Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-07-04, 18:17   #2881
kjd3
only smart shopping

Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W D. chyba zniknęły wszystkie gratisy i nie wchodzą rabaty, ale posucha, kiedy chciałam coś zamówić.
kjd3 jest teraz online  
Stary 2014-07-04, 19:05   #2882
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Wiedziałam, że tak będzie... jeśli dają ten bon -10% do stacjonarki jako prezent - nie może być dobrze
maarthusia jest offline  
Stary 2014-07-04, 19:11   #2883
angelikaw
Zakorzenienie

Douglas:
Etui na telefon Iphone5
przy zakupie dwóch
produktów Douglas Absolute.*
angelikaw jest offline  
Stary 2014-07-04, 21:43   #2884
mlodziudka85
Zadomowienie

Podczytuje już Was troszeczkę i postanowiłam również coś napisać

Moje prezenty urodzinowe z Sephory:
- 2 mini cienie
- mini paletka
- różdżka - błyszczyki

Dzięki za wspomnienie o zestawie IsaDora. Tusz jest idealny do moich dolnych rzęs. W zewnętrznym kąciku nie dość, że jest ich tyle co kot napłakał, to jeszcze przylegają do dolnej powieki i ciężko je wychwycić.
Bronzer i pędzel też mnie miło zaskoczyły.
Wskoczył jeszcze balsam prep - prime Mac'a i pomadka Bourjois velvet matte
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2014-07-04, 22:03   #2885
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny co do tego prezentu Co dziwne, mam karte black i nigdy, przenigdy nie dostałam żadnego prezentu od nich
Też mam black i też nigdy nic nie dostałam od nich na urodziny, a zdarza mi się tak kupować .

elizka1987 jest offline  
Stary 2014-07-04, 22:34   #2886
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
W D. chyba zniknęły wszystkie gratisy i nie wchodzą rabaty, ale posucha, kiedy chciałam coś zamówić.
nie wchodzą te wszystkie kody na CK itp ?

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2014-07-04, 22:50   #2887
GlamKitty
Zakorzenienie

Przeciez wchodzi ma miniature Downtown i na balsam? Yoskine tez dziala

Jaka ja jestem glupia Wczoraj mialabym rabat a dzis nic. Poczekam jeszcze do konca tego kodu kiss20, ale watpie ze dadza cos fajnego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez GlamKitty
Czas edycji: 2014-07-04 o 22:53
GlamKitty jest offline  
Stary 2014-07-05, 00:33   #2888
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Przeciez wchodzi ma miniature Downtown i na balsam? Yoskine tez dziala

Jaka ja jestem glupia Wczoraj mialabym rabat a dzis nic. Poczekam jeszcze do konca tego kodu kiss20, ale watpie ze dadza cos fajnego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jaki jest kod na Downtown? Jeśli FBLATO to u mnie nie wchodzi.
Stary 2014-07-05, 00:38   #2889
pannawiosna
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jaki jest kod na Downtown? Jeśli FBLATO to u mnie nie wchodzi.

MINIATURACK

a CKLATO dodaje balsam
pannawiosna jest offline  
Stary 2014-07-05, 01:28   #2890
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
MINIATURACK

a CKLATO dodaje balsam
Dzięki.
Wczoraj przyszła paczuszka. Szkoda mi trochę...
Stary 2014-07-05, 08:20   #2891
sylwia1986sz
Zadomowienie

Ja na urodziny od Sephory dostałam kiedys balsam 150ml a w tym roku blyszczyki w rozdzce. Kolezanka mi mowila ze zaproszenie po prezent wysylaja aktywnym klientom, ktorzy zrobili zakupy kilka miesiecy przed urodzinami.

Ogolnie jakk mam urodziny to przychodza do mnie: bon 20zl z Orsaya, zaproszenie po prezent z Yves Rocher, prezent z Sephory, bon -10% do douglasa :-P

A wy gdzie jeszcze dostajecie?
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2014-07-05, 08:51   #2892
AniaKW
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki - u mnie dziś pogoda na plażę a ja w robocie

Pocieszę Cię - do najbliższej plaży mam blisko 500 km

Czekam na kod do odbioru książek z paczkomatu i zaraz idę na pocztę, bo jest awizo z Sephory. Szkoda tylko, że próbki były takie beznadziejne w tym miesiącu.
Stary 2014-07-05, 11:33   #2893
kjd3
only smart shopping

Dzięki dziewczyny za pomoc w kodach do D. Zamówiłam 4 produkty + 5 prezentów.
kjd3 jest teraz online  
Stary 2014-07-05, 11:49   #2894
soniuska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pomoc w kodach do D. Zamówiłam 4 produkty + 5 prezentów.
pochwal sie co zamowilas

Wyslane z Samsunga Galaxy S3

4 cs
II kreseczki - 9.08.2014
soniuska jest offline  
Stary 2014-07-05, 15:59   #2895
AniaKW
Zadomowienie

Sprawdzajcie datę próbek z Sephory, bo wyraźnie wrzucają to, co nie schodzi.
Stary 2014-07-05, 16:48   #2896
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
dostałaś coś po terminie ?
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-07-05, 17:40   #2897
AniaKW
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
dostałaś coś po terminie ?
Po nie, bo lipiec jeszcze trwa, ale do natychmiastowego zużycia Zakładając, że kosmetyki nie mają terminu na 1-2 miesiące, tylko dłuższe, to ta próbka musiała naprawdę sporo poleżeć. Wybierałam balsam Eris, bo chciałam kilka próbek odłożyć i przełożyć do słoiczka, gdy uzbieram kilka sztuk. Dopiero przy dzisiejszej paczce odruchowo zerknęłam na zgrzew i nie była to data produkcji. Popatrzyłam na poprzednie i też tak krótki termin, dobrze, że zerknęłam, bo w sierpniu byłoby po ptokach.
Stary 2014-07-05, 18:12   #2898
kjd3
only smart shopping

[QUOTE=soniuska;47171534]pochwal sie co zamowilas

Kupiłam krem na noc Collistara, sól do kąpieli ze Starej Mydlarni, serum Good Skin i pilnik. W prezencie dostanę: mydło, Downtown, balsam CK, Yoskin i kupon -10%.
kjd3 jest teraz online  
Stary 2014-07-05, 18:49   #2899
rybkaa90
Zakorzenienie

Cytat:
Po nie, bo lipiec jeszcze trwa, ale do natychmiastowego zużycia Zakładając, że kosmetyki nie mają terminu na 1-2 miesiące, tylko dłuższe, to ta próbka musiała naprawdę sporo poleżeć. Wybierałam balsam Eris, bo chciałam kilka próbek odłożyć i przełożyć do słoiczka, gdy uzbieram kilka sztuk. Dopiero przy dzisiejszej paczce odruchowo zerknęłam na zgrzew i nie była to data produkcji. Popatrzyłam na poprzednie i też tak krótki termin, dobrze, że zerknęłam, bo w sierpniu byłoby po ptokach.
Żenująca sytuacja. Powinni się wstydzić za takie coś! Ciekawe czy w sierpniu nadal będą wciskać ten balsam.
Kiedyś miałam okropną sytuację w D. Konsultantka rzuciła mi garść przeterminowanych próbek, myślała że mnie uszczęśliwi? Poczułam się jak klient najgorszej kategorii.
Masakra. Żałują świeżych, a później pozbywają się staroci!

06.09.2014
rybkaa90 jest teraz online  
Stary 2014-07-05, 18:54   #2900
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Żenująca sytuacja. Powinni się wstydzić za takie coś! Ciekawe czy w sierpniu nadal będą wciskać ten balsam.
Kiedyś miałam okropną sytuację w D. Konsultantka rzuciła mi garść przeterminowanych próbek, myślała że mnie uszczęśliwi? Poczułam się jak klient najgorszej kategorii.
Masakra. Żałują świeżych, a później pozbywają się staroci!
Ale chamstwo! Ja bym zaraz naskrobala paszkwila do D. opisujac te zenujaca sytuacje
maarthusia jest offline  
Stary 2014-07-05, 18:59   #2901
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Fatalnie

Z ciekawości sprawdziłam swoja próbkę balsamu Eris (ale z D.) 09/2015 ufff...
angelikaw jest offline  
Stary 2014-07-05, 19:08   #2902
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Może mają i takie i takie , wątpie , że sprawdzają daty , bo mogą mieć pomieszane. Wiesz miesiąc po terminie kremom/balsamom nic nie musi byc jeszcze a z reguły próbka jest do kilkukrotnego wykorzystania , do testowania , więc nie jest to złe z ich storny , bo jak ktoś chce wypróbować to próbuje w najbliższym czasie . Niema co tak przesadzać
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2014-07-05, 20:42   #2903
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja ją mam w odcieniu 12 piękny różyk, fajny zapach i cudowne opakowanie czego chcieć więcej
Dzięki wielkie za polecenie YSL Volupte Sheer Candy 12 Wczesniej kupilam numerek 9 a pozniej poleciałam po 12 i sa super Baaardzo fajne pomadki I to opakowanie I obydwie szmineczki za 90 zł zamiast 149, ale deal Fajne promocje sa

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-07-05 o 20:44
xPoziomkax jest offline  
Stary 2014-07-05, 21:09   #2904
AniaKW
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Może mają i takie i takie , wątpie , że sprawdzają daty , bo mogą mieć pomieszane. Wiesz miesiąc po terminie kremom/balsamom nic nie musi byc jeszcze a z reguły próbka jest do kilkukrotnego wykorzystania , do testowania , więc nie jest to złe z ich storny , bo jak ktoś chce wypróbować to próbuje w najbliższym czasie . Niema co tak przesadzać

Nie przesadzam, zwracam tylko uwagę na to, bo ja osobiście jestem przewrażliwiona na punkcie świeżości i warto jednak patrzeć na daty, bo można się zdziwić. Jednak patrząc na politykę Sephory, to próbki z Erisa są od niedawna, chyba od miesiąca jakoś, więc dla mnie ewidentnie pozbywają się tego, co im zostało. Bo 3 próbki z tak krótką datą, to nie może być zbieg okoliczności. Tak jak pisałam, są jeszcze ważne i to się liczy, ale jeśli ktoś chce sobie odłożyć na potem, to jednak polecam wybrać inną próbkę gratis.
Stary 2014-07-05, 22:50   #2905
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Nie przesadzam, zwracam tylko uwagę na to, bo ja osobiście jestem przewrażliwiona na punkcie świeżości i warto jednak patrzeć na daty, bo można się zdziwić. Jednak patrząc na politykę Sephory, to próbki z Erisa są od niedawna, chyba od miesiąca jakoś, więc dla mnie ewidentnie pozbywają się tego, co im zostało. Bo 3 próbki z tak krótką datą, to nie może być zbieg okoliczności. Tak jak pisałam, są jeszcze ważne i to się liczy, ale jeśli ktoś chce sobie odłożyć na potem, to jednak polecam wybrać inną próbkę gratis.
Bez przesady, to tylko probka - powinnas sie cieszyc, ze jest wazna jeszcze miesiac a nie mniej. Co innego gdyby byla przeterminowana. Jak kupujesz pelnowymiarowy produkt to owszem, mozesz tupac nozkami, ale to probka ktora wlasciwie dostajesz w prezencie = jak prezent Ci sie nie podoba to zawsze mozesz zmienic sklep
GlamKitty jest offline  
Stary 2014-07-06, 00:10   #2906
AniaKW
Zadomowienie

No bez przesady z tymi prezentami, zaraz się okaże, że mamy po rękach sklep całować, że dają nam próbki, gdzie zostawiamy co miesiąc spore pieniądze. To tylko i wyłącznie marketing. Mi się spodobało See by Chloe i pewnie je zakupię, jak pozużywam zapasy. Nie kupiłabym, gdyby nie dołączona próbka.

Wystarczy trochę pojeździć za zachodnią granicę, aby zobaczyć te olbrzymie dysproporcje, które ciągle są przy traktowaniu klienta w PL i tego samego klienta za granicą (i nie chodzi mi konkretnie o Sephorę, tylko o wiele różnych sklepów). Chociażby przy wyprzedażach, to jednak u nas ciągle jest coś za coś np. musimy skakać z radości za darmową dostawę i wtedy nie ma innych kodów, albo bon -10%, gdzie często te zagraniczne wyprzedaże są po -90%, a wysyłka darmowa jest standardem przy całkiem niskich kwotach zamówień (relatywnie do zarobków). Tak samo jest z próbkami, które chyba tylko u nas są jakąś wielką gratyfikacją do zakupu, a często nawet przedmiotem późniejszego handlu. A jak za dużo nazbierasz tych dobodziejstw, to i zadzwonią, że nie można zrealizować no różnie już bywało.

Dla mnie dobrze jest być świadomym konsumentem. Osobiście nie lubię dostawać czegoś z terminem na dany miesiąc i tyle. Nawet jeśli jest to za darmo. Poza tym, jakbyś się pofatygowała i przeczytała dokładnie moje posty, to nie pisałam w nich o tym, że akurat mam pretensję o taką, a nie inną datę, ale daję znać innym. Bo są osoby, które sobie takie próbki składają i zużywają, kiedy mają ich 5 czy 6. Co dla mnie zresztą jest całkiem logiczne, bo co da testowanie przez jedno psiknięcie czy jedno maźnięcie. Chyba tylko tyle, czy się nie ma uczulenia na dany produkt.
Stary 2014-07-06, 08:18   #2907
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Wystarczy trochę pojeździć za zachodnią granicę, aby zobaczyć te olbrzymie dysproporcje, które ciągle są przy traktowaniu klienta w PL i tego samego klienta za granicą.
Tak to prawda. Jesteśmy gorszym rynkiem, bo wciąż u nas ogromny popyt. W krajach Europy Zachodniej i w USA rynek jest nasycony, stąd tak atrakcyjne oferty. Obserwuję starsze kobiety pokolenia PRL-owskiego i załamuję ręce, gdy wciąż przepłacają za np. puder MaxFactor, bo dla nich jest synonimem luksusu pamiętanym z epoki Peweksów.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-07-06 o 09:24
cosmetix jest offline  
Stary 2014-07-06, 09:38   #2908
nicctakiego
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Podczytuje już Was troszeczkę i postanowiłam również coś napisać

Moje prezenty urodzinowe z Sephory:
- 2 mini cienie
- mini paletka
- różdżka - błyszczyki

Dzięki za wspomnienie o zestawie IsaDora. Tusz jest idealny do moich dolnych rzęs. W zewnętrznym kąciku nie dość, że jest ich tyle co kot napłakał, to jeszcze przylegają do dolnej powieki i ciężko je wychwycić.
Bronzer i pędzel też mnie miło zaskoczyły.
Wskoczył jeszcze balsam prep - prime Mac'a i pomadka Bourjois velvet matte

mogłabyś wrzucić zdjęcie bronzera? zastanawiam się czy go nie zamowić, ale w necie takie słabe zdjęcia że caly czas się waham
nicctakiego jest offline  
Stary 2014-07-06, 11:27   #2909
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nicctakiego Pokaż wiadomość
mogłabyś wrzucić zdjęcie bronzera? zastanawiam się czy go nie zamowić, ale w necie takie słabe zdjęcia że caly czas się waham
Zdj. 1 Bez lampy
- IsaDora
- Benefit Hoola
- Miss Sporty Tan up

Zdj. 2 Z lampą
Zdj. 3 Na dola Hoola, u góry IsaDora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1011555.jpg (106,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011556.jpg (120,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011563.jpg (52,7 KB, 69 załadowań)
Stary 2014-07-06, 11:37   #2910
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki, że zwróciłaś na to uwagę, bo właśnie sprawdziłam próbkę kremu Erisa, którą mi dołączono do ostatniego zamówienia w Douglasie, i okazało się, że jest przeterminowana o dwa miesiące :/ Chwalą się, że dają trzy próbki do każdego zamówienia, a potem okazuje się, że tak właściwie to dwie. Najgorsze, że ja nigdy nie sprawdzam dat na próbkach, wię ciężko określić na ile to jest stała praktyka, a na ile jednorazowa wpadka. Zamierzam do nich napisać w tej sprawie. Jeszcze raz dziękuję
Macintosh jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości