jest offline  
Stary 2014-07-02, 00:21   #2729
xxxescapismxxx
Pani Pech

http://www.empik.com/stylowa-wyprawa...9009,gadzety-p
kupiłam je za 1,69 zł
do tego formy silikonowe robaczki po 1,69 zł http://kucmar.nazwa.pl/allegro/forlo...ice/forga2.jpg
wazon pistolet za 1,69 zł http://bi.gazeta.pl/im/ff/7f/c8/z13139967Q.jpg

i trochę innnych pierdołek jutro idę do trzeciego empika w odwiedziny
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-07-02, 08:23   #2730
wiki100
Rozeznanie

Dziewczyny, czy u Was w sephorach są przecenione podkłady w pudrze? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...cy-8h/P1228004
I eyelinery(te metaliczne i matowe) oraz kredki do oczu?
A może któraś z was jest z łodzi?
wiki100 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości