mam dosyć akryli! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-06, 12:25   #1
Gonia
Zakorzenienie

Question

mam dosyć akryli!

Po wilelu latach torturowania paznokci akrylem chciałabym wrócić do swoich naturalnych pazurków...... Wiem,że paznokcie są bardzo zniszzcone :-(. Mam pytanie, czy jest jakiś naprawdę skuteczny środek odbudowujący płytkę paznokciową?
Gonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 13:40   #2
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails
Dot.: mam dosyć akryli!

Odżywka z mirrą jest najlepsza. Zakupisz ją w profesionalnym sklepie kosmetycznym - hurtowni z artykułami dla stylistek (Akademia paznokcia) lub popros swoją dotychczasową stylistke o takową. Nie zapominaj też op odżwyaianiu paznokci od wewnątrz, czyli łykaniu witamin wzmacniających włosy i paznokcie. Na paznokcie natomiast nakładaj utwardzacz, każdego dnia nakładaj kolejną warstwe i tak przez 7 dni, gdy zacznie odpryskiwać zmyj zmywaczem bezacetonowym -= powtarzaj zabieg.
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 16:02   #3
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
Odżywka z mirrą jest najlepsza. Zakupisz ją w profesionalnym sklepie kosmetycznym - hurtowni z artykułami dla stylistek (Akademia paznokcia) lub popros swoją dotychczasową stylistke o takową. Nie zapominaj też op odżwyaianiu paznokci od wewnątrz, czyli łykaniu witamin wzmacniających włosy i paznokcie. Na paznokcie natomiast nakładaj utwardzacz, każdego dnia nakładaj kolejną warstwe i tak przez 7 dni, gdy zacznie odpryskiwać zmyj zmywaczem bezacetonowym -= powtarzaj zabieg.
Odżywka z mirrą ? Brzmi nieźle . Poszukam . Dzieki. Może wiesz jaki jest koszt tej odzywki?
Stary 2005-10-06, 16:16   #4
gabi09
BAN stały

Pewnie że tak znam odżywkę , naprawdę skuteczna sama sosuję po akrylach i mam swoje ładne paznokcie, naprawde warto ja stosować. Jest odzywka MICRO CELL 2000 można kupić na allegro lub u kosmetyczek, gdybys była zainteresowana to mogę się dowiedzieć o nr tel.
gabi09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 18:22   #5
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

polecam Ci odwiedzenie Akademi Paznokcia w Pruszczu Gdańskim - cena odżywki z mirra od 16 do 40 zł
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 10:58   #6
Gonia
Zakorzenienie

Smile Dot.: mam dosyć akryli!

Dzięki dziewczyny !!!! za dwa tygodnie zdejmuje akryle i biorę się za swoje pazurki
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości