Bardzo wymagająca cera - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-06, 17:42   #31
czukcza
Rozeznanie

Dot.: Bardzo wymagająca cera

Cytat:
Napisane przez landryna90 Pokaż wiadomość
dzięki bardzo a jeżeli piszesz o olejku z babydream to chodzi Ci o ten na rozstępy?
chyba tak, akurat nie mam na swoim naklejki już, ale taki biały z fioletową zakrętką, jednak używałam też tego niebieskiego z białą zakrętką, a na początku najlepiej na mnie zadziałała alterra papajowa
czukcza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 18:51   #32
Pantegram
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez landryna90 Pokaż wiadomość
spróbuję sama zrobić sobie puder, to chyba będzie najbezpieczniejsze. Zazdroszczę wszystkim paniom z bezproblemową cerą... Kurde tak sobie kiedyś myślałam, że nawet na własnym ślubie z taką gębą to będę straszyć i latać co chwilę twarz pudrować, na każdym zdjęciu wyglądam jak latarnia i zauważyłam, że wyglądam wtedy na starszą... Głupio mi latać na imprezie co rusz do łazienki aby zmatowić twarz, to takie krępujące
A mi się wydaje, że jeśli ktoś ma bezproblemową cerę to jest to zawsze kwestia dobrej pielęgnacji i zdrowego stylu życia i to tak samo z siebie w genach nie przechodzi, tylko za świetnym wyglądem kryje się zawsze systematyczna praca właścicielki
Ofc, predyspozycje też mają znaczenie, ale mamy zbyt zanieczyszczone środowisko, by utrzymać np. cerę w idealnym stanie bez żadnych zabiegów, to raz Dwa, naturalnym jest starzec się, a jeśli chcemy temu zapobiegać, to też nie obejdzie się bez dodatkowych zabiegów

Co do ślubu, bez paniki, "do wesela się zagoi"
A co do imprez, bez przesady - jak bywam na koncertach to też wszyscy są spoceni, rozczochrani itd. a i tak nie zwraca się na to uwagi w ferworze zabawy no i w półmroku

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

BTW, ten olejek z babydreamu (fur mama) jest świetny
Pantegram jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 20:30   #33
jeux
Przyczajenie

Dokładnie moim zdaniem zdrowa cera zalezy od nas i naszego organizmu to jak żyjemy co jemy i co nas otacza w jakimś stopniu dieta nerwy i np słońce maja na to duży wpływ niestety chociaż drogie kosmetyki chyba też dużo dają ale można o nia zadbac tańszymi sposobami zależy kto co woli :P codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna ale nie taka że spędza się dniami w łazience tylko codziennie po góra 10 15 minut

photoblog.pl/kosmetykiblog

beautyandwine.blogspot.co m

na fotoblogu w komentarzach można zadawać pytania :--)

jeux jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 14:37   #34
landryna90
Raczkowanie

dzięki dziewczyny za wszystkie rady będę kombinować mam nadzieję, że coś pomoże. Gdybym jeszcze nie miała tylu nerwów i mogła spokojnie spać to też pewnie ta cera by inaczej wyglądała
landryna90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:28   #35
landryna90
Raczkowanie

Już mi ręce opadają, zaczęłam rano przemywać twarz mlekiem, kupiłam sobie puder mineralny, stosuję kosmetyki delikatne, nie wysuszające i co? dalej świecę się jak latarnia... Już mnie to dobija, nawet nie chce mi się teraz malować, bo i po co jak zarz będę mieć gębę jak niewypał nienawidzę lata, bo teraz będzie jeszcze gorzej, czuję się jakbym miała jakiś smalec na twarzy mimo, że ją myłam jakieś 20 min temu... czuję się załamana
landryna90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości