Pomożecie..:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-05, 17:42   #1
karolcia1991
Raczkowanie

Unhappy

Pomożecie..:(

od jakiegoś czasu prubóje zapuścić długie, ładne pazurki.. jednak gdy mam już takie w miare łamią się i rozdwajają oprócz tego moje pazurki są jak papier.. moge je dowolnie wyginać.. czytam że powinnam zmienić pilniczek na szkalny mam zamiar zacząć moczyć pazurki w oliwie z oliwek.. niedawno piłam witaminki (paznokcie stały sie twardsze) a teraz pije wapno.. ale czy to wystarczy? narazie mam krótkie pazurki i chce żeby jak urosną były ładne i sie nie łamały oraz nie rozdwajały i były twardsze.. pomożecie!

karolcia1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 17:46   #2
neelaa
Raczkowanie

Dot.: Pomożecie..:(

Moim zdaniem jesteś na dobrej drodze, żeby twoje pazurki poprawiły swój stan. Jeśli mogę coś polecić, to rzadko używaj zmywacza do paznokci Ja po obgryzaniu przez 2miesiace nie malowalam pazurkow i są teraz siłne i mocne. Od dwóch lat nie obgryzam i jestem dumna z pazurków.
neelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 17:57   #3
karolcia1991
Raczkowanie

od bardzo dawna nie obgryzam pazurków dzieki za rade
Stary 2005-10-05, 18:14   #4
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Odżywiaj paznokcie od środka witaminami oraz od zewnątrz odrzywkami z babcinych sposobów to moczenie w oliwce lub żelatynie, a bardziej profesjonalnie to odżywka z mirrą - do zakupienia w profesjonalnych sklepach kosmetycznych.

Proponuję zakupienie też utwardzacza do paznokci. Przez siedem dni codziennie nakładaj kolejną warstwę utwardzacza. Jak zacznie odpryskiwać zmyj zmywaczem bezacetownowym i znów.
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 19:54   #5
neelaa
Raczkowanie

Utwrdzasz to też dobry pomysł. Możesz też kupić jakieś odżywki tzw. Bomby witaminowe, dobre są z sally hansena tyle, że dosyć drogie. Ja używam teraz Sally Hansena z teflonem i jest narawde ok.
Stary 2005-10-05, 19:56   #6
neelaa
Raczkowanie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66368782 - o naprzykład ten
Stary 2005-10-05, 21:28   #7
karolcia1991
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
Odżywiaj paznokcie od środka witaminami oraz od zewnątrz odrzywkami z babcinych sposobów to moczenie w oliwce lub żelatynie, a bardziej profesjonalnie to odżywka z mirrą - do zakupienia w profesjonalnych sklepach kosmetycznych.

Proponuję zakupienie też utwardzacza do paznokci. Przez siedem dni codziennie nakładaj kolejną warstwę utwardzacza. Jak zacznie odpryskiwać zmyj zmywaczem bezacetownowym i znów.
dzięki za rady na pewno wypróbuje.. a jak mam moczyć z tej żelatynie? bo nie wiem..
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości