Chcę cos zmienic w wyglądzie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-07, 16:37   #1
rude93
Przyczajenie

Exclamation

Chcę cos zmienic w wyglądzie!

cześć dziewczyny ;*
Mam pytanie ;> koniecznie chce cos w sobie zmienic i pierwsze co przyszlo mi na myśl kolor włosów może cos doradzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0538.jpg (69,9 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg omomom 881.jpg (113,9 KB, 272 załadowań)
rude93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 17:23   #2
ilonkastok
Raczkowanie

Dot.: Chcę cos zmienic w wyglądzie!

Jesteś śliczną dziewczyną. Jak tylko zobaczyłam Twoje zdjęcia od razu skojarzyłam sobie z Milą Kunis oczywiścię tą z filmów, nie 'no make up' - tak dla ścisłości.
I tu tym samym włosy - średni lub ciemny brąz chłodny byłby jak najbardziej na miejscu. Niestety nie wiem jaki to program w którym dziewczyny dobierają fryzury, ale ja Cię widzę w takim kolorze na bank. Myślę że więcej zmian nie potrzeba tak pięknej dziewczynie.
ilonkastok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 17:27   #3
ilonkastok
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Jesteś śliczną dziewczyną. Jak tylko zobaczyłam Twoje zdjęcia od razu skojarzyłam sobie z Milą Kunis oczywiścię tą z filmów, nie 'no make up' - tak dla ścisłości.
I tu tym samym włosy - średni lub ciemny brąz chłodny byłby jak najbardziej na miejscu. Niestety nie wiem jaki to program w którym dziewczyny dobierają fryzury, ale ja Cię widzę w takim kolorze na bank. Myślę że więcej zmian nie potrzeba tak pięknej dziewczynie.
Czyż nie podobna?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MILA-KUNIS-at-Oz-The-Great-And-Powerful-Premiere-in-London-6.jpg (157,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,9 KB, 36 załadowań)
Stary 2014-04-07, 18:45   #4
milk_choocoolate
Rozeznanie

Cytat:
http://www.taaz.com/virtual-makeover#tab=hairstyle
ja korzystam z tej strony
Albo raczej o Tobie we mnie ... '

zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 13:17   #5
SweetChoco
Zadomowienie

GG do SweetChoco

Moim zdaniem pasowałby ci ciemny kolor włosów, najlepiej brąz.
Świetnie kontrastowałby z twoimi oczami, dodałoby ci to charakteru
Porównanie do Mili Kunis rzeczywiście trafione, chociaż ty masz jaśniejszą cerę.
Myślę, że ładnie byłoby Ci w takim kolorku jak na załączonym zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,8 KB, 28 załadowań)
Stary 2014-04-08, 15:28   #6
ilonkastok
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za link teraz sama sobie coś dobiorę
Stary 2014-04-08, 16:49   #7
Brzoskwinia_09
Przyczajenie

teraz ja! Też chciałam coś zmienić w swoim wyglądzie więc lepiej słuchaj rad dziewczyn!
Jesteś prześliczna - uwierz w to!
na 2 zdjęciu wyglądasz genialnie, pasowały by brązer i włoski ciemna czekolada

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

[QUOTE=Brzoskwinia_09;4594 4479]teraz ja! Też chciałam coś zmienić w swoim wyglądzie więc lepiej słuchaj rad dziewczyn!
Jesteś prześliczna - uwierz w to!
na 2 zdjęciu wyglądasz genialnie, pasowały by bronzer i włoski ciemna czekolada co do długości włosów nie ścinaj!
Brzoskwinia_09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 09:20   #8
rude93
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Chcę cos zmienic w wyglądzie!

Dziekuje Kochane za tyle cieplych słow chyba pierwszy raz tyle uslyszalam juz 6 lat jest rudzielcem i każdy mnie kojarzy wlasnie z tym kolorkiem i boje sie ze wlasnie przez zmiane koloru strace charakterek ale juz tyle czasu marze zeby wygladac inaczej jednak zachamowania sa;(
rude93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 13:48   #9
kissable
Rozeznanie

Mnie również przypominasz Milę Kunis i ten kolor powinien świetnie pasować Tylko uważaj, by nie wyszedł za ciemny, farby oznaczone "ciemny brąz" lubią wychodzić prawie czarne. Także może lepiej zacząć od nieco jaśniejszej. Dodatkowo możesz troszkę podkreślić brwi, które stworzą oprawę dla pięknych oczu
kissable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 17:06   #10
ilonkastok
Raczkowanie

Najlepiej poszukaj w profesjonalnych farbach bo one najczęściej wychodzą tylko ton ciemniej niż na próbniku, ale i tak wymyją się do tego kolorku z próbnika więc tym samym są najbezpieczniejsze.
Ja osobiście używam farb tylko profesjonalnych i kondycja włosa jest teraz o niebo lepsza niż po drogeryjnych (dla przypomnienia powiem że własnie przez czerń przeszłam do farb fryzjerskich ) i teraz mogę nosić ciemny brązik bez strachu że wyjdzie czerń. Ale Ty oczywiście mozesz sprobowac jasniej np. poziom 6.0 (pamietaj tylko zeby na wlosy rude badz rozjasnione nie klasc od razu koloru z odcieniem bo moze wyjsc nie ciekawie. Najpewniejsze sa kolory z natury czyli z .0 po kropce. Napewno z tym kolorem 6.0 nie bylaby straszna zmiana jesli chodzi o kolor bo sadze ze wyjdzie gdzies sredni braz a napewno bedziwe Ci do twarzy.
Wiesz jak my kobietki potrzebujemy zmian i mimo ze czasem trudno sie zabrac, bo to czlowiek sie przyzwyczai bo nie wiemy jaki bedzie efekt czy nas zadowoli - ale jedno jest pewne; dopoki nie sprobujemy to sie nie przekonay. A w tym wypadku napewno bedzie to zmiana na plus.
Napisz co zdecydowalas bo jestem ciekawa
Stary 2014-04-09, 17:31   #11
moila
Przyczajenie

Ale Ci zazdroszcze tych włosów! Wyglądają na naprawdę mocne i zdrowe, a moje takie słabe... Też bym Cię widziała w jakimś brązie, coś czekoladowego. Ale koniecznie wybierz jakąć dobrą farbę, bo te zwykłe i tanie baaaardzo niszczą włosy, a Twoich byłoby szkoda ostatnio koleżanka mi polecała fabry z Loreal, ona fabuje prawie co miesiąc i ma bardzo ładne włosy i nie widac zniszczeń. Fakt, że troche kosztują, ale cóż... A teraz drogeria Hebe ma promocję na kosmetyki do włosów, chyba 30% nawet, mozesz sobie sprawdzic na takiej stronie z gazetkami http://okazjum.pl/gazetka/gazetka-pr...4-2014,5660/1/
moila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 17:42   #12
ilonkastok
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moila Pokaż wiadomość
Ale Ci zazdroszcze tych włosów! Wyglądają na naprawdę mocne i zdrowe, a moje takie słabe... Też bym Cię widziała w jakimś brązie, coś czekoladowego. Ale koniecznie wybierz jakąć dobrą farbę, bo te zwykłe i tanie baaaardzo niszczą włosy, a Twoich byłoby szkoda ostatnio koleżanka mi polecała fabry z Loreal, ona fabuje prawie co miesiąc i ma bardzo ładne włosy i nie widac zniszczeń. Fakt, że troche kosztują, ale cóż... A teraz drogeria Hebe ma promocję na kosmetyki do włosów, chyba 30% nawet, mozesz sobie sprawdzic na takiej stronie z gazetkami http://okazjum.pl/gazetka/gazetka-pr...4-2014,5660/1/
Ja polecam nadal farby profesjonalne, czy to loreal , ale z czystym sumieniem powiem że loreal nieco wysuszyl mi wlosy, ale inebrya np. czy farmavita duzo poprawila kondycje wlosow , bynajmniej wiziualnie wiec poelcam Ci te dwie firmy. Z kolorem cos dobierzesz, jesli mialabys zatem jakies pytania to chetnie doradze. Tak w ogole to zazdroszcze urody Mili bo naprawdę to jest pieknosc
Stary 2014-04-10, 00:07   #13
lulka19
Zakorzenienie

A ja bym Cię widziała w blondzie Nie sugeruj się Mila Kunis bo macie zupełnie inny typ urody. Ty masz jasne oczy, ona ciemne.

" 9 miesięcy noszenia, całe życie kochania"
Bartosz 11.04.2016<3
lulka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 07:20   #14
ilonkastok
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
A ja bym Cię widziała w blondzie Nie sugeruj się Mila Kunis bo macie zupełnie inny typ urody. Ty masz jasne oczy, ona ciemne.
Nikt nie napisał, że to sobowtór. Po prostu jest podobna , nie identyczna więc to normalne że są jakieś różnice ...
Stary 2014-04-10, 11:01   #15
lulka19
Zakorzenienie

Cytat:
Nikt nie napisał, że to sobowtór. Po prostu jest podobna , nie identyczna więc to normalne że są jakieś różnice ...
Mają zupełnie inny typ urody. Po co więc im taki sam kolor włosów to ja nie wiem

" 9 miesięcy noszenia, całe życie kochania"
Bartosz 11.04.2016<3
lulka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 18:29   #16
Mary_0
Raczkowanie

Moje pierwsze skojarzenie to blond! Przy takich pieknych oczach? Od razu bym skorzystala
Ale jesli zdecydujesz sie na braz to na opakowaniu farby wybieraj numer 5 lub 6 ( zawsze jest numer farby np. 5/0 oznacza naturalny ciemny braz ) 5 i 6 to brazy nizej numerow nie bierz bo wyjda za ciemne. Napisze jeszcze co oznaczaja po / ukozniku lub kropce numery /0 - naturalny /1 popielaty /2 nie bierz bo sa fioletowawe /3 zloty /4 miedziany /5 kasztanowy /6 czerwien bordo
Jesli zdecydujesz sie na blond to pierwsze koloryzacje wyjda zolte :/ skoro tak dlugo farbowalas to pigment we wlosach jest rudy i ciezko bedzie go wybic... ja np. Z rudego farbowanego przez 2 lata zeby przejsc na blond musialam rozjasnic 2 razy :/
Stary 2014-04-11, 14:42   #17
ilonkastok
Raczkowanie

Nikt nie mówi aby kategorycznie nosiła identyczny kolor, czytaj !
Dziewczyna chciała porady odnośnie koloru więc napisałam tylko jaki kolorek będzie pasował do jej urody. A Kunis jest tylko inspiracją którą się posłużyłam bo takie miałam skojarzenie. Ale oczywiście zawsze znajdzie się osoba , która będzie miała do każdego słowa jakieś ALE..
Nieważne.
Dalej trzymam się kwestii że powinnaś brnąć w brązy, czy cieplejsze czy chłodne, między średnim a ciemnym i wtedy jeszcze bardziej podkreślisz swoje atuty.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości